Witaj
Gość

Wątek: Płacz nad GoDem  (Przeczytany 2440 razy)

  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Płacz nad GoDem
« dnia: Styczeń 30, 2012, 06:48:15 am »
Ogolnie te zmiany jakie zaszly w L2 GoD sa jak dla mnie nieporozumieniem :) tak pokombinowali ze wyszal z tego mieszanka L2 + Aion + olera wie co . sprowadzenie kilku magow do 1 maga Feoh Wizarda ? po co gdzie te roznice miedzy postaciami.Nastepnie koksanie od 1-85 chyba tylko po to zeby nowi gracze ktorzy 1 raz pykaja w l2 poznali postacie jakie byly przed GoD - po zrobieniu 4 proofy all skille sie resetuja i dostajemy calkiem nowe skille (enchantowanie skilli do lvl 85) jest tu beznadzieja.
Wiem ze nie w temat trafilem ale flustracja mnie ogarnela na Necro po przemianie :) musialem gdzies sie rozladowac ....

//mastjedi: Proszę o nie offtopowanie. Chcesz popłakać, to zrób se nowy wątek. Tak jak ja Ci teraz zrobiłem. Dziękuję za współpracę
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 07:38:02 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2012, 10:17:00 am »
Ogolnie te zmiany jakie zaszly w L2 GoD sa jak dla mnie nieporozumieniem :) tak pokombinowali ze wyszal z tego mieszanka L2 + Aion + olera wie co . sprowadzenie kilku magow do 1 maga Feoh Wizarda ? po co gdzie te roznice miedzy postaciami.Nastepnie koksanie od 1-85 chyba tylko po to zeby nowi gracze ktorzy 1 raz pykaja w l2 poznali postacie jakie byly przed GoD - po zrobieniu 4 proofy all skille sie resetuja i dostajemy calkiem nowe skille (enchantowanie skilli do lvl 85) jest tu beznadzieja.
Wiem ze nie w temat trafilem ale flustracja mnie ogarnela na Necro po przemianie :) musialem gdzies sie rozladowac ....
Bo ten podział klas był fikcyjny niby było np 3 summonerów a różnili się pierdołami. Zresztą łatwiej jest wymyślać nowe skille dla jednej niż dla np czterech. Jak chcesz bawić się w debuffera to zrób sobie buffera albo summonera:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2012, 01:15:16 pm »
znaczy co do summonerow nie moge sie wypowiedziec bo nigdy tym nie gralem ale Necro a np. SH , SpS , Sorc to roznica jednak jest


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2012, 10:15:03 pm »
Dodatki oraz nowy kontet jest robiony z myślą o starych graczach, którzy to już kilka lat grają tą samą klasą na off serwerach. Więc dla nich to coś nowego, ciekawego.
Pwrót do gry - 02-12-2011r


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2012, 03:59:37 am »
//mastjedi: Proszę o nie offtopowanie. Chcesz popłakać, to zrób se nowy wątek. Tak jak ja Ci teraz zrobiłem. Dziękuję za współpracę.

Jakas nerwa ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2012, 07:45:12 am »
Nerwa? skąd. Tylko wciąłeś się z płaczem w wątek o nowych godzinach siege, TW na serwerach NA. Jakoś nie widziałem związku, więc wydzieliłem.

A nerwa to u Ciebie wylazła:
Wiem ze nie w temat trafilem ale flustracja mnie ogarnela na Necro po przemianie :) musialem gdzies sie rozladowac ....
Kurczę tak teraz patrzę i czytam - muszę zajrzeć do słownika co to ta flustracja bo może to nie nerwa? Może to ma coś wspólnego z lustracją
Kurczę, zabiłeś mi ćwieka....

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 07:57:24 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Płacz nad GoDem
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2012, 12:01:15 pm »
:) Frustracja* - taka mala literowka