Witaj
Gość

Wątek: Kilka waznych pytan.  (Przeczytany 4044 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Kilka waznych pytan.
« dnia: Listopad 07, 2012, 10:52:43 pm »
Cześć,nie gralem i nie interesowałem się Lineage 2 od 2 lat mam kilka pytan:

1.Czy lepiej grać na Innova czy na L2 official , wiem ze bylo juz wiele tematow o tym,ale wszedzie byl spam i niczego sie nie dowiedziałem.
2.Naia czy Shilen ktory lepszy server pod wzgledem online i polskich klanów?
3.Ile czasu zajmie mi wbicie 85+lvl expiąc przewaznie samemu a z czasem może w party?
4.Czy mój komputer 2.7GHZ,2GB ram,Gforce 9600GSo (troche podkręcony) nada się na nową kronikę ,będe mogl grać normalnie bez wiekszych zacięć?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2012, 01:20:43 am »
1. Porównaj wszystkie dane i zadecyduj.
2. Naia stoi w diabły długo, więc tam będzie największy online. Druga część pytania - dunno
3. ile godzin dziennie?
4. za mało RAM na płynną grę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2012, 01:25:31 am wysłana przez Kamal »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2012, 08:23:24 am »
1. Innova to też L2 official.
2. nie wiem, nie gram tam.
3. z mentorem da radę w tydzień, ale to dla tych co wiedzą co robią... dla tych mniej doświadczonych obstawiam 2 tygodnie max 3.
4. ...


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2012, 04:07:07 pm »
4. za mało RAM na płynną grę.

Gram na 2GB RAM, Core2Duo 2x2,66, GeForce 8600GT i stac mnie na krecenie frapsow na mass pvp.
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 11, 2012, 08:20:46 pm »
4. za mało RAM na płynną grę.

Gram na 2GB RAM, Core2Duo 2x2,66, GeForce 8600GT i nie stac mnie na krecenie frapsow na mass pvp.
o, tak lepiej
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2012, 09:02:57 pm »
Cześć,nie gralem i nie interesowałem się Lineage 2 od 2 lat mam kilka pytan:

1.Czy lepiej grać na Innova czy na L2 official , wiem ze bylo juz wiele tematow o tym,ale wszedzie byl spam i niczego sie nie dowiedziałem.
2.Naia czy Shilen ktory lepszy server pod wzgledem online i polskich klanów?
3.Ile czasu zajmie mi wbicie 85+lvl expiąc przewaznie samemu a z czasem może w party?
4.Czy mój komputer 2.7GHZ,2GB ram,Gforce 9600GSo (troche podkręcony) nada się na nową kronikę ,będe mogl grać normalnie bez wiekszych zacięć?

na god bez minimum
Phenom 965, gf 9800, 4gb ram to nie wbijaj a komfortowa gra zaczyna sie od krecone i5 2500k


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2012, 12:16:31 pm »
4. za mało RAM na płynną grę.

Gram na 2GB RAM, Core2Duo 2x2,66, GeForce 8600GT i nie stac mnie na krecenie frapsow na mass pvp.
o, tak lepiej

No to widzę że g..... się znacie  8) owszem gram na low detalach ale nie mam problemu z płynnością, zresztą dla niedowiarkow będzie za pare dni fraps
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2012, 10:33:37 pm »
Cześć,nie gralem i nie interesowałem się Lineage 2 od 2 lat mam kilka pytan:

1.Czy lepiej grać na Innova czy na L2 official , wiem ze bylo juz wiele tematow o tym,ale wszedzie byl spam i niczego sie nie dowiedziałem.
Innova to EU Off, 1 serwer Core, online w granicach 2-2,5k (orientacyjnie plus minus), EU community. L2 Official aka NCWest, 5 serwerów:
Naia (najwięcej polaków, kilka polskich klanów, duży online, europejska strefa czasowa - GMT+1, stary serwer)
Chronos (GMT -2, troche polaków jest, spory online, stary serwer)
Shilen (GMT +0, tutaj też jest troche polaków, przynajmniej kiedyś ich całkiem sporo było, jeden z trzech nowych serwerów)
Jest jeszcze Magmeld i Bartz, ale raczej nie godne uwagi, ludzie się z tamtąd transferują na Naie czy Chronosa
2.Naia czy Shilen ktory lepszy server pod wzgledem online i polskich klanów?
Odpowiedź w punkcie 1, Naia.
3.Ile czasu zajmie mi wbicie 85+lvl expiąc przewaznie samemu a z czasem może w party?
Zależy ile grasz dziennie, ostatnio kumpel wbił 1->85 w tydzień expiąc na raid bossach, tutaj to zależy od szczęścia w campieniu, i czy masz jakieś party. Expiąc normalnie (daily questy + expienie na spotach) grając dziennie średnio po 3-4 godziny, nie powinno to zająć dłużej niż 3 tygodnie, maksymalnie 4.
4.Czy mój komputer 2.7GHZ,2GB ram,Gforce 9600GSo (troche podkręcony) nada się na nową kronikę ,będe mogl grać normalnie bez wiekszych zacięć?
Pójdzie bez problemu, minimalne detale to minimalne detale, ale zawsze. Jednak o akcjach typu siege raczej nie masz co myśleć :P

Naia - iTeisei - Aeore Healer - Wrath
Lilith - Teisei - Aeore Healer - Euphoria


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2012, 01:40:14 pm »
4. za mało RAM na płynną grę.

Gram na 2GB RAM, Core2Duo 2x2,66, GeForce 8600GT i nie stac mnie na krecenie frapsow na mass pvp.
o, tak lepiej

No to widzę że g..... się znacie  8) owszem gram na low detalach ale nie mam problemu z płynnością, zresztą dla niedowiarkow będzie za pare dni fraps
g.... to ty sie znasz, mialem takiego kompa ( nawet 4gb ramu byl) na low detalach przy pvp 7v7 na orbis bez frapsa plynnos 100% ale jak juz go włączyłem to sciny ze pvp ledwo sie robic dalo.

teraz na 6-rdzeniowym phenomie i 16gb ramu bez problemu moge krecic pvp na siege, na low plynie na full lekkie sciny, dysk: HDD
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2012, 11:00:44 pm »
leci upload aktualnie, glupio ci zaraz bedzie

Prosze, krecone na 2gb ramu:
http://www.youtube.com/watch?v=Kaa2Ze9XExM
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:17:43 pm wysłana przez Mel »
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2012, 06:29:49 pm »
Szkoda ze mi na low z 8gb ramu nawet tak nie chodzilo, jaki masz procek ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 06:33:07 pm wysłana przez Rzarziel »
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2012, 07:18:14 pm »
Core 2 duo 2x2,67
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 17, 2012, 02:41:11 am »
4. za mało RAM na płynną grę.

Gram na 2GB RAM, Core2Duo 2x2,66, GeForce 8600GT i nie stac mnie na krecenie frapsow na mass pvp.
o, tak lepiej

No to widzę że g..... się znacie  8) owszem gram na low detalach ale nie mam problemu z płynnością, zresztą dla niedowiarkow będzie za pare dni fraps

Sam się -_-' znasz, granie w L2 żeby iść sobie pozabijać mobki i zrobić insty to nie gra, w tej grze fun jest z PvP a na 7v7 on będzie miał lagi, o siege'u/mass pvp/większych akcjach to niech zapomni.


Ale fakt co takie boty jak wy z NCsoftu na temat farmy macie do powiedzenia, jak 90% CP tylko umawia się na zmianę na "czuwanie nad botem".


========================
Aktualnie (+ licząć nowy update "bitwy pomiędzy serwerami" bez PHENOMA/i5 4 rdzeniówki zapomnij o komfortowej grze i nie ma to znaczenia czy masz ciut gorszy czy trochę gorszy procek, nie osiągniesz 25 klatek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 02:43:08 am wysłana przez Sniffer »


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 17, 2012, 10:59:18 am »
Graty miszczu. Gdybyś zanim się odezwiesz choć raz doczytal i otworzył link to może byśz siebie idioty nie zrobił. Grając na low detalach da spokojnie radę skoro ja mam niemal to samo i jak widać swobodnie sobie biegam na pvp.  Problemem częściej jest nie sprzęt ale połączenie sieciowe z serwerem.
A tak poza tym bystry chloptasiu nie gram na ncwest tylko na L2eu i jeśli twierdzisz że tam są boty. to gowno wiesz o l2eu.
Kiedy ja za rok będę dalej grał na offietty będziesz skakał po kolejnych privach za każdym razem wmawiając sobie że każdy z nich to najlepszy serwer na świecie. Dopóki ludzie twojego pokroju nie quitna a ty razem z nimi albo nie zamkną serwera.
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 17, 2012, 09:02:19 pm »
Mel takie pytanie, ten procek jest podkrecony? bo mialem o wiele wiecej ramu, procek 2 rdzeniowy bez podkretki ale do takiej plynnosci jak tobie mi daleko brakowalo ;<.

a do pana wyzej lepiej grac na serwie z botami niz zmieniac server co miesiac i flame'owac jaki to off jest zly, szczerze nie grasz na offie to niech cie to nie obchodzi ile jest tam botow nie chcesz grac z nimi to nie graj, jak ktos lubi grac z botami to niech gra jak np. ja i tyle a ciebie niech to nie interesuje skoro tam nie grasz.
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 17, 2012, 10:45:36 pm »
Nie, nie jest nic z nim robione, jedynie karta graficzna na wydajnosc nastawiona.
Core - 9xMS hero
BlackAngels


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 17, 2012, 11:00:23 pm »
Nie, nie jest nic z nim robione, jedynie karta graficzna na wydajnosc nastawiona.
Mógłbyś powiedzieć jeszcze jaka to karta graficzna i jaki windows?

ok widzę wyżej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 11:08:12 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2012, 01:47:20 am »
Graty miszczu. Gdybyś zanim się odezwiesz choć raz doczytal i otworzył link to może byśz siebie idioty nie zrobił. Grając na low detalach da spokojnie radę skoro ja mam niemal to samo i jak widać swobodnie sobie biegam na pvp.  Problemem częściej jest nie sprzęt ale połączenie sieciowe z serwerem.
A tak poza tym bystry chloptasiu nie gram na ncwest tylko na L2eu i jeśli twierdzisz że tam są boty. to gowno wiesz o l2eu.
Kiedy ja za rok będę dalej grał na offietty będziesz skakał po kolejnych privach za każdym razem wmawiając sobie że każdy z nich to najlepszy serwer na świecie. Dopóki ludzie twojego pokroju nie quitna a ty razem z nimi albo nie zamkną serwera.
:D są są ale nie ma ich wiele i są szybko likwidowane oprócz jednej paczki.. swoją drogą Mel jak myślisz czy sindeya odchodząc od ruskich 'oscamowała' może jakieś screeny?


1. ja polecam innove bo sam na niej gram
3. z PA jak byś zaszalał to nawet w 2dni idzie ale myślę że tak 2 tyg spokojnie bez większej spiny, warto dodać że mentor daje ci buffki więc o ile jest zalogowany to expisz bez problemu
4. pójść pójdzie ale czasem może nie być komfortowo


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2012, 08:19:02 pm »
(...)
3.Ile czasu zajmie mi wbicie 85+lvl expiąc przewaznie samemu a z czasem może w party?
(...)
Co prawda NC a nie RU, ale - tydzień czasu - 99% na RB.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka waznych pytan.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2012, 07:35:04 pm »
swoją drogą Mel jak myślisz czy sindeya odchodząc od ruskich 'oscamowała' może jakieś screeny?
Nie wiem, jakos specjalnie się nie dopytywałem. Ale na pewno coś dała mak0 bo przecież znikąd nagle swojej przewagi na oly nie wziął. Ciężko stwierdzić na ile to był scam a na ile po prostu zabrała się z całym sprzętem który od ruskich dostała. A z tego co wiem to miała wszystko co na oly potrzeba wliczając bless99 i beletha
Core - 9xMS hero
BlackAngels