Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019  (Przeczytany 44687 razy)

  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 29, 2020, 08:52:35 am »
Zacząłem chyba ze 3 dni temu, więc za dużo nie mogę napisać, poza tym, że ludzi można spotkać już w wioskach startowych, w Gludio są stragany, a w Dion jest ich całkiem sporo. Wpadłem w sumie poklikać dla chilloutu, a widzę, że wciąż ma napływ świeżej krwi pomimo tego, że minął prawie rok od startu serwera.

Rate faktyczny exp/sp to 1,5 jak się raz dziennie zagłosuje na serwer.
Wg mnie nie jest aż tak ciężko z adeną o ile robi się questy przy okazji klepania mobów.

W sumie bekowe są te kody CAPTCHA czy jakkolwiek to nazwać. O ile dobrze rozumiem, to jak postać dostaje expa, to co jakiś czas wyskakuje okienko np. z pytaniem czy 0+0=1, jak źle klikniesz lub nic nie klikniesz to postać ląduje w jailu. To znaczy, że nawet jak nie używasz bota, to możesz wylądować w jailu bo poszedłeś AFK jak reszta strzela do mobów. Jest nawet info w tutorialu, że idąc AFK powinno się wyjść z drużyny. Ktoś z klanu dostał jaila za to, że buffował ludzi którzy byli AFK. Jest to na kilka minut, ale jak będziesz tam lądował co chwilę, to raczej zwrócisz na siebie uwagę. Wg mnie to tylko kwestia czasu, prędzej czy później każdy wyłapie perma za próbę dualboxingu czy bota. W drużynie okno wyskakuje całej drużynie na raz, więc raczej nikt nie ogarnie klikania na kilku kompach WRC, BD, SWS.. Zresztą na takim serwerze rzuca się to w oczy, że ktoś ciągnie boxa na plecach.

Nie wiem czy to norma na tym serwerze, ale w te 3 dni które grałem, to admina było "słychać" codziennie wieczorem na "global voice", jakiś event nawet poleciał. Więc raczej ekipa się interesuje tym co się dzieje, patrz akapit wyżej - botowanie raczej nie przejdzie, kwestia czasu.

Taki trochę powrót do korzeni - ludzie szukają drużyn na party matching, na ally tak samo widzę, że szukają X, Y, Z na PI czy inny spot. Gra wymaga zespołowości, którą przez lata utraciła, bo każdy ciągnął minimum własnego buffera, a często i BD+SWS. No chyba, że ktoś chce grać solo summonerem.

Generalnie jestem zdziwiony, serwer ustał rok w dobrej kondycji, zapowiada się jak by miał ustać znacznie dłużej. Jak się komuś nudzi to niech wpadnie poklikać, może mu się przypomną stare nostalgiczne czasy. Czuć, że "klimat" tego serwera jest zupełnie inny niż reszty Interlude na których grałem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2020, 08:55:38 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 29, 2020, 09:24:48 am »
W sumie bekowe są te kody CAPTCHA czy jakkolwiek to nazwać. O ile dobrze rozumiem, to jak postać dostaje expa, to co jakiś czas wyskakuje okienko np. z pytaniem czy 0+0=1, jak źle klikniesz lub nic nie klikniesz to postać ląduje w jailu. To znaczy, że nawet jak nie używasz bota, to możesz wylądować w jailu bo poszedłeś AFK jak reszta strzela do mobów.
Ten system ustawia się na ilość zabitych mobów w serii, można ustawić na dowolną liczbę, 50, 100, 328 etc, po wylogowaniu seria się resetuje.
Te lądowanie w jailu po pierwszym złym kliknięciu (czy zamknięciu okna) to niedoróbka tego systemu, trochę lepsze wersje mogą mieć ustawianą ilość złych odpowiedzi pod rząd, np 3 (każda generowana kolejna raz po razie captcha jest inna).


Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 02, 2020, 09:53:26 am »
nie wiem czy od ilości mobów ale wątpię bo raz wyskakuje niedługo po wbiciu na spota czasem przez parę godzin nic nie wyskakuje, natomiast często wyskakuje przy bufowaniu i  bufowanemu i bufującemu (lub przy tańczeniu czy śpiewaniu) czasem wszyscy w pt naraz to dostają, jak nie klikną (najczęściej 3x literki do wyboru) to obaj (może nawet całe pt) lecą do więzienia na godzinę (można robić questa i po zrobieniu questa wracasz do gry - nie byłem ale tam jakieś kruliki trza gonić i zabijać).


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 03, 2020, 05:30:02 pm »
Nie jest to tak naprawdę istotne, można  zaprogramować dowolne kombinacje zależne od czynników w grze, istotne jest to, że powinien uwzględniać zwykły ludzki błąd gracza.
To skuteczne ale kontrowersyjne zabezpieczenie, admini którzy go używają nie ogarniają istoty problemu, już widzę jak podczas raidu na RB bishop dostaje jaila. Można co prawda napisać go skutecznie, ale niestety będzie mocno obciążać serwer(dla każdej postaci w grze musi być trzymany w pamięci i wyliczany na bieżąco), więc jest to bez sensu.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 16, 2020, 07:06:19 pm »
Warto jeszcze zaczynać?
Noobwars (Vindication)
RPGclub x15 i x5
L2Dawn


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 16, 2020, 11:00:53 pm »
Warto jeszcze zaczynać?
Nie wiem czy warto ale jak chcesz zacząć na nowym ILx1 to dziś wystarowała Aria


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 17, 2020, 06:50:14 pm »
Warto jeszcze zaczynać?
Nie wiem czy warto ale jak chcesz zacząć na nowym ILx1 to dziś wystarowała Aria

po...ły Ci sie wątki


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 28, 2020, 09:16:55 am »
Pustki na serwie. Tez wbilem zobaczyc to w giran zero ruchu, tylko sklepy
chyba wbiłeś nie na ten serwer
gramy Tu od tygodnia i jeszcze nie widziałem takiego serwera po około roku pełno ludzi wszędzie (mamy 40+lvle) od wiosek startowych po spoty 40 + wszędzie ludzie - a na twichu widzć że pełno ludzi na wyższych lokacjach też lata  (na ostatnim bajumie było jakieś 6-8pt na 6-8 pt oglądałem na stremie) 


ten moment kiedy reklamuje sie server "bez bota" a dziala darmowy l2tower i adr cracked xd
Ciekawe działać może działa ale jak długo nie znam się na tych programikach ale myślę, że samo to klikanie (ok. cance czy dodawanie) w grze chyba wyklucza te programy, może jakiś opłacony bot (?adrenalina?) da radę ominąć i dobrze kliknąć te wyskakujące okienka choć wątpię.
na te  "wyskakujace okienka" wystarczy scrypt ktory mozesz do crack adrenaliny tez dostac, ew. jak szkoda hajsu na kupno  by ci samo klikalo mozesz ustawic dzwiek ktory informuje cie kiedy ow okienko wyskakuje


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 28, 2020, 03:57:34 pm »
Jako, że Asgota wzbrania się przed postawieniem lowa, to ja se wróciłem. Ku mojemu zdziwieniu w początkowych wioskach wciąż ludzie latają :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 30, 2020, 08:46:01 pm »
Według mnie ogień serwer, przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Supportu jest sporo, DD nie narzekają, party matching to najlepsze rozwiązanie bo ludzie są otwarci i chętni nawet na jakieś małe aoe, lepsze moby. Rynek D rozwinięty, PL set 17kk, wszystko cenne, sop 60k.

Polecam wejść rzucić okiem, jest klimacik. Łapcie też kilka screenów, wiecie, żeby wywołać trochę nostalgii  :)
https://imgur.com/a/20KVwp3
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2020, 01:58:41 am wysłana przez Mr_Dejlo »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 30, 2020, 10:09:35 pm »
Ktoś się orientuje na jakich plikach to stoi?
Że java to wiem, ale jaka dokładnie?

Edit:
Poczytałem changelog zmian, który publikują na forum (https://l2reborn.com/community/maintenance-updates) i dziwię się trochę temu entuzjazmowi jeśli chodzi o jakość plików.
Z zapisów wynika, że te pliki to jest jakaś masakra, pogubione NPC typu GK, dziurawa geodata w TOI, niektóre książki nie dropiły etc
Wierzę, że dobrze się bawicie i szacunek adminowi za to, że otwarcie pisze jakie bugi są naprawiane.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2020, 10:29:31 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 31, 2020, 07:34:14 am »
Błędów mają tyle jak by tą grę pisali od początku :)

L2Reborn ma na tą chwilę najlepsze community. Paradoks takie słabe pliki a potrafią przyciągnąć ludzi do grania. W wioskach startowych jest cały czas ruch.

Nawet tr9y tutaj gra: https://www.youtube.com/c/Tr9y/videos


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 31, 2020, 09:13:28 am »
Błędów mają tyle jak by tą grę pisali od początku :)

L2Reborn ma na tą chwilę najlepsze community. Paradoks takie słabe pliki a potrafią przyciągnąć ludzi do grania. W wioskach startowych jest cały czas ruch.

Nawet tr9y tutaj gra: https://www.youtube.com/c/Tr9y/videos
Taki projekt to suma wielu składników, można wybaczyć jeden słaby. Gorzej, gdy zawali się kilka.
Ogarniają te pliki, a to duży plus i sygnał dla graczy, że błędy będą usuwane.
Marka też pewnie zadziałała, nie wiem czy to stara ekpia z l2reborn (wątpię) ale działa.
Z tym, że osobiście nie wierzę w raty x1 w 2020 - sam pogrywam też na niskoratowym i widzę jak ludzie pękają i quitują.
Sam już pękam.
To stara gra, grają w nią starzy gracze, nikt nie ma czasu na bicie zilionów mobów, a nawet w 2007 takie raty to był hardcore
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 31, 2020, 12:13:20 pm »
Serwer miał słabszy okres przez lato, ale ludzie masowo wracają i napływają nowi. Wczoraj, czy tam dzisiaj mija rok jak stoi, a końca nie widać. Kilka dni temu zacząłem nową postać i na kazdym etapie gry spotykałem ludzi, a popołudniu już trzeba walczyć o top spoty na questy :)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 02, 2020, 09:44:35 am »


Szkoda tylko tego braku dualboxa. Jesteśmy skazani na innych ludzi. Czytałem że granie supportem tez nie jest jakieś słodkie bo DD latają sobie na CH Buffie. Szczególnie że jest to Interlude, późniejsze epoki pozwalają na swobodniejszą rozgrywke.



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 08, 2020, 01:09:26 pm »
czytalem cos o refferalu dla nowych - moga wtedy otrzymac poty, shoty, taki pakiet startowy.
da ktos reffa z ktorego sie zarejestrowac ?

mozna miec np kilka kont ? osobne na spoila osobne na maina ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 08, 2020, 06:46:44 pm »
O poleceniach nic nie wiem. Odnośnie kont, to możesz mieć ich ile chcesz, ale należy pamiętam o tym, że jednocześnie może być zalogowane tylko jedno + sklep offline.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 09, 2020, 08:10:33 am »
Jakiś polski / EU z Polakami klan szuka może osoby do akademii? Czy na tym serwie płacą prowizję za ukończenie aca, jeśli tak to ile mniej więcej? Wczoraj zacząłem, mam 14 lvl, gram na chillku solo, do końca tygodnia pewnie zrobię 2 profę.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 09, 2020, 10:04:31 am »
Jakiś polski / EU z Polakami klan szuka może osoby do akademii? Czy na tym serwie płacą prowizję za ukończenie aca, jeśli tak to ile mniej więcej? Wczoraj zacząłem, mam 14 lvl, gram na chillku solo, do końca tygodnia pewnie zrobię 2 profę.
Klan Insomnia jest full polski, mega dużo ludzi, prawie 8 lvl z ch w goddard. Pomocna ekipa, napisz do "wielkiwojownik "vexinski lub do kogos kogo zobaczysz z ich crestem. Polaków ogólnie gra dużo, prowizje za ukończenie aca są. Klan raczej też chillowy, bez spiny. Wczoraj online koło 1750 :OOO Online rośnie szybciej niż grzyby po deszczu


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 09, 2020, 02:57:24 pm »
Muszę najpierw wbić 20 lvl i zrobić 1 profkę, aby móc PMować (nie znam Discorda ani TSa, żeby wbić i powiedzieć). Wtedy się odezwę do kogoś z tego klanu i wbiję do akademii jak będzie miejsce.
Wejdz na serwerowy discord i tam sa ogloszenia tego klanu w polskiej sekcji.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 11, 2020, 02:12:04 pm »
Jest jakis craft/spoil na sell ? najlepiej 52+ albo chociaz 40+
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 11, 2020, 09:04:03 pm »
polecam gorąco serwerek, online 1700+ i rośnie, ludzie wszędzie, jest elegancko


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 11, 2020, 11:06:10 pm »
Na chwilę obecną low rate nr 1. Serwer obecnie przeżywa drugą młodość. Na każdym spocie obok Gludio, Dion, Giran można spotkać całkiem dużo ludzi. Pomimo, że serwer ma już rok to zdecydowanie warto zacząć, nastawiając się co najmniej na kilka miesięcy stabilnego grania.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 12, 2020, 02:07:08 pm »
a takie pytanie: czy mozna stawiac offline shop ? jesli tak czy podczas offline shopa mozna grac na drugim koncie ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Reborn - IL x1 - START 31.10.2019
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 12, 2020, 07:18:09 pm »
a takie pytanie: czy mozna stawiac offline shop ? jesli tak czy podczas offline shopa mozna grac na drugim koncie ?
Offline shop wymagania: 20 lvl i 1 profesja. Na tym samym koncie co main - odpalając konto kraszujesz wszystkie postacie na nim, musisz to mieć na oddzielnym koncie żeby to miało sens.
Ustawiasz sklep, wyłączasz gre i siedzi.