Witaj
Gość

Wątek: Problem z połączeniem High Five  (Przeczytany 2142 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Problem z połączeniem High Five
« dnia: Grudzień 15, 2013, 04:24:38 pm »
Witam
Próbujemy postawić serwer L2J (wersja bazy 6291 z {builddate} 15/12/2013 05:00)
Serwer zdaje się działa tzn login serwer rejestruje połączenie z gameserver, a ten doszedł do "Registered on login Server 1 : Bartz" i dalej włącza SeveSigns itp... (oczywiście wtedy, gdy ma to włączać  :D )

Problem mamy z klientem:
ściągneliśmy kilka od Interlude do High Five i żaden nie chce się łączyć z naszym serwerem.
We wcześniejszych kronikach plik L2.exe był w katalogu system w High Five nie ma tam L2.exe jest tylko L2.bin - odpalanie przez LineageII.exe (w katalogu z Lineage) podaje tylko błąd "The connection to the update server has been terminated."

Oczywiście plik l2.ini edytowałem w L2FileEdit (encrypt+decrypt...) podając swoje IP (podałem wewnętrzny IP 192.168.1.100 - bo chcemy grać w wewnętrznej sieci).

Proszę o pomoc

PS: zastanawiam się, czy nie mam jakiegoś trefnego klienta H5? - ale jak ściągnę katalog system np. z L2EXtreme, to wszystko działa - oczywiście na serwerach L2EXtreme ;D a nia na naszym...

Host edytowany zgodnie z zaleceniami...

Problem rozwiązany - trzeba było ściągnąć katalog system z chomika :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 07:14:02 am wysłana przez Dren »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z połączeniem High Five
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2013, 01:40:58 pm »
Nie chcę otwierać nowego wątku...
może ktoś będzie wiedział, dlaczego na konie Accesslevel 127, po utworzeniu postaci ma ona accesslevel 0 (przestawienie tego na 127 lub 100 w bazie danych nic nie daje, bo powraca do 0 po zalogowaniu) ?

Mam nadzieję na wyrozumiałość jeśli pytanie jest naiwne :D

Znalazłem takie coś w kwestii ustawiania admina: http://www.l2jserver.com/wiki/How_to_set_administrator_privileges
niestety nie umiem znaleźć tej tabeli:
ACCESS_LEVELS

Czy w najnowszych bazach L2J zapomniani o GMach?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2013, 01:51:41 pm wysłana przez Dren »


  • Wiadomości: 165

  • Pochwał: 3

  • L2jDeveloper
Odp: Problem z połączeniem High Five
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2013, 09:04:10 am »
sprawdz w data/acceslvl.xml tam masz jaka wartos nadac w bazie.