Witaj
Gość

Wątek: problem z połączeniem się z Serwerem zewnątrz l2j  (Przeczytany 938 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

problem z połączeniem się z Serwerem zewnątrz l2j
« dnia: Lipiec 19, 2016, 12:13:18 pm »
Witam walczę już od kilku dni z problemem łączenia login <=> game server . potencjalni testerzy docierają tylko do wyboru servera ,dalej gra utyka. całość jest zmontowana na 2 " home made " serwach . przez brak stałego ip korzystam z no-ip z adresem bez - bo niby robi problemy.  na servie nr 1 jest baza SQL i Login na 2 mocniejszej maszynie jest GS . wewnątrz sieci można się logować bez problemu i nawet grac . całość jest możliwa bez używania ipconfig.xml.
info w skrócie
ipserv wen ip4 192.168.1.6 - login i sql (z nim nie ma żadnych problemów wiec można ominąć )
Router funbox.... ta była Neostrada .wyłączone upup. nadane stałe adresy ip . otwarte porty 7777,9014,2106,80. jako main serv wdziany z sieci (taka opcja w router) serv z sql i loginem i na nim zainstalowany no-ip. w każdym servie w wewnętrznym firewall odblokowane wymagane porty
MainGS serv ma 192.168.1.10 i na nim jest GS
przykładowe no-ip nazwaservah5.ddns.net
Login Serv ma jeszcze na swoim pokładzie stronę która działa prawidłowo
czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tu czy na jakim cokolwiek innym komunikatorze jak wyeliminować mój problem tj poprawna edycja ipconfig.xml bo edycja 2 plików w login i gs jest zbyteczna wedle nowych ustawień l2j a tylko tak teraz mogę grac i sam..testować
jak coś jeszcze potrzeba pytać wyśle wkleję. już złe sypiam przez to....