Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018  (Przeczytany 27359 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:45:47 pm »
A oto informacja na sam koniec, napisali że zbugowaliśmy Baiuma, bo to nasza wina że był online :D



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:46:54 pm »
A oto informacja na sam koniec od GM`a. Ogólnie napisał, że to nasza wina że go ubilismy, bo nie powinno go być. Tylko ogólnie co to ma do rzeczy, skoro nikt o tym nic nie wiedział :D



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:47:30 pm »
Niechcący wkleiłem dwa razy


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:57:08 pm »
To jest graveland czego się spodziewaliście, ale widzę mentalność adminów się nie zmienia z otwarcia na otwarcie :D mają swój upie*dolony klan w którym graja i to oni będą dominować :D

A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:12:23 pm »
No nie dość, że sami grają na swoim własnym serwerze, to jeszcze zabierają innym to, co wyfarmili uczciwie :)


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:14:39 pm »
A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha
obecny graveland nie ma nic wspolnego ze starym gravelandem


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:22:55 pm »
A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha
obecny graveland nie ma nic wspolnego ze starym gravelandem

Ja to wiem. Na tamtym byli GMi, którzy wiedzieli jak adminować.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:43:37 pm »
huh, obrzydliwy syf
imo ten temat powinien zostać wyjebany razem z jego przyszłymi edycjami (za 2 tyg), może warto zarysować jakieś minimalne wymagania do reklamowania się tutaj :D


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:13:24 am »
Live / Test - Server (CTRL+C CTRL+V to takie trudne)




  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:27:32 am »
Ale amatorka.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:38:10 am »
A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha
obecny graveland nie ma nic wspolnego ze starym gravelandem

Ja to wiem. Na tamtym byli GMi, którzy wiedzieli jak adminować.
az tak daleko to bym sie nie posuwal ^^


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:17:26 am »
A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha
obecny graveland nie ma nic wspolnego ze starym gravelandem

Ja to wiem. Na tamtym byli GMi, którzy wiedzieli jak adminować.
az tak daleko to bym sie nie posuwal ^^

Uwierz mi, w porównaniu z tymi tutaj... To tak jakbyś porównał Ekstraklasę (starzy GMi) z ligą grenlandzką (obecni).


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:23:07 am »
A tak btw jak to się mówiło parę lat temu na gravelanda? bugland xD? chyba tak  hahaha
obecny graveland nie ma nic wspolnego ze starym gravelandem

Ja to wiem. Na tamtym byli GMi, którzy wiedzieli jak adminować.
az tak daleko to bym sie nie posuwal ^^

Uwierz mi, w porównaniu z tymi tutaj... To tak jakbyś porównał Ekstraklasę (starzy GMi) z ligą grenlandzką (obecni).
ale ja nie porownuje, mowie tylko ze administracja starego gravelanda gowno sie znala na tym, czym sie zajmowali


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:56:52 am »
Ja to w ogóle nie wiem co was skłoniło do grania tutaj  :noob:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2018, 01:58:35 am wysłana przez perfecT »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 21, 2018, 03:22:26 am »
Niejako zostałem wywołany do tablicy.

Zatem najpierw odniosę się osobiście:
Czort sam wkleiłeś screeny (dzięki temu ja nie muszę tego robić, tak też robiłem dokumentację- tylko kto do cholery je przeczyta ? bo po postach widzę, że nikt się w to nie zagłębił).
Zacząłeś rozmowę ze mną mało przyjemnie, nim zdążyłem cokolwiek odpisać na Twoje zarzuty zdążyłeś już  mnie szantażować(pomijam, że już za to należy się ban) ale starałem się zrozumieć Twoje nerwy i usiłowałem z Tobą rozmawiać.
Fakt zapytałem: co by Was zadowoliło za naszą pomyłkę? ( i tu każdy myślący człowiek, wie że w grę nie wchodził zwrot baiuma, ani żadne itemy mające wpływ bezpośrednio na grę, a już napewno nie powstrzymanie cię przed puszczeniem tego na forach bo jeśli nie dziś to pewnie przy następnej okazji i tak byś to puścił) I odnosiło się to bardziej  do Twojego zarzutu, że  cytuję: "a wy k(niecenzuralne słowo)a nawet czasu nie wynagrodzicie" ( czytasz w myślach?) bo widzisz chciałem postąpić na tyle fair na ile się dało w tej sytuacji.Zrobiłeś z tego próbę przekupstwa, spoko.
Co do całej sytuacji pewne decyzje owszem były odrobinę pochopne ale zgodnie  z wiedzą gmów  na tamten moment  racjonalne. Pierwszy baium miał być w piątek 24-08 co było już ogłoszone na stronie, więc nagłe pojawienie się pierścionka na shoucie mogło zaskoczyć. ( nie popełnia błędów ten co nic nie robi)
Co do Bana pierwszy ban został zdjęty najszybciej jak się dało, jak sytuacja zaczęła się wyjaśniać.
Bana o którym mówisz, że Quit z serwera dostałeś za zachowanie, całą rozmowę ze mną zacząłeś od wywołania mnie na globalu i pytaniu czy dam ci bana na x4. Jeśli to nie była prowokacja to nie wiem co nią mogłoby być w tej sytuacji.
Dobrze wiedziałeś jak to się skończy na x15 bo mam wrażenie, że taki miałeś plan od początku. I w zasadzie cokolwiek którykolwiek z nas by nie napisał nie powiedział zrobiłbyś to co zrobiłeś. 
Jeśli jesteś ciekaw to nie, nie dałem ci ponownie bana na x4, nie masz też bana na forum.  Ci co grają na x4  i Ty również wiedzą jakim gm-em jestem, i że nie rozdaję banów na lewo i prawo bez przyczyny, jak również uważam,
że każdy zasługuje na drugą szansę,  trzecią i czwartą też jeśli trzeba.
Swoją drogą Twoje powroty na gravelanda przy całym hejcie  jaki nań wylewasz jest dość ciekawym zjawiskiem. Dajesz nam szansę na poprawę, tak jak my  dajemy szansę Tobie ?

Nie robimy serwera dla siebie  tylko dla graczy i nie jest to serwer ctrl+C ctrl+V wystarczy wejść do nas i zobaczyć. W odróżnieniu od niektórych polskich projektów nasze x4  ma już rok i ma się całkiem dobrze.
I kiedy mielibyśmy  grać ? Przecież my też mamy życie. Co oczywiście niektórym ciężko zrozumieć.
Nikogo nie faworyzujemy, ani nikomu nie utrudniamy gry.

To tyle na dziś.
Pozdrawiam Hanali


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 21, 2018, 06:32:42 am »
Przeciez to jakies gowno gląby postawily server zeby 5 zl robic .Gracie wszyscy w L2 juz tyle lat
i na byle gowno idziecie.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 21, 2018, 08:52:10 am »
Niejako zostałem wywołany do tablicy.

Zatem najpierw odniosę się osobiście:
Czort sam wkleiłeś screeny (dzięki temu ja nie muszę tego robić, tak też robiłem dokumentację- tylko kto do cholery je przeczyta ? bo po postach widzę, że nikt się w to nie zagłębił).
Zacząłeś rozmowę ze mną mało przyjemnie, nim zdążyłem cokolwiek odpisać na Twoje zarzuty zdążyłeś już  mnie szantażować(pomijam, że już za to należy się ban) ale starałem się zrozumieć Twoje nerwy i usiłowałem z Tobą rozmawiać.
Fakt zapytałem: co by Was zadowoliło za naszą pomyłkę? ( i tu każdy myślący człowiek, wie że w grę nie wchodził zwrot baiuma, ani żadne itemy mające wpływ bezpośrednio na grę, a już napewno nie powstrzymanie cię przed puszczeniem tego na forach bo jeśli nie dziś to pewnie przy następnej okazji i tak byś to puścił) I odnosiło się to bardziej  do Twojego zarzutu, że  cytuję: "a wy k(niecenzuralne słowo)a nawet czasu nie wynagrodzicie" ( czytasz w myślach?) bo widzisz chciałem postąpić na tyle fair na ile się dało w tej sytuacji.Zrobiłeś z tego próbę przekupstwa, spoko.
Co do całej sytuacji pewne decyzje owszem były odrobinę pochopne ale zgodnie  z wiedzą gmów  na tamten moment  racjonalne. Pierwszy baium miał być w piątek 24-08 co było już ogłoszone na stronie, więc nagłe pojawienie się pierścionka na shoucie mogło zaskoczyć. ( nie popełnia błędów ten co nic nie robi)
Co do Bana pierwszy ban został zdjęty najszybciej jak się dało, jak sytuacja zaczęła się wyjaśniać.
Bana o którym mówisz, że Quit z serwera dostałeś za zachowanie, całą rozmowę ze mną zacząłeś od wywołania mnie na globalu i pytaniu czy dam ci bana na x4. Jeśli to nie była prowokacja to nie wiem co nią mogłoby być w tej sytuacji.
Dobrze wiedziałeś jak to się skończy na x15 bo mam wrażenie, że taki miałeś plan od początku. I w zasadzie cokolwiek którykolwiek z nas by nie napisał nie powiedział zrobiłbyś to co zrobiłeś. 
Jeśli jesteś ciekaw to nie, nie dałem ci ponownie bana na x4, nie masz też bana na forum.  Ci co grają na x4  i Ty również wiedzą jakim gm-em jestem, i że nie rozdaję banów na lewo i prawo bez przyczyny, jak również uważam,
że każdy zasługuje na drugą szansę,  trzecią i czwartą też jeśli trzeba.
Swoją drogą Twoje powroty na gravelanda przy całym hejcie  jaki nań wylewasz jest dość ciekawym zjawiskiem. Dajesz nam szansę na poprawę, tak jak my  dajemy szansę Tobie ?

Nie robimy serwera dla siebie  tylko dla graczy i nie jest to serwer ctrl+C ctrl+V wystarczy wejść do nas i zobaczyć. W odróżnieniu od niektórych polskich projektów nasze x4  ma już rok i ma się całkiem dobrze.
I kiedy mielibyśmy  grać ? Przecież my też mamy życie. Co oczywiście niektórym ciężko zrozumieć.
Nikogo nie faworyzujemy, ani nikomu nie utrudniamy gry.

To tyle na dziś.
Pozdrawiam Hanali
Ziomek ośmieszasz się, po 1 kto testuje coś na live serwerze? Nikt o zdrowych zmysłach lub z odrobiną dozy profesjonalizmu. Wam tego brak totalnie. To jest wasza wina i tylko wasza. W sklepie jak sprzedawca nie zmieni ceny to ma obowiązek sprzedać ci to po cenie takiej jaka widnieje na opakowaniu. To tak abstrahując. Jesteście spaleni dla większości graczy bo za każdym razem będziecie tłumaczyć swoje błędy testami? No proszę cię nie bądź śmieszny. Mogliście to pociągnąć normalnie jak ludzie ze pomogli wam w testach np. ok byłby ból dupy ale nie taki jak teraz.
A tu bany za darmo, przez wasz brak profesjonalizmu, powinniście oficjalnie przeprosić na forum swoim jak i tutaj za swoje błędy. I oddać graczom to co należy do nich. Niestety jeśli chcecie mieć tutaj ludzi to trzeba umieć traktować ich jak ludzi a nie bydło. Dziś to klient ma rację a nie sprzedawca, bo zmienić serwer to 10 min a odzyskać graczy i zaufanie długie miesiące/lata. Profesjonalizm polega na przyjęciu ciosu na klatę i przeproszeniu za błędy a nie bezpodstawne banowanie i cudowanie "były testy".
Nie polecam i nie zapraszam szkoda czasu na coś co upadnie szybciej niż powstało. A do administracji tego lol serwera to może po upadku ockniecie się co zrobiliście źle, i zastanowicie może że jednak jeszcze nie nadajecie się do roli GM i pracy z graczami.. trzeba dorosnąć nie unosić się honorem. Wasz serwer wasza odpowiedzialność. Kropka
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2018, 09:07:31 am wysłana przez Alik2225 »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 21, 2018, 09:17:21 am »
drama o baiumka na 100online serverze


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 21, 2018, 11:53:47 am »
Niejako zostałem wywołany do tablicy.

Zatem najpierw odniosę się osobiście:
Czort sam wkleiłeś screeny (dzięki temu ja nie muszę tego robić, tak też robiłem dokumentację- tylko kto do cholery je przeczyta ? bo po postach widzę, że nikt się w to nie zagłębił).

Oj przeczyta"adminie", przeczyta. Po liście Twoich postów (aż dwa, wliczając tego) i po Twoim "adminowaniu" śmiem twierdzić, że Twoja wiedza na temat tego portalu jest zerowa, podobnie jak Twoje argumenty. Dopowiem tylko, że jest to jedyne forum L2 w Polsce, gdzie można poczytać o serwerach które startują bądź już wystartowały, spotkać ludzi grająych w Lineage2, ale co Ty możesz o tym wiedzieć :)

( i tu każdy myślący człowiek, wie że w grę nie wchodził zwrot baiuma, ani żadne itemy mające wpływ bezpośrednio na grę

Każdy myślący człowiek wie, że jak się ubija epika to się ma tego epika - a Wy go zabieracie, bo nie było to Wam na rękę. Być może inni mieli mieć pierwszego bądź klan w którym sami gracie. Poza tym chciałem Ci powiedzieć, że ludzie mi pisali na PM GZ, ale to TYLKO WAM NIE BYŁO NA RĘKĘ, że go mamy. Nawet ludzie streamujący pisali i mówili, że złamaliście regulamin Wy, a nie my :) Ale Ty żyjesz w świecie Matrixa i to w sumie na tyle.

Pierwszy baium miał być w piątek 24-08 co było już ogłoszone na stronie, więc nagłe pojawienie się pierścionka na shoucie mogło zaskoczyć

Oczywiście, że nie miało być. Informację dodaliście po całej akcji, czego dowód wkleiłem w jednym ze screenów. Baium ubity zgodnie z regulaminem - zabrany niezgodnie z regulaminem. Także przestań pisać farmazony, każdy wie że jesteś kłamcą i próbujesz teraz odwrócić kota ogonem.

Co do Bana pierwszy ban został zdjęty najszybciej jak się dało, jak sytuacja zaczęła się wyjaśniać.

A dlaczego został on w ogóle dany, skoro ubiliśmy go fair? Bany za free dajecie?

Swoją drogą Twoje powroty na gravelanda przy całym hejcie  jaki nań wylewasz jest dość ciekawym zjawiskiem. Dajesz nam szansę na poprawę, tak jak my  dajemy szansę Tobie ?

Jaką szansę na poprawę amatorze? Stał baium, my go zabijamy. Zabieracie nam go, bo nie umiecie własnego serwera ogarnąć. A później (screen był zamieszczony) nazywacie nas cziterami, bo go ubliśmy :D

W odróżnieniu od niektórych polskich projektów nasze x4  ma już rok i ma się całkiem dobrze.

Tak, online 25. w ostatni dzień oli :) Wasz projekt x4 przejdzie do historii


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 21, 2018, 11:59:27 am »
Aha mówiłeś coś o szantażu, to ja tylko dodam (w formie nie-szantażu) że dzisiaj zamieszczę temat na Hop Zone i innych banerach do votowania, MaxCheaters (aczkolwiek tutaj to raczej każdy Wasz temat zignorował). Wydaje mi się, że nowi powinni wiedzieć co nieco na ten temat, jak tutaj "adminujecie" i jakie tu cyrki odchodzą :)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:11:33 pm »
drama o baiumka na 100online serverze


WIN :) 
 
+1


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:51:11 pm »
Ludzie grajacy w L2 na privach to jest jakis ewenement, przeciez macie oficjalnego klasika!? Gra tam kosztuje kilka zl miesiecznie ale serwer up od 2.5 roku, online wieczorami pewnie pod 1k ktory jest rowny 5k na priwach a wy dalej latacie po 10 letnich kronikach na smiec serwerach i placzecie ze wam baiuma zabrali :D :D Jaki jest tego sens? Moze czas zostawic 10 letnia nostalgie i ruszyc do przodu na serwery oficjalne god/klasik? Oczywiscie dla graczy z tych smiec interludow i innych h5 ktorzy mysla ze sa dobzi w l2 bedzie to czolowe zderzenie z pociagiem ale majac dobra ekipe mozna wszystko. Do tego dochodzi fakt ze to co wyfarmisz czy wyfarmi twoja ekipa przedstawia realna wartosc bo serwery sa wieczne i sa osoby ktore lataja z klamkami wartymi po 15k euro czy postaciami w cenie 80 metrowego mieszkania... a wy dalej na 10 letnich kronikach przezywacie dramy ktore sie przyzywalo 10 lat temu, taki linejdzowy PRL.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:10:01 pm »
Ktoś gra w gierke na prywatnym serwie i potrafi napisać "te itemy mi się należą lub są moją własnościa" XDDDDD ludzie mnie nigdy nie skończą zadziwiać.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:10:29 pm »
To co reprezentuje sobą skelth w endgame to porażka.
A ludziki skaczą po privach szukając starych czasów i "klimatu", tylko nie mogą zrozumieć, że nic takiego nie znajdą.
Każdy polski serwer był technicznym syfem, tylko 10 lat temu aż tak nie odstawały względem innych. Jedyne co na polaczkowie było dobre to dramy i bluzgi. Taki polski "klimat".


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2GravelanD - H5 x15 - START 18.08.2018
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 21, 2018, 01:21:17 pm »
Ludzie grajacy w L2 na privach to jest jakis ewenement, przeciez macie oficjalnego klasika!? Gra tam kosztuje kilka zl miesiecznie ale serwer up od 2.5 roku, online wieczorami pewnie pod 1k ktory jest rowny 5k na priwach a wy dalej latacie po 10 letnich kronikach na smiec serwerach i placzecie ze wam baiuma zabrali :D :D Jaki jest tego sens? Moze czas zostawic 10 letnia nostalgie i ruszyc do przodu na serwery oficjalne god/klasik? Oczywiscie dla graczy z tych smiec interludow i innych h5 ktorzy mysla ze sa dobzi w l2 bedzie to czolowe zderzenie z pociagiem ale majac dobra ekipe mozna wszystko. Do tego dochodzi fakt ze to co wyfarmisz czy wyfarmi twoja ekipa przedstawia realna wartosc bo serwery sa wieczne i sa osoby ktore lataja z klamkami wartymi po 15k euro czy postaciami w cenie 80 metrowego mieszkania... a wy dalej na 10 letnich kronikach przezywacie dramy ktore sie przyzywalo 10 lat temu, taki linejdzowy PRL.

God to nie l2 a klasik mi się nie podoba. Co mi teraz polecisz?

PS. nie grywam na h5, tym bardziej na polskich projektach.