Witaj
Gość

Wątek: Dręczące pytania  (Przeczytany 2407 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Dręczące pytania
« dnia: Wrzesień 16, 2007, 08:36:57 pm »
No i na mnie przyszła pora aby w końcu zawitać na Retaila. Już tylko 2-3 dni aż przesyłka z grą dojdzie i zaczynam grę. Zawsze z taką zmianą wiąże się kilka pytań może trochę dziwnych, śmiesznych ale dręczących :D

1.Planując grę na dłużej warto zaczynać od triala czy od razu normalnie? ( w wer. którą zamówiłem jest 15 dni triala + 30 dni normalnych)
2.Czy grają jacyś Paladyni, a może to wymarła i nikomu nie potrzebna klasa?
2a. Są jakieś klasy szczególnie poszukiwane przez klany? (u SF jest to support, przynajmniej to wywnioskowałem)
3.Czy jest szansa na klan i pomoc w expie itd dla ww. klasy lub po prostu nowego?
4.Czy tylko krasnalem można dorobić się jako takiej kaski?
5.Franz, mam nadzieję że to dobry wybór?

Dodam że przeczytałem większość tematów w tym dziale! Powiedzmy że to tyle jak na razie i dziękuje za odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2007, 08:39:36 pm wysłana przez Isil »
Franz


Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2007, 09:47:48 pm »
Odniose sie tylko do jednego pytania bo reszta wiaze sie z realiami retka o ktorych nie bede sie wypowiadal bo na retailu nie gralem ....

wiec co do pytania nr 2 wystarczy popatrzec na filmiki xLance(Uprising alliance) zeby zobaczyc ze Paladyn nie jest "nikomu nie potrzebna klasa" :)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2007, 09:59:23 pm »
1. Jedno działa z drugim... Bo tam te dni 30 to darmowe, i to 15 to jest time card. Do aktywacji.
2. Napewno są, palek nie jest zły, ale tankiem nie gra się kolorowo :]
2a. Support to zawsze - szczególnie OL
3. Akademia wita.
4. Nie, ja się dorobiłem assasinem akata i armora C na 35lvl
5. W sumie tak :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2007, 10:13:41 pm »
1. jak masz trial to zawsze 15 dni grania więcej, tylko ostatnio chyba zostało wprowadzone takie cos ze konta trialowe na czas jego trwania nie mogą robić trade ani wyrzucać nic z eq na ziemie, wiec to jest pewne ograniczenie
2. pewnie grają, ale bez zgranego klanu najlepiej ze znajomymi tego nie wyexpisz jak dopiero zaczynasz na ratailu to odradzam
2a. wszelkie maści buferzy, helerzy, support są poszukiwani do klanów, oprócz tego dd ale rzadziej, zresztą każda klasa znajdzie klan pozostaje tylko kwestia jaki :D
3. na klan jak napisałem wyżej jest szansa, z pomocą w expie może być gorzej jak trafisz na jakiś dobry klan to i tanka ci wexpia ale takich zgranych klanów jest raczej mało a jeszcze mniej przyjmie nowego gracza
4. każdym można się dorobić na manor
5. nie ale to moje subiektywne zdanie :D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2007, 10:21:09 pm »
Tankiem to tylko w +str sie daje bo za wolno tank koxa.A co do tekstu ze palek nie jest potrzebny to jest blad bo:
1)leczy
2)hatuje


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2007, 10:29:34 pm »
1. Jak ci zalerzy na tych 15dniach to zacznij od driala ale on ma pewne ograniczenia
2. Graja ale profesja wymaga duzego samozaparcia, w ct1 moze tank bedze bardziej poszukiwany na pvp ze wzgledu na nowe skille
3. tal ale nie masz co liczyc na top klany na serwerze, jednka zawsze jakis noob clan jest dla low lvl
4. tak ale po co? zarabia sie na manorze, handlu a nie spoillu
5. Zly, tam 99% botuje i nie kryje sie z tym.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
    • AmberEye Forum
Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2007, 09:40:15 am »
Jako pierwsza postac polecam cos co sie w miare latwo expi, a tank to na pewno nie jest. Jesli juz cie kreci jakis melee postac to polecam BD. Zawsze i chetnie brany do party pve/pvp

Jesli jednak masz samozaparcie na tanka i liczysz na pomoc klanu to zapraszam na Bartz do AmberEye.

AmberEye Clan @ Bartz Retail http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
1acc: Ocvist 6x BH, Mieszadelko 5x WS, Fingo 5x SpS
2acc: Hevelius 6x SE
3acc: Tofik 5x WL


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dręczące pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2007, 02:35:39 pm »
na poczatek bralbym raczej support czyli moj ukochany sws albo chudy i dziwny bd :D Tanka radzilbym ci sieknąć na subeczke, to są bardzo podobne postacie a sws/bd jest prostsza wersją tanka ;p (dlatego ze zawsze ma party)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired