Witaj
Gość

Wątek: Dotacje i ogólne info  (Przeczytany 2064 razy)

  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Dotacje i ogólne info
« dnia: Kwiecień 19, 2009, 08:22:06 pm »
Jak to na RU Retailu wygląda z dotacjami? Słyszałem o exp x2 i dualboxowaniu, ale proszę o potwierdzenie i więcej informacji, na ich stronce nic takiego nie znalazłem.

Może ktoś pokusiłby się też o ogólne info? Jak to wygląda z lagami, botami itd. Z tego co widzę, najlepiej wbijać na Lancer-a - dobrze myślę? Ogółem wszystko co wiecie, a co może być przydatne (wszystkie minusy serwera ;) ). Jak mnie nie zniechęcicie to zabieram się do nauki tego ich alfabetu :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2009, 12:03:07 am »
za donate dostajesz tzw monety 4 game, 1000 monet potrzeba zeby kupic tzw premium account ktore daje x2 xp/sp/xp summonow/spoil i zwiekszona szanse u craftow na zrobienie lepszych przedmiotow. premium miesieczne kosztuje (w obecnej chwili, jak euro spadnie bedzie taniej) okolo 25 zlotych + prowizje z czego razem sie zbiera okolo 35 zlotych

za donate nie ma dualboxa, dualboxowac "mozna" (a raczej nie mozna wedlug regulaminu i game guarda co nie zmienia faktu ze da sie i to bardoz prosto) zawsze i wszedzie bez koniecznosci donate

boty sa, tzn przewaznie bot konczy zywot jako ofiara pk i petycji ze strony ruskich jak tylko ktos ma podejzenia wobec drugiej osoby ze ta botuje, chyba ze w nocy cos farmi na bocie ale duze ryzyko, w przeciwienstwie do ncsoft innova banuje za boty  :o

lagow nie ma, tzn ze strony serwera, osoby z polski moga miec czasem problemy z uwagi ze nie wiadomo jakimi znakami dymnymi jestesmy z nimi podlaczeni

na Lancerze z tego co mi wiadomo jest najwiecej polakow, tyle wiem

minusy? jak nie znasz cyrylicy + nie dajesz rady wzglednie szybko czytac to przez pare miesiecy bedziesz sie meczyl koszmarnie ;> . jak juz ktos mial stycznosc z jezykiem rosyjskim to bedzie latwiej


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2009, 09:25:06 am »
minusy? jak nie znasz cyrylicy + nie dajesz rady wzglednie szybko czytac to przez pare miesiecy bedziesz sie meczyl koszmarnie ;> . jak juz ktos mial stycznosc z jezykiem rosyjskim to bedzie latwiej

Na market i Pt wystarczy wydrukowac cyrylice w wikipedii niektore rzeczy idze zrozumiec!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2009, 01:49:38 pm »
market latwo zrozumiec, wystarczy tylko znac cyrylice i jest luzik. ссц,ссд,ссб,сса, дк, нм,тал, мж, соп, сом,дле , арцана, драцо, иц. 90% rynku posluguje sie w wiekszosci nazwami i skrotami orginalnymi, jedynie matsy ktore nie maja swoich skrotow np. лак, кожа sa nazwami rosyjskimi ale tych mozna sie bardzo szybko nauczyc.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2009, 02:32:14 pm »
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) A takie ogólne wrażenia z grania? Przyjemnie?


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:52:03 pm »
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) A takie ogólne wrażenia z grania? Przyjemnie?
A dlaczego miałyby by być nieprzyjemne? Nawet jak ktoś miałby Cię 'zmieszać z błotem' po PvP to i tak tego nie zrozumiesz (albo i zrozumiesz :P) więc gra się zupełnie bezstresowo. :D


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Dotacje i ogólne info
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:20:02 pm »
Przez ostatnie 4 lata szwędałęm się po low-mid rejtowych privach (paradise, abyss, crazy...) i powiem że jeszcze nigdy nie grało mi się tak przyjemnie jak na tym ruskim offie. Cyrylica to kwestia czasu i nie przeszkadza w normalnej grze. Duży online, wszystko działa. Dla mnie wystarczy.