Witaj
Gość

Wątek: SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?  (Przeczytany 1578 razy)

  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Pomóżcie bo nie mam pojęcia co wybrać jesli chodzi o zbroje dla SpellHowlera.Czy ma to być Jedno Jednoczęściowe czy dwu????Jedno częsciowe jest lepsze od góry dwu częsciowego ma lepszy p.defi i m.atak ,a le nie wiem czasem czy jesli kupie osobno dółi góre to m.def i p.atak sie nie zsumują???? :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2006, 07:04:57 pm »
Zacznę od tego że zbroja nie zwiększa Ci m.attack, zbroja sama w sobie wpływa jedynie na ilość p.def oraz MP (mana points).
O jednoczęściowych zbrojach (a raczej zbroi bo jest tylko Robe of Seal jak dobrze pamiętam) C grade zapomnij, nie można złożyć z tego seta a na C grade set już warto mieć, dlatego też kup sobie Karmian Tunic i Karmian Stockings a potem rozejrzyj się jeszcze po bazarze czy ktoś nie sprzedałby Ci Karmian Gloves, jak te 3 rzeczy założysz to dostaniesz bonus w postaci 5% p.def i 15% do casting speed. Aha, profity z założenia górnej i dolnej części zbroi sumują się:D


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2006, 07:06:11 pm »
Widzę że jestes nowy :)
Ogólnie polecam Demon Seta bo da ci +4 int czyli dużo m.atk chyba że wolisz szybciej czarować to bierz Karmian seta :) ogólnie dla SH to tunika :) i staff albo sword magiczny bądź dagger :)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2006, 07:49:41 pm »
Ja bym prponowal jednak Karmiana, Sph sam w sobie jest silny, a miec te pare % do casting speeda nie zaszkodzi, tym bardziej ze tego mu brakuje ;]


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2006, 10:56:57 pm »
Nie ma sensu inwestować w słabą stronę postaci. Trzeba rozwijać głowny atut, którym w przypadku Spellhowlera jest M.Atk. Czyli C = Demon, aż do A grade = Nightmare (pominąc B, Demon + Dye +4 int dają takiego boosta, że hej). Zupełnie inna sprawa jest z PvP. Tutaj każda szata, która dodaje właśnie do cast speeda. Co do broni to można pokusić się o Homu z SA Acu, żeby chociaż troszeczkę doładować tego Cast Spd, a jeśli dalej w siłę to SoWD z Magic Power bodajże.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2006, 11:40:31 pm »
Dokładnie, SoWD rulez!!! Ja na moim SpS miałem ponad 2600 m.atk z SoWDem (ofc. na full buffach), aha ale SoWD był magic power +10 (lepszy niż Sword of Miracle magic power)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2006, 01:07:12 am »
A ja zrobię na złość i zamknę temat bo mam taki kaprys(a poważnie to lamie to punkt regulaminu).


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2006, 10:36:28 am »
No i nie zamknąłeś! :)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
SpellHowller!!!Ubranko na C grade - dwu częsciowe czy jedno?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2006, 11:24:21 am »
Skleroza...