Witaj
Gość

Wątek: Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))  (Przeczytany 1669 razy)

  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« dnia: Luty 15, 2006, 09:59:35 am »
Jestem poczatkujacym graczem i moje pytanie moze byc banalne ale prosze o dopowiedz tego kto wie:
Jaki "osprzet" wziac dla mystica na poczatek?
Jaka klase po mysticu zdobywac?
I gdzie sa kurde te glupie zeby bearded keltira? (pierwszy quest, wycialem chyba ze 30 i nie mam ani jednego :()




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2006, 10:48:27 am »
Ja ci w skrocie opisze klasy jakie masz po 40(te na 20 to takie mieszance):

1)Phantom Summoner-zwykly summoner ktory moze przywolywac ciebnie(shadow i ta shilo...jakos tam) tak samo jak dark wizard ale po 40 moze przywolywac soulles i night shade.Dodatkowo posiada 2 cubici, phantom debuffuje(zmniejsza def,p.atk i p.atk speed) oraz spark ktory oglusza.

2)Spellhowler-Najlepszy nuker do pve i na siege poniewaz z empowerem,zerkiem i acumen robi miazge z graczy.posiada body to mind dziekic zemu zjedzie siebie do malej ilosci zycia i moze uzyc Curse Death Link(chyba najsilniejszy czar).Postac co uzywa magii wiatru(jak sorcerer ognia lub spellsinger wody) oraz magii ciemnosci(tak samo jak necro).

3)Shillen Elder-Second  buffer/healer tak go okreslamy posiada chyba 3 najsilniejsze buffy i dla woja i dla maga a sa to empower(bardzo zwieksza m.atk),vampire rage(przywracasz sobie hp zadajac obrazenia) i wild magic(zwieksza szanse na krytyczne zaklecie).

Co do sprzetu to proponuje tak:
-no grade devotion i staff na jaki ciebie stac(bronei bede pomijal bo po co pisac to samo)
-D to albo:devotion dalej dla cast.speed,mithril dla many i knowlage dla m.atk.
-C to zalezy kim jestes jak PS lub SE to moze byc theca lub drake a jak SH to albo karamian dla cast.speed a demon dla m.atk.
-B doom dla dmg lub bw dla cast speed a dla ps lub SE bw light.
-A cholera wie nie mialem okazji sprawdzac w praktyce.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2006, 02:38:04 pm »
no kładziesz na siebie tuniki ;) a tego quetsa sie nei opyla robic :D tlylko na zmiane profesji i questy klanowe...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2006, 04:17:39 pm »
OK, czyli nie robic w ogole questow poza zmianami profesji?? a to ze robie questy daje mi tylko expa i kase? myslalem ze choc troche popycha gre do przodu...




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2006, 04:21:07 pm »
Ja robie kazdy z tych poczatkowych questow ale oni graja na rate 10000000k to im sie nie chce :P


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

Mystic - co dla niego (i kilka innych rzeczy :))
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2006, 04:49:10 pm »
ahaaaa to takie buty, wiedzialem ze mnie wpuszcza w maliny ;) thx