Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622090 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:10:51 pm »
Sadze ze lepiej jest mu dać DC jeżeli działa aegis.Kumpel niby kombinował z NM ale mimo większego defa miał gorsze efekty w pvp niż ja.ALe dooma lepiej dać ze względu na bonusy do CON co sie przyda bo DE maja mało CON.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 08, 2006, 07:29:51 pm »
Gralem na tym pvp serwie 5k rate exp, jako SK, i zaprawde powiadam wam: TA POSTAC JEST ZAJEFAJNA DO MASS PVP i do zwyklego tez:P(LS jest boski, raz na buffach mialem krytyka z magii za 1924 dmg i paraliz na miejscu mial koles:P)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 08, 2006, 08:54:26 pm »
ja zaczynam nim grać na TheAbyss, na razie lvl 10 ^^, ale z tego co widze to wymiatator w pvp jest poprostu. Nie wiem czemu tak mało widzę SK, ale z tego co pamiętam na elite to tam też łądnie sie nim zmiatało, a tam ludzie mieli sporo M def z powodu tego że były jewelki S, a i tak LS wchodził. Jeśli tutaj LS będzie wchodził częsciej to mi nawet stuna nie trzeba, który był na elite ... ;)
Zastanawiam się nad dyesami +con, ale kosztem czego dać ? dexa mi trochę szkoda, bo i tak tego ma mało SK, a to odpowiadsa za obronę tarczą, STR też w sumie mi szkoda, bo tego jak na tanka DE ma całkiem sporo.
O mieczach i zbrojach nawet nie będe pytał, bo na serwerze low rate (x3) każda zbroja sporo znaczy, nawet głupi bone armor czy wooden (widzialem kolesi high lvl którzy lecieli w broń a nie armor, i biegali z głupim woodenem i muszę powiedzieć ze ładnie zmiatali).
Nastepne pytanie. Brr... Ciężko sie expi na low lvl, mam na The Abyss jeszcze Rogue na 26 i musze pwoiedzieć ze na wyzszych lvl mi sie łatwiej expi niż na niższych.  Gdzie wy expiliscie SK ? JA zamierzam koło 16-17 iść do dark labolatory, ale czy opłaca się tam expić ?? (hyh, raz mi tam hunting bow wypadł z moba (w sklepie 140 k jak sie nie mylę), więc lubię to miejsce. Potem myślę jakoś iść do gludio i expić w  ROD albo ROA. Koło lvl 25 czyloi tak jak z rogue przenieść się do EG (noo i właśnie tam wydropiłem enchant armor d grade ;)) Ale gdzie potem ? W IT będzie ciężko, ale kuszą mnie booki, które tam wypadają. Potem pewnie CT, DVC, LOA i TOI. Ale bardziej wolałbym wiedzieć gdzie wy expiliście żebym wmiare szybko doszedł do moich kochanych kubików ;)

brr... ale się spisałem. od razu dzieki za pomoc ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 08, 2006, 09:17:00 pm »
Jesli chodzi o Dye to przynajmniej ja uwazam ze powinoo byc -STR +CON, ostatecznie -DEX +CON(ja mam imperial crusader armor na tym serwie i ono daje -2 DEX +2 STR, i teraz musze jakos dorwac dye na -4 STR +4 CON i powinno byc gites), jednak dex nieco przydaje sie do blokow tarcza, jednak DA jakos sobie radzi z mniejszym DEX(o wiele mniejszym) wiec SK tez tak bardzo to nie zaszkodzi a u niego najwazniejsze jest +CON bo tego ma bardzo malo.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 08, 2006, 10:03:39 pm »
LOL oglądnąlem sobie jeden filmik z SK i mnie poprostu zatkało ... lol
http://l2db.ru/Video/PvP/2004.08.11_5v5.wmv

btw, co to za armor, na 100 % to nie jest briga ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 08, 2006, 10:07:56 pm »
Oni tam mieli D eq zeby przedluzyc walke o ile pamietam a bron to katana.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:04:00 pm »
Zastanawiam sie pomiedzy SR a SK(bardziej przy SK)i mam pare pytan ktore moga mi pomoc wybrac:
1.Ktora z tych postaci jest ciekawsza wg was i dlaczego
2.Ktora postacia wiecej zarobie
3.Czy SK jest gorszym(mniej przydatnym) tankiem od DA,czy glownie expi solo.
4.Ktora postacia sie szybciej expi
5.Ktora postac jest bardziej przydatna w party,siege

Z góry tnx :)
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:16:58 pm »
Cytuj
Zastanawiam sie pomiedzy SR a SK(bardziej przy SK)i mam pare pytan ktore moga mi pomoc wybrac:
1.Ktora z tych postaci jest ciekawsza wg was i dlaczego
2.Ktora postacia wiecej zarobie
3.Czy SK jest gorszym(mniej przydatnym) tankiem od DA,czy glownie expi solo.
4.Ktora postacia sie szybciej expi
5.Ktora postac jest bardziej przydatna w party,siege



1.Ciekawszy ejst IMO SK bo ma duzo skillow , czasem trzeba nim kombinowac a SR tylko strzelasz i uciekasz

2.Wiecej zarobisz z potworow SR bo szybciej je kosisz

3.SK imo jest lepszy niz DA choc w pvp ma mniejsze szanse ale ogolnie na party lepszy SK bo nie trzeba go tak czesto leczyc jak DA

4.SR

5.Obie sa w sumie przydatne chodz na siege SR w buffach moze sporo namieszac

Tyle odemnie , ja polecilbym SK bo to postac ciekawsze , silna w pvp i nie nudzi sie tak jak SR


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 12, 2006, 07:21:53 pm »
SK zarobisz duzo ale jak jestes w pary bez cubicow.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 12, 2006, 08:45:56 pm »
Ad.1
Shillen Knight - Świetne debuffy, na pvp bardzo fajnie może kombinować (co byś nie zrobił wszystko skuteczne :]), na tanka średniaczek, dobry na PvE.
Phantom Ranger - najciekawszy wg. mnie łucznik, ma niezłe debuffy, skill fatal counter, którym możesz na hita (jak dobrze rozegrasz) wymieść co drugą postać na pvp, oprócz strzelania i uciekania można kombinować fajniutko - nie to co schematyczny HE czy SR.
Ad.2
Każdą możesz zarobić tyle samo. Na party SK czy PR tak samo kaske bije.
Ale uwaga - SK dużo traci na cubici - kryształo-żerne a PR jak to łucznik soulshoto-żerny.
Ad.3
SK jako tank nie jest tak dobry jak DA czy inne tanki (chociaż ma sporo p.defa to jednak mała ilość hp czyni go słabszym od innych) to jednak na solo najlepiej sobie radzi spośród tanków (hp praktycznie się nie kończy). Jak ja grałem SK robiłem za sec. tank czyli ściągałem na siebie mobki co odeszły od głównego tanka, debuffowałem i nasyłałem cubici. Nie polecam do trainów :)
Ad.4
Szybciej expi PR, chociaż musi odpoczywać. SK nie odpoczywa ale nie zamiata tak jak łucznik dark elfów.
Ad.5
Na siege PR, na party SK. Chociaż wszystko zależy od rodzaju party - czasem potrzebny DD a czasem Tank.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:17:53 pm »
Ty wiesz czym sie rozni SR od PR?

Jak DA jest najlepszym tankiem to wiesz co...TK jest najlepszy ma duzo p.def i dobrze sie zaslania oraz jego life cubic tez robi swoje.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 12, 2006, 11:44:29 pm »
Zawsze nie wiedzialem kim grac i teraz to w ogóle mam zacmiony lep...
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:34:12 am »
A doprowadziłeś chociaż jedną klasę do 60-70 lv?

Z tego co się orientuję to SK się całkiem fajnie musi expić, skoro 3 z Top 10 na Myście to SK.



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 13, 2006, 09:54:54 am »
Jezeli nie chce ci sie zarabiac kasy za duzo to SK zarobisz bardzo duzo sianka.Cubici zra krysztaly ale z nimi zabijasz moba 5x szybciej.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:01:42 am »
Moj naj lv to 55 SK. Teraz robie tego SR 47 lv.Bym gral SR ale on nudny troche(run ss run ss itd.)No a potem SK ma tego stuna i w ogóle jedo buffki...dlatego sie waham. Bo sr to fajna kosa a sk nie jest nudny... No a jak potem wyglada z szybkoscia expa u SK wyglada?
I moze jakies inne propozycje na jakas inna profe?
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:15:31 am »
SK expi bardzo szybko im skille sa pozniejszym.Ja czyscilem pietra ToI za czasow C2(wtedy tych nightmare itp nei bylo).Tylko co innego ze mailem 80 lvl ale co tam.


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:30:14 am »
Bym gral SK tylko obawiam sie tego ze tank bedzie tempiony na pvp party siege i w ogóle w zespole(no bo l2 to gra zespolowa).Mozecie mi powiedziec co sk jeszcze moze robic oprocz tankowania;do czego sie nadaje itd.
jak wyglada na hight lv i z tym swoim stunem(nie pamietam nazwy) poprostu tez chce byc potrzebny jak np. PP ale tez nie najgorszy w pvp...
Jak by co to gram na dragon network

Glownie to pytani do Ryltar  :P
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:31:02 am »
Shillen Knight jest dobry od tego levela na ktorym dostaje slynnego piorunka ;).W moim klanie SK ma 67 lvl i brdzo dobrze sluzy do tankowania(expienia w party) i samotnych polowan.Najelpiej jezeli gracz uwaza ze ma malo hp.na c grade zrobic war axe z healtem a an B aobe z healtem


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 13, 2006, 01:34:51 pm »
Mroczne elfy sa takie ze potrafia grac solo i w party(no taki bd to od 60 juz mus to praktycznie aprty).Na siege to tez sie swietnie nadajesz bo mozesz debuffowac hexem(hex+krytyk archera=trup) a LS gdy wejdzie to niemusisz sie martwic przeciwnikiem(2 minuty spokoju).OD C3 to nie wiem jak sie spisuje SK(raczej wiem ale bawilem sie na high rate) ale za C2 gdy byl 1 poziom LS to nawet czesto wchodzil no i to wlasnie SK mialem najlepszego hita(za 8k dmg z LS).Ja bym ci polecal SK z racji tego ze ta postacia ciezko mi sie oderwac zrobilem ogolnie 13 SK na w miare normalnych serwerach(normalnych w sesie ze exp nie przekreaczal x5).


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:18:07 pm »
Powiem jedno:
Tnx :P  :)
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:52:41 pm »
ja jeszcze mam Palus Knighta ale będe robił SK, i powiem tyle że posion wchodzi ładnie, Sting wchodzi ładnie, UD działa pięknie, już nie powiem że defa mam dosyć sporo. Jak dla mnie to SK to postać idealna ... no i deflect arrow robi swoje ;] w EG już daję radę ;]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 16, 2006, 12:18:38 am »
Sam sie nim teraz podjaralem i chyba dluuuuuuugo pogram :P
Tragiczne jest to ze na Dragon Network zaczynaja sie robic jakies badziewia
(dodawanie skilli do róznych profesji). W przypadku SK dochodzi Shield Stun. Moze sie bedzie gralo lepiej ale wg. to jest psucie gry  :(
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 16, 2006, 09:24:13 am »
hmmm... konserwatystom to zepsuje gre... ale gdyby spojzec od teorii...
w koncu do czegos ta tarcza sluzy... skoro ludzie opanowali walenie tarcza i sporo na tym zyskuja to czemu nie maja posiasc tej umiejetnosci inne rasy ?? zwlaszcza mroczne elfy ktore lubia dominowac... technika taczy uderzeniowej jest na tyle dobra to dlaczego me nie mialy by nie dominowac w tym ??
me po prostu udalo sie wykrasc sekrety rycezy ludzkich :P
i admin tamtego serwera popelnil ten blad ze nie dal historii do tego zjawiska i nie dorobil tamtych skili...


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 18, 2006, 08:34:40 pm »
Niechce sie wtracaccc ale moge powiedziec ze mi sie zajeb... gralo sk wystaczy sobie zrobic  warunki dla sk np doom+4 i damascus   no to tak sobie sie gra a puzniej dowalilem sobie armor dc heavy (unsealed)i zrobilem damascusa haste +8 ... super sie gralo chcialem skile c4 ale niemoglem wszystkich bo mi sie niechcialo robic 77 i 201% taak draqe spierdolil nightmare i tak sie robi 78 lvl. No nic niedalem rady zrobilem suba i latam jusz dc  heavy i 2 krisy 1 na +6(chwilowo  probuje do 10 ale juz spalilem 2) i powiem ze wycinam taato  zmieniam w zaleznosci od potzreb ram mam na pdf a raz na spped i p atack:D zalezy czy pfp czy exp. Grajcie sk bo to swietna postac;D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:49:35 pm »
SK moja 2 postac na globalu ktora osiagnela 4x i 6x ^,^