Witaj
Gość

Wątek: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF  (Przeczytany 79373 razy)

  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2011, 02:07:48 pm »
jak gram w te kulki na ruoffie to zawsze nie mam nic z tego xD . Zaczynam grac i mam jeden przycisk do klikania , kilikam klikam i nagle musze miec z nowu itemy aby zagrac .
Mógłby kto nagrac tutorial jak grac :) . joke
Jak moze teraz Phanotm summoner zarobic ?
lvl idzie w gore a zyski sa srednie w stosunku do wydatkow :) .
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 09, 2011, 03:32:19 pm »
jak gram w te kulki na ruoffie to zawsze nie mam nic z tego xD . Zaczynam grac i mam jeden przycisk do klikania , kilikam klikam i nagle musze miec z nowu itemy aby zagrac .
Mógłby kto nagrac tutorial jak grac :) . joke
Jak moze teraz Phanotm summoner zarobic ?
lvl idzie w gore a zyski sa srednie w stosunku do wydatkow :) .

Mości Panie aby coś wygrać to nie tak, że zbierzesz 100 kulek i lecisz do miasta aby zagrać  :P
Musisz zebrać kilka k kulek najlepiej aby się spodziewać jakichś sukcesów.
Polecam grę do ewb czyli poziom 7 o ile dobrze pamiętam.
Wiadomo wiele osób z b grade przerzuca się od razu na s pomijając a (szczególnie jeżeli o weapon chodzi).
Możesz się pobawić w enchantowanie broni b grade, np taki sov+++ podejrzewam, że na każdym serwie jest coś wart, sa do niego jak i sama broni porównując do dowolnej broni a grade+sa jest o nieba tańsza w kupieniu.

Co o zarobek PSem to chyba kata+manor :)
On jest do tego stworzony


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2011, 04:53:05 pm »
no aa teraz to co najwyzej moge sobie zostawic na dye xD bo na sell to niezbyt atrakcyjna cena . A z manora z sprzedazy matsow napewno sie zarobi ? bo w manorze trzeba zainwestowac aby miec xD a zainwestowac i stracic to nie ciekawa sprawa
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2011, 06:27:30 pm »
Na żadnym serwerze nie widziałem by ktoś stracił kasę na manorze (chyba, że uczył się manorować) na matsach takich jak: Varnish, Cokes, Ori Ore, CL, M Ore, Asofe, Enria, Thons, Steel, M Thread, Moldy dowolne, HGS, AB/CBP, nie wspominając złożonych (dmp m alloy itd). Manoruj to na co jest zapotrzebowanie na rynku. To jest co prawda mało aktualne ale może pomóc w zobaczeniu co i gdzie http://lineage.pmfun.com/list/manor
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Odp: Zarabianie Adeny - sposoby, Manor System, PoCaF
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2011, 08:33:22 pm »
Sorki, że tak kopię, ale odpowiadam na pytanie z pierwszego posta. Różnica pomiędzy seed a alternative seed... Bo w tych postach nikt nie odpowiedział...

Tak więc... Alternative seed wchodzi rzadziej od normalnego, ale za to pozostaje drop do zgarnięcia (a nie tylko adenka)... No chyba, ze od ostatniej mojej przygody się coś zmieniło...

Wiem wiem kopię, flooduje ale tak chciałem napomknąć :)