Witaj
Gość

Wątek: Orczy Magowie - Prezentacja  (Przeczytany 32125 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 14, 2007, 10:07:55 am »
Chant o victory było w c4 chyba.

było...wiec tym bardziej sie zdziwilem ze nie zostały dodane do opisu głownego...


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 14, 2007, 11:38:50 pm »
OL chyba nie dostał nowych zdolności w C5 ( głowy nie dam za to stwierdzenie :P )

Zgadza się OL jako jeden z niewielu w c5 nic nie dostał :| a w dodatku przez zmniejszenie wagi CP potionów i czasu ich gotowości do ponownego użycia, stracił też na wartości jako CP healer. Podobno mają mu to zrekompensować w c6 ... zobaczymy :D


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 15, 2007, 01:28:55 pm »
ogolnie to orkowie w c5 (mistycy) maja na" - ", bo drian zjada wiecej mp o 30% chyba


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 16, 2007, 09:23:51 am »
No bo założenie od początku miało być takie, że ork szaman to mag/woj. I ma kombinować, łączyć skille, robić combo. A tutaj sobie ludzie soma zakładają i drainują.... NCsoft się to nie podoba - to ciul +30% many koszt skilla. "twórca ol'a mówił mają grać ol'em tak jak chce :D"
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 07, 2007, 12:56:25 am »
a ja powiem tak:

WC ---------> BW light, Kris +focus i tyle! :) żadnych tam duali, gram WC już długo i wiem co mówię, kładłem na glebe Necro, SK, OL'a, Destro (tu drainy decydują o powodzeniu ;P) i wiele innych klas. Nie ma żadnego sensu dodawania Dye na cst spd, i tak nie dogonimy magów jeśli chodzi o zaklęcia więc nie ma sensu odejmować od MEN na rzecz cst spd bo i tak zawsze ale to zawsze WC jest w tyle, lepiej mieć +3 men z bw. Na moim lvlu 68 critical jest coś chyba 234 na krisie i naprawdę pięknie wchodzą, co w połączeniu z soul cry (p atk około 760 :)  ) i attack spd robi naprawdę tak zwane "BE" naszemu przeciwnikowi ;) Jak gracie na serwerze bez mana potek (tak jak ja) to trzeba bardzo uważać z mp i rozważnie używać draina. Expi się super i na PvP też jest super, czego chcieć więcej? (od razu wspomnę że próbowalem dawać dye na cst spd, chodziłem z dualami, używałem robe, stosowałem naprawdę wiele rozwiązań...nawet great sworda próbowałem ^^ i taktyka którą opisałem sprawdza się najlepiej)Później moja propozycja wygląda tak: bloody orchid + focus i Robe of Nightmare MP Regeneration +4%, M. Atk. +8%, Sleep and Hold Resistance +70%, INT +2 and WIT -2. Trzeba wykorzystywać wysoki m def orka, jak już mamy robe of nightmare to jeśli mag nam wrzuci sleepa to naprawde mielśmy pecha ;)

To co opisałem jest oparte na moich doświadczeniach w grze Uarkrajerem, jeśli komuś się to nie podoba to niech gra sobie inaczej i idzie w pierony :P:P:P:P

Aha jeszcze jedno ;P Tarcza sie nie sprawdza, naprawde się nie sprawdza...więc nie warto ją nosić.Jeśli jesteśmy bogaci można sobie nosić jakiegoś blunta badziewnego żeby wbijac stuna na pvp, ale i tak bić trzeba sztyletem :P

Pozdrawiam:) 
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2007, 02:24:30 am wysłana przez Vicar »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 07, 2007, 08:20:18 am »
Cytuj
Chant o victory było w c4 chyba.
Cytuj
upade: C5/3'rd buffs

A to zauwazyliscie?


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 07, 2007, 08:35:04 am »
Btw. Wszyscy mówią, że Dreaming Spirit wchodzi częściej niż zwykły sleep. Bzdura, bo ma taki samą bazową szansę.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 11, 2007, 02:19:00 pm »
Eee ... umm... czy pisalem juz zeby zmienic nazwe tematu? :)
Orkowie-mistycy lub Orczy magowie lub Orkowie-magowie lub Orczy mistycy lub orkowe maszynki do zabijania lub zielone bydlaki poslugujace sie magia wybierzcie cos byle nie Orki-magiczne(lol dopiero teraz to zauwazylem? :o)


FullMetal Alchemist fan


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 05, 2007, 10:25:00 pm »
Vicar to jest technika czy raczej jej brak :?: Dagger dla WC, mamo, szalone Realia...
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 05, 2007, 11:11:44 pm »
Vicar to jest technika czy raczej jej brak :?: Dagger dla WC, mamo, szalone Realia...

Nie widzę w tym nic złego. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:16:22 am »
Nic złego :?: Jak powiem wam, że tylko Robe i nie ma sie co zastanawiać nad resztą to co wy na to :?: WC ma jeden big problem - mana na buffy+heale. On jest od tego. Biedny wasz WC jak musi nacinać non stop i pomagać w biciu. Nasz WC nie mający jeszcze all buffów potrafi mieć problem z maną w Avadonie Robe na 62 levelu jeżeli musi czasami nasz uleczyć. W większości czasu i tak musi siedzieć. Kupiłby BW robe, ale różnica w cenie była nie mała jakiś czas temu(ok 10kk na secie). Broń to wybór też tylko jeden - Magiczne Blunty z Acumenem.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 07, 2007, 09:37:32 pm »
czytając wasze niektóre posty szczerze się uśmiałem.

wszystkie wasze sugestie n/t equipu dla WC/OL są lekko mówiąc zbyt subiektywne.
wypowiem się głównie odnośnie WC;
WC jako taki może biegać zarówno w armorze jak i z bronią takim/taką jaka mu się aktualnie spodoba, zależy to jedynie od jego upodobań.
solo WCek może expić spokojnie na każdym lvlu do 75 (wyżej nie wiem), i nieważne czy będzie to robił w Robe czy Light czy heavy. Po prostu do armora dobierze sobie odowiednią taktykę. Co do broni, to również indywidualna sprawa, wc może expić wszystkim chyba jedynie łuk nie wchodzi w grę.

Marc1n do ciebie: nie wiem gdzie widziałeś warcryera na 62 lvlu któremu brakuje many na buffy w Avadon Robie, ale chyba był to jakiś obłąkany koleś co to walnął sobie dye -5 MEN/+4(5)WIT, ale nawet z takim dyem nie ma szans żeby mu many brakło prawdopodobnie. Osobiście biegam od Dgrade w light, i nigdy nie brakło mi many na full bufka jeśli byłem sam. Więc jeśli w light bez bonusa do MP starcza many to w Robie chyba jest jest nadto. A jeśli ty biegasz w party gdzie zaraz po buffie WC musi od razu healować , to radziłbym mu zmienić party, bo się tylko marnuje.

wracając do tematu, WC to jest party buffer, który jest zarazem samowystarczalny w expieniu solo.
Armorek i broń poleciłbym każdemu wybrać samodzielnie, po prostu popróbować z czym i w czym komu jest dobrze i nie słuchać "dobrych rad specjalistów" typu: "dla WC tylko duale", albo "tylko blunt i tarcza"

tak czy owak, jeśli chcecie być naprawdę zadowoleni z gry WC to powinniście grać głównie w party, choćby dwuosobowym, ale party.

pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 07, 2007, 11:25:40 pm »
Brakuje many...to jest dziwne :?: Na rebuff styka, ale gdy musi robić coś jeszcze to nie do końca. Sleepowanie mobów, czasami Chant of life...to jje many dużo jak się to po używa. Co do Dyes. +4WIT/-4MEN i broń z Acumenem, żeby rozruszać nie "WITalnych" Orków i dać im mozliwość uspania na czas, a nie jak już jest za późno.
Expienie solo WC - gratz, raty X ile :?:
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 07, 2007, 11:27:07 pm »
u nas orki noszą dark cristal lub talluma. Nie wiem, nie grałem ale dużo OL widzę właśnie w dc albo tallumie ...

Co ty gadasz marc1n. Poexpisz przeciez sam wc. (max przez 2 minuty i koniec many xD)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 08, 2007, 12:18:56 am »
OL to ma bonusy dla WC bardziej, niż OL...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 08, 2007, 07:21:49 pm »
aktualnie gram na serwie z ratami x2 all ( jak zaczynałem były x1, podnieśli gdy byłem ok. 30lvla)

co do mojego WC to aktualnie mam 67 lvl, equip to doom light + demon sword. Dye +4STR/-4CON, +4DEX/-5CON, więc jak widzicie mam -11CON łącznie z doomem i spokojnie daje rade sam expić na mobkach do 70lvla. Do tego lvla dobiłem walcząc SLSem +3 z focusem. Many mi starcza spokojnie na buffka dla mnie, a z castów ograniczonych dość dla WC używam jedynie draina (wystarczy 1 na 1-2 mobki), ewentualnie sleepa jak przypląta się inny agromob a wiem że nie dam rady wziąć dwóch na klatę. po 20 minutach expa potrzebuję co prawda odpoczynku, ale nie dlatego że nie mam już many tylko że nie zdąży się w całości zregenerować.

w party puszczam full buffa i z reguły po 20 min. expienia mam full mane na rebuffa.

jeśli wam czegoś brakuje, tzn. że albo nieumiejętnie wykorzystujecie możliwości WC, albo źle dobieracie party do lokacji.

jeśli zależy wam na super szybkim expie to zróbcie sobie duet ze sztyleciarzem lub jakimś gladem/swsem/BD/destro/tyrantem i będziecie napierać na moby tak długo aż wam się znudzi.

i jeszcze jedno: WC NIE JEST HEALEREM !!! nie takie jest jego zadanie w party, jego chant of life jest za cienki i za wolny żeby go w tym celu używać, niezależnie od acumena i dye jakie sobie założycie.
no chyba że macie dwoch WC w party.

Ale jeśli chcesz zrobić z WC magika, wrąbać mu dyesy na +WIT, założyć robe i dać staffa z acumenem to wtedy faktycznie nie masz czego solo szukać i zostaje ci rola podobna do propheta: buff i /sit :P bo ofensywnymi castami WC za dużo nie zwojujesz.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 08, 2007, 07:29:36 pm »
Odnośnie całej wypowiedzi - LOL
No i widać, jak się różni off, aż wyśle może na forum kolege z offa, żeby coś napisał, ale nie obiecuje...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 08, 2007, 07:44:35 pm »
To nie off tak różni się od priva ale ten gracz od innych :P gram na privach sporo czasu i nigdy nie widziałem WC w doomie , bw light czy ava/bw robe owszem ale żeby doom :o



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 08, 2007, 07:56:57 pm »
to że nie widziałeś to twój problem,
to czy się różni off od priva to nie wiem, grałem tylko na privach.

jeśli chcecie coś dodać na temat to uzasadniajcie swoje wypowiedzi, a nie tylko " wow, nie widziałem..", albo coś podobnego. chcąc nawiązać konstruktywną dyskusję musicie swoje wywody czymś poprzeć a najlepiej WŁASNYMI doświadczeniami a nie tym co się widziało na filmiku lub serwie.

trudno dyskutować z kimś kto być może nigdy nie grał taką postacią, albo nawet jeśli grał to sztampowo jak wszyscy założył w okolicach 60ki ( chyba że bogaty, to wcześniej ) BW light, wziął blunta albo duale i był zadowolony.

ja nie napisałem że doom light jest idealny dla WC, tylko że aktualnie z takim biegam,a czy go nie zmienię  na co innego to jest inna sprawa. tak czy owak uważam że doom light może się okazać (!) dużo lepszy do expienia np. solo niż jakikolwiek inny set.  Do pvp lub party niekoniecznie.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 08, 2007, 08:44:06 pm »
Belld tobie soul Cry many nie zjada nie ??!! Bo mi kurcze wlaczam go on mi many nic nie zjada zwlaszcza jak jest na 10lvl to wrecz mi ja dodaje. Bez mana potek WC traci mane w kilka chwil. -11con oz kurna to w PvP na pewno wymiatasz jak ci z piesci ktos pizgnie to juz ci stun wchodzi z taka condycja to pewnie ownujesz. Od leczenia HP to jest OL jesli chodzi o Orkow shamanikow
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 08, 2007, 08:51:12 pm »
tak czy owak uważam że doom light może się okazać (!) dużo lepszy do expienia np. solo niż jakikolwiek inny set.  Do pvp lub party niekoniecznie.
Tylko po co dobierać supportowi sprzęt do expa solo? znajdź/zmień klan to zobaczysz jak przyjemnie i szybko można expić wc w porównaniu do solowania.
Ja wc zawsze grałem w party, nosiłem bw robe i byłem happy :)



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 08, 2007, 09:45:10 pm »
kto napisał że Soul Cry nie zjada many ?
pewnie że zjada i to dość szybko, ale na Soul Cry to se możesz jechać jak masz SE na plecach, i to chyba nawet nie. ja tego używam dość rzadko.

mam dobry klan i dużo gram w party i też nie narzekam, a czy inni narzekają na mnie w party to nie do mnie pytanie.

zacznijcie w końcu dyskutować, a nie tylko krytykować.

do tej pory mam jedno pvp na koncie i to przegrane, więc n/t pvp nic wam ciekawego nie napiszę.
jak zacznę się tym zajmować to może coś dopiszę w tym temacie.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 08, 2007, 09:51:42 pm »
Serwer GP - l2j? Na to wygląda bo build dość karkołomny.

Do party imo avadon/bw robe+jakaś broń(jedna z acu magiczna, warto też (ale nie trzeba) nosić inną do zadawania dmg) z b grade, potem tallum/dc (dc najlepiej) + broń z acu i jeszcze jedna do zadawania dmg.

W party sprawdza się doskonale.

Nie ty jesteś od zadawania dmg, tylko party.
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 08, 2007, 10:40:23 pm »
Co do broni z acu to bym wzial zwyklego Hom+acu. Nie bawilbym sie tylko w supporta bo w tylko napazel z daggera +focus na przyklad krisa pomoglbym duzo. Poza tym w takim party SE by raczej byl do healowania wiec o mane tez bym zbytnio nie penial. Wkoncu to klan party
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Orki Magiczne-Prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 09, 2007, 08:02:38 am »
Serwer GP - l2j? Na to wygląda bo build dość karkołomny.
sprecyzuj.

Nie ty jesteś od zadawania dmg, tylko party.
widocznie nie wiesz jaki dmg potrafi WC robić

jakbym chciał ograniczyć się do bufka i sleepowania czasem, to wybierałbym pomiędzy bishem/prophem/SE/EE.

dagger+focus, dagger+crt.dmg lub sword+focus z buffkami potrafią zrobić duże zamieszanie w szeregach wroga, a ilość many i wartość inta WC czynią z niego dość kiepskiego nukera.