Witaj
Gość

Wątek: Kliker L2 na ru off  (Przeczytany 4229 razy)

  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Kliker L2 na ru off
« dnia: Grudzień 15, 2010, 10:20:57 am »
Mam pytanie czy istnieje kliker w stylu my mouse np, ktory by klikal 1 klawisz po ustawieniu na niego myszki i to w taki, ktory dzialalby na L2 ru off?
Mam 2 kompy i chcialbym odpalic 3 konta Spoila/WC i BD i 2x wilk +1 x kura na 1 kompie uciagne spoila i wc'ka (na nostromo) bo mam 1 PA a na 2 kompie chcialbhym odpalic BD i tam zrobic makro na assist+ atak bd'kiem+ atak wilka wilka .


Odp: Kliker L2 na ru off
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2010, 03:17:47 pm »
Na ru offie działa zwykły klick0r by pHr34K, którego można znaleźć w google bez problemu.
Da się włączyć klikanie prawego i lewego klawisza myszy i ustawić kursor na docelowy przycisk makro.


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Kliker L2 na ru off
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2010, 03:22:00 pm »
DZIEKI


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Kliker L2 na ru off
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2010, 03:27:09 pm »
Hardware klikery jakie znam:
Nostromo N52/N52te to ta droższa opcja i zapewnę ją znasz.
Najtańszą i najskuteczniejszą jest dowolna myszka od A4tech z serii OSCAR. Soft jest świetny, więcej możliwości niż w nostromo. Niestety można uruchomić tylko jedno makro jednocześnie (tak jak w N52te).

Ja posiadam nostromo N52te ORAZ myszkę Oscar XL-740K (soft i wykonanie miażdży za tą cenę - służy mi już ponad rok)
Zanim kupiłem nostromo to używałem również klawiaturę Genius Slimstar BATTLE CRAFT ale posiada dużo słabszy soft od powyższych.

no idea co do software klikerów
Archeage <3


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Kliker L2 na ru off
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2010, 04:08:01 pm »
Dzieki Delios co do sprzetu to ja posiadam:

Logitech EX110
+ nostromo 52 (stare)

po prostu grajac solo ciezko mi prowadzic assist na 2 kompie (monitory obok siebie) wiec widze co sie dzieje (gm moze mnie smialo pm'owac) ale 3 reki brak :P wiec bd'ka postawie na starszym kompie gdzie nie odpalam maina wiec moze mi nawet jakis klikacz zasyfic kopa i tak jak ban to ban :) nic sie nie stanie

na main kompie wc (nostromo- tylko jeszcze musze pokombinowac z przypisaniem urzadzenia do tego okna) + SPOIL jako main na ktorym bede operowal myszka.

mysle ze powinno dac rade :) wiem ze duzo bawienia sie i kombinowania ale... ja tak lubie.