Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68151 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4


_______________________________________________________________________

Strona serwera|Forum|Patch|Rejestracja





_______________________________________________________________________

Jako rezultat zawarcia porozumienia pomiędzy serwerami Dementia i Assasin zapraszamy na nowy serwer Lineage][ Epilogue. Serwer będzie całkowicie nowy, będzie działać pod nazwą L2Asylum

Połączenie naszych dwóch projektów zapewnia graczom bardzo dobry serwer prywatny . Połączona kompetentna ekipa DEV, gmów, ludzi którzy nam pomagają daje nam wielkie możliwości.

Połączenie serwerów zaczęło się 6 stycznia 2011r. . Wspólne idee administracji pozwolą nam na kompleksowe usługi dla graczy z polski i zagranicy.

Team skłąda się z ludzi, którzy pracowali przy podobnych projektach MMORPG.

Nie będzie żadnych dotacji wpływających na rozgrywkę.

Naszym celem jest stworzenie serwera gdzie wszyscy będą się świetnie bawić.


Serwer oferuje :

• System votowania(z nagrodami)

• Własny, rozwijany projekt L2Java

• Aktywną administrację,

• Wiele ciekawych efektów

• Regularne aktualizacje

• Własny serwer Team Speak III(można poprosić Adminów o kanał)

Nasz serwer zachęci was do wspólnej gry.  Przyłożymy wszelkich starań żeby gra na naszym serwerze polegała na kooperacji.

_______________________________________________________________________



* Kronika : Gracia Epilogue

* Online 24/7(- restarty)

Do końca lutego trwają beta testy, możesz nam w nich pomóc Wszystko co potrzebujesz zrobić to napisać aplikację na beta-testera na naszym forum.



Ustawienia serwera :

Raty:

Xp = 7

Sp = 8

Drop = 7

Spoil = 7

Adena = 5

Raid Drop = 4

Epic Drop = 1

Hellbound = 4

Quest Drop = 1

 


*Subklasę można otrzymać tylko poprzez wykonanie questu

*Nobless dostępny tylko przez quest i Territory War

*1, 2ga profesja jest do kupienia, 3 wymaga wykonania questa

* Dozwolony Dualbox(main+box)

* Multibox zabroniony(nie można mieć 3 lub więcej odpalonych kont)

* Pełna geodata z gracji epilogue

* Patchnode system.

* Brak autolearna skilli

* System petów

* Teritory Wars

* Kamaloka | Solo Kamaloka

* Wszystkie epic raidbossy/główne bossy

* Dostępne lokacje z gracji

- Chamber of Delusion

- Stakato’s Nest

- Mithril Mines

- Crypts of Disgrace

- Forge of the Gods

- Primeval Isle

- Giants’ Cave

- Den Of Evil

- Fields of Silence

- Fields of Whispers

* Seed of Destruction

* Pailaka I, II, III

* Hellbound

* Dungeony:

* Fortress Dungeon (Vitality and AwlUnderFoot)

* Castle Dungeon (Vitality and AwlUnderFoot)

* Olimpiada retail like.

* Certyfikaty z subklas

* Champion mobki

* Cursed Weapons.

* System augumentacji retail like

* Email system

* Enchant skilli z Epiloga

* S80 Quests.

* Automatyczne podnoszenie Herb vitality |  Herb Vitality Party

* Ograniczony drop herbów  +/- 8 levels

* Mniejsza szansa na drop vit herbów na wysokim poziomie
 


* Events

Podziemny turniej

Przechwyć flagę

TVT Event

HeavyMetel

Uratuj mikołaja

Trick or Transmutation

Master Of Enchanting

Gift Of Vitality

Squash Event

Holly Cow

L2Day

etc…

 

HEAD ADMINISTRATORS:

[ADM] Jumanji – Linux System Administrator,

[ADM] Wolfiq – Head Developer, Linux System Administrator, Core Developer, Graphic Designer,

[ADM] Suspended – Datapack Developer

[ADM] Reatchet – Public Relations, Web Designer

GM:

[HGM] NaFali – Game Master, Forum Moderator

 


Intel Xeon (technologia Nehalem i7) 4x 2x 2.66+ GHz

64 bits Architecture

RAM Memory: 12 GB DDR3

HDD: 2x 750 GBRAID 0/1

System: Linux

Traffic: Unlimited

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 02:01:47 am wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:30:37 pm »
Czekaliśmy na ten serwer z klanem,ja też już się nie mogę doczekać gry :D
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:36:26 pm »
Dobre pliki, administracja aktywna nawet w momencie, gdy assassin chylił się ku upadkowi. A padł tylko ze względu małego online i braku reklamy na zagranicznych forach. 3/4 rzeczy z tych co są wypisane, sprawdzałem. Testy będą trwały długo więc raczej będzie niewiele błędów. Polecam.
Waitin' for : www.l2asylum.com


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2011, 07:54:22 pm »
nie nie nie nie... x7 rate wtf.
Uwazam iz asylum nie ma szans w porownaniu z DEXem badz CzechGamers.
Dlatego moim zdaniem powinni zrobic x15 rate.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2011, 08:08:42 pm »
Dex startuje 28 Lutego, a ten serwer ma beta testy do konca tego miesiaca, wiec start bedzie w Marcu. Jesli DEX zaliczy jakiegos faila to pewnie na ten serwer przejdzie duzo ludzi. Gorzej jak wypali im ten serwer, wtedy na duzy online nie bedziecie mogli liczyc. Zagralbym sobie na tym Asylumie, ale niestety jak dla mnie to troche za pozno startuje. Ja nie rezygnuje z serwera z byle powodu, wiec DEX lepiej sie prezentuje.
Jednego jestem pewien na 100% - duzy online zyskacie dzieki polskim klanom, ktore z pewnoscia wybiora Wasz serwer, gdyz DEX bedzie dla nich zbyt trudny.(bez urazy, ale taka jest prawda) Ale to tylko takie gdybanie, zobaczymy na starcie jak to bedzie. Z pewnoscia jesli chodzi o polskie serwery ten bedzie najlepszy dla osoby, ktora szuka nowego pl serwera.
A data startu Dementii byla duzo lepsza w porownaniu z obecna. A rate mi osobiscie sie podoba. Serwery z rate powyzej x10 nie maja racji bytu na tej kronice.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:02:31 pm »
nie nie nie nie... x7 rate wtf.
Uwazam iz asylum nie ma szans w porownaniu z DEXem badz CzechGamers.

A co Ty tam wiesz. Ludzie trudzą się , by coś osiągnąć a Ty z miejsca skazujesz ich na niepowodzenie. Rozwala mnie takie coś.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:40:48 pm »
nie nie nie nie... x7 rate wtf.
Uwazam iz asylum nie ma szans w porownaniu z DEXem badz CzechGamers.

A co Ty tam wiesz. Ludzie trudzą się , by coś osiągnąć a Ty z miejsca skazujesz ich na niepowodzenie. Rozwala mnie takie coś.

jak najbardziej ma podstawy do wyrazenie takiego zdania. Nie zapominajmy ze Gnacik nam cos szykuje :D ale nie chce robic pseudo reklamy, mysle ze ten server wypali, oraz nie zdziwie sie jak tam BMF wbije ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2011, 10:04:50 pm »
To trochę jeszcze poczekam na start. Na szczęście jest Oblivion :D


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2011, 10:22:48 pm »
nie nie nie nie... x7 rate wtf.
Uwazam iz asylum nie ma szans w porownaniu z DEXem badz CzechGamers.
Dlatego moim zdaniem powinni zrobic x15 rate.

To jest epilog, nie freya a to wielka roznica
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:10:05 am »
A data startu Dementii byla duzo lepsza w porownaniu z obecna. A rate mi osobiscie sie podoba. Serwery z rate powyzej x10 nie maja racji bytu na tej kronice.

Niestety musimy odnaleźć się w całkiem nowym zespole, ogarnąć zupełnie nowy serwer i dopracować go w 100%. Dementia miałaby pewnie sporo niedopracowanych rzeczy ze względu na ogrom pracy jak na 1 osobę, a tutaj mamy szansę stworzyć coś co będzie spełniało wymagania wszystkich graczy.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:13:37 am »
Ty Wlador już X razy udowodniłeś, ze masz słomiany zapał, który to już pro uber server który Ty tworzysz? Nie mniej fuzja z Asasinem każe mi nie skreślać tego projektu na starcie, jednak jak dla mnie raty są nie do przyjecia, życzę Wam powodzenia, choć wszyscy których znam czekają na Epilogue mid rate a nie low.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:04:16 am »
ja bym byl nwet za mniejszymi ratami ,żeby rozgrywka była dłuższa ;p


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:20:18 am »
napewno zawitam, licze na duzy onlineee


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:46:01 am »
na 90%tez zawitam , gralem tez na Asassinie jak i na Dementi , na obu serverach byly rozne rzeczy niedopracowane ;p .
Mam nadzieje ze po polaczeniu pliki beda calkiem dobre jak na Priv server
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 2

  • deus kek
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:57:41 am »
Online raczej mały nie będzie popimo startu czechgamers i DEX'a. Tylko pytanie jaki ;p Czy bliżej 300 czy bliżej 500, a może więcej? Nie wiem czy beta testy przez cały luty to dobry pomysł. Tydzień z ogarnięta grupą testerów (nie dzieciakami enchantującymi sobie bronie) spokojnie da się wszystko sprawdzić co trzeba.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:02:36 pm »
Online raczej mały nie będzie popimo startu czechgamers i DEX'a. Tylko pytanie jaki ;p Czy bliżej 300 czy bliżej 500, a może więcej? Nie wiem czy beta testy przez cały luty to dobry pomysł. Tydzień z ogarnięta grupą testerów (nie dzieciakami enchantującymi sobie bronie) spokojnie da się wszystko sprawdzić co trzeba.

Tru za długie BETA testy czasem lepiej coś naprawić w trakcie niż czekać 1.5 miesiąca na start. Patrząc na luty wiedząc że wystartują 2 duże serwery i to z wielkim doświadczeniem i nie tylko. Przez to może nie być chętnych do gry na Astlum a na ten moment wielu ludzi szuka serwera i początek lutego był by super dla nas wszystkich.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:35:05 pm »
no 120 to samo BMF na start ^^

mysle ze ponad 500 lekko wbija :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2011, 07:26:32 pm »
A oni na dexa nie ida??


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2011, 07:32:03 pm »
Trzymam kciuki za powodzenie serwera i sam wbijam. ;)


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2011, 10:53:58 pm »
no 120 to samo BMF na start ^^

mysle ze ponad 500 lekko wbija :)

Klan taki jak BMF nie pojdzie na asyluma jesli w podobnym terminie ma wstac Dex/Czechgamers na podobnych ratach.

Z tego co wiem to oni na DEXa predzej pojda.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:07:18 pm »
no 120 to samo BMF na start ^^

mysle ze ponad 500 lekko wbija :)

Klan taki jak BMF nie pojdzie na asyluma jesli w podobnym terminie ma wstac Dex/Czechgamers na podobnych ratach.

Z tego co wiem to oni na DEXa predzej pojda.

Pojda i quitna po miesiacu :) Ja bym im radzil isc na Asyluma, bo na tym serwerze oni beda tymi najsilniejszymi :) A co do online to mysle, ze nawet bedzie ponad 1000. Ale czy on sie bedzie utrzymywal na wysokim poziomie? Tego juz sie chyba nie da przewidziec w tym przypadku.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:48:55 pm »
no 120 to samo BMF na start ^^

mysle ze ponad 500 lekko wbija :)

Klan taki jak BMF nie pojdzie na asyluma jesli w podobnym terminie ma wstac Dex/Czechgamers na podobnych ratach.

Z tego co wiem to oni na DEXa predzej pojda.

Pojda i quitna po miesiacu :) Ja bym im radzil isc na Asyluma, bo na tym serwerze oni beda tymi najsilniejszymi :) A co do online to mysle, ze nawet bedzie ponad 1000. Ale czy on sie bedzie utrzymywal na wysokim poziomie? Tego juz sie chyba nie da przewidziec w tym przypadku.

a kto madry idzie na low rate z ~500ppl online


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:58:26 pm »
no 120 to samo BMF na start ^^

mysle ze ponad 500 lekko wbija :)

Klan taki jak BMF nie pojdzie na asyluma jesli w podobnym terminie ma wstac Dex/Czechgamers na podobnych ratach.

Z tego co wiem to oni na DEXa predzej pojda.

Pojda i quitna po miesiacu :) Ja bym im radzil isc na Asyluma, bo na tym serwerze oni beda tymi najsilniejszymi :) A co do online to mysle, ze nawet bedzie ponad 1000. Ale czy on sie bedzie utrzymywal na wysokim poziomie? Tego juz sie chyba nie da przewidziec w tym przypadku.

a kto madry idzie na low rate z ~500ppl online
Aha 2 miechy przed startem kolo wywróżył online, zacytuje już sławne powiedzenie na tym forum: "pompa z cwela"
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:08:30 am »
Pompa z ciebie smieciu. Domyslam sie online po tym, ze 2 duze serwery startuja na podobnych ratach w prawie tym samym czasie.

KKthxbai.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:20:18 am »
Dex i czechgamers to freya, my robimy GE, a myślę że to fundamentalna różnica.