Witaj
Gość

Wątek: Yul Archer  (Przeczytany 95710 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 18, 2011, 12:00:48 pm »
Arimas gadasz głupoty zielony jest najlepszy jako archer .:)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 18, 2011, 03:49:32 pm »
Arimas gadasz głupoty zielony jest najlepszy jako archer .:)
Mhm

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2011, 02:21:59 pm »
Arimas wykaż się dobrym sercem i wytłumacz dlaczego kamael  :beksa: wiem że będę grał Yul'em ( żulem ?!  :bag:) i prawdopodobnie przebudzę się z GS...  no właśnie prawdopodobnie w zależności co oferuje kurczak  :_delf_5_2:
tylko super hiper coś zmieni moje zdanie ale wolę to wiedzieć :)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2011, 02:41:22 pm »
Kamael to najgorszy łucznik. Staty najgorsze, brak fajnych skilli rasowych, transformacja była by imba ale jest jedno ALE.. podczas transformacji atakuje się melee.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2011, 02:43:56 pm »
Kamael to najgorszy łucznik. Staty najgorsze, brak fajnych skilli rasowych, transformacja była by imba ale jest jedno ALE.. podczas transformacji atakuje się melee.

Niech Ci Bóg w dropie wynagrodzi ;)


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2011, 03:35:46 pm »
Kamael to najgorszy łucznik. Staty najgorsze, brak fajnych skilli rasowych, transformacja była by imba ale jest jedno ALE.. podczas transformacji atakuje się melee.

Bo jasny elf ma mniej siły i dzięki temu lepsze staty.... A transformacji trzeba używać z głową, powiem jedno że fajna jest, ale jak to mówi kowal z rune nawet najlepszy miecz jest bezużyteczny w niewprawnych rękach....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2011, 03:46:21 pm »
R3ni, z całym szacunkiem, ale jak możesz się wypowiadać, skoro nei grałeś O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • WTB Drama
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2011, 04:12:23 pm »
Czyli faktycznie jest najgorszy? Zamotałam się. Bo miałam w planach trickstera, a z tego co patrzyłam, staty wcale nie są złe... Przynajmniej jak dla mnie.

[edit] Fakt; nie wiedziałam, że max attack speed to nic szczególnego. Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 04:59:04 pm wysłana przez Lomi »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2011, 04:32:15 pm »
Nie no transform jest fajny jesli faktycznie daje tyle p.atack, tyle ze melle + 5 min/1h mozna sie tak bawic^^ I tez nie wiem czym do konca rozni sie battle form od flight forma czy jak to tam szło^^


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2011, 04:49:54 pm »
Statami.

Wiesz skoro można wyciągnać na innej postaci poza kurakiem max atk speed, to jaki jest sens robić kuraka który ma średni dps i idzie w szybkość strzelania?


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2011, 05:02:20 pm »
Ale tu teoretyków z pupy wziętych :D

Czym się według was różni np. DE archer od Kamael archera poza micro różnicami w bazowych statystykach i skillach rasowych?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2011, 05:18:10 pm »
nie mów tylko że się tyle głowiłem a chodziło o wygląd  :breakpc:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 22, 2011, 05:21:12 pm »
nie mów tylko że się tyle głowiłem a chodziło o wygląd  :breakpc:
Chodzi o kombinacje buffów które pozwala zabić wszystko co nie jest tankiem w ciągu 2-3 sekund

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 22, 2011, 05:31:08 pm »
nie mów tylko że się tyle głowiłem a chodziło o wygląd  :breakpc:
Chodzi o kombinacje buffów które pozwala zabić wszystko co nie jest tankiem w ciągu 2-3 sekund

zbyt długo nie grałem żeby dostrzegać jakiekolwiek kombinacje :<
masz jakieś materiały do poczytania na ten temat? chyba że chcesz mi wszystko objaśnić na pm :)


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2011, 05:35:08 pm »
nie mów tylko że się tyle głowiłem a chodziło o wygląd  :breakpc:
Chodzi o kombinacje buffów które pozwala zabić wszystko co nie jest tankiem w ciągu 2-3 sekund

zbyt długo nie grałem żeby dostrzegać jakiekolwiek kombinacje :<
masz jakieś materiały do poczytania na ten temat? chyba że chcesz mi wszystko objaśnić na pm :)
To tego PM od razu do mnie tez wyślij  :P też chętnie poczytam.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2011, 07:39:25 pm »
Wszyscy chętnie poczytamy, a autor da  Ci plusik deal?
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2011, 07:59:28 pm »
To jest tak banalnie proste  :D

Thrid Eye + Final Form + Impuls(od enchantera)
W ciągu 30 sekund jesteś w stanie zabić WSZYSTKO co nie jest tankiem w ok. 2-3 sekundy (jest to bardziej efektywne niż samo thrid eye + impuls i strzelanie z łuku)

Jedyne wymaganie to trochę refleksu w targetowaniu lub dobra asysta po party memeberach
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 08:01:17 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 22, 2011, 09:07:53 pm »
To jest tak banalnie proste  :D

Thrid Eye + Final Form + Impuls(od enchantera)
W ciągu 30 sekund jesteś w stanie zabić WSZYSTKO co nie jest tankiem w ok. 2-3 sekundy (jest to bardziej efektywne niż samo thrid eye + impuls i strzelanie z łuku)

Jedyne wymaganie to trochę refleksu w targetowaniu lub dobra asysta po party memeberach

choć do końca nie jestem przekonany do tej strategii to chyba widzę jej sens :) ruzumię że mega boost będzie przez 5 min ale w takim razie czy bardzo jest odczuwalne statystyki kamaela Yul w zwykłej postaci  w porównaniu do pozostałych? bo przecież większość czasu i tak nim trzeba grać ...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 22, 2011, 09:16:28 pm »
To jest tak banalnie proste  :D

Thrid Eye + Final Form + Impuls(od enchantera)
W ciągu 30 sekund jesteś w stanie zabić WSZYSTKO co nie jest tankiem w ok. 2-3 sekundy (jest to bardziej efektywne niż samo thrid eye + impuls i strzelanie z łuku)

Jedyne wymaganie to trochę refleksu w targetowaniu lub dobra asysta po party memeberach

choć do końca nie jestem przekonany do tej strategii to chyba widzę jej sens :) ruzumię że mega boost będzie przez 5 min ale w takim razie czy bardzo jest odczuwalne statystyki kamaela Yul w zwykłej postaci  w porównaniu do pozostałych? bo przecież większość czasu i tak nim trzeba grać ...
A czym ma odstawać od innych łuczników? jest jedynie kosmetyczna różnica w bazowych statystykach

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 22, 2011, 09:26:00 pm »
Już wiem co chciałem, dzięki Arimas :) Hmm tylko teraz co ja bym dał żeby z male można było brać yul'a na mainie :<


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 22, 2011, 09:36:53 pm »
Już wiem co chciałem, dzięki Arimas :) Hmm tylko teraz co ja bym dał żeby z male można było brać yul'a na mainie :<
Stone of destiny )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 23, 2011, 07:29:52 pm »
Stone of destiny )

no tak ale nic nie wiadomo czy będzie na serwerze eu innovy :/ Ale oby .


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 23, 2011, 08:49:29 pm »
R3ni, z całym szacunkiem, ale jak możesz się wypowiadać, skoro nei grałeś O_o

Prawda, kieruje się informacjami do których mam dostęp (defo,goha,itd)
Czym kamael się wyróżnia ? w statach jest najgorszy, fakt że to bardzooo małe różnice ale nadal, raciale są nie za specjalne a jeżeli chodzi o łucznika to jedyne zastosowanie transformacji widzę w walkach na ciasnych spotach. Nie mówię że jest kompletnie useless, sami w cp mamy kamaela.
Chętnie oczywiście wysłucham merytorycznych opinii ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2011, 09:56:56 pm »
Niby w statach jest najgorszy, ale to tylko teoretyzowanie. Wejdzie mu na pvp o 1-2 krytyki wiecej i wygrywa, to wszystko to sprawa losowa. Oprocz tego ogarniety lucznik przebudzony z kamaela rozwali ci tego niby "najlepszego" dark elfa prowadzonego przez lamusa, i na odwrót. Zbyt rzadko sie zdarza, zeby dwojka graczy ogarniala na dokladnie tym samym poziomie i miala takie samo szczęście (albo i pecha), żeby mówić o tym kto kogo rozwali na pvp. Jeżeli już chcemy powoływać się na pvp, to zazwyczaj klepiemy sie pt vs pt, a tutaj wygrana zalezy najpierw od zgrania, eq, umiejetnosci graczy, niskich pingow, terenu, fartu, (...) a dopiero na samym, samiuteńkim końcu można brać pod uwagę raciale i staty, które w praktyce niczego tak na prawdę nie zmieniają.

Dodatkowo kamael ma final forma, ciekawe urozmaicenie. Co więcej, bardzo przyjemnie sie nim zabija enemy na 2/3 profie przed przebudzeniem :-)

Chociaz ja sam pewnie wybrałbym jasną elfkę - z sentymentu :-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 10:03:34 pm wysłana przez Sanchi »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2011, 12:02:21 am »
Niby w statach jest najgorszy, ale to tylko teoretyzowanie. Wejdzie mu na pvp o 1-2 krytyki wiecej i wygrywa, to wszystko to sprawa losowa. Oprocz tego ogarniety lucznik przebudzony z kamaela rozwali ci tego niby "najlepszego" dark elfa prowadzonego przez lamusa, i na odwrót. Zbyt rzadko sie zdarza, zeby dwojka graczy ogarniala na dokladnie tym samym poziomie i miala takie samo szczęście (albo i pecha), żeby mówić o tym kto kogo rozwali na pvp. Jeżeli już chcemy powoływać się na pvp, to zazwyczaj klepiemy sie pt vs pt, a tutaj wygrana zalezy najpierw od zgrania, eq, umiejetnosci graczy, niskich pingow, terenu, fartu, (...) a dopiero na samym, samiuteńkim końcu można brać pod uwagę raciale i staty, które w praktyce niczego tak na prawdę nie zmieniają.

Dodatkowo kamael ma final forma, ciekawe urozmaicenie. Co więcej, bardzo przyjemnie sie nim zabija enemy na 2/3 profie przed przebudzeniem :-)

Chociaz ja sam pewnie wybrałbym jasną elfkę - z sentymentu :-)
Polać mu!

btw. w GoD pvp 1v1 ogranicza się do olimpiady :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.