Witaj
Gość

Wątek: GW2 - I jak Wam się podoba?  (Przeczytany 20219 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 03, 2012, 03:05:38 pm »
Masz racje, ze samemu gra w MMO szybko sie nudzi, ale nie o to mi chodzilo. W GW2 tez mam co robic, ale nie jest to nic dla mnie ciekawego. Nie pisze, ze to jest zla gra, po prostu nie spelnila moich oczekiwan. Tak samo w diablo 2 przesiedzialem kilka lat, a w d3 max 3 miesiace. Albo gry sie zmienily, albo ja :)



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 03, 2012, 03:48:55 pm »
Masz racje, ze samemu gra w MMO szybko sie nudzi, ale nie o to mi chodzilo. W GW2 tez mam co robic, ale nie jest to nic dla mnie ciekawego. Nie pisze, ze to jest zla gra, po prostu nie spelnila moich oczekiwan. Tak samo w diablo 2 przesiedzialem kilka lat, a w d3 max 3 miesiace. Albo gry sie zmienily, albo ja :)
Borderlands 2 co-op
Tona śmiechu

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 03, 2012, 06:25:02 pm »
Masz racje, ze samemu gra w MMO szybko sie nudzi, ale nie o to mi chodzilo. W GW2 tez mam co robic, ale nie jest to nic dla mnie ciekawego. Nie pisze, ze to jest zla gra, po prostu nie spelnila moich oczekiwan. Tak samo w diablo 2 przesiedzialem kilka lat, a w d3 max 3 miesiace. Albo gry sie zmienily, albo ja :)
Borderlands 2 co-op
Tona śmiechu
Potwierdzam, wart uwagi tytuł


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 04, 2012, 11:40:27 am »
WTS gw2 :bump:


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 04, 2012, 11:43:08 am »
Cytuj
Z dziewczyna to bawie sie w inny sposob
Żyje z nią 7 lat :P problem tkwi w tym, że od pół roku do półtora będę w delegacji, więc szukamy jakiegoś sposobu, aby nie zabiła nas rutyna 10 minutowych telefonów do siebie w formie raportu...
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 04, 2012, 03:38:58 pm »
Cytuj
Z dziewczyna to bawie sie w inny sposob
Żyje z nią 7 lat :P problem tkwi w tym, że od pół roku do półtora będę w delegacji, więc szukamy jakiegoś sposobu, aby nie zabiła nas rutyna 10 minutowych telefonów do siebie w formie raportu...
LOL? może to

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2013, 03:49:38 pm »
http://de.twitch.tv/prydatv - stream mojego klanu z wvw, jak kogos interesuje "competitive" wvw.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 12, 2013, 07:51:30 pm »
Na Guild Wars 2 czekałem praktycznie od zapowiedzi w 2007 roku, w między czasie ograłem mnóstwo innych tytułów. Ale jak się GW2 pojawiło to zaczął się mój drugi renesans (pierwszym było L2 :P )

Tutaj macie moją videorecenzję Guild Wars 2, pozdrawiam
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-k1YTU9aQY4[/youtube]


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 15, 2013, 09:08:17 am »
Już w najbliższych miesiącach gw2 doczeka się dużych updatów trybów pvp + wielu mniejszych zmian w trybach pve.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 15, 2013, 10:15:40 am »
WTS gw2


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 22, 2013, 10:48:33 pm »
Nowe duże zmiany zostaną wprowadzone już 28 stycznia wraz z nowym world eventem który ma nosić nazwe Flame & Frost : Prelude.
(wiele osób pewnie skojarzy pierwszą kronike z l2 która tak samo się nazywała). Zostanie przebudowany system nagród za achievementy których zostanie dodana cała masa wraz z nową walutą dostępną w grze o nazwie Laurels. Całe W3 doczeka sie wielu dużych zmian również w których nowe nagrody można będzie zdobyć.
https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/january-2013/?update  tutaj w wielkim skrócie co ma być dodane w styczniu i jak widać na stronie to dopiero początek zmian, co z resztą zapowiadała sama Arena net od pewnego czasu.
Natomiast dość mocno zostaną przebudowane same klasy dojdzie sporo skili z tego co można było usłyszeć w ostatnim streamie pracowników areny, ale na to pewnie sobie poczekamy jako że nie padły żadne daty.
Z ciekawszych rzeczy chodzą słuchy że w tym roku doczekamy się nowej grywalnej rasy oraz klasy które prawdopodobnie pojawią się w jakims płatnym dodatku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 10:52:45 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 08, 2013, 12:44:06 pm »
hej,
jak tam GW2 gra ktos jeszcze? u mnie w klanie pustki na forum... moze tutaj sie czegos dowiem :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 08, 2013, 01:04:27 pm »
WTS gw2


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 08, 2013, 10:41:45 pm »
hej,
jak tam GW2 gra ktos jeszcze? u mnie w klanie pustki na forum... moze tutaj sie czegos dowiem :)
Sporo guildi które grały od premiery powoli zaczyna dopadać zmęczenie, szczególnie tych nastawionych tylko na pvp, kilka leprzych guildi z gw2 spotkałem ostatnio w neverwinter online, gildie w której ja gram częściowo zamieniliśmy na multi gaming, to jednak nadal co pare dni lubimy sobie pyknąc jakąś misje czy kilka rundek tournamentów, chodz myśle że tak naprawde 99% tych osób wróci do gw2 za jakiś czas jako że ostatnio bardzo dużo się ruszłyo w kwestii pvp, update z zeszłego tygodnia bardzo mocno zbliżył gre do e-sportu, wojny z miesiąca na miesiąc zmieniają się już prawie nie do poznania, co miesiąc nowy dungeon czego chcieć więcej ostatnio nawet znajomego spotkałem który mówił że ma już ponad 2.5k godzin przegranych i nadal nie czuje znudzenia.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2013, 11:03:59 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 09, 2013, 01:28:33 pm »
wielkie dzieki za nakreslenie sprawy :) a jak srednio wychodzi cena legendarek ? mowie np o 2 recznym mieczu lub short bow ? Sorry ale na necie mobilnym za duzo sciagania danych wiec bede wdzieczny za odp.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 09, 2013, 01:49:56 pm »
wielkie dzieki za nakreslenie sprawy :) a jak srednio wychodzi cena legendarek ? mowie np o 2 recznym mieczu lub short bow ? Sorry ale na necie mobilnym za duzo sciagania danych wiec bede wdzieczny za odp.
Cena na allegro nadal się utrzymuje w granicach 1.5k zł. W grze za mieczyk tak koło 2.5k-3k golda (oczywiście mówie o twilight i sunrise bo cena eternity oczywiście jest 2x większa). Łuk jest tańszy ale nadal trzeba się liczyć z wydatkiem koło 2k golda. Ogólnie ceny legendarek cały czas się utrzymują na poziomie takim samym jak pół roku temu mimo że powoli są dodawane alternatywne sposoby zdobycia prekursora.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 03, 2013, 09:58:54 pm »
Z ciekawosci sie zapytam, jak mozna zdobyc takowe legendarki?


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2013, 10:34:45 am »
Z ciekawosci sie zapytam, jak mozna zdobyc takowe legendarki?
z craftu


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 13, 2013, 11:50:03 am »
Ja tez z ciekawosci zapytam Grande- masz juz Legendarke? :)


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 13, 2013, 02:39:17 pm »
Ja tez z ciekawosci zapytam Grande- masz juz Legendarke? :)
Brakuje mi już tylko prekursora do legendarki i licze na to że może kiedyś mi poleci ze skrzynki na wojnach albo z misji guildyjnych, bo tyle czasu nie mam ani cierpliwości aby wyfarmić tyle golda na cofie i kupić go na TP, a za mf nawet się nie biore bo to śmietnik bez dna do którego się wrzuca golda z taką szansa na uzyskanie prekursora że udaje się jednemu na kilka tysięcy.
Ale znam ludzi co już 2 legendarki mają złożone tylko że obecnie to wyznacznik szczęścia niż umiejętności, ale na ostatnich streamach areny net poruszali kwestie prekursorów i planują w niedługim czasie dodanie chain questów z których będzie można go uzyskać.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 05:54:26 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 12, 2013, 07:36:23 pm »
istnieje nadal możliwość wysłania klucza na maila żeby zagrac na próbę? oorientuje się ktoś jak to teraz wygląda

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 15, 2013, 09:07:01 am »
istnieje nadal możliwość wysłania klucza na maila żeby zagrac na próbę? oorientuje się ktoś jak to teraz wygląda
Nie ma takiej możliwości, jak gram w tą grę już rok czasu to tylko raz był jeden weekend gdzie była taka możliwość.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:12:35 am »
WTS GW2


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 15, 2013, 12:41:43 pm »
sobek już chyba z rok sprzedajesz to gw ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 15, 2013, 01:36:11 pm »
istnieje nadal możliwość wysłania klucza na maila żeby zagrac na próbę? oorientuje się ktoś jak to teraz wygląda
Nie ma takiej możliwości, jak gram w tą grę już rok czasu to tylko raz był jeden weekend gdzie była taka możliwość.

czyli nie ma żadnej opcji wypróbowania gry, trzeba kupić?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi