Witaj
Gość

Wątek: Aion - free to play  (Przeczytany 74488 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 10, 2012, 10:29:16 pm »
Bo się znajduję kilka nol lifów, dajesz ich do friend i im spamisz ;)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 10, 2012, 10:49:40 pm »
Jak znajduje kilku nol lajfow na moim lvlu (36) to jutro widze, ze maja 40...



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 10, 2012, 10:51:12 pm »
Nawet z 45-ymi możesz chodzić :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 10, 2012, 10:53:22 pm »
Dobij mi ten 37 albo i wyzej, a nie ciagle pierd***** glupoty.



  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:57:56 pm »
Seken jaki masz nick? Ja na razie się zatrzymałem na 36 i próbuję sił na brokerze  :D i przy okazji wbijam Essencetapping, ale jak patrzę ceny tego co teraz zbieram to aż się nie chce na tym wbijać skilla. Ludzie to jednak nie myślą przy wystawianiu itemów  na brokerze. Co z tego, że można sprzedawać matsy po całkiem niezłych cenach bo akurat są potrzebne do questów, ale po co  :shock: lepiej wystawić za cenę która wyświetli się po uderzeniu z bańki...

Próbowałem chodzić na rifty, nawet całkiem nieźle Mi szło samemu. Dzisiaj położyłem jakiegoś  Sorcerera za 540 AP, zlekceważył Mnie i przyjął Inferno + Pandaemonium Focus III.  Straciłem jednak wiarę w swoje umiejętności jak jakiś 37+ Sin pokazał Mi w której lidze gram :D. Ładnie musiał być ubrany, bo pocisnął Mnie i dwóch Chanterów. Nie ogarniam pvp z Sinami, którzy mają sprzęt i ogarniają swoją klasę. Zawsze zapominam wrzucać pierwsze DOTy  itd. Na razie uzbierałem 4200 AP, strasznie mozolnie Mi to idzie.

W FT jeszcze ani razu nie byłem. Muszę zobaczyć na youtube co i jak.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 12:38:37 am wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:58:07 am »
seken na jakim wy servie gracie? na nexusie? i po jakiej stronie?


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 11, 2012, 12:15:03 pm »
Nexus po stronie Asmo.

Można mieć 1 profesję na master i 1 na expert, tak? To dotyczy tylko craftu, zbierackie nie mają żadnych limitów?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 01:35:26 pm wysłana przez Nerisu »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 11, 2012, 03:37:18 pm »
1 master i 2 experty. Nie można mieć np.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 11, 2012, 04:32:28 pm »
Nexus, Asmodianie nick: Shivy
Ogolnie z sinem jest taki problem, ze jak siadzie na tobie to lipa (3 stuny, aether hold+taki bluff z l2, pozdrawiam)
Dodatkowo stigma aethertapping (ressist 2 magic skilli), focused evasion (dodge next ataku/skilla/spella).
Jedyna szansa jest taka, zeby miec stone skina na sobie i gotowego do uzycia.
Sam jak gralem na aunharcie sinem potrafilem zabic sorca majac full hp.



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 11, 2012, 07:55:52 pm »
Ja nie mogę się zdecydować między Gladem a Templarem.Bawiłem się obiema klasami to jakoś ten kox i pvp Gladem idzie mi lepiej i po prostu prędzej granie Templarem przy tym było jak walnie konia drugą ręką...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 11, 2012, 08:20:39 pm »
Glad jest sweet, też będę nie długo robił. Czekam na części do pc-eta :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 11, 2012, 09:34:53 pm »
Ja nie mogę się zdecydować między Gladem a Templarem.Bawiłem się obiema klasami to jakoś ten kox i pvp Gladem idzie mi lepiej i po prostu prędzej granie Templarem przy tym było jak walnie konia drugą ręką...

Templar jest jedna z najbardziej poszukiwanych klas zaraz po Clericu (przynajmniej na nexusie na high lvlu ;P) na instancje (stormwing etc). Po długich oczekiwaniach znaleźliśmy wczoraj templara i chyba opłaciło mu się iść z nami bo wypadł SW Greatsword ;d
born different.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 11, 2012, 10:26:47 pm »
Templarów jest dużo, ogarniętych tyle ile clerów - Czyli praktycznie 0. Ale templarem trzeba chcieć grać bo to specyficzna postać w aionie :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #338 dnia: Kwiecień 11, 2012, 10:59:15 pm »
Coraz bardziej żałuję, że wziąłem Sorcerera zamiast Glada czy Assassina, ale się nie poddaję, może jeszcze coś z tego będzie. Seken miałeś rację z tym SMem, że tak niszczy wszystko na tym lvlu. Dzisiaj 40+ lvl wdeptał Mnie po prostu w ziemię, dosłownie nic nie mogłem zrobić i do tego każde moje CC użyte na nim to resist. Czy wszyscy po prostu stackują MR? Czy mam za mały Macc?

Zastanawiam się teraz co włożyć sobie do seta i broni na tym lvlu. Full MB? Nie wiem czy to przez to, że mam jeszcze Fledglinga(jeszcze 32 Silver Coiny) wyświetlają Mi się częste 'resist' na ekranie, czy jednak powinienem trochę włożyć Macc do itemów. Zastanawiam się jeszcze nad HP/MB. Nie wiem czy przez brak MB będę miał za mały DMG żeby składać cokolwiek na PVP.



  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #339 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:01:52 pm »
Coraz bardziej żałuję, że wziąłem Sorcerera zamiast Glada czy Assassina, ale się nie poddaję, może jeszcze coś z tego będzie. Seken miałeś rację z tym SMem, że tak niszczy wszystko na tym lvlu. Dzisiaj 40+ lvl wdeptał Mnie po prostu w ziemię, dosłownie nic nie mogłem zrobić i do tego każde moje CC użyte na nim to resist. Czy wszyscy po prostu stackują MR? Czy mam za mały Macc?

Zastanawiam się teraz co włożyć sobie do seta i broni na tym lvlu. Full MB? Nie wiem czy to przez to, że mam jeszcze Fledglinga(jeszcze 32 Silver Coiny) wyświetlają Mi się częste 'resist' na ekranie, czy jednak powinienem trochę włożyć Macc do itemów. Zastanawiam się jeszcze nad HP/MB. Nie wiem czy przez brak MB będę miał za mały DMG żeby składać cokolwiek na PVP.
SM takim sorcem sie bawi, bo ma:
-zdjecie 3 buffow (nie ma to jak zdjac stone skina, czy 30% speeda)
-silence
-feara
-mass feara
Btw. Napisz jakie masz stygmy i jak mniej wiecej zaczynasz pvp.
Ja w sumie zaluje, ze wlasnie wzialem SM'a zamiast sorca/rangera, ale daje rade.



  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #340 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:13:24 pm »
O mój boże, seken ty go pvp nie ucz..... Bo.....  Aż mi żal kończyć :D

@Nerisu
Jeżeli chcesz sorcem coś pozabijać to musisz mieć to co Ci podam.
1. Orb/Spellbook na 36 lvl za silvery coiny - Lepszy spellbook 50 m.acc więcej warte niż 100 m.boost.
2. Jeżeli widzisz resist to tak, albo on ma za duży lvl, albo ty masz za mało m.acc - Podaj ile masz m.acc/ lvl/ broń
3. Na 37 musisz mieć vaizela co redukuje cast, drzewko i curse of weakness/ wymienne na wind cut down  - Krótki CD i fajny  dmg, a dota z tego skilla też robi fajny dps.
4. Wiem, że ms-y do m.acc są w cholere drogie i to rozumiem. Ale stackuj tyle ile Ci się uda, co nie znaczy stackuj za wszelką cenę. Mówiąc prawdę, na tym 40~ te 1k powinieneś postarać się wyciągnąć.
5. Kup rękawiczki z cast spd za coiny, tam jest bodajże 3% - To zawsze coś.
6. Kup scrolle na cast - Używaj tylko na pvp, szkoda marnować - 9%

= Broń - 11%, Rękawice - 3%, Scroll - 9% = Na czysto 23% + skill 25% redukcje to wyciągasz cast 0.6/0.5 :).
 -0.2 w cast = 25% do castu

Wiem, że te silvery bolą strasznie. Niestety to jedyna droga by coś ugrać sorcem na tych lvl w pvp.

To jest teoria, jeszcze pozostaje Ci się nauczyć ogarniać tą postać. Na 40 bodajże dostajesz silence i slow jeszcze xd
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 11:22:27 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #341 dnia: Kwiecień 12, 2012, 12:06:29 am »
2. Macc 887/37 lvl/Shadedrenched Spellbook (Wreszcie! Wbiłem przy okazji +20 Macc do niego bo akurat tyle miałem kamyków) / 1200 MB (na buffie + greater focus agent) / 2666 HP
3. Mam Vaizela, Drzewko i Zikel's Wisdom (myślałem tak bardziej przyszłościowo, żeby już nie wyjmować stigm) Co do tego Wind Cut Down'a to jestem sceptycznie nastawiony. Curse of Weakness mam w planach, więc wyrzucę na razie tego Zikel's i zastąpię go właśnie Weaknessem.
4. Zbieram wszystkie jakie wylecą ale naprawdę mało ich leci.
5. Rękawiczki już mam te z 3% casting speed tak samu buty z 10% speed.
6. Już nie mogę się doczekać jak wyskilluje alchemie. 

Wiadomo, jeszcze nie znam większości skilli innych postaci itd. Muszę się nauczyć np. marnować Flame Cage'em defensywne skille przeciwnika. Te okienka z buffami i debuffami powinny być ciut większe moim zdaniem.

Wyfarmie jeszcze ten set na 36 lvl za silver coiny(ten srebrny żeby nie było), wszystko wyplusuje i może jakoś to będzie szło  :D.

Kaliga's weapon dostaje się z questu 'Into the uknown'? Jeżeli tak to skąd bierze się quest Kaliga's Collection? Wydawało Mi się, że niczego nie ominąłem a jednak zabiłem Kaligę a ten nie wydropił klucza  :? . Myślałem, że jakiś szybki quest a tutaj godzinę się z tym męczyłem i w dodatku zaliczyłem faila. Na razie nie oddaje questa, najwyżej wezmę abandon quest. Chyba, że ta Kromede Trial jest tak samo łatwa bez questa to się najwyżej przejdę jeszcze raz  :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 08:43:32 am wysłana przez Nerisu »


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #342 dnia: Kwiecień 12, 2012, 08:38:48 am »
887 M acc na tym lvl to tyle co nic. Z tego co pamiętam jak grałem SM na 45 lvl miałem tego ponad 1.5k a i tak nie zawsze starczało na pvp do złożenia kogoś z wyzszym lvl. W dodatku trzeba sobie uświadomić że to nie l2, tutaj każda postać ma zazstosowanie, i tak templar powinien mieć jak najwięcej hp defa, sorc jak najwieszky m atk + m acc. Co do postu wyżej wystarczy pograć każdą klasą pobić się troche i zapewniam że po 2k pvp i graniu pare miesięcy w tą gre będziesz potem zabijał każdego klasą jaką grasz. Co do pvp to jak ja grałem bez jedzonka, scrolli, potek nie ruszałem się nawet na daily q na coiny a co dopiero na pvp.
Stigmy niestety trzeba kupować i prędzej czy puźniej będziesz musiał wymienić je na leprze, jak grałem na IF każdy na 50 lvl obowiązkowo musiał mieć wyfamione all stigmy włącznie ze złotą no oczywiście po za SM u którego złota stigma to było nie porozumienie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 08:43:59 am wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #343 dnia: Kwiecień 12, 2012, 08:58:49 am »
Nerisu - Brawo za wytrwałość w zbieraniu coinów :P. Teraz drugi ból, musisz jakoś wystackować ten 1k+ m.acc :/. Bez m.acc to nawet środka marysia Cię ubije na 35 lvl.
Co do Kaligy, jak ubijasz kalige to masz szanse dropnąć key i jak on Ci dropnie to automatycznie dostajesz quest na broń. I staraj się też wyfarmić kalige bo daje z bonusów 40 m.acc. Jeszcze jak połączysz z tą za sc to będzie gdzieś 900+ . Ofc. nie zabijaj pobocznych elitek, jak ich nie zabijasz to szansa na drop key--a się zwiększa o ileś tam
Zikela usuń i postaraj się dobić na czysto 1k+ m.boost. I od 40 leci fajny set z steel rake, więc bij!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 09:06:05 am wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #344 dnia: Kwiecień 12, 2012, 09:27:52 am »
Jaką tam wytrwałość, sprzedałem materiały, które wyfarmiłem i kupowałem Silver Coiny po okazyjnych cenach  :D.

Na szczęście mam ten ticket z rewardów to może dzisiaj tę Kaligę będę miał. Czy enchantowanie broni która 'zginie' w trakcie łączenia jest opłacalne i jak bardzo pomaga enchantowanie seta?

Na razie znalazłem 4 Daily Questy na Silver Coiny, jeszcze na Reshancie nie byłem.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #345 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:21:46 pm »
Templarów jest dużo, ogarniętych tyle ile clerów - Czyli praktycznie 0. Ale templarem trzeba chcieć grać bo to specyficzna postać w aionie :)

Od C1 grałem w L2 tankami w WoW też nimi grałem więc to nie jest żaden problem.Templarem fajny jest patent z tym że praktycznie każdego można przeżyć.Z tym że mam wrażenie że niektóre klasy mają przegięcie z CC.Ostatnio lałem się z Archerem to problem nie polegał na tym że miałem z nim jakieś problemy ale z tym że typ ładował mi CC używał potów itp. więc walka dłużej trwała.Na razie pogram sobie i zobaczę bo zbyt dużo pvp jakoś nie miałem nie licząc faktu że typy nie raz mieli wyższy lvl.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #346 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:27:56 pm »
Sorc to mistrz CC, ale tak jest aion. Klasy, które szybko padają mają dużo cc .... Ale templar to fakt bardzo fajna klasa, z każdym możę przegrać i z każdym może wygrać jak to aion ;D

Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 12, 2012, 03:56:34 pm »
O mój boże, seken ty go pvp nie ucz..... Bo.....  Aż mi żal kończyć :D
Wiesz o moim pvp tyle samo co o balecie.
Jedyne co wiesz to jak mialem pasek skilli, a raczej tylko to ze mialem feara pod f2  hahaha.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 04:59:18 pm wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 12, 2012, 08:52:20 pm »
O mój boże, seken ty go pvp nie ucz..... Bo.....  Aż mi żal kończyć :D
Wiesz o moim pvp tyle samo co o balecie.
Jedyne co wiesz to jak mialem pasek skilli, a raczej tylko to ze mialem feara pod f2  hahaha.
No niestety ale polopiryn ma racje tutaj akurat, w tej grze nie ma lepszej czy gorszej klasy. Znałem SMa który na 35 lvl wyfarmił ponad 400k ap i to biegając samemu po rifcie i takich sorcow jechał jak chciał w tej grze wystarczy ogarniać i wszystko zrobić można. SM wcale nie jest lepszy czy gorszy od sorca czy innych klas. Z własnego doswiadczenia wiem że jak grałem SMem na 55 lvl najwięcej kłopotów sprawiał mi właśnie sorc i drugi SMem, w walce 1vs1 na rifcie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2012, 09:17:59 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Aion - free to play
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 12, 2012, 09:13:50 pm »
O mój boże, seken ty go pvp nie ucz..... Bo.....  Aż mi żal kończyć :D
Wiesz o moim pvp tyle samo co o balecie.
Jedyne co wiesz to jak mialem pasek skilli, a raczej tylko to ze mialem feara pod f2  hahaha.
No niestety ale polopiryn ma racje tutaj akurat, w tej grze nie ma leprzej czy gorszej klasy. Znałem SMa który na 35 lvl wyfarmił ponad 400k ap i to biegając samemu po rifcie i takich sorcow jechał jak chciał w tej grze wystarczy ogarniać i wszystko zrobić można. SM wcale nie jest lepszy czy gorszy od sorca czy innych klas. Z własnego doswiadczenia wiem że jak grałem SMem na 55 lvl najwięcej kłopotów sprawiał mi właśnie sorc i drugi SMem, w walce 1vs1 na rifcie.
Przeciez sam pisalem, ze SM tyra wszystko na 3x lvlach, aha i pisze sie "lepszej", a nie "leprzej".