Witaj
Gość

Wątek: Global Agenda  (Przeczytany 1042 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Global Agenda
« dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:49:13 pm »

Global Agenda to debiutancka gra niezależnego studia deweloperskiego Hi-Rez Studios. Jest to osadzony w niedalekiej przyszłości szpiegowsko-taktyczny MMORPG wykorzystujący silnik Unreal Engine 3. Twórcy postawili na odejście od tradycyjnych realiów, w których zazwyczaj osadzone są gry MMO (fantasy, kosmos, pole bitwy). Akcja Global Agenda rozgrywa się na Ziemi w XXII wieku. Gracze jako wytrenowani i wyposażeni w najnowsze gadżety specjalni agenci biorą udział w różnorodnych misjach odbywających się w ramach niewidzialnej wojny toczonej na wiedzę i technologię.

    Global Agenda jest połączeniem mmo i shooter'a co za pewne nie każdemu przypadnie do gustu, ja jednak dałem się skusić ostatnio, by ściągnąć triala ze steam'a i przyznam szczerze, że gra mnie urzekła. Co prawda tryb PvE jest bardzo ubogi i fani jakiejkolwiek fabuły i ciekawych questów się zawiodą, ale za to PvP w tej grze jest czymś niesamowitym. Rozgrywka między graczami jest bardzo dynamiczna i żeby wygrywać trzeba odznaczyć się skillem i szybkością.



Updates:
Sandstorm:
-Sonoran desert-pierwszy otwarty teren w GA, do którego można wkroczyć bez żadnego party i robić co się chce.
-Raidy
-Usunięcie conquestów oraz mercenary
-Wprowadzenie tokenów
-agency vs agency
-nowe itemy

Ktos gral/gra ? ; ) Jak wrazenia ? Ja sciagam demko,niedlugo pewnie cos tam powiem.