Witaj
Gość

Wątek: Taern  (Przeczytany 1046 razy)

  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Taern
« dnia: Kwiecień 17, 2011, 12:21:02 pm »
Siema tekst skopiowany z forum

Witam
Chciałbym zapoznać Was z innowacyjną grą mmorpg via www , stworzoną całkowicie przez naszych rodaków.Na korzyść gry przemawia świetny i nowatorski system walki , ogromny świat oraz co rzadko spotykane wysoka kultura innych graczy.Co kilka dni autor dodaje kolejne zmiany i zajmuje się problemami technicznymi by usprawnić grę.Licze eventy oraz turnieje pozwalają wygrac platynę za którą można aktywować konto premium. 7 klas i bogate drzewko umiejętności są kolejną zaletą tego projektu.Zróżnicowane questy , które bardzo różnią się od standardowych zadań w innych grach wysuwają The pride of Taern jako lidera w świecie grach przez przeglądarkę.Zapraszam do rejestracji z mojego linku a sam chętnie służyć będę pomocą  w początkowej fazie rozwoju :)

tu podaje mojego linka żebyście spróbowali zagrać http://www.taern.pl/user/Ladvi/ 

Ogólnie gra jest bardzo fajna bardzo rozbudowana , są nawet turnieje na arenie coś jak duel 1vs.1 . Przez tą gre poprzestałem pogrywać w WoW'a :) jakby co gram na serwerze s2
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 10:24:57 pm wysłana przez Krzychu »