Witaj
Gość

Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 45673 razy)

  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 11, 2007, 10:26:22 pm »
No to świetnie że Vanish działa :)

Ale szkoda że te Tiery są w donate :<

Taka Tier 6 jest do zdobycia poprzez normalne granie, czy tylko z donate ?
(Chodzi mi o ten serwer BurningWoW)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 11, 2007, 10:36:19 pm »
Jak wyglada podlaczenie sie do prywatnych serwerow w WOWie ??

Polega to na tej samej zasadzie co L2?
1.sciagnij patch
2. zarejestruj
3. graj?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 11, 2007, 10:40:17 pm »
Sciągasz i instalujesz gre, potem patche ale nie z serwerów tylko do wow'a a potem wklejasz ip serwera do pewnego pliku (nie pamiętam nazwy) :)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 11, 2007, 10:42:40 pm »
Są dwa sposoby:

- zdobycie poprzez zabicie bossów w instancjach,

- możliwość istnienia tzw. Tier Shopów, gdzie kupujesz te seciki po prostu za gold (nie wiem czy tak jest na BurningWoW bo za mało tam grałem, ale to dosyć prawdopodobne).

Sciągasz i instalujesz gre, potem patche ale nie z serwerów tylko do wow'a a potem wklejasz ip serwera do pewnego pliku (nie pamiętam nazwy) :)

Ten plik to "realmlist" ;) Otwiera się go w notatniku.



  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 11, 2007, 10:46:08 pm »
A posiadasz może jakieś linki do WoWa, bo dodatek można ściągnąć z oficjalnej strony a zwykłego WoWa nigdzie nie umię znaleźć.  :(


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 11, 2007, 11:02:15 pm »
http://files.filefront.com/wowclient+downloaderexe/;7411018;/fileinfo.html

Spróbuj tego. WoW downloader, można przerywać download i wznawiać w każdej chwili. Wcześniej dawałem swoje downloadery, ale wygasł link. Musiałbym jutro od brata wziąć płytę(śpi teraz:P) i wtedy Ci wrzucić je ponownie. Myślę jednak, że ten z FileFront też jest dobry.

http://a.wirebrain.de/wow/

Tu masz też na samym dole installery jakieś podzielone na części. Ściągasz je wszystkie(3,16gb za samego WoWa) i masz grę(mam nadzieję) ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2007, 11:04:33 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 11, 2007, 11:08:43 pm »
Wielkie Dzięki  :)

No cóż zaczynam ściąganie, Burning Crusader już mam teraz tylko z 2dni na WoWa zwykłego :(
Potem jeszcze pewnie patche z 10 bodajże każdy po 100mb+ heh  :(


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 11, 2007, 11:18:24 pm »
Znam ten ból ;) U mnie non stop komp chodził żeby wszystko to ściągnąć (Neo512 :) ). Najgorszy jest jeden patch (z wersji 2x do 2.2.0 - ten chyba będziesz musiał ściągnąć jako pierwszy bo gra jest w wersji 2.0.0) co waży 474mb w wersji enUS. Nie 10 patchy - najpierw 2x do 2.2.0, potem z 2.2.0 do 2.2.2, następnie z 2.2.2 do 2.2.3 i koniec. Mam nadzieję, że wygląda to w miarę czytelnie  :oops:

Powodzenia :)

/edit

Tak offtopem mówiąc , tydzień temu poświęciłem 28godzin przy kompie żeby ściągnąć grę Granado Espada(fajny MMORPG). Okazało się, że zassałem jakąś azjatyckę wersję która jest płatna i mogłem grać 5 dni :) Wersja    amerykańska jest za free, ale muszę downloadować klienta od nowa... (3,6gb)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2007, 11:25:57 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 12, 2007, 11:02:30 am »
tak tytulem wyjasnienia do wypowiedzi Indiriela
BurningWoW,serwer Bloddmyst (1x) to blizzlike,wiec nie kupisz tam Tierow za kase,tylko z bossow ;)
na tym serwie po kazdej ze stron konfliktu byly po 3 klany zdolne robic samemu instancje,ja sam (skonczylem gre na 69 lev) mialem calego Tiera 6 dla rogue (bez lapek bo jedna z instancji byla zbugowana :P) plus Shard of Azzinoth (najlepszy dagger w grze poza Infinity Blade,ale tego sie nie da wyniesc z instancji ;p)
dalej,na low rate bylo 600-1,2k ludu,na high rate dochodzilo do 2,5k i potrafily byc te serwy przez dluzszy czas stabilne...high rate na BurningWoW rozni sie tym ze masz gmshopy,natomiast w przeciwienstwie do WoWscape,nie dostaniesz custom itemkow dla donatorow :) i staff jest naprawde uczciwy
ostro zbugowane byly zwierzaki hunterow,mianowicie jak sie je zbuffowalo to walily kosmiczny damage na zasadzie 67152621537871512387567125,banowali za to ;p
co do rogue,to tylko pojedyncze skille byly zbagowane (np riposte nie rozbrajalo :) ) ale ogolnie,jak jakis upadte byl zwalony,to admin i staff robili wszystko co tylko mogli zeby bylo ok...a sporo niefajnych rzeczy slyszalem o Paytonie (admin WoWscape),takze poelcam BurningWoW ;]


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 12, 2007, 11:56:58 am »
No właśnie zamierzam grać na tym BurningWoW, Mówisz że złorzenie całego Tieru nie jest możliwe ?, no cóż szkoda.

A jak z klanami, czy są jakieś Polskie albo czy są chociaż jacyś Polacy tam.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 12, 2007, 12:10:45 pm »
tego nie powiedzialem,4-ry itemki sa potrzebne na seta,4-ry mialem ;) a i nie lapki tylko helm,mount hyjall bylo zbugowane,jak jest teraz nie wiem (info mam sprezed 1,5 miesiaca) :) hel mialem miec duzo fajniej wygladajacy wiec i tak wilk bylby syty i owca cala ;p
polacy sa,w wiekszosci nie znaja angielskiego i robia obciach ;p
nie kojarze zadnego klanu polskiego,chociaz obilo mi sie o uszy ze powstaje jakis w alliance (w hordzie nie bylo napewno)... z najbardziej znanych polakow byl Kwiatek (buras straszny ;p)
zreszta radze ci,jesli chcesz sie dobrze bawic i poznac te gre-nie zamykaj sie w hermetycznym swiatku polakow,nie raz sie wstydzilemm jak bluzgali na inne nacje po polsku (albo uzywajac lamanego angielskiego) na trade czy world ;) wstyd i hanba ;)


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 12, 2007, 01:28:45 pm »
Hmm, chodziło mi raczej o jakieś klimatyczne klany, i klimatycznych ludzi :)

A który serwer byś doradzał ten high czy low, dla początkującego ale podstawy znam. ;)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 12, 2007, 01:54:41 pm »
tzn wyglada to tak-jesli nie bawi cie kox,chcesz szybko wbic  70,miec od reki najlepszy stuff i szybko rzucic sie w wir pvp-biez high rate'a
jesli chcesz pobawic sie choc troszke w rpg,porobic questy,sam zdobyc swoj wymarzony sprzecik,poznac gre od podstaw-bierz blizzlike'a...postacie mozesz miec i tu i tu,mozesz grac na obu (ja tak gralem ;p ale nie lubilem high rate'a za duzo nubow i debili ;p)


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 12, 2007, 04:24:03 pm »
Znam ten ból ;) U mnie non stop komp chodził żeby wszystko to ściągnąć (Neo512 :) ). Najgorszy jest jeden patch (z wersji 2x do 2.2.0 - ten chyba będziesz musiał ściągnąć jako pierwszy bo gra jest w wersji 2.0.0) co waży 474mb w wersji enUS. Nie 10 patchy - najpierw 2x do 2.2.0, potem z 2.2.0 do 2.2.2, następnie z 2.2.2 do 2.2.3 i koniec. Mam nadzieję, że wygląda to w miarę czytelnie  :oops:

Powodzenia :)

/edit

Tak offtopem mówiąc , tydzień temu poświęciłem 28godzin przy kompie żeby ściągnąć grę Granado Espada(fajny MMORPG). Okazało się, że zassałem jakąś azjatyckę wersję która jest płatna i mogłem grać 5 dni :) Wersja    amerykańska jest za free, ale muszę downloadować klienta od nowa... (3,6gb)
Ja tez wczoraj zostawilem kompa na noc i na pol dnia po to zeby sciagnac zamiast wersje enGB to enUS WoWa 3.2 gb musze sciagnac od nowa :/
Jaki jest najlepszy tank w WoWie Warrior czy Paladin bo mysle nad tankiem? Czy w WoWie jest tylko jeden summoner Warlock czy on nie jest summonerem tylko nukkerem? Sory za glupie pytanai ale jestem newbie na razie jesli chodzi o WoWa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2007, 04:25:44 pm wysłana przez NivEa »


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 12, 2007, 04:45:14 pm »
I Warrior i Paladyn są tankami z tym że paladyn może się leczyć, ma buffy i takie tam, no i jest bardzo dobry w pvp.

Warlock jest jedynym summonerem ale jest też Hunter który nie przywołuje tylko oswaja zwierzęta/bestie

/ Heh 3,2gb w jedna noc ?
Ja w calutką noc scąignąłem 500mb ...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 12, 2007, 07:31:57 pm »
warlock ma kilka ciekawych nukow i ma to co shadow priest-fear ;)
huntera ciezko nazwac summonerem :D jego pety to to samo co panntera da :) tyle ze musisz je sam zdobywac no i mozesz je "ulepszyc" podwyzszajac poziom lojalnosci...
palek jest ch...wym tankiem bo nie utrzyma mobka na sobie ;) to nie L2 ze uzywasz agro,tu musisz zadac najwiecej damage bossowi bo inaczej zacznie okladac dd (a hunter i rogue robia ogromne damage,dlatego oni tez musza wiedziec kiedy na chwile przestac,kiedy uzywac "uspokajaczy" ogolnie raidy w WoW sa troche bardziej skomplikowane niz w l2),wiec najlepszym tankiem jest warrior,np fury warrior nie bedzie mial problemu z utrzymaniem agro,ale musi miec dobra zbroje :)
poczytajcie se o buildach,itp,te strony sa przydatne:
http://www.wowwiki.com/Main_Page
http://www.wowhead.com/
http://thottbot.com/
:)


ps:dostane plusika? :P :D


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 12, 2007, 07:52:17 pm »
Hmm, wydaje mi się że WoW jest lepszy niż L2, ale wow to głównie pve, przynajmniej tak gdzieś wyczytałem ;)

No i wkurzają mnie te talenty, ja bym chciał mieć wszystkie a tu mi kazują wybierać :>


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 12, 2007, 08:11:48 pm »
Wiesz nie do końca samo pve. Nawet podczas expa możesz spotkać kogoś z przeciwnej strony. Rogue jest świetną postacią do wkurzania ludzi ;)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 12, 2007, 10:16:23 pm »
amen ;)
bloodmyst jest serverem pvp ;) ilez to ja razy lkazlem na stealth za kims sporo silniejszym przez 20 minut i w koncu go ubijalem gdy sie tego najmniej spodziewal ;) albo najazdy na miasta... niezle sie bawilem ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 16, 2007, 11:47:56 pm »
Indriel ... te serwery co podałeś sa pod WOWa czy pod dodatek Bourning Crusade??
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 17, 2007, 09:17:42 am »
Pod Burning Crusade, dodatek nie pójdzie Ci bez WoWa więc trzeba obie gry ściągać.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 17, 2007, 05:34:16 pm »
To dobrze bo juz myslalem ze na darmo sciagam tego WoWa ;S

// znacie jakies serwery pod WOWa nie pod DODATEK bo chcialbym sobie zobaczyc co i jak ... w ogóle jak wyglada system grania, interfejs a nastepne 2 tyg na BC do sciagniecia mi szkoda poswiecic w ciemno !!!

Jak odpalam WOWA normalnego zadnych patchy nic i wpisuje byle jaki login i haslo to zaczyna mi po jakims czasie robic UPDATE...?? czy w ten sposob da rade zupdatowac do TBC? Tak by bylo szybciej niz calkiem od zera :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2007, 06:22:09 pm wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 28, 2007, 11:42:10 am »
Jesli posiadasz podstawowa wersje WoW i wlaczysz update twoja wersja gry zostanie zaktualizowana do najnowszego patcha obowiazujacego na globalu (dzis zdaje sie 2.3.1 wchodzi) jednak dodatek musisz zainstalowac osobno - mozna go z tego co pamietam sciagac po utworzeniu trailowego konta z oficjalnej strony WoW
Paladyn po ostatnich zmianach moze byc wreszcie zarowno dobrym dps'em, tankiem ale i tak najlepiej nadaje sie do leczenia gdzie sprawdza sie najlepiej i nie jest prawda ze paladyn tak (prot) trzyma slabo agro. Wojownik na tanka nadaje sie tylko i wylacznie w buildie protection - pisze to z perspektywy end game.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 28, 2007, 06:00:57 pm »
www.warcraft.com

Wypróbujcie 10 dniowego triala, plusem jest to, że nie trzeba ściągać całej gry a jedynie 300MB (około). Można obadać postacie i zobaczyć na czym to w ogóle polega


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 28, 2007, 06:02:39 pm »
No zainstalowałem WoWa, chciałem TBC ale 3 płytke szlag trafił, bład danych CRC.

Posiada ktoś linka do samego Installer Tome 3.mpq ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2007, 10:18:11 pm wysłana przez Jarllax »