Witaj
Gość

Wątek: Guard  (Przeczytany 2531 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Guard
« dnia: Wrzesień 12, 2007, 02:30:22 pm »
Witam.
Mam pytanie od jakiego lvl mozna ubic takiego straznika stojacego przy np Dion. Mam SPS na 56lvl i ostatnio probowalem i nie moglem ubic cwaniaka. Moje hity zadawaly mu srednio po 230dmg pare razy go trafilem i padalem.
To zalezy od lvlu czy jak?
A moze zdazyly wam sie jakies dziwne sytuacje z tymi ludkami przy baramach?  :)
PS jeszcze takie pytanie a nigdy tego nie sprawdzalem, czy agresywny mob zaatakuje takiego straznika? Albo czy jest jakis sposob aby napuscic jednego na drugiego?  :shock:
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Guard
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2007, 02:35:10 pm »
jak grasz TH albo krasiem i widzisz jakiegos PK w miescie co jest AFK to uderzasz guarda i podprowadzasz go pod tego Pk i dajesz Fake Death, wtedy guard przerzuca sie na pk a ty masz darmowe itemki :)
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Guard
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2007, 02:55:03 pm »
Witam.
Mam pytanie od jakiego lvl mozna ubic takiego straznika stojacego przy np Dion. Mam SPS na 56lvl i ostatnio probowalem i nie moglem ubic cwaniaka. Moje hity zadawaly mu srednio po 230dmg pare razy go trafilem i padalem.
To zalezy od lvlu czy jak?
A moze zdazyly wam sie jakies dziwne sytuacje z tymi ludkami przy baramach?  :)
PS jeszcze takie pytanie a nigdy tego nie sprawdzalem, czy agresywny mob zaatakuje takiego straznika? Albo czy jest jakis sposob aby napuscic jednego na drugiego?  :shock:

Później będziesz mógł go zabić :F No i łucznik wsadza ci więcej DMG - logiczne. btw. zależy czy Admini serwera nie dopakowali guardów...

A widziałeś aby agro mob atakował innego moba? A jak chesz zrobić aby guardzi walczyli między sobą? :O
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Shit Happens
Odp: Guard
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:08:04 pm »
Jakbym wiedzial jak to zrobic to bym sie nie pytal czy to w ogole mozliwe?!  :o
"Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Guard
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2007, 03:39:50 pm »
P.S widziałem jak mob atakował innego moba... (trick ^^) no sam jestem ciekawy kiedy jakiś pk z pk +5 jest afk..nie wiem
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Guard
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:36:43 pm »
Witam.
Mam pytanie od jakiego lvl mozna ubic takiego straznika stojacego przy np Dion. Mam SPS na 56lvl i ostatnio probowalem i nie moglem ubic cwaniaka. Moje hity zadawaly mu srednio po 230dmg pare razy go trafilem i padalem.
To zalezy od lvlu czy jak?
A moze zdazyly wam sie jakies dziwne sytuacje z tymi ludkami przy baramach?  :)
PS jeszcze takie pytanie a nigdy tego nie sprawdzalem, czy agresywny mob zaatakuje takiego straznika? Albo czy jest jakis sposob aby napuscic jednego na drugiego?  :shock:

Później będziesz mógł go zabić :F No i łucznik wsadza ci więcej DMG - logiczne. btw. zależy czy Admini serwera nie dopakowali guardów...

A widziałeś aby agro mob atakował innego moba? A jak chesz zrobić aby guardzi walczyli między sobą? :O

Widziałem
czekaj czekaj WC i OL mają tego skilla ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Guard
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:42:24 pm »
Ja kiedys moim pp nabufowalem guardow i sie smialem jak ludzie probowali ich zabic i spadali po 6 hitach od archera :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Guard
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:54:18 pm »
haha też tak robiłem.. albo mobki buffowałem i leczyłem albo rb z buffkami ee ahaha..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Guard
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2007, 05:33:57 pm »
Witam.
Mam pytanie od jakiego lvl mozna ubic takiego straznika stojacego przy np Dion. Mam SPS na 56lvl i ostatnio probowalem i nie moglem ubic cwaniaka. Moje hity zadawaly mu srednio po 230dmg pare razy go trafilem i padalem.
To zalezy od lvlu czy jak?
A moze zdazyly wam sie jakies dziwne sytuacje z tymi ludkami przy baramach?  :)
PS jeszcze takie pytanie a nigdy tego nie sprawdzalem, czy agresywny mob zaatakuje takiego straznika? Albo czy jest jakis sposob aby napuscic jednego na drugiego?  :shock:

Później będziesz mógł go zabić :F No i łucznik wsadza ci więcej DMG - logiczne. btw. zależy czy Admini serwera nie dopakowali guardów...

A widziałeś aby agro mob atakował innego moba? A jak chesz zrobić aby guardzi walczyli między sobą? :O

Widziałem
czekaj czekaj WC i OL mają tego skilla ;)

............................................................















Chodzi mi o to, że mob sam z siebie to robi nie za pomocą skilla...
Lineage 2 Classic EU