Witaj
Gość

Wątek: overpower  (Przeczytany 22241 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: overpower
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 05, 2007, 10:48:44 am »
pffy tam archer,styknie tank i archer ma cieplo w gaciach ;)
tak mi sie wydaje ze overpower postac to taka ktora ma doswiadczonego gracza za klawiatura ;) (oczywiscie pominmy healerow czy inszy support) prawda jest taka ze doswiadczony nuker zje niedoswiadczonego archera itp itd ;)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: overpower
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 05, 2007, 11:46:20 am »
oczywiscie pominmy healerow
Nigdy! Doświadczony, ogarnięty i niezlagowany healer to wygrane pvp. poza tym... "niedoświadczony archer" to co... gość nie potrafi "attack" na pasek wsunąć? Nie piszcie tylko, że o używanie skilli chodzi, bo jeśli archer używa skilli to nie ma buffów, a jak nie ma buffów to... sami wiecie:D


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: overpower
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 05, 2007, 04:19:22 pm »
oczywiscie pominmy healerow
Nigdy! Doświadczony, ogarnięty i niezlagowany healer to wygrane pvp.

Zgadzam się. Nawet taki Bischop może wygrac z SH jesli tylko Bischo umie grac.(wystarczy buffy miec, duale, i co jakis czas zucac na siegie heal, a na SH sleepa:)




  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: -4

Odp: overpower
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 05, 2007, 05:56:39 pm »
Fakt faktem ,ale na fullbuffie to raczej nie ma szans. Ale nie powiem ,że niefajne są takie pvp trzeba kombinować z jakimiś klątwami słabymi ice boltami usypianiem to jest co najmniej boskie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: overpower
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 05, 2007, 06:00:15 pm »
MonT jezeli uwazasz ze "doswiadczony" archer to taki ktory potrafi wcisnac atack na pasku to takiego "doswiadczonego" lucznika zje kazdy destro, tyrant,dager,glad, tank eeeeee w zasadzie prawie kazdy :p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 06:35:44 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: overpower
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 05, 2007, 07:58:00 pm »
tank nie musi byc doswiadczony zeby pojechac archera :P za to musi byc debilem zeby z archerem przegrac :P
a healer wygra ale tylko z postaciami ktorym wypalenie many robi ostre kuku ;) wiec juz z daggerem czy tankiem raczej nie :)


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: overpower
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 05, 2007, 08:10:30 pm »
Cytuj
tank nie musi byc doswiadczony zeby pojechac archera Razz za to musi byc debilem zeby z archerem przegrac Razz
a healer wygra ale tylko z postaciami ktorym wypalenie many robi ostre kuku Wink wiec juz z daggerem czy tankiem raczej nie Smile

Doświadczony lol, przykład tpuje się na buffach z ch na fg poszukać fraga HE i siada na mnei DA z cw który dodatkowo napieprza cp poty jak szalony, walę bsoe bo nei chce mi się z takim trutniem biegać i liczyć na to że mu się cp pot skończą szybciej niż mi, l2 to nie gra 1 na 1, jedyne rozsądne 1 na 1 to walki na oly, gdzie widać trochę taktyki i skilla. A healer nikogo nei pojedzie bo nei ma dmg, pp tak jeszcze.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: overpower
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:03:20 pm »
Cytuj
jedyne rozsądne 1 na 1 to walki na oly, gdzie widać trochę taktyki i skilla. A healer nikogo nei pojedzie bo nei ma dmg, pp tak jeszcze.

Ta gdzie wiekszosc walk jest ustawiona :P

Cytuj
l2 to nie gra 1 na 1

Jak nie? Takie walki sie zdarzaja a na nie tez trzeba byc gotowy ^^

Cytuj
Doświadczony lol, przykład tpuje się na buffach z ch na fg poszukać fraga HE i siada na mnei DA z cw który dodatkowo napieprza cp poty jak szalony, walę bsoe bo nei chce mi się z takim trutniem biegać i liczyć na to że mu się cp pot skończą szybciej niż mi

I tak ci taniej wyjdzie bsoe niz walka z tankiem xD


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: overpower
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:20:16 pm »
Cytuj
A healer nikogo nei pojedzie bo nei ma dmg,

jesli nie ma dmg to jakim  cudem moim bishopem pojechałem SH z takim samym lvl i uzbrojeniem?




  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: overpower
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 05, 2007, 09:35:05 pm »
MonT jezeli uwazasz ze "doswiadczony" archer to taki ktory potrafi wcisnac atack na pasku to takiego "doswiadczonego" lucznika zje kazdy destro, tyrant,dager,glad, tank eeeeee w zasadzie prawie kazdy :p
Rozmowa nie jest od "doświadczonym" archerze tylko o "niedoświadczonym", przeczytaj uważnie. Jak widzę coś takiego jak "doświadczony" archer to mnie skręca. Full buff, regular attack, stun, czasem leathal, podbiec, odbiec i targetować/assystować i... ale jestem doświadczony ownuje magów na selfie o kurde...

A co do bishopa, nie chodziło mi o to, że doświadczony bishop pojedzie wszystkich bez spadku cp. Tylko ktoś napisał, że doświadczony nuker > niedoświadczony archer. A mi chodziło o to, że rozgarnięty i umiejący grać healer + archer który potrafi ztargetować i klikać f1 > super mega wykoksany gość archer który nie ma życia poza graniem łucznikami + lamka healer.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: overpower
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 05, 2007, 10:19:47 pm »
Proszę bardzo, doświadczony archer. Może się nie znam, ale ten gość moim zdaniem gra najlepiej łucznikiem ze wszystkich jakich dane mi było widzieć:

http://files.filefront.com/nobrainavi/;8977280;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/running+man+xDavi/;8951987;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/78gladavi/;9092395;/fileinfo.html

A zarazem jeden z nielicznych, który znalazł na swoim pasku coś więcej niż /attack i cp pot.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: overpower
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 06, 2007, 11:22:06 am »
Heh, gra fajnie, co nie zmienia faktu, że chyba mało pasków widziałeś, ja mam zapchane wszystkie 3 :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: overpower
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 06, 2007, 11:51:39 am »
filmik filmikiem,.ale nie oszukujmy sie,fragowanie archerem nie wymaga jakiegos oblednego skilla ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: overpower
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 06, 2007, 02:51:48 pm »
Cytuj
tank nie musi byc doswiadczony zeby pojechac archera Razz za to musi byc debilem zeby z archerem przegrac Razz
a healer wygra ale tylko z postaciami ktorym wypalenie many robi ostre kuku Wink wiec juz z daggerem czy tankiem raczej nie Smile

Doświadczony lol, przykład tpuje się na buffach z ch na fg poszukać fraga HE i siada na mnei DA z cw który dodatkowo napieprza cp poty jak szalony, walę bsoe bo nei chce mi się z takim trutniem biegać i liczyć na to że mu się cp pot skończą szybciej niż mi, l2 to nie gra 1 na 1, jedyne rozsądne 1 na 1 to walki na oly, gdzie widać trochę taktyki i skilla. A healer nikogo nei pojedzie bo nei ma dmg, pp tak jeszcze.

generalnie na kazdym 1v1 z ch buff mozna odpalic bsoe (jeden z malych bezsensow w tej grze) zanim ktos zdazy nas ubic. No moze oprocz paru przypadkow, np necro wyjezdzajacy od razu z anchorem czy destro na frezny/ glad ktoremu trafil sie krytyk ze skilla, czy mag z m crit etc.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: overpower
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 06, 2007, 04:12:12 pm »
filmik filmikiem,.ale nie oszukujmy sie,fragowanie archerem nie wymaga jakiegos oblednego skilla ;)
Bardzo trafnie ujęte :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: overpower
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 06, 2007, 04:31:38 pm »
Glad też jednym kritem ze skilla to sobie może. Raczej GF to jest jak Lethal2 siądze czy dla archera czy daggera, nawet ludzie z Zariche/Akamanahem wymiękają :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: overpower
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 06, 2007, 07:54:49 pm »
Na Lethal 2 tez sa sposoby a raczej kwestia refleksu.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: overpower
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:12:23 pm »
Po lethalu leci normalny regular i na to nie ma sposobu. Innego sposobu na strate demonicznych broni praktycznie nie ma, niż lethale. No ale jednak tracą.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: overpower
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:25:09 pm »
Po lethalu leci normalny regular i na to nie ma sposobu. Innego sposobu na strate demonicznych broni praktycznie nie ma, niż lethale. No ale jednak tracą.

No czesto sie zdarza zgon ale jak jestes na efekcie pota lub walneles elixiry( a odziwo ludzie maja taki refleks) to przezyjesz chociaz Lethal 2 b.czesto konczy sie zgonem :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: overpower
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 06, 2007, 08:47:49 pm »
Wiem, że mają :) DLM na filmach ma 2akcje z Lethalem 2 :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: overpower
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 06, 2007, 09:30:19 pm »
Heh, gra fajnie, co nie zmienia faktu, że chyba mało pasków widziałeś, ja mam zapchane wszystkie 3 :)

? :P

Miałem na myśli, że zwykle jak są jakieś filmiki z archerami, to kolesie walą w sumie tylko /attack, cp pot i tam od czasu stun/double shot :P

Moim zdaniem ten koleś świetnie gra. Jak masz filmiki z jakimś lepszym archerem, to z chęcią zobaczę :)


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: overpower
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:48:01 pm »
Heh, gra fajnie, co nie zmienia faktu, że chyba mało pasków widziałeś, ja mam zapchane wszystkie 3 :)

? :P

Miałem na myśli, że zwykle jak są jakieś filmiki z archerami, to kolesie walą w sumie tylko /attack, cp pot i tam od czasu stun/double shot :P

Moim zdaniem ten koleś świetnie gra. Jak masz filmiki z jakimś lepszym archerem, to z chęcią zobaczę :)
No i wlasnie ten koles bawi sie w spam skilli w tych fragmentach co biega bez cova i songow, dancow, natomiast w tych momentach gdzie jest w pelni zbuffowany to jego ofensywa ogranicza sie do regularow i stun/harmstring od czasu do czasu. Nie ma co na sile bawic sie spam skilli. Moim zdaniem im mniej buffow tym sa bardziej efektywne.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: overpower
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:49:08 pm »
Wiem, że mają :) DLM na filmach ma 2akcje z Lethalem 2 :)

DLM to nie gracz lol to program komputerowy o nazwie "Don't Lethal Me" jak nie odbije to go wykuruje.



Odp: overpower
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 06, 2007, 10:50:32 pm »
Cytuj
Jak masz filmiki z jakimś lepszym archerem, to z chęcią zobaczę
dobry jest kawalek w REVERB II jak Repsol ucieka i ma BD na dualu ... na chwile przestaje walic, fire/fury/medusa(1 typ zamieniony w kamien) i znowu atakuje Saggi ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: overpower
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 06, 2007, 11:42:51 pm »
Widziałem już dawno, fakt fajne :D

ale i tak Beks > Repsol :D btw jak ktoś zna jakąkolwiek piosenke z tych filmików nobrain albo running_man to będę wdzięczny  :cheers: (montezuma pewnie mógłby załatwić, ale prawdopodobnie nie będzie mu się chciało xD )