Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 920127 razy)

  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5675 dnia: Wrzesień 02, 2018, 10:35:17 am »
Wiadomo ze ludzie farmiący na skelthcie od kilku lat będą go bronić rękami i nogami, ponieważ przy obecnym online odejście nawet kilkudziesięciu ludzi to kolejny, mały kroczek w stronę upadku serwera. Dla nowego gracza całkowicie zrozumiałym jest zaczęcie gry na takim nowym serwie niż pchać się na bagno jakim jest skelth, gdzie online jest tak zabójczy, że dla nowego gracza wyfarmienie się bez CP/kupienia EXPa/clan areny graniczy z cudem, ponieważ mało komu chce się codziennie godzinami zabijać mobki bez zobaczenia żywej duszy na spotach. pozdro

aż tak źle nie jest tu nadal gra sporo ludzi wiem z autopsji po low/mid spotach i obrotach rzeczami  na rynku. ten nowy serv po prostu kusi.. kurde żeby skelth miał widoki na merge z czymkolwiek


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5676 dnia: Wrzesień 02, 2018, 01:58:16 pm »
Powodzenia na ruskim jak tam ROA śmieciarka po wszystkich przejedzie, nawet w worki was nie zdążą pakować :)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5677 dnia: Wrzesień 02, 2018, 03:06:19 pm »
Roa, bedzie dominowac ale tylko jesli RMT nie pojdzie na nowy serwer :) generalnie ich stalych paczek jest po prostu mniej (mimo ze wiecej z nich bylo na wyzszych lokacjach na turnieju).

Kto nie jest gotowy nauczyc sie jezyka rosyjskiego w stopniu minimalnym, nie jest nastawiony na wspolprace z nimi - proponuje nawet nie zaczynac myslec o tym serwerze. Mowie to jako ostatni EU gracz na Einhasadzie (wkrotce juz paagrio). Zaczynalismy w jakies 40osob, tylko 2 oprocz mnie dotrwaly do 70. Ja gram dalej, oni odeszli :) ja bylem gotowy na asymilacje, obecnie jestem vice liderem w klanie w opozycji, mimo ze zaczynalem bez jezyka, teraz zarzadzam i zajmuje sie polityka. W marcu bylem hero gladem, we wrzesniu hero SE (mimo ze serwer od roku jest pod dominacja ROA), wiec sie da , ale latwo nie bedzie. Cp nie jest konieczne, wszystko zalezy co sie wymaga od gry.



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5678 dnia: Wrzesień 02, 2018, 03:36:47 pm »
Witam :) Po kilku latach nie grania w L2 /a grałam kilka naprawdę ładnych lat od C2 i skończyłam na Gracii ale moją ulubioną kroniką było Interlude/ chciałabym się znów w to pobawić. Jenak zapewne w tym czasie zaszły kolosalne zmiany. Oglądałam na YT nowe L2 i kompletnie nie podpasowało mi, brak uroku tego starego Linejdża. Dlatego zastanawiam się nad classiciem, co jak mniemam ma chociaż w części coś z uroku starego L2. Czy warto znów się w to bawić?Czy serwery Classica jakoś tętnią zyciem, czy raczej upadają? Czy raczej szukać jakiś privóv?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5679 dnia: Wrzesień 02, 2018, 04:26:54 pm »
Gram od lat tylko na RU oficjalach i na skelth. Wszyscy, którym się wydaje, że pójdą na RU off i będą tam coś znaczyć są w błędzie. Dodatkowo dla części ruskich gnębienie innych nacji jest rozrywką i priorytetem. Oczywiście znajdą się "fajni" ruscy, z którymi da się żyć, ale większość ma wyrąbane i nie będą gadać po angielsku tylko dlatego, że ktoś nie zna ruskiego. Owszem, takie coś jak random party działa na RU serwerach i jeśli ktoś zna podstawy komunikacji po rusku zawsze znajdzie party (nawet jak nie zna a ma odpowiednią klasę to znajdzie), ale im wyższy level tym gorzej.

Ja wcale nie bronię skeltha, uważam, że to najgorszy serwer na jakim grałem (najlepsza kronika). Drugiego tak słabego serwera, z miernym community, toksycznymi ludźmi, zdrajcami, oszustami itd, NIE MA. Mimo wszystko, ktoś kto zaczyna na 90% nie da rady na RU serwerze i prędzej czy później zrobi quita. Szkoda czasu. Nie znasz ruskiego, nie masz dobrej i pewnej ekipy - skelth to twój dom i nie ma zmiłuj. Ja gram na skelth tylko dlatego, że gram w zupełnie nie EU godzinach i robię to głównie solo. Nie mam ambicji PVP i gardzę tymi pseudo side'ami, które od tylu miesięcy symulowały wojnę. Lubię farmić i to mi sprawia przyjemność i przy tym się relaksuję. Zazwyczaj nie koliduje to z innymi więc mogę tak grać. Niemniej nikomu nie poleciłbym gry na skelth, chyba że już na serio musi grać w tą starą grę to innej opcji raczej nie ma.

Jeśli naradziliście się z ziomkami, że chcecie spróbować na RU - spróbujcie, najwyżej sfailujecie. W kupie siła i moc, może dacie radę lub nie (swego czasu Polacy dawali radę całkiem nieźle na RU off). Ale jeśli jesteś sam, albo z kumplem i nie znasz języka - nie dacie rady na pewno i szkoda waszego czasu. Lepiej idźcie na tego ciulowego priva x3, albo jednego z nowych x5-x10 classiców (też ruskich niestety).
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5680 dnia: Wrzesień 02, 2018, 05:45:18 pm »
Nie ma nic gorszego niż myslenie ze wstaje nowy serwer i zaczynamy na rowni xD Zobaczysz po miesiacu jak to wyglada. Gwarantuje Ci ze wczesniej wyfarmisz sie na skelthcie .


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5681 dnia: Wrzesień 02, 2018, 08:54:02 pm »
Oczywiście że po miesiącu będzie przewaga a po trzech to już przepaść. Bo tam na jedną postać przypada 2-3 driverów i setka innych czynników. I jeśli łudzicie się że tam nie będzie RMT to łudźcie się dalej.... Nikomu nie odradzam ani nie doradzam. Chcesz się przekonać jak będzie? Idź i spróbuj. Najwyżej po 2-3 miesiącach zrobisz quit. Ale przynajmniej zobaczysz jak to wygląda.
Lancer nie był taki zły ale to były odległe czasy. Bardzo odległe  :D

@zakrecona To zależy czego oczekujesz od dzisiejszego l2. Jaki styl gry preferujesz itd. Najlepiej jak sama sprawdzisz choćby na skelcie. Pierwszy miesiąc kosztuje 2 euro.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5682 dnia: Wrzesień 02, 2018, 09:45:13 pm »
Chyba ncsoft ceny licencji obniżył, że co rok nowe offy otwierają.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5683 dnia: Wrzesień 02, 2018, 11:20:21 pm »
heh już hype mi przeszedł. Nie ma sensu zaczynać na 'nowym' Ru. skoro wiadomo, że to tylko bateria do zasilenia z czasem serwera matki. W momencie późniejszego połączenia większość rzeczy wypoconych na tzw. nowym projekcie zostaje zdewaluowana i i tak nowi gracze wpadają w przepaść, także jeśli w ogóle zaczynać na Ru. to już pewnie lepiej na tym najstarszym gdzie najłatwiej o sprzęt i szybciej się farmi. Nie ma co zmieniać skeltha, jest jaki jest , ale jest


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5684 dnia: Wrzesień 03, 2018, 10:59:31 am »
Powodzenia na ruskim jak tam ROA śmieciarka po wszystkich przejedzie, nawet w worki was nie zdążą pakować :)

Jeśli ktoś gra po to żeby być "pro" i dowartościowywać się poprzez bycie "silnym w grze" to pozdro XDD  hahaha hahaha hahaha
Całe szczęście są jeszcze ludzie jak Ja, którzy grają dla funu i zabicia czasu i niestety bieganie po pustym serwerze nie sprawia mi przyjemności.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5685 dnia: Wrzesień 03, 2018, 12:47:27 pm »
Grałem pół roku na ruskim Einhasad od startu więc może kilka słów jak to wygląda z perspektywy randoma i semi-casuala. Od startu na Einhasad pocisnelo ostro cale ROA, cisnac 24/7 i szybko przejeli wszystkie RB-ki, Epicki, Zamki, rynek itd itp. Mieli kilka CP, pare nukow, PR-ow, czy summonerow do PK. ROA tak szybko odskoczylo reszcie, ze nie bylo mowy o zajmowanych przez nich spotach, bo zwyczajnie expili na wyzszych niz reszta serwera. Poza pojedynczymi CP, cala reszta klanow na Einhasad szla w w miare podobnym tempie, dostajac regularne becki od ROA, ale majac spory fun z bitek miedzy soba o spoty, okazyjnie jakies RB-ki jak udalo sie uprzedzic ROA.

Ludzi na wszystkich spotach masa, ale bardzo duza czesc ruskiego community to randomowe pt skladane w party-matchingu. 5min szukania party z podstawowymi pojeciami po rusku i zawsze cos sie znalazlo. Ruski nie boja sie oddac flagi nawet jesli maja 2x mniej ludzi w pt, stad pvp jest naprawde duzo na poczatku, zabawa jest przednia. Po jakims czasie jak ROA trafilo na sciane na 76-78 lvl to reszta serwera zaczela podganiac i byly momenty gdzie dostawali becki, przynajmniej dopóty dopoki reszta klanow potrafila sie miedzy soba dogadac. Nadal zdarzało sie ze 1 ogarniete CP ROA zmiatalo 100 osobowe CC, ale przewaznie jednak co najmniej polowa zamkow byla do ogarniecia. Pozniej dokladnie juz nie wiem co sie dzialo bo po pol roku quitnalem, ale podobno ludzie poprzechodzili do ROA z innych klanow i znowu zdominowali serwer.

Generalnie to nie jest tak, ze jak randomowy polaczek wbije na ruskiego classica to bedzie sam sie gdzies pod koniec rankingów szlajał z 10+ strata lvlowa do calego serwa. Bedzie grupa ktora odskoczy i na dlugo zdominuje end game, ale 90% serwera bedzie sobie spokojnie expilo w randomowych pt w normalnym tempie grajac max po 4h dziennie i majac fun z pvp na spotach kazdego dnia. RU classic nie jest dla wszystkich, dla ludzi ktorzy lubia bic sie o najwyzsze cele na pewno nie, ale dla tych ktorzy maja fun z pomniejszych rzeczy i pvp i grindu do 70+ jak najbardziej. Ruski uwielbiaja expic w random pt na AFK zmieniajac MA co 40min, wiec z reguly przy 4-5 DD klepiemy 40min a potem na co najmniej 2h bajabongo jako DD, mozna porobic co innego dogladajac co sie dzieje. Jak ktos zrobi sobie boxa support to spokojnie w 1-2h solo mozna wycisnac tyle co te random pt w 4h, wiec majac mniej czasu tez mozna byc na rownym lvl z lwia wiekszoscia serwera.

Mainowac supportu nie polecam bo do aktywnej gry potrzebne jest CP, ale jak ktos lubi wieczne AFK party to taki SWS czy BD zawsze beda mieli pt a ich rola ogranicza sie do zapetlenia makro w kącie w katach i odpaleniu innej gierki. O random pt najlatwiej melee DD, potem lucznikom. Nukerow nie polecam bo tez potrzebuja CP zeby 60+ efektywnie expic.

Ogolnie z tych 14-15 lat gry w L2, najmilej wspominam pierwszy miesiac na Skelcie, a potem te pol roku na Einhasad. Naprawde bylo co tam robic codziennie, aczkolwiek dla mnie gdzies tam na 73-74 lvl zrobilo sie mimo wszystko nudnawo i grind mnie troche zabil. Czy to na PR czy na ESie. Winie tu przede to, ze po dorobieniu sie full supportu na plecach bardziej oplacalo sie isc na 1h odpalic sie do katek, niz cisnac 3 dni po 4h w random pt. A solo grind sie szybko nudzi i dla mnie byl dosyc...meczacy, bo wiadomo ze na odpalkach itd chce sie wycisnac jak najwiecej i myszka i klawa byly czasem on fire ;)

Reasumujac casualom, randomom, ludziom z mala iloscia czasu i lajtowym podejsciem typowo 4fun polecam. Tym bardziej ambitnym raczej nie. Mnie samego kusi wizja pogrania znowu kilka miesiecy na starcie serwa, ale w tym tyg wychodzi NBA 2k19 na PS4 i watpie zebym byl gotowy odlozyc je juz za miesiac dla L2 ;)


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5686 dnia: Wrzesień 03, 2018, 09:32:08 pm »
Dhol, zapraszam do kupna postaci 78, i do ponownej gry na einhasadopaagrio pod wodza. CHerrubaela i dzirta d teraz wieczorem jest co robic, w dzien tez chociaz oczywiscie mniej :d po merge planowana jest ostra nawalanka, a jesli nie to sie pobawisz na starcie :p       Ps. Legendary ciagle czeka
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2018, 10:30:12 pm wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5687 dnia: Wrzesień 04, 2018, 11:19:33 pm »
Powodzenia na ruskim jak tam ROA śmieciarka po wszystkich przejedzie, nawet w worki was nie zdążą pakować :)

Jeśli ktoś gra po to żeby być "pro" i dowartościowywać się poprzez bycie "silnym w grze" to pozdro XDD  hahaha hahaha hahaha
Całe szczęście są jeszcze ludzie jak Ja, którzy grają dla funu i zabicia czasu i niestety bieganie po pustym serwerze nie sprawia mi przyjemności.

+1 INT

I powiedział to skoczek privowy z pseudo gravelanda z onlinem 100 graczy, który zresztą zdechł po 2 tygodniach  :D


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5688 dnia: Wrzesień 06, 2018, 01:53:48 pm »
1 mc już tylko 10E to definitywny koniec tej promocji za 2E czy co roku tak jest?


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5689 dnia: Wrzesień 06, 2018, 02:16:43 pm »
Za 2€ pierwszy raz była promo bo wprowadzili appke ( i tak przyznali że to bug, bo miało działać jak na stronie - tylko pierwszy miesiąc )

Od początku płaciliśmy po 10€, i raczej tak zostanie.

Tak swoją stroną, kronika śmierdzi :D


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5690 dnia: Wrzesień 06, 2018, 07:41:10 pm »
Ciekawe jaki % community odejdzie na nowego klasyga od NCWEST i co wtedy zostanie na Skelth..


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5691 dnia: Wrzesień 06, 2018, 07:51:38 pm »
może zrobią merge z ruskimi to chyba ta sama firma w końcu


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5692 dnia: Wrzesień 06, 2018, 08:04:14 pm »
Ciekawe jaki % community odejdzie na nowego klasyga od NCWEST i co wtedy zostanie na Skelth..
ten sam procent, który potem wróci z podkulonym ogonem. No chyba że jakoś zablokują tam rusków.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5693 dnia: Wrzesień 07, 2018, 05:34:20 pm »
BTW - bravo Pufa, bravo Neural 77 levell w tydzień xD. Jeden minus tanka co widzę, to nie będziesz stał jak całe party jak kołek a będziesz biegał w kółko.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5694 dnia: Wrzesień 08, 2018, 03:00:36 pm »
Ma ktoś sprawdzone makro coby otwierać duże ogniska samemu?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5695 dnia: Wrzesień 08, 2018, 03:48:13 pm »
Ciekawe jaki % community odejdzie na nowego klasyga od NCWEST i co wtedy zostanie na Skelth..
ten sam procent, który potem wróci z podkulonym ogonem. No chyba że jakoś zablokują tam rusków.

na NCWest był IP block jeśli to masz na myśli. "Większość wróci z podkulonym ogonem" a do czego tu wracać? Do itemkow Pufy czy pvp raz na 2 tygodnie?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5696 dnia: Wrzesień 08, 2018, 08:39:48 pm »
każdy robi to co lubi. Mam nadzieję, że ex-blue nie popełnią tego błędu i nie pójdą na siege.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5697 dnia: Wrzesień 10, 2018, 08:26:53 am »
BTW - bravo Pufa, bravo Neural 77 levell w tydzień xD. Jeden minus tanka co widzę, to nie będziesz stał jak całe party jak kołek a będziesz biegał w kółko.


Jaki tydzień http://classic.keizkiya.info/?nom=ineutral&see_more=1 :D zawszę się tak kończy że Neural w końcu wyląduje na Tanku :). Wiem z czym się wiąże gra na tanku także nie jest mi straszne :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5698 dnia: Wrzesień 11, 2018, 01:08:53 pm »
BTW - bravo Pufa, bravo Neural 77 levell w tydzień xD. Jeden minus tanka co widzę, to nie będziesz stał jak całe party jak kołek a będziesz biegał w kółko.


Jaki tydzień http://classic.keizkiya.info/?nom=ineutral&see_more=1 :D zawszę się tak kończy że Neural w końcu wyląduje na Tanku :). Wiem z czym się wiąże gra na tanku także nie jest mi straszne :)

Póki co bieganiu 6h dziennie z RB xD


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5699 dnia: Wrzesień 11, 2018, 01:36:19 pm »
BTW - bravo Pufa, bravo Neural 77 levell w tydzień xD. Jeden minus tanka co widzę, to nie będziesz stał jak całe party jak kołek a będziesz biegał w kółko.


Jaki tydzień http://classic.keizkiya.info/?nom=ineutral&see_more=1 :D zawszę się tak kończy że Neural w końcu wyląduje na Tanku :). Wiem z czym się wiąże gra na tanku także nie jest mi straszne :)

Póki co bieganiu 6h dziennie z RB xD
Tak źle nie jest :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99