Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380255 razy)

  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2300 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:44:36 pm »
Cytuj
by Zykath
Myrules, raminikos, knightrider, deadlyfists, and all their toons and more (about 2 parties)
are banned.
prawda? jezeli tak to faktycznie lipa bo teraz w odpowiedzi na pewno poleca petycje :/

Confirmed. Całe dagger party oraz mage party (18 osób).  Co do petycji w 2 stronę to wątpie. Os nie zniży się do poziomu HB.
3ndymi0n - Adv/SWS Franz Nemesiis Klan


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2301 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:51:17 pm »
"Myrules, raminikos, knightrider, deadlyfists, and all their toons and more (about 2 parties)
are banned.prawda? "

Prawda i trochę więcej.

"jezeli tak to faktycznie lipa bo teraz w odpowiedzi na pewno poleca petycje :/"

Nie czytasz ze zrozumieniem? OS nie używa petycji.

Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2302 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:06:43 pm »
W dupie mam kto i co zrobil ale jedno jest pewne na 100 %  ;)  HOD LOLCLAN  i to tylko ten klan ma interes w pisaniu petycji i nikt mi nie powie ze to nie jest prawda biorac pod uwage dzialalnosc hod-ow przez ostatnie 4 miesiace.Pamietajcie ze hodlolclan majac przewage liczebna nie sa w stanie przeciwstawic sie nawet 2 party magow , to sa najwieksi przegrani na tym servie i chcac sie zemscic ;) pisza i pisza i pisza i benda pisac

Wiec darthmytch smieciu skacz tu skamlec i pieprzyc glupoty bo zostales po prostu zwyklym donosicielem- przez ostanie 8 tygodni widzialem jak chodziliscie lol postaciami i robiliscie screeny


Jak dla mnie moga was wszystkich zbanowac  ;)

zygac sie chce na   HODKONFIDENTCLAN
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2303 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:09:25 pm »
zygac sie chce na   HODKONFIDENTCLAN
od twoich postow tez
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2304 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:10:48 pm »
nie wpierd sie w temat jak nie grasz na franz kmiocie

A wlasnie darth kmiocie  cos w woli przypomnienia - pamietacie  WizardGulid

A wiec po krotce 

Siege start  - > przychodzi HOD w liczbie 96 osob ;) my stoimy w 3 party i co sie stalo HOD dostal lomot
nastepny siege to samo

po 4 tygodniach co sie satlo  -  Ocais zuca pm do  ODRODZENIA  ( czy to prawda ze wg 2 party zbanowane ) dziwne tylko z hod wiedzieli ze ktos od nas mial byc zbanowany a najciekawsze jest to ze nawet sami nie wiedzielismy kogo u nas zbanowali ale  lider hod ow TAK

A teraz czytam jak kmiot barowy Darth pyta sie was czy OS 2 party zbanowane  eh to jest smiec noooooo  na pal z nim ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 04:22:00 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2305 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:24:35 pm »
Nie wiem po chuj tu piszesz skoro nikt sie nie liczy ze zdaniem takiego kretyna?  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2306 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:32:52 pm »
Nie wiem po -_-' tu piszesz skoro nikt sie nie liczy ze zdaniem takiego kretyna?  :oops:

A ty chinczyku zamknij ryja ,a jak masz przerwe od pracy to jeszcze zacznij grac na chinskim offie popaprancu razem z cala rodzina
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2307 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:44:58 pm »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2308 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:50:33 pm »
hahaha bielak strikes again!
dzieki bogu bielak zostaje na franz :D


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2309 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:59:07 pm »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

Rozumiem ze wybrales profil jak skladac kartony chincyku ;)

Wiesz chlopcze jestes mlody i gowno widziales i gowno wiesz i jeszcze minie z 30 lat zanim cookolwiek zrozumiesz , w przciwienstwie do ciebie jestem czlowiekiem biznesu a jesli twoja rodzina jest glodna to  moja firma moze zaczac cie dokarmiac , wyobraz sobie ze posiadam w Irlandii  salon komputerowy wlacznie z servisem i ciesze sie bardzo z moich osiagniec i zysku netto 49 tysiecy euro za rok 2009 a ty dziecino dopiero zaczeles studia i albo uda ci sie i cos tam osiagniesz  albo zabraknie ci pieniedzy na studia i pozostanie ci pracowac w kopalni wegla ;) a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
Zapytaj sie suigetsu1 z wrathII ktorego brat zaczol grac w l2 dzieki mojej pomocy bo jego rodziny nie bylo stac na sprzet , to jest jeden z  wielu przypadkow ,

WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 05:01:23 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2310 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:01:23 pm »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

Ale co to ma byc??Chwalisz sie czy jak??Niby jaka to "jedna z lepszych uczelni"? Yale,Oxford,Harvard,Cambridge??? Jesli zadna z tych to prosze Cie.... :D Nie wyglupiaj sie z takimi haselkami ;)....a moze Hogward? :D

P.S. "szkolisz" sie na jednej z lepszych uczelni, a Irlandia piszesz z malej litery.....ech....żal.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 05:18:53 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2311 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:02:45 pm »
Siemka JennaJ

HOD  konfident clan   napisal petycje ponownie tym razem na OS ;( 2 party im zbanowali ......HOD bedzie zadzil jak wszyscy wyjada ;) ahahahahahaha
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2312 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:10:02 pm »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

zastanawiam sie czy sie chwalisz czy zalisz....  ale tak czy owak współczucia

może jeszcze nam wkleisz zdjęcie indeksu z samymi 5 albo pochwałę od ciecia za wynoszenie śmieci...
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2313 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:18:55 pm »
Sry ziom ale nie pracuje, studiuje na jednej z lepszych uczelni po to zebym nie musiec pracowac w irlandi za miske ryzu.

zastanawiam sie czy sie chwalisz czy zalisz....  ale tak czy owak współczucia

może jeszcze nam wkleisz zdjęcie indeksu z samymi 5 albo pochwałę od ciecia za wynoszenie śmieci...

Jedyna osoba ktorej trzeba tutaj wspolczuc to ten przychlast nad Toba, ktory sra wyzej niz ma dupe i wydaje mu sie, ze jego fantastyczne opowiesci ktos tutaj bierze na powaznie.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2314 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:23:45 pm »
@bielak nie potrzeba misiu, firma ojca tez bardzo ladnie prosperuje, a mi strasznie ciezko sobie wyobrazic jak ktos prezentujacy twoj poziom, nie mowiac juz o znajomosci jezyka angielskiego prowadzic firme za granica. A co do kopalni wegla to zarobki inzynierow w branzy gorniczej sa jedne z wyzszych sposrod innych branz wiec dzieki.

@Jena

Cytuj
Tam gdzie liczy się poziom nauki, w czołówce jest Uniwersytet Jagielloński walczący o pozycję lidera z Uniwersytetem Warszawskim. Inaczej oceniają pracodawcy: najbardziej pożądani są absolwenci AGH.

Ale racja, nie ma sie czym podniecac. Czas wszystko zweryfikuje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 05:25:42 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2315 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:32:00 pm »
@bielak nie potrzeba misiu, firma ojca tez bardzo ladnie prosperuje, a mi strasznie ciezko sobie wyobrazic jak ktos prezentujacy twoj poziom, nie mowiac juz o znajomosci jezyka angielskiego prowadzic firme za granica. A co do kopalni wegla to zarobki inzynierow w branzy gorniczej sa jedne z wyzszych sposrod innych branz wiec dzieki.

@Jena

Cytuj
Tam gdzie liczy się poziom nauki, w czołówce jest Uniwersytet Jagielloński walczący o pozycję lidera z Uniwersytetem Warszawskim. Inaczej oceniają pracodawcy: najbardziej pożądani są absolwenci AGH.

Ale racja, nie ma sie czym podniecac. Czas wszystko zweryfikuje.

Qentim nobie myslisz ze  wlasciciel McDonalds musial znac wszystkie jezyki swiata zeby otworzyc restauracjie ;) nie zapominaj ze zatrudia sie personel ;p
Firma twojego tatusia prosperuje i nie stac cie na mimo wszystko zeby grac w l2 tylko musisz sie na sile uczyc ruskiej cyrilicy poniewaz jestes zmuszony grac za darmo lol
ps.zastanow sie nad swoim poziomem
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2316 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:36:37 pm »
Właśnie, przecież od dawna wiadomo, że BIELAK ma własnego tłumacza.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2317 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:40:26 pm »
Jestem zmuszony grac z ludzmi a nie programami ziom.

McD moze nie musial wszystkich jezykow swiata znac, ale jezyk ktorego uzywaja w kraju w ktorym mieszkal zapewne tak.

A moj poziom? do ludzi zwracam sie z szacunkiem. Do 30 latkow dla ktorych granica miedzy gra a rzeczywistoscia dawno zanikla (chocia gdybym nie znal jezyka w ktorym posluguja sie ludzie w moim srodowisku tez moze bym tak mial), sam widzisz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 05:46:27 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2318 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:44:20 pm »
Jestem zmuszony grac z ludzmi a nie programami ziom.

McD moze nie musial wszystkich jezykow swiata znac, ale jezyk ktorego uzywaja w kraju w ktorym mieszkal zapewne tak.


 Qentim nobie nie odbiegaj od tematu i w dupie mam to  co omnie napiszesz stfu zygam na ciebie.

I wracajac do tematu a konkretnie HOD NOB CLAN   zmajstrowal petycje i sciemniaja tu ze niby o niczym nie wiedza..........

REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2319 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:48:09 pm »
Ale ja nie musze nic o tobie pisac. Twoje posty w zupelnosci wystarczaja.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2320 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:48:42 pm »
a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)

To mógłbyś mi kupić nowy komputer bo tak się składa że :D aktualnie korzystam z notebooka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 05:51:50 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2321 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:53:22 pm »
nie wpierd sie w temat jak nie grasz na franz kmiocie
gdzie sie wpierdalam to moja sprawa plebanie
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2322 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:55:00 pm »
nie wpierd sie w temat jak nie grasz na franz kmiocie
gdzie sie wpierdalam to moja sprawa plebanie

No moze i Twoja,ale nie grajac na Franz'u raczej nic do sprawy nie wnosisz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 06:18:00 pm wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2323 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:00:06 pm »
a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)

To mógłbyś mi kupić nowy komputer bo tak się składa że :D aktualnie korzystam z notebooka.

Posiadasz laptopa ;) Wiec nie widze potrzeby zeby ci pomagac ;)Duzo rodzin nawet nie zna znaczenia tego slowa ;)
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2324 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:42:26 pm »
a mnie stac zeby rozdawac komputery dla rodzin ktorych na to niestac i ogolnie nigdy nie odmawiam pomocy osobom potrzebujacym naprawde;)
Wiesz mam sie z czego cieszyc a to ze sie z wami drocze to po prostu mnie bawi bo wiekszych kretynow jak wy tutaj to niespotkalem w zyciu ;)
WIEC NIE PIEPRZ MI TU CO JA ROBIE W IRLANDII KMIOCIE  ja moge sie usmiechac a ty nie  ;) bo zeby sie bawic trzeba miec pieniadze synku ;)

To mógłbyś mi kupić nowy komputer bo tak się składa że :D aktualnie korzystam z notebooka.

Posiadasz laptopa ;) Wiec nie widze potrzeby zeby ci pomagac ;)Duzo rodzin nawet nie zna znaczenia tego slowa ;)
np twoja?  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...