Witaj
Gość

Wątek: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!  (Przeczytany 21325 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 17, 2012, 11:06:50 pm »
Z tym midem to tak srednio to widze, za duzo tego jest. low owszem, moze sie wybic bo w sumie nie ma chyba konkurencji (no chyba ze .ru).
a moze gracze zmadrzeja i zamiast wbijac na takie syfiaste serwerki jak intense, gdzie teraz na starcie przy 56 online srednio na jednego gracza przypadaja 4 bugi i wybiora co bardziej zadbanego to moze jeszcze ten serwer bedzie mial jakas przyszlosc.

jak na razie na forum widac ze administracji 'sie chce'. a to dobry znak.

Dokładnie Midów ostatnio wysyp a Retro daje nam jednak pare dobrych godzin gry, wiec na RETRO chłopaki i dziewczęta :-)
Fakt Midów jest wysyp, ale pamietajcie ze Mid, Midowi nie rowny! Czekam tylko az czesc ludzi z pojebanych L2Jtow wbija na L2OA i zobacza co to znaczy prawdziwy MID! ! !


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 18, 2012, 01:58:46 am »
tylko ze 'prawdziwy mid' to dzisiaj cos co ma niewiele wspolnego z l2, to serwer gdzie jest wiecej customow i eventow niz normalnej gry. ja juz nawet widzialem wersje quake gdzie biegales z giwera po giran i gludio. na l2oa nie spotkalem customow wiec nie ma co przyciagac nupkow. na modernie jest normalny gamepaly z wyzszymi ratami. i co z tego ze tam maja te swoje dobre pliki na ktorych wszystko chodzi jak na offie? ludzie i tak wybiora mida pelnego szitu i customow nie majacych nic wspolego z l2, gdzie podstawowe rzeczy nie dzialaja lub dzialaja zle. pojda tam bo tam jest wiecej takich jak oni 'tru playerow'. a po 2 tyg quitna na inny serw bo 'bugi i admin nie ogarnia'.

low sie trzyma z tego co slyszalem. moze jest jeszcze nadzieja dla prawdziwego l2.....
NOW: 
FREE !

History:
www.graveland.pl - FrozenShade SK 81lvl - char deleted
www.l2elixir.com - FrozenShade SK 80lvl - server deleted
www.lineage.ro (Arion) - FrozenShade SK 80lvl - server deleted
www.asterios.tm (Argos) - FrozenShade SK 82lvl - server deleted
www.l2int.eu - FrozenShade SK 80lvl - failed corrupted server, renamed to l2jesper.net 
www.l2phenomen.com (Phenomen x15) - FrozenShade SK 80lvl - quit
www.l2phenomen.com (Revelation x13) - FrozenShade SK - server dead

L2 się nie skończy póki ja nie przestane mieć serwera


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 18, 2012, 01:14:10 pm »
Wbiję zobaczyć na retro i na modern później zdecyduję gdzie będę mógł się pobawić ;)


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 18, 2012, 08:39:41 pm »
Wbiję zobaczyć na retro i na modern później zdecyduję gdzie będę mógł się pobawić ;)

Pobawić się możesz na Modernie a pograć dłużej z przyjemnością na Retro gdzie gramy.

Ps: Ma ktoś działający pliczek na boxy??
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2012, 09:18:46 pm wysłana przez Tumulec »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 18, 2012, 11:03:05 pm »
Można wiedzieć jaki online teraz na Retro jest?

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 19, 2012, 11:33:31 pm »
Plik od Boxów ktoś ogarnia?? Bo masakra nie moge nic dobrać :(
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2012, 02:28:00 pm »
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37163.0.html

Dziękuje za pomoc lecz niestety utwierdziłeś mnie w tym że nie damy rady odróżnić tutaj boxów. No niestety 50% kluczy pójdzie się walić :(

Ps: Zapraszam chętnych do gry gra się bardzo przyjemnie.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • All rights reserved
Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 20, 2012, 02:47:31 pm »
mam tam postać i nawet zajrzałem ostatnio, lecz przez ten czas co mnie nie było nic się nie zmieniło. Online taki, że nikogo w Giran nie ma, a nawet chodziłem w różne miejsca i pisałem na globalu i nikt się nie odezwał.
LucaS Critical

         


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 20, 2012, 03:17:25 pm »
Jak sie wchodzi albo przed 9 rano, albo po polnocy, to sie nie dziwie, wbij o normalnej porze (19-21) to zobaczysz czy sie zmienilo.
"Online taki, że nikogo w Giran nie ma, a nawet chodziłem w różne miejsca i pisałem na globalu i nikt się nie odezwał." Czyli pewnie sam online byles?:) Bardzo ciekawe.
Poza tym, sa wakacje, duzo ludzi wyjezdza, wychodzi z domu itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 03:19:18 pm wysłana przez Quenny »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:37:05 pm »
Gram na RETRO x8 juz tydzien i widze ze graczy przybywa. Przez akademie przechodzi coraz wiecej osob oraz zauwazylem ze nowe klany doszly i sie rozwijaja. Mimo niskiego jak na razie online pvp tez sie zdarzy na spotach typu vos/hs. Admin ciagle cos poprawia i updatuje no i przynajmniej jest aktywny. Polecam serwer mimo rat x8 szybko sie expi i latwo o klan bo ciagle klany rekrutuja. Sklepow przybywa w Giran i Dion glownie ale online rosnie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 21, 2012, 12:09:24 pm »
A ja dalej zachęcam do gry na MID, zbliża się koniec wakacji, co wiąże się z mniejszą ilością czasu, niektórzy pracują, tak więc wybierajcie MID!


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 21, 2012, 02:03:13 pm »
mam tam postać i nawet zajrzałem ostatnio, lecz przez ten czas co mnie nie było nic się nie zmieniło. Online taki, że nikogo w Giran nie ma, a nawet chodziłem w różne miejsca i pisałem na globalu i nikt się nie odezwał.

Chodź daj serwerowi szanse pograj parę dni i oceń ponownie. Sklepików przybywa a ty jak wpadniesz to też postawisz :) I serwer się rozrastać będzie.

A ja dalej zachęcam do gry na MID, zbliża się koniec wakacji, co wiąże się z mniejszą ilością czasu, niektórzy pracują, tak więc wybierajcie MID!

Ja pracuje i mino to wybieram RETRO klasyczny klient interlude jest najlepszą opcją bez Gm shopów, bufferów i innego śmiecia jak MP Potki. Graczy przybywa powoli ale jednak na plus idzie licznik wiec dalej gramy i mimo tylko x8 exp jednak idzie do przodu :-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 02:06:17 pm wysłana przez Tumulec »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • All rights reserved
Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 21, 2012, 02:21:14 pm »
nic z tego nie będzie ale .. nadzieja umiera ostatnia
LucaS Critical

         


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 22, 2012, 08:43:20 pm »
Admin dzis pisal na retro ze zainwestowal w reklame na topzonie i jakos dziwnym trafem dostalem pare pmow o akademie, znowu.

Poczekamy zobaczymy

Tumulec jaki nick masz?


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 23, 2012, 04:15:33 pm »
Zapraszam na serwerek.... Godny uwagi chodzi mi tutaj o x8.  Moj klan działa juz na nim 2 tyg.

Zalety :

Bardzo przyjemna atmosferka

Nie ma rusków

Brak Doty

Admini aktywni każdego dnia,

Bugi naprawiane dzień po ogłoszeniu jakiegoś

Rate bardzo przyjemny lvl nie idzie za szybko.

Obecnie na serwerze aktywnie funkcjonują 3 klany... Empire (moj)  CrazyKillers (EU)  Latinos (Hiszpański)

Wady : No troszkę mały online jak by udało się go zwiekszyć nawet o 50 aktywnych graczy to juz by było przyjemnie

Oczywiście to jest serwerek dla ludzi którzy lubia czerpać przyjemność z gry , jeśli ktoś grał na starym microlineage.lt  rate x3 to bedzie wiedział o co chodzi.


Serdeczni zapraszam


Strona klanu

Empire-clan.y0.pl

W grze pisać do  "Aven"   " noonie "


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 24, 2012, 11:11:37 pm »
Postaram się pościągać ludzi na serwerek : ) Serwer mega godny uwagi, ale mentalność polaków (e tam maly online po co mam się wbijać) a nie pomyślą, że kolejny gracz to zwiększenie online i + dla serwa :) Jak się uda to kolo 10+ może wpadnie :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • BladeDancer
Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 25, 2012, 01:12:08 pm »
Też zacząłem tutaj grać. Serwer póki co, jest spox. Też trochę ludzi tu ściągne


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 26, 2012, 01:48:01 pm »
I o to chodzi powoli i jest nas na serwerze coraz wiecej... Wczoraj rozmawiałem z Adminem i dowiedziałem sie ze online rośnie coraz szybciej wczoraj wieczorkiem bylo prawie 200 onlinu... Wiec Zapraszam zapraszam serwer naprawde porządnie zorganizowany.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 27, 2012, 12:28:23 pm »
I o to chodzi powoli i jest nas na serwerze coraz wiecej... Wczoraj rozmawiałem z Adminem i dowiedziałem sie ze online rośnie coraz szybciej wczoraj wieczorkiem bylo prawie 200 onlinu... Wiec Zapraszam zapraszam serwer naprawde porządnie zorganizowany.

Dokładnie przez parę dni przybyło wiele nowych twarzy rynek powoli zaczyna naprawdę dobrze funkcjonować. Oby tak dalej szło do przodu wiec nie ma co czekać czas wejść na RETRO.
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 1

  • Get rich or die tryin'
Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 27, 2012, 01:08:32 pm »
I o to chodzi powoli i jest nas na serwerze coraz wiecej... Wczoraj rozmawiałem z Adminem i dowiedziałem sie ze online rośnie coraz szybciej wczoraj wieczorkiem bylo prawie 200 onlinu... Wiec Zapraszam zapraszam serwer naprawde porządnie zorganizowany.

Dokładnie przez parę dni przybyło wiele nowych twarzy rynek powoli zaczyna naprawdę dobrze funkcjonować. Oby tak dalej szło do przodu wiec nie ma co czekać czas wejść na RETRO.
Może żeby nie Lineage.ru Erica, która zdobyła prawie 9k online, to tutaj więcej ludzi by było. Na moje - musicie przeczekać. Erica padnie szybko, to znaczy padnie pod względem online'u, bo stać, to będzie stała długo. Do administratorów L2OA - Musicie tylko przeczekać, ciągle reklamować serwer oraz nie zaliczać żadnych bugów, crashów etc.


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 27, 2012, 03:02:56 pm »
Do administratorów L2OA - Musicie tylko przeczekać, ciągle reklamować serwer oraz nie zaliczać żadnych bugów, crashów etc.

Oni raczej naszego języka nie znają :-) Ale możesz do nich napisać na Forum :D

Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 27, 2012, 05:23:29 pm »
Powiem tak był okres że sam miałem mieszane myśli , a teraz nie żałuje tego ze zostałem na L2OA , ludzi z dnia na dzień coraz wiecej... Jako lider klanu Empire staramy sie pomagać nowym klanom.   A z tego co widziałem to na serwerze pojawiły sie 4 nowe aktywne klany wiec wszystko idzie w najlepszym kierunku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam

Jeśli ciekawi kogoś jak daleko z rozwojem postaci na serwerze to powiem krótko

Kilku ( około 10 ) ma 3 profke , Subclasse maja 3 postacie , S grade itemkow na serwerze jeszcze nie widzialem. Rynek rozwija sie bardzo szybko. 


www.l2oa.com


Serwerek naprawdę idzie w dobrą strone



  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 27, 2012, 05:33:18 pm »
Mowisz zapewne o tym  MIDzie?


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: L2OA - Low & Mid Interlude. No customs, Not L2J. LIVE! Join now!
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 27, 2012, 05:47:13 pm »
oni z lowa sa.
NOW: 
FREE !

History:
www.graveland.pl - FrozenShade SK 81lvl - char deleted
www.l2elixir.com - FrozenShade SK 80lvl - server deleted
www.lineage.ro (Arion) - FrozenShade SK 80lvl - server deleted
www.asterios.tm (Argos) - FrozenShade SK 82lvl - server deleted
www.l2int.eu - FrozenShade SK 80lvl - failed corrupted server, renamed to l2jesper.net 
www.l2phenomen.com (Phenomen x15) - FrozenShade SK 80lvl - quit
www.l2phenomen.com (Revelation x13) - FrozenShade SK - server dead

L2 się nie skończy póki ja nie przestane mieć serwera