Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 352337 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 15, 2007, 06:22:07 pm »
od 55 lvl aw nie opłaca sie grać solo trzeba miec kogos do pp albo przynajmniej bufy solo sie owszem da ale to srata czasu i kasy a expic najlepiej chyba w jakims wiekszym party(4+ osób) w cata/necro potem na woa sie mozna przeniesc i tez w party expic tam
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 15, 2007, 07:11:35 pm »
Mi to się solowanie od 40 AW nie opłaca :) No może przesadzam, ale nie mam skilli poprawiających expienie: PW ma selfbuffów więcej, selfheal, critical chance, lecznenie ze wszystkich przeszkadzajek, wiecej HP i defa, TH podobnie, a ja mam skile jedzące masę many i o :) Z drugiej strony fakt jest taki, że jednak MP jak zaczne skilować to się kończy, ale jednak już od C4 lecą herby z mobów i mi się MP podczas grindu nie kończy. PB + HEX i czasami Blow i nawet MP nie brakuje. A Drainy ? Szkoda kasy, bo bez bspsów mały DMG, bo z moba leci np. 300 adeny, a Ty wydasz więcej na jednego draina no i jesteś do tyłu ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 16, 2007, 01:17:19 pm »
Ja tam expie sposobem HEX (z bss oczywiscie) + zwykle hity.Czasem jakis blow.W kazdym badz razie MP nie schodzi mi nigdy ponizej polowy wiec expic mozna dosc dlugo a mobki szybko padaja szczegolnie jak wchodza czeste crity.Kiedy biegam w pt jest spoko ale nie zawsze sa kumple dostepni wiec wiekszosc czasu spedzam nad expem solo.I w tym jest problem bo nie wiem gdzie efektywnie expic z jak najmniejszymi stratami w budzecie.Kiedys grajac innymi postaciami standardowym moim miejscem bylo DV jednak teraz odpada ze wzgledu na stun ktory posiadaja tamtejsze mobki.Moze zna ktos dobra mete na 50 lvl AW do expa solo??  :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 16, 2007, 01:59:16 pm »
ja jak mam expic solo to wole sobie pujsc na arene i sie pobawic w pvp:D ewntulanie sepi bufy bo sporo osób na moim serwie gra na 2 lineage z buferem razem:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 16, 2007, 02:26:45 pm »
Moze zna ktos dobra mete na 50 lvl AW do expa solo??  :P

Hmm... The Cemetary? ( obok The Forbidden Gateway ). Na początek mobki takie jak Soldier of Grief, Cruel Punishment a potem na trudniejsze. Tam solo PR do 58 lvlu latałem o ile pamiętam. Jak masz buffki to Enchanted Valley :P :P
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2007, 02:31:53 pm wysłana przez Inidriel »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 16, 2007, 04:11:51 pm »
jak nie mam MP jak robie hexa i draina i poprostu bije bez blowów O.o
a do jakiego lvu doszedles AW ? i na jakich ratach ? nie pytam z złoscliwoscia


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 16, 2007, 07:19:29 pm »
Daj kto jakiego filmika z AW z C5. Bo nie wiem czy robić lama TH, czy może być bardziej oryginalny i zainwestować w AW. Dlatego chcę zobaczyć co robi AW w C5.

EDIT. I jeszcze jedno, ile trwa efekt przyśpieszenia blinding blowa i jak AW spisuje się w ogólnym pvp(wasze zdania), bo moim skromnym zdaniem powinien być daggerem z największym dmg w C5(duży DEX - duże szanse na wejście blowa, duży speed, duże evasion[ale stuny siadają], niestety dosyć niski atk.speed i crt. chance, ale to nie jest siłą daggera, dużo skilli do critical power, vicious stance, might mortal zwiększający dodatkowo szansę na blowa, blinding blow odwracający wroga plecami i zwiększający speeda do niesamowitych wartości, trick usuwający target i ogłuszający na chwilę + hex zmniejszający defa i sprawiający że blow wchodzi z większą siłą, ogólnie uważam, że w C5 jest daggerem z największym dmg + duża szansa na wejście blowa, ale jak to się ma w praktyce?)
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2007, 07:37:50 pm wysłana przez Zychu »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 16, 2007, 08:00:14 pm »
10 czy 20 sekund, nie pamiętam dawno grałem ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 17, 2007, 12:03:10 pm »
Wywalili je już chyba z serwera:/ Może ktoś wrzucić jeszcze raz??

EDIT. Uuu, na jednym z filmików z AW widziałem, że blinding blow trwa... 6 sekund?? Filmik był z retaila, a AW był hero... Ale lipa :?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2007, 12:13:37 pm wysłana przez Zychu »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 17, 2007, 06:13:59 pm »
wczoraj je siagalem od nowa wiec na serweze sa napewno, filmiki sa z retaila
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 18, 2007, 12:11:56 pm »
... might mortal zwiększający dodatkowo szansę na blowa, blinding blow odwracający wroga plecami i zwiększający speeda do niesamowitych wartości, trick usuwający target i ogłuszający na chwilę + hex zmniejszający defa i sprawiający że blow wchodzi z większą siłą, ogólnie uważam, że w C5 jest daggerem z największym dmg + duża szansa na wejście blowa, ale jak to się ma w praktyce?)
lololo, spokojnie "might mortal" to dopiero na 78 skill Focus Death, od kiedy Blinding Blow odwraca wroga plecami Oo To dopiero na 77 skill bluff, heh trick owszem usuwa target ale nie ogłusza Oo to samo co przedtem lvl 77 i bluff.

Osobiście uważam AW za najfajnieszego daggermana i jak najabrdziej polecam ;)
League of Legends


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 18, 2007, 12:18:03 pm »
Od kiedy blinding blow odwraca plecami? Od C5... Przy wejściu blindinga wróg odwraca się do nas plecami i jest na chwilę ogłuszony. Might Mortal jest już na chyba 55 lvlu... Zwiększa szansę na wejście blowa. Trick usuwa target i ogłusza na chyba 2 sekundy, bluff odwraca plecami i ogłusza na ok 2-3 sekundy.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 18, 2007, 01:27:26 pm »
Od kiedy blinding blow odwraca plecami? Od C5... Przy wejściu blindinga wróg odwraca się do nas plecami i jest na chwilę ogłuszony. Might Mortal jest już na chyba 55 lvlu... Zwiększa szansę na wejście blowa. Trick usuwa target i ogłusza na chyba 2 sekundy, bluff odwraca plecami i ogłusza na ok 2-3 sekundy.
Nie wiem do czego zacząć :P
nie ma skill'a Might Mortal jest SA, jeśli chodzi o Mortal Strike (60 albo 62 lvl) to nie zwiększa szansy na wejście blow'a tylko na lethal effect itp.
Trick nie stun'uje, zdejmuje po prostu target (i podobno przerywa cast).
Nie przypominam sobie również aby BB stun'ował :P...
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 18, 2007, 01:46:09 pm »
http://www.lineage2.com/Knowledge/race_darkelf_skill.html?my_class=dark_elf_abyss_walker - o ile dobrze rozumuje zwiększa to szansę na "critical strike", a skill to jest "critical strike" o ile dobrze wiem. BB odwraca tyłem i usuwa target, także stunuje chyba na 1-2 sekundy, ale nie zawsze, jest na to chyba szansa 50% czy jakoś tak, trick usuwa target i o ile dobrze mi ktoś mówił także daje ok 2 sekundowego stuna. Bluff ogłusza na bank, bo widziałem na filmikach z AW Retailowych z C5, trick też podejrzewam ogłusza, ale nie daje nam "wroga na tacy" i nie odwraca plecami.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 18, 2007, 03:22:18 pm »
BB odwraca tyłem i usuwa target, także stunuje chyba na 1-2 sekundy, ale nie zawsze, jest na to chyba szansa 50% czy jakoś tak

Taaa teraz blinding blow wszystko naraz robi? w poprzednich postach pisaleś że odwraca tyłem i zwieksza speed, a teraz odwraca tyłem, usuwa target, baa nawet stunuje... ^^

Czyli podsumowując według Ciebie GH na 77 lvlu ma 3 stuny (BB, trick i bluff) to wynika z Twoich postów hmmm, skomentuje to krótko:

LoL
League of Legends


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 18, 2007, 03:55:25 pm »
http://www.lineage2.com/Knowledge/race_darkelf_skill.html?my_class=dark_elf_abyss_walker - o ile dobrze rozumuje zwiększa to szansę na "critical strike", a skill to jest "critical strike" o ile dobrze wiem. BB odwraca tyłem i usuwa target, także stunuje chyba na 1-2 sekundy, ale nie zawsze, jest na to chyba szansa 50% czy jakoś tak, trick usuwa target i o ile dobrze mi ktoś mówił także daje ok 2 sekundowego stuna. Bluff ogłusza na bank, bo widziałem na filmikach z AW Retailowych z C5, trick też podejrzewam ogłusza, ale nie daje nam "wroga na tacy" i nie odwraca plecami.
wybacz Critical Strike to blow TH z lvl'a 55, AW go nie ma :P.
Opis Mortal Strike można interpretować dwojako faktycznie, sam do końca nie jestem pewien, opieram się opisie z l2guru (w topicu o nim nie było flame'u więc stwierdzenie raczej jest prawdziwe lol).
I pojęcia nie mam skąd wygrzebałeś tyle stun'ów. Bluff to prawda stun'uje co zresztą jest w opisie skilla, ale reszta ?
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2007, 03:58:20 pm wysłana przez OhNoes! »
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 18, 2007, 04:16:20 pm »
Trick oglusza.. hmm dobre ;) Chyba dezorientuje jak kolesiowi sie target zgubi ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 18, 2007, 06:23:40 pm »
od kiedy trick daje stuna ? :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 18, 2007, 07:36:18 pm »
Tzn. trick nie daje stuna ale confuse na kilka sekund - przynajmniej tak mi Thorin mówił, bo nie miałem okazji go przetestować na graczach :P


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 18, 2007, 07:56:58 pm »
a nie czasem:

confusion (od 40lvl) - zmienia target przeciwnika na inny (np. pobliskiego moba :P )
trick (od 49lvl) - odwraca plecami i zdejmuje target
blinding blow (od 66lvl) - odwraca plecami przeciwnika i daje boost do speeda
bluff (od 77lvl, trzecia profka) - odwraca plecami, zdejmuje target, stunuje

z opisow www.lineage2.com
wiec nie wiem skad Ci sie tyle stunow wzielo.
ps. ja chce C5 i daggera^^ tam oni musza byc niezli na masowkach z tymi skillami :)



  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 18, 2007, 08:02:37 pm »
trick (od 49lvl) - odwraca plecami i zdejmuje target
Trick - Takes away the enemy's will to attack and removes the enemy's target state. An equipped dagger weapon is required to use this skill.

...skąd wy bierzecie stuny, odwracanie plecami i bóg wie co jeszcze ?...
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 18, 2007, 08:56:43 pm »
trick (od 49lvl) - odwraca plecami i zdejmuje target
Trick - Takes away the enemy's will to attack and removes the enemy's target state. An equipped dagger weapon is required to use this skill.

...skąd wy bierzecie stuny, odwracanie plecami i bóg wie co jeszcze ?...

to jest blad :D mialo byc tylko zdejmuje target


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 18, 2007, 10:49:18 pm »
bliding blow naprawde od c5 na retailu odwraca tylem nie wiem czy zawsze ale odwracac moze, trick tylko zdejmuje target nic wiecej nie robi, confusion w ogóle nie dziala na graczy, a bluf odwraca tylem i stunuje nie jestem pewny czy zdejmuje tez target]


ps a aw i tak ma oprócz blufa jeszcze inny skil który stunuje wiec ma w sumie 2 takie skile:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 18, 2007, 10:50:37 pm »
bluff detargetuje ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired