Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner by Draves  (Przeczytany 21621 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Phantom Summoner by Draves
« dnia: Styczeń 25, 2011, 04:50:03 pm »

Phantom Summoner - jest summonerem czarnych elfów, czyli na pewno charakteryzuje się siłą. Jego summony posiadają ogromną ilość p.ataku.
Ma on świetne cubici, spark jak wejdzie bardzo pomaga no i phantom jak wejdzie jest duuużo łatwiej

Podstawowe statystyki Dark Mystic:
INT.44 STR.23 CON.24 MEN.37 DEX.23 WIT.19

Droga rozwoju:
Dark Mystic-->Dark Wizard-->Phantom Summoner--> Spectral Master

Ekwipunek


Broń:

C grade:  HoM z acu,
B grade: SoV z Acu,
A grade: SoM z Acu, nie warto kupować, ale można pokusić się o dualki commonowe, naprawde dużo szybciej się moby ubija :>
S grade: Arcana Mace z Acu
Low S80- Dyna mace/dyna phantom Acu

S80(Icarus)/S84:

 Top S80- Icarus Spirit/ Icarus Hall + Acu
S84- Vesper Buster/Caster + Acu

Atrybut do broni to Dark, do AM nie opłaca się wbijać więcej niz 150 atri ;>

Na Oly bronie dodatkowe z btb, mental shield, a także można postarać się o jakiś dagger/fisty/dualki :)

Sety:   

C grade:  Karmian robe set
B grade: Avadon Robe lub BW light
A grade: MJ robe lub DC robe wg mnie lepiej MJ jezeli chodzi o PvP
S grade: Do PvP Major Arcana z atrybutami, a exp zostajemy przy DC/MJ
S80: Moirai czy jak to sie zwie ^^ 
S84:   Vesper Robe Set, potem starajmy się jeszcze zdobyć lighta, na oly a nawet w terenie przeciw jakimś gladiatorom, destrakom itp. się przyda..!

Dye:

+4wit,int - Men
+4con - str

Certyfikaty:

-Celestial Shield - nieśmiertelka na 5 sec, bardzo często wchodzi
-Defense - Szansa (jakiś 1%), że na 15 sekund zwiększy m. def i p. def o 20%

-Boost CP Zwiększa nasze maksymalne CP o 738 pkt.

 Haste - Szansa (3%) na zwiększenie atk. speed o 30% na 15 sekund




Od Garci posiadamy swój Death Spike. Posiada on już 100% mocy tego co u SH/necro. Pomaga on w PvP jak i w expieniu. Oczywiscie nadal używamy summka a DS to tylko dodatek :).

PvP:

Wiadomo zawsze wyjdzie inaczej ale moja taktyka na wiekszość profesji jest taka:

Używamy Spectral Mastera- posiada on ogromny p.atk i potężny skill "Dicing Death", który naprawdę boli :)

vs Tank - Staramy się wbić shackle, co jakiś czas walimy z DD(dicing death) i UWAGA na stuna, a to naprawdę boli.. :)
vs DD (łuki, glady, orki, kamaele) - Uważamy na HP jak i na hp naszego upiora, uwaga także na stuny no i szrże od glada/deski itp. (High Five) Próbujemy wbić shackle, czasami wejdzie Spark a wtedy walka jest nasza.
vs inni summonerzy - Jak wejdzie betray walka jest nasza, klepiemy własciciela olewając summka. Gdy w naszego summka wejdzie betray wyłączamy mu SS, żeby słabiej bił.!
vs nuker - Próbujemy wbić mage bana, bo wtedy będą nas klepać dużo słabiej, gdy widzimy, że castują vortexa wbijamy barrier w summka, żeby nie zgarnął tak dużego DMG :)
vs dagger - Nie pokazujemy pleców, wbijamy shackle i DD od summka, jak przeżyjemy shadow stepa i hide to wygramy :>
Buffer/Hleaer- z nimi praktycznie 0% szansy..;/ Unsummon i nie mamy summka pozniej wypalaja nas z many..;/ Ale gdy jeszcze mamy mane można ich klepac AS+CD+PVP wtedy skasujemy im buffy a później klepiemy DS, DS to nasza przewaga nad innymi summonerami ;]
WC/OL Jezeli umieją wrzucać debuffy +1 dla nich

Olimpiada

Buffy pod oly od npc:Concentration, Acumen, WW,Focus
Gdy buffujemy summka używamy broni z BtB i Mental shield, to jest podstawa :)

Tank Shackle i uciekamy, co jakiś czas waląc z DS i ponownie wbijając Shackle, walka jedna z prostrzych, gdy walczymy z TK/SK można pokusić się też o klepanie dodatkową bronią (fist/duale/dagger), bo nie mają tak silnych długich stunów jak DA/Pal

Fighter Pełne skupienie, uważamy na stuna. Gdy walczymy z berserkerem jak największy odstęp pomiędzy nami a summkiem, żeby nie mógł szarżować. Uważamy na nasze HP jak i na HP upiora :) Pamiętajmy, że wrazie potrzeby mamy UD i barriere.
Daggerom nie pokazujemy pleców

Nukerzy Gdy castują vortexa wbijamy na summka barriere, żeby nie zgarną tak ogromnego DMG. Walimy z DS i Dimensional Spiral.

inni summonerzy/necro U necro od razu uwalamy summona, podstawą jest mental shield. Summoną wrzucamy debuffy shackle etc. Na magnusa ES wbijamy też mage bane, żeby nie szalał koń w polu :D. Gdy w naszego summka wejdzie betray wyłączamy mu SS, żeby słabiej bił.!


Skills:


Sharing Ability - Twoje zdolności przenoszą się na Upiora zwiększając jego P.Atk/P.Def o 50%, M. Atk/M.Def o 25% oraz HP/MP o 10% .

Magician's Will- Zwiększa moc magiczną o 5%, Casting Spd. o 5% i obrażenia od krytyków magicznych o 5%. Zmniejsza konsumpcję MP o 5%.

Excessive Loyalty - Kiedy Pan ponosi obrażenia, zdolności bojowe servitora zwiększają się.

Dimension Spiral- Nowy Skill od High Five, Przydatny skill otrzymany na 40 :)

Spirit Sharing: 3% do P. atku, 3% do M. Atku i P. atk Skilli 5% Działa i na Pana i na servitora, później jest to 5% do P. atku, 5% do M. Atku, 10% do P.Atku Skilli :)

Deah Spike - dosłownie "rzut kością" Skill Ofensywny otrzymany w Garci. Używamy w PvP i Expie ;)

Summon Phantom Cubic
- rzuca on De BuFF obniżający P. atk, atk. speed i p. def

Summon Spark Cubic
- cubic, który stunuje (ten nie raz mnie ratował)

Summon Smart Cubic - cubic usuwający z nas debuffki. Posiada jeszcze Poisona i Wind Strike dokładnie taki jak Cubik warlocka :)

Summon Shadow - bardzo fajny summon z wbudowanym VR (idealny na kata, ToI, albo inne silne moby np. aniołki na woa)

Summon Silhouette - ja tego summka nieużywam(mozna uzywac przed 50 do PvP)

Summon Soulless - Summon o najniższym HP spośród naszych summonów, jednak rekompensuje mu to drugi p atk spośród naszych pupilków. Soul posiada 3 skille: Poisona AoE (można rzucić), wybuch zwłok (praktycznie nieprzydatny) oraz pasywną klątwę, która obniża nam bardzo mp regena Sad Jednak nasz wysoki soul posiada imponujący p atk na selfach, natomiast na dance'ach BD i buffkach np OLa kosi wszystkie mobki, które staną mu na drodze. Jeśli gramy w Pt w Cata, możemy spokojnie zastąpić Shadowa Soullesem.

Transfer Pain - skill, który część obrażeń które dostajemy przekazuje na summona. Podstawa w każdym PVP.

Servitor Physical Shield - tak jak buff shield tylko, że trochę silniejszy .

Servitor Cure - leczy summona z krwawienia i zatrucia.

Mass Summon Phantom Cubic - phantom cubic tyle że na całe PT (łucznicy z tym cubiciem mają takiego powera...).

]Servitor Magic Shield - coś jak magic shield od PP.

Wind Shackle - zmiejsza a.speed przeciwnika (idealne na wojów)

Mighty Servitor - buff, dzięki któremu summony PSa mają taki kosmiczny p.ataku. Inaczej might.

Betray - idealne na DA (jeśli ma pantere) Necro (jeśli ma summona) oraz innego summonera. Zmusza summona przeciwnika do ataku swojego pana.

Summon Friend - "przyciąga" 1 osobę z Twojego pt do Ciebie. Nie może to się równać np. z Gate Chant WC, ale bardzo fajne jeśli nie chce Ci się osobiście iść po SS. Osobą, która chcesz ściągnąć musi mieć w eq Summoning Crystal.

Servitor Blessing - coś jak cure tylko usuwa roota, anchorka itp.

Summon Nightshade - Summon ala mpvp nie ubijamy tylko healujemy, chociaż w mpvp to się raczej pokazujemy jako dodatkowy target dla wroga a pożytek dla naszych :d przeciwnicy klepią nas a nasi ich ubijają :D

Mage Bane - IDEALNE na magów (usuwa acumen, empower)

Summon Spectral Lord - summon z OGROMNĄ siła. Wyciąga olbrzymią ilość p.ataku.
Final Servitor - coś jak pof lub cov.         

Servitor Empowerment - UD summona, nie może się on ruszać

Assassin Servitor - coś jak PoF tylko nie zmniejsza speeda, tylko do doexpienia do 79

Enchantowanie Skilli
1. Servitor Heal
2. Summon Spectral Master
3. Transfer Pain
4. Phantom Cubik
5. Death Spike
6. Passivy
7. Spark Cubik

Expienie:
 
1lvl-7lvl - na starcie
7-20lvl - idziemy do Kamael Village
20-25lvl - przed dion
25-38lvl - Catacumby Heretic
38- 45lvl - Catacumby Branded
45-58lvl - Catacumby Apostate
58-okolo 70 - VoS, można siedzieć też w catach, jak chce się zarobić
70-76 - Catacumby Dark Omen
79+ - Primeval Islan można porobić trainy dobrze to wychodzi, używamy wtedy skilla corpse caboom od Spectrala :) Den of Evil
83+ to już w pt na różne instancje,gracie itp :)
MoS, DV

Jeżeli będziemy bili sami w Cata jakoś do 77/78 yo powinnismy mieć naprawde dużo gotówki :)


Skille Summków:


Soulless : Toxic Smoke (Massowa trucizna) , Parasite Burst ( Wybuch zwłok) oraz posiada passywną klatwe, która obniża nam mp regen :(

Nightshade : Curse of Shade(Gloom i Hex na raz, Zawsze używamy), Mass Curse of Shade(Mass Gloom i Hex), Shade Sacrifice(Heal za 1k, używamy zamiast battle heala, Poswieca 1k HP summona ale bez obaw ma on najpierw 7k a potem 10k HP) , Death Whisper(Buff na Cryty), Focus(Cryty), Guidance(Celność)

Silhouette : Steal Blood(Drain, czyli wysysa HP przeciwnika)

Spectral Lord : Corpse Kaboom(wybuch zwłok), Dicing Death(uderzenie dość mocne chyba massowe), Dark Curse (później sprawdze)

Shadow : nie posiada Skilli, lecz posiada Passywny Vampire Rage


Ciekawostki

1.Od Freya wszystkie Buffy rzucone na nas Przechodzą także na summona
2. Summony nie zżerają już naszego Expa oprócz Silha a także nie jedzą juz cryszy tylko Spirit Ore.
3.  Cubiki nie zżerają kryszy tylko Spirit Ore.

Filmiki PvP :

http://www.youtube.com/watch?v=wyXdSKLh7so
http://www.youtube.com/watch?v=gjLkWDjiB04&feature=related

To tak dla zachęty :)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 08:48:32 am wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 108

  • Pochwał: 0

  • Agita
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2011, 06:41:44 pm »
Od freya DS jest tak samo silny (ma ten sam power czyli 108) jak u necro/sh.
Lionna official - Amoniac: WC/Necro {noble / 1xhero} - Gorillaz
Wrath 12x - Roz.qr.wiator - WC/SH {noble / 9xhero} - Sentinels/NeoMoon/LIquid
L2Reloaded 15x - Primeval - WC/SH {noble / 2x hero} - AnimalCruelty
Best times ever!


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2011, 06:55:58 pm »
3 dni na forum i juz pisze poradnik, ladnie :) Oby wiecej takich ludzi.

Proponuje Ci zmienic ten kolor zolty, text jest nieczytelny. Moglbys tez napisac cos o agumentacji, jakich skilli poszukiwac, itp
Wydaje mi sie, ze w catkach moze byc ciezko na newbie buffie. Choc moze da rade, nie gralem summonerem juz od bardzo dawna, a w koncu teraz jest dlugi newbie buff :) Ale moglbys tez napisac jakies alternatywne miejsca do expa. Specjalista od summonerow nie jestem, ale mi sie w sumie podoba :)


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2011, 08:12:43 pm »
Emm.. summek daje na pewno daje rade, przynajmniej ja jakoś nigdy nie miałem problemów. Chodź summonery WK/ES już nie są tak silne i nie mają passywnego WR jak nasz shadow :).  Alternatywnych miejscówek wg mnie nie ma co dopisywać bo nie ma sensu nawet tam expić :) A nie widzę jakoś bardziej pasującego koloru jak żółty :D Dziwnie jakoś inne mi wyglądają ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 08:27:17 pm wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:51:43 pm »
Po 1
na 80 żadne dyna tylko Moirai od h5 jeszcze l. arrmor w plecaku
Po 2
zamiast cp lepiej brać haste. 700 cp to 2 hity a czasami połowa hitu.
po 3 w terenie i na bossy i exp lepiej SL a czemu a z powodu Dicing Death tym robi się naprawdę dużą krzywdę
po 4 jak do pvp użyjesz NSa to prędzej zabijesz go śmiechem albo dostanie dc niż zbijesz mu hp a jego debuffy rzadko siada
po 5 Smart Cubic nie jest taki sam jak u wk
po 6 Silhouette jest dobrym summonem na pvp pod warunkiem, że jest mocno wyechantowana i ma się 300 dark w borni. Jej drajn ma dark atrybut.
po7 Betray wchodzi słabo a nawet bardzo słabo na oli szkoda mp na niego chyba, że przeciwnik ma mniejszy lvl(i jego summek też)
po 8 soulles nie ma najwięcej p ataku ma tyle samo co shadow i od paru ładnych kornik nie daje debuffa na mp
po 9 Mage Bane jest przydatne na magów ale nie idealne.  Zdejmuje tylko empa i accu oraz combo empa i cobo accu całej reszty nie.
po 10 poleganie na sparku to samobójstwo na oli. On wchodzi jak chce w co chce i kiedy chce. Miałem raz walkę, gdy wszedł w full farm hero PK 3 razy pod rząd i miałem walke gdzie nie chciał wejśc w  bisha lvl 7x w dc robe.
po 11 to wszystko  o pvp i expie to bzdura.
po 12 Assasin servitor używa się cały 1 lvl od czasu dowalenia mu obniżania speedu jest gorszy od cova
To tyle więcej mi się szukać nie chciało i mam pytanie do autora gdzie ty grasz?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:03:03 pm »
1.cp boost dobry wobor bo + tp na +30 nasza przezywalnosc rosnie
2.jaki dagger bedzie uciekal itd zamiast detargetowac i wbijac na plecy ? assasin servirtor to bzdura
3.A opis o enchancie skilli mogłby być troche lepszy ... to co na pisales to oczywistosci
4.dimensional vortex nie wiem czemu ale ja jakos normalnie używam go na pvp , wiec pvp/pve :)
5. moirai to nie wymog jak ktos nie radzi sobie z kasa moze w MA siedziec do 84 i od razu na vespa skoczyc
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2011, 03:31:18 pm »
Po 1
na 80 żadne dyna tylko Moirai od h5 jeszcze l. arrmor w plecaku
Po 2
zamiast cp lepiej brać haste. 700 cp to 2 hity a czasami połowa hitu.
po 3 w terenie i na bossy i exp lepiej SL a czemu a z powodu Dicing Death tym robi się naprawdę dużą krzywdę
po 4 jak do pvp użyjesz NSa to prędzej zabijesz go śmiechem albo dostanie dc niż zbijesz mu hp a jego debuffy rzadko siada
po 5 Smart Cubic nie jest taki sam jak u wk
po 6 Silhouette jest dobrym summonem na pvp pod warunkiem, że jest mocno wyechantowana i ma się 300 dark w borni. Jej drajn ma dark atrybut.
po7 Betray wchodzi słabo a nawet bardzo słabo na oli szkoda mp na niego chyba, że przeciwnik ma mniejszy lvl(i jego summek też)
po 8 soulles nie ma najwięcej p ataku ma tyle samo co shadow i od paru ładnych kornik nie daje debuffa na mp
po 9 Mage Bane jest przydatne na magów ale nie idealne.  Zdejmuje tylko empa i accu oraz combo empa i cobo accu całej reszty nie.
po 10 poleganie na sparku to samobójstwo na oli. On wchodzi jak chce w co chce i kiedy chce. Miałem raz walkę, gdy wszedł w full farm hero PK 3 razy pod rząd i miałem walke gdzie nie chciał wejśc w  bisha lvl 7x w dc robe.
po 11 to wszystko  o pvp i expie to bzdura.
po 12 Assasin servitor używa się cały 1 lvl od czasu dowalenia mu obniżania speedu jest gorszy od cova
To tyle więcej mi się szukać nie chciało i mam pytanie do autora gdzie ty grasz?


Nie napisałem, że smart jesta taki sam jak u WK tylko nuk od smarta jest taki sam jak od cubica u WK

Cast sillhouta jest okropny chociaż może się coś zmieniło ;) Sprawdzę go potem jak się sprawuje etc. :)

Soulles ma najwięcej p.atku nie licząc spectrala oczywiście..

Gdzie ja napisałem, że polegam na spark cubicu?

Gdzie ja napisałem, żeby używać tylko assasin servitora?

Kto jak chce, ja do tej pory używałem na pvp Nighta ale sprawdzam teraz spectrala i jak na razie bardzo ładnie to wychodzi :)


Co moge lepszego dopisać o enchancie skilli jak nie ma tam nic takiego cudownego... ? A co do DV dostałem info, że nie da się go używać w pvp ;) Jak to nie prawda poprawie to.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 03:46:45 pm wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2011, 06:40:16 pm »
Cytuj
Soulles ma najwięcej p.atku nie licząc spectrala oczywiście..
Specjalnie echnatne albo zdelvluje skille i wkleje ich staty tutaj
Cytuj
Gdzie ja napisałem, że polegam na spark cubicu?
Cytuj
cubic, który stunuje (ten nie raz mnie ratował)
Zile to ująłem nie można liczyć, że on choć raz cię uratuje on jest tylko dodatkiem i to takim do którego trzeba mieć wiele szczęścia
Cytuj
Gdzie ja napisałem, żeby używać tylko assasin servitora?
tu
Cytuj
coś jak PoF lub CoV to używamy na daggerów i ew. łuki
AS używa się tylko żeby wyexpić do FS
Cytuj
Nie napisałem, że smart jesta taki sam jak u WK tylko nuk od smarta jest taki sam jak od cubica u WK
zile przeczytałem nie zauważyłem drugiej części zdania mój błąd.
Z tej twojej prezentacji wnioskuje, że grałeś dawno temu albo grasz na jakimś privie zgadza się?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2011, 08:26:16 pm »
Prawda gram na privie mam w wakacje jakoś przejść na officiala :) I z tym sparkiem... Ja napisałem, że mnie czasami ratował w kryzysowych sytuacjach gdy moje hp było "na krawędzi" i nie żeby na niego zawsze liczyc ;)

emm.. a co do tego AS na łuki jest przydatny gdy oni uciekają shot--> run, chyba, że teraz zmienili to i on też zmniejsza speed, wiadomo daje on dużo słabsze bony od FS, a z tymi daggerami cóż ja go nie używam na daggerów bo tylko jakieś botki tylko uciekają w walce zamiast switchować i trickować, nie wiem co mi odbiło żeby tak napisać :)

"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2011, 08:34:37 pm »
3 dni na forum i juz pisze poradnik, ladnie :) Oby wiecej takich ludzi.
http://lineage2-info.pl/forum/viewthread.php?thread_id=8135&rowstart=0
Gwoli ścisłości ;]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2011, 08:39:36 pm »
3 dni na forum i juz pisze poradnik, ladnie :) Oby wiecej takich ludzi.
http://lineage2-info.pl/forum/viewthread.php?thread_id=8135&rowstart=0
Gwoli ścisłości ;]

No to chyba już koniec tego super poradnika :oops: :D


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:07:32 pm »
kosz + kara jakaś straszliwa  :zły:


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:08:42 pm »
PRZECZYTAJCIE SOBIE TERAZ , KTO TAM NAPISAŁ TEN PORADNIK.....


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:11:39 pm »
3 dni na forum i juz pisze poradnik, ladnie :) Oby wiecej takich ludzi.
http://lineage2-info.pl/forum/viewthread.php?thread_id=8135&rowstart=0
Gwoli ścisłości ;]

No to chyba już koniec tego super poradnika :oops: :D

kosz + kara jakaś straszliwa  :zły:

No chyba nie bo..

PRZECZYTAJCIE SOBIE TERAZ , KTO TAM NAPISAŁ TEN PORADNIK.....

"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:18:17 pm »
ja nie wierze ze ludzie są tak nie ogarnięci oO


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:24:20 pm »
Ohh wielki skandal, tylko trzeba czytać ze zrozumieniem... :) Troche go poprawiłem dodałem pare rzeczy i inne duperele, prosze o komentarze dalsze sugestie etc. :)
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2011, 09:54:53 pm »

Od Garci posiadamy swój Death Spike. Posiada on już 100% mocy tego co u SH/necro.
Gracii*
Deah Spike - dosłownie "rzut kością" Skill Ofensywny otrzymany w Garci. Używamy w PvP i Expie ;) Lecz niestety ma tylko 60% mocy tego co u SH czy Necro

Hmm to wreszcie ma 100% czy 60%? :)


Przy nightshade literówka:
Summon do PvP ma swietna kląwe i Heal

Następny skill=literówka :D
Mage Bane - IDEALNE(idealny) na magów (usuwa acumen, empower)* (nawiasy zamykamy) :D
Servitor Magic Shield - coś jak magic shield od PP.
a nie magic barrier?

No całkiem fajnie, parę poprawek i będzie idealnie. Popraw błędy które znalazłem czytając na szybkiego. Mam nadzieje że pomogłem i nie wyszedłem na pana sokole oko ;]
Pozdrawiam!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:49:44 pm »


Tyle ile daje wiedza z privów na temat l2.... Kosztowało mnie to całe 3 kk !! :D Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:50:51 pm »
przy sharing ablity zmien z unicorna na summona ;] .
2. Co do walk na oly
summonerzy/necro - ja zasadniczo zawsze wolałem na poczatku po bić pana gdyż wtedy traci u summek hp a nie ogary nie kontrolują jego hp .
Wtedy szybka zmiana targetu i walka latw ;] .

Tank -
W walce z palem/DA mozemy zaryzykowac i uzyc pare razy betray w miedzy czasie gdyz to czesto przechyla szale zwyciestwa .
Sk najgorszy przeciwnik po odpaleniu sos na naszym summonie w 3s ma full hp . Na niego jakos taktyki nie mam może coś napiszesz od siebie :) .

EE/SE i inne sakki z earse - najgorsza walka gdyz summon w kazdej chwili moze wyparowac chyba ze jest na dobrym plusie a przeciwnik earsa nie enchantowal na cost ;p (enchant skilla nawet na cost zwieksza skutecznosc z tego co wiem gdyz jego lvl rosnie)
w pare s nie mamy many i wtedy polecam biegac z as+haste pvp . Dmg nie zrobimy ale jesli summon bedzie tez zyl to buffy po sciagamy moze akurat zejdzie to co trzeba (on rebuff xD) ale gra na czas jest ;]


enchant skill
mi chodzilo np. na co ds enchatujemy :) ---> dla mnie najlepsze rozwiazanie pvp
passywy i takie tam na aktywnych skillach gra sie nie konczy

agu +1 int / pass clar

jak dodasz mniejwiecej rozpisane pvp na kazda klase to juz bedzie calkiem konkretny poradnik . Mam pytanie na jakiej kronice bazujesz swym PS ?
Demnic - 62 Ps lancer .... jak na razie wytrwały solo player xD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 26, 2011, 11:43:09 pm »


Tyle ile daje wiedza z privów na temat l2.... Kosztowało mnie to całe 3 kk !! :D Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika
Na ile ten summon? Bo o ile pamiętam chciałeś pokazać ile będzie miał na +0 a tutaj wychodzi, że jest na ++ ileś.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2011, 11:48:00 pm »


Tyle ile daje wiedza z privów na temat l2.... Kosztowało mnie to całe 3 kk !! :D Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika
Na ile ten summon? Bo o ile pamiętam chciałeś pokazać ile będzie miał na +0 a tutaj wychodzi, że jest na ++ ileś.
Oba na 5+ to niema znaczenia na ile są liczy się to, zeby miały równy lvl bo przyrost jest jednakowy

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:36:09 am »


Tyle ile daje wiedza z privów na temat l2.... Kosztowało mnie to całe 3 kk !! :D Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika

Napisałbyś swój poradnik, a nie narzekasz. W końcu to Twoje farmienie by na coś się zdało ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:46:15 am »


Tyle ile daje wiedza z privów na temat l2.... Kosztowało mnie to całe 3 kk !! :D Ja radze nie czerpać wiedzy z tego poradnika

Napisałbyś swój poradnik, a nie narzekasz. W końcu to Twoje farmienie by na coś się zdało ^^
Ja mam go gdzieś napisanego ale nie chce mi się wklejać obrazków skillów XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2011, 01:40:13 pm »
po cholere komu obrazki? jak ktos gra psem to skile zna, tu bardziej o cenne rady, wskazowki i madrosci z wlasnego doswiadczenia chodzi  :)



  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Phantom Summoner by Draves
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 27, 2011, 02:10:04 pm »
Dobra kasuję poradnik.. Wklej swój poradnik się troche pośmiejemy my...  :) narqq
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.