Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 435534 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1850 dnia: Grudzień 15, 2010, 09:48:21 am »
A więc mam pytanie . Tyrant ma następujące totemy :

1. Totem wilka który szybkość użytkownika o 20% i celność o trzy punkty
2. Totem niedźwiedzia , który Zwiększa pinkty ataku i krytyczny dmg o 20% a szybkość zmniejsza o 30%
3. Totem pumy który zwiększa szybkość ataku o 20% i celność o sześć punktów
4. Totem ogra , który zwiększa siłę ataku oraz obronę zarówno fizyczną jak i magiczną o 30% oraz krytyczny dmg o 10%
5. Totem królika który zwiększa szybkość ruchu i ataku o 30% oraz uniki o 12 punktów
6. Totem bizona , który zwiększa przy 100% hp tylko celność o 6 punktów , poniżej 60% hp podnosi celność o 6 punktów , punkty ataku o 10% oraz szanse na krytyka o 100 punktów a poniżej 30% hp zwiększa punkty ataku o 30% , szanse na krytyka o 300 punktów oraz celność o 6 punktów
7. Totem Jastrzębia który zwiększa celność o 6 punktów , szanse na krytyka o 100 punktów oraz krytyczny dmg o 30%

I teraz mam kilka pytań :

1. Którego totemu w jakiej sytuacji używać ??
2. Z kolei w jakich sytuacjach mam używać Zealota , Fortitude , War Frenzy i Riposte stance (myślę , że chyba nie trzeba tłumaczyć , co to za skille)
3. Skille ofensywne w co enchantować ?? W element , w power czy w duel i dlaczego ??
4. Jakie SA do fistów ?? Focus czy Health i dlaczego ??
5. Dye - które lepsze ?? +5Str/-5Dex i +4Con/-4Dex czy może +4Str/-4Dex i +5Con/-5Dex ??  Czy ten ubytek -9 Dex nie będzie aż tak bardzo odczuwalny ??
6. Jak idzie tyrantowi farma na kronikach gracia final , gracia epilogue , freya i h5 ?? Na czym najlepiej się farmi i zdobywa adene ??
7. A jak idzie w pvp na powyższych kronikach ?? Da się nim jeszcze skutecznie karać na pvp czy już w tych kronikach nie bardzo ??

Ok , to wszystkie pytania . Odpowiedź poproszę do następujących kronik : Gracia Final , Gracia Epilogue , Freya i H5 . Z góry dziękuję .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2010, 06:46:50 pm wysłana przez AleUrwal »


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1851 dnia: Grudzień 15, 2010, 11:44:57 pm »
Na wstępie powiem, że nie jestem jakiś pro, nigdy nie grałem na retailu i jedyne co napiszę to ze swoich własnych doświadczeń, może Ci się przyda, może nie.

1. Olewasz wilka, niedźwiadka i pumę, bo to syfy z małych lvli.
Rabbit - give me more speed, yeah. W sumie ja używam tego tylko do gankowania, gdyż do farmy niezbyt się zdaje na późniejszych lvlach.
Ogr - coś co .. ogry lubią najbardziej, czyli cannon. Imba combo w połączeniu z heavy armorem, gdyż zyskujemy na przeżywalności i hitamy mocniej z kulek. Jeżeli grasz na privie to często i gęsto jest tak, że wyfarmiony tyrek wcale nie musi podbiegać do nuka, czy łuka, tylko po prostu ładowanko i napierdalanko z dystansu.
Bizon - odpalamy przy niskim hp, gdyż wcześniej nie ma sensu i liczymy na to, że nasz nagły boost zgniecie przeciwnika zanim to my się skleimy
Hawk - imo dobre do expa , szczególnie z pasywnym focusem w broni, na pvp robe / light userów dość mocno może pokarać, co do tanków - lepiej zapomnij, imo 35% redukcji siły kryta strasznie nerfi ten totem.

3. Duel się nie opłaca, choć podobno we Freyi element nie jest taki mocny, więc nie wiem w co najlepiej, w każdym razie nie duel - na privach i tak to jest bugnięte
4. Łączy się z pkt. 5. Jeżeli robisz canonka (ja tak to nazywam) to focus jest nieprzydatny, a co się z tym wiąże i dex. Czysta siła fizyczna, że tak to ujmę, a więc -dex +str +con i heavy armor, broń na health
6. Zawsze w miarę expił , farmił, szczególnie fajnie idzie jak SE dostał btb i można lajtowo expić na masówkach
7. Jak idzie.. zależy jak leży, w każdym razie moim zdaniem postać nadal fajna, sprawiająca wiele przyjemności i mogąca ładnie -_-'ć.

Oczywiście mówię o oly, bo na otwartym terenie nie wybiegniesz z heavy i -9 dexa
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2010, 11:47:05 pm wysłana przez Linthar »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1852 dnia: Grudzień 16, 2010, 01:23:34 pm »
witam mam pytanie. na Epilogue zlozyc drac set czy lepiej czekac na dyn?
i teraz jakie suby zrobic pod certy? mam na subie ps 75. zmienic czy przyda sie?


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1853 dnia: Grudzień 16, 2010, 01:51:52 pm »
wolałbym focus, częściej wchodzi, no ale jak tam wolisz
odnośnie celki, a ud.. barierę tak samo jak glad masz, więc te 8 s do przodu, a dalej.. jak wolisz, bo ud (teraz nie pamiętam, czy teraz jest tak, że to daje procentowo, czy pasywnie defa) nie ogranicza zarzucania Ci bufka i heala, a tak.. nie wiadomo kiedy wskoczy celka i akurat może kończyć się np. na farmie btb i jak celka minie to SE z cd na btb za bardzo Ci nie pomoże, a przy większej ilości mobów zapewne zginiesz.

Co do seta - zależy jakie raty, wiadomo, że na low prędzej dorobisz się draco i jeżeli to priv to możliwość zdobycia s80, s84 to rzeczy odległe, czasami niedostępne i w tym czasie można przebiegać w draco, imo co do broni to nie ma porównania.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1854 dnia: Grudzień 16, 2010, 02:17:14 pm »
CELKA Z SUBY NE BLOKUJE OTRZYMYWANIA BUFFOW

skonczcie wypisywac herezje...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1855 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:01:21 pm »
CELKA Z SUBY NE BLOKUJE OTRZYMYWANIA BUFFOW

skonczcie wypisywac herezje...

confirmed
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1856 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:27:11 pm »
Zawsze tak było? czy od którejś kroniki ?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1857 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:39:38 pm »
od GE na pewno. wcześniej - nie wiem
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1858 dnia: Grudzień 16, 2010, 07:14:29 pm »
No dobra może na retailu, ale na privach różnie bywa, nie grałem na recie, nie wiem, wiem natomiast tyle, że swego czasu jak grałem na cerberusie SE to nie mogłem wrzucić btb desce


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1859 dnia: Grudzień 16, 2010, 08:45:30 pm »
A to dziwne bo jak ja grałem na Cerberusie se to nie miałem problemu z btb jak tank stał na celce  :shock:



  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1860 dnia: Grudzień 17, 2010, 12:28:55 pm »
Tak , ale nie koniecznie musieliście grać w tym samym czasie na Cerberusie . Kokikura na pewno grał na wtedy , kiedy może zostało to już naprawione...


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1861 dnia: Grudzień 17, 2010, 03:02:15 pm »
Ta, tylko pamiętasz kiedy ja grałem SE , tą Kyasuri? wtedy co Insomni się wkręciło, że btb ma 3 cd między healami, co tyrkiem grałeś jeszcze


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1862 dnia: Grudzień 17, 2010, 04:41:28 pm »
No dobra może na retailu, ale na privach różnie bywa, nie grałem na recie, nie wiem, wiem natomiast tyle, że swego czasu jak grałem na cerberusie SE to nie mogłem wrzucić btb desce

Mam pytanie, ale kogo obchodzi, że na jakimś lolpirvie coś nei działa? My rozmawiamy tutaj o L2, a nie o "L2 wannabe" więc pisząc takie brednie dla innych użytkowników w forum, którzy grają w prawdziwe L2, a nie jego śmieszną podróbkę, wprowadzasz ich w poważny błąd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1863 dnia: Grudzień 17, 2010, 05:03:28 pm »
Na wstępie zaznaczyłem, że nie grałem na retailu i moje doświadczenia są z privów, a że prezentują one podobny poziom, stopień zabugowania to tak to ująłem. Dodałem też jak to wygląda na privach , co często nie działa itd, więc nie wprowadzam go w błąd, a uświadamiam jak może być jeżeli gra na privie.

Większość tych użytkowników gra na lol privach panie pro retail, więc nikogo to nie urażając to Ty ich możesz czymś wprowadzić w błąd. Dalsza rozmowa nie ma sensu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 05:10:13 pm wysłana przez Linthar »


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1864 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:39:23 pm »
mam pytanie dot. Punch of dooma. Pewien tyr high rate master powiedzial ze we frei nie ma sensu uzywac tego skilla i teraz sam mam watpliwości. Czy to prawda czy to tylko na jego lolhr tak dziala??


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1865 dnia: Grudzień 21, 2010, 12:41:56 am »
mam pytanie bo mam do wyboru Tyr 73 albo robić od nowa deske głownie chodzi mi o pvp/rb/farme czy Tyr biję też tak efektowanie jak deska i czy farmi równie dobrze? tzn dps-u wiekszego od deski na rb-ku nie wyciągnie ale czy chociaż nie zostaje w tyle ?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1866 dnia: Grudzień 21, 2010, 09:25:36 am »
AoE  - Deska>Tyrant
moby pojedyncze  - Tyrant>Deska

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1867 dnia: Grudzień 21, 2010, 08:57:08 pm »
Az specjalnie się zalogowałem. AoE Deska>tyrek, koleżka chyba nie gra w to samo l2. Ten temat powinien być zablokowany dla ludzi którzy nie wiedzą jak wygląda prawdziwe l2 a nie l2j-priv.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1868 dnia: Grudzień 21, 2010, 09:18:31 pm »
Tyle że Jedi napisał tak samo.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1869 dnia: Grudzień 21, 2010, 11:51:15 pm »
Tyle że Jedi napisał tak samo.

Dla Kakalo tyrek>deska jeżeli chodzi o AoE
No cóż... Moim zdaniem deska, frenzy, zealot, pole > skille masowe tyrka+totemy
Tyrek bez MP nie pociągnie na AoE, deska za to nie ma dużego (porównując do tyra) zapotrzebowania na MP

Btw. MrJedi nie gra(ł) na Offie US server? Bo jak tak, to nie wiem co tu tekścik Kakalo robi
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1870 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:26:54 am »
Az specjalnie się zalogowałem. AoE Deska>tyrek, koleżka chyba nie gra w to samo l2. Ten temat powinien być zablokowany dla ludzi którzy nie wiedzą jak wygląda prawdziwe l2 a nie l2j-priv.
Zapraszam Twojego Tyrka do np. FoGu na powiedzmy bug spota, a ja przyjdę swoja deską. I zobaczymy kto ustoi dłużej i będzie lał więcej mobów czy ciągnął więcej pokoi.
GK jest dobry jako drugi DD w AoE party. Robi na prawdę niezły dmg z fistów, ale z mojego doświadczenia wynika, że sam nie ustoi tyle co deska. No i tylko dlaczego _nigdy_ nie widziałem solujących AoE tyrantów - tak jak desek, sd, tanków czy innej maści melee DD.
Serwer masz w sygnie.
A co do uwagi o blokowaniu tematów/wątków to pewnie miałeś siebie na myśli

Pozdrawiam
PS. Posiadam zarówno Titana jak i GrandKhavatari
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 08:29:39 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1871 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:39:20 pm »
Witam. Jaka a grade zbroje proponujecie dla tyrka? Na tej stronie Linthar napisał że z odpowiednimi dye'ami  można bić z heavy tallum setem. Co o tym myślicie? (Kronika- Gracia Final)


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1872 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:41:46 pm »
Oczywiście, że tallum heavy.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1873 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:05:16 pm »
Jakieś argumenty  :P?


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1874 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:07:47 pm »
Jakieś argumenty  :P?

bonusy z niego?:D