Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84622 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:21:24 pm »
Dla mnie wszystko powyzej 5x to juz high rate ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:24:37 pm »
Dla mnie wszystko powyzej 5x to juz high rate ;]

o.O Abyss x7 to hight rate.... ;/ ;/  hehhehe Już tam nie gram.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:33:53 pm »
eh jacy wy elo fakersi jesteście... "powyzej x5 to juz higt rate dla mnie" "dla mnie x5 to juz higt rate" eh ciekaw jestem co osiagnelsicie na takich serwerach...

przestancie juz pisac jakie raty bo to na razie jest ankieta: "TAK" lub "NIE"


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:42:15 pm »
Wole pracowac na ten lvl 60+ tygodniami na low rate, niz na 70+ + graty S w kilka dni na high. Jestem czlowiekiem, ktory czerpie najwieksza satysfakcje z rzeczy, na ktore dlugo sie pracuje:)...ale to tylko moje skromne zdanie ;]
Wracaja do servera...to jak wczesniej wspomnialem jestem na tak przy ratach max 4, min. 1000+ osob online (wiem, z poczatku to niemozliwe ale...chodzi o perspektywe serva...by byl to powazny serwer z ambicjami), na profesjonalniej maszynie a nie gdzies u kogos "w garazu" ;P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2007, 03:50:07 pm wysłana przez prz3m3k »


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 13, 2007, 03:56:06 pm »
@fedur - duzo, bardzo duzo ... ale co tu sie rozpisywac:
Jesli gram na 3x a ty na 60x - to majac ten sam lvl co ty i te same gratki co ty - osiagnalem 20x tyle co ty ;) - i looz Panowie.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 13, 2007, 04:02:42 pm »
Wole pracowac na ten lvl 60+ tygodniami na low rate, niz na 70+ + graty S w kilka dni na high. Jestem czlowiekiem, ktory czerpie najwieksza satysfakcje z rzeczy, na ktore dlugo sie pracuje:)...ale to tylko moje skromne zdanie ;]
Wracaja do servera...to jak wczesniej wspomnialem jestem na tak przy ratach max 4, min. 1000+ osob online (wiem, z poczatku to niemozliwe ale...chodzi o perspektywe serva...by byl to powazny serwer z ambicjami), na profesjonalniej maszynie a nie gdzies u kogos "w garazu" ;P

Bez przesady, na 50x S gratów nie ma się od tak *pstryka xD*
Tym bardziej że bedzie to NOWY server BEZ gm shopow, więc tylko z robienia Q bedziesz miec szmaty...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 13, 2007, 04:35:28 pm »
Bardzo dobry pomysl.Mysle ze raty moga byc od 5x-15x :Pa czy c4 czy c5 to obojetne


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 13, 2007, 05:21:55 pm »
Jak maja być raty podobne do EPI to ja dziękuję. Nie po to tam gram tyle miesięcy już, żeby sobie zmieniać od tak serwer. Chyba, że po odejściu UN zacznie sie sypać wszystko :D


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 13, 2007, 05:22:45 pm »
Tak.

Trzeba nam shardu low rate, bo takich jest naprawdę w Polsce i na świecie bardzo mało.

Tak.

Na wysokich ratach gospodarka jest do bani, bo od razu ma się s-graty. Natomiast na low rate gospodarka już w zalążku kwitnie, a w szczególności w pierwszych 2 miesiącach działalności.

Tak.

Low rate jest pod dużą ilość osób, a miejmy na uwadze, że na nasz serwer będą ludzie walić drzwiami i oknami, a niektórzy posuną się nawet do tylnej furtki. Wszyscy porzucą swoje postacie[, a w szczególności ludzie z retka], by móc zagrać razem z nami.

Tak. Low rate, tak.

Tak.

W pierwszych tygodniach będzie online 600+.

Tak.

Nasz serwer musi być między narodowy, albowiem, jak dobrze wszyscy wiemy, gracz, który zorientował się, że 99% shardu to Polacy nie znający podstaw angielskiego, to będzie expił swoją postać do upadłego, aby nam pokazać, że wcale go to nie zniechęca.



P.s. Jeszcze raz pozdrófka dla elo ziomów, co myślą, że w grze można coś osiągnąć.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2007, 05:25:40 pm wysłana przez mik0s »
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 13, 2007, 05:32:02 pm »
Swiete slowa mik0s,

a to mnie rozbawilo do lez:

Jeszcze raz pozdrófka dla elo ziomów, co myślą, że w grze można coś osiągnąć.

gratzzz!



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 13, 2007, 05:37:36 pm »
c4 czemu nie ja bym gral  tylko raty takie 10x miniumum


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 13, 2007, 05:54:35 pm »
Wiec jak dla mnie to raty max 5x, C4 czy C5 to bez znaczenia ale lepiej dobre C4 niz badziewne C5, bez GM shopow i bez kotkow do zmiany profy :P...
AyGo


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 13, 2007, 07:46:31 pm »
Witam.
Jeżeli chodzi o server to moim zdaniem najlepszy byłby 'C4 Retail x1'.
Dlaczego C4?-
Jest najbardziej dopracowany i niema żadnych wiekszych bugow.
Dlaczego 'x1'?
... W Necie jest całe mnóstwo serverów od 5x w zwyż.
Ja osobiście zwiedziłem Bardzo dużo serverów: Allseron, Ancient Legion, Paradise, Dragon-Network, Everlast, niedawno Supreme, i wiele innych których nazw już niepamiętam. Z całej masy tych światów
najlepiej grało mi się na Allseronie i Ancient Legion mimo że są tam Rate'y x2. Na reszcie serverow spotkalem sie z chamstwem i wulgaryzmami, celem gry było bicie nowego lvl i dorwanie nowego sprzętu i pvp, nic poza tym. Natomiast  na RPGowych serverach Liczyło sie to jaki jesteś a nie to jaką postać masz... 'Bicie lvli' na tych serverach to byla przyjemnosc gdyz zapominalo sie o dochodzacych % a zajmowalo Rozmawianiem z ludźmi.
Z Doświadczenia moge wam powiedziec ze RPGowe servery są Najlepsze.
Dużo ludzi by zrezygnowało z 'Rate x1' bo napewno niemają tyle czasu na gre...
no więc ... Niema sie co spieszyć, warto zasmakować gry od 1-40lvlu postaci a nie prześmigać to i zapomnieć. Jeszcze Raz namawiam Wszystkich Graczy żeby kiedyś spróbowali zagrać na RPGowym serverze z Ratami x1 ... Obecnie nieznam żadnego dobrego servera o tych ratach, lecz mam nadzieje że jakiś wkońcu powstanie. I że będzie to wasz :].

Pozdro dla Saladin'a (pamiętaj jak chcesz chicior to tylko C4.Retail.x1)

Sry za błędy ;)

PS. Jak Chcecie żeby server wypalił to potrzebna mu doooobra reklama i rozgłos .. inaczej ... dupa...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2007, 07:50:24 pm wysłana przez Xanix »
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:59:10 pm »
Jestem za zrobieniem takiego serwera :] Raty x1 to troche przesada bo przez to bedzie pelno graczy ktorzy graja postaciami latwymi w expie. Na caly serwer beda ze dwa Orcze szamany :P (lol) i jeden Elven Knight wiec wolabym raty x7 albo x30+ :].  Full C4 tylko
Ps. Jesli nie bedzie mana potek to w ogóle nie bedzie OL no i moze jeden WC kurcze niech bufferzy maja opcje robienia tych potek bo bez nich troche lipa. Niby co taki OL zrobi sam bez potek nie majac SE u boku ... ?Wypompuje sie w moment
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2007, 09:25:21 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 13, 2007, 09:45:23 pm »
@Xanix święte słowa :) Nie koniecznie musi byc to retail...
Poprostu serwer powinien byc dla ludzi z klasa, ktorzy nie sa "dziecmi" nie ze wzgledu na wiek (szczegolnie dziecmi neo :P), lecz ze wzgledu na zachowanie, bo nie jest przyjemne grac na serwie gdzie panuje rasizm czy kazdy kazdego wyzywa i klnie...
Raty jak juz pisalem dla mnie hmm 5x (moze jak inni pisza 7x) max...
Jesli takowy serw powstanie bede jednym z pierwszych ludzi jacy tam zagoszcza i jesli wypali to zostane...


PS: @Xanix czy retail bylby dobry to nie wiem bo np mi szkoda kasy troche na wydanie na gre na jakims serwie i napewno nie wydam bo mi nie chodzi zeby serw byl bez bugow i cacy lecz chodzi mi o zabawe...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 13, 2007, 10:49:37 pm »
A ja bym sobie pograł tak hardkorowo na x1 all raty :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 13, 2007, 11:48:01 pm »
Ja jestem jak najbardzie za :) i z pewnoscia zrezygnowalbym z dotychczasowych postaci i zaczal grac na tym ;) Wolalbym C5 chociazby ze wzgledu na wzmocnionego glada  :P ale C4 tez ,,moze byc"
mysle ze x7 bylby wystarczajacy ;) mile widziane byloby gdyby byl darmowy :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 14, 2007, 07:09:54 am »
Zanaczylem, że bym grał Ale tylko jakby były raty 1X. Wolałbym full C4 ale jakies dobre C5 off tez by styklo :)

EDIT
Widze ze wiekszość chce raty ok 7X (dle mnie EPI 4x to jakis zbyt high było :/). Wiec o dobrej 1X moge zapomnieć pozostaje czekać na abyssa :/.

Ale powiem, że jakby zrobić porzadny 1X z niewielkim modem na C5 to by znaleźli sie gracze. Takich serwerow nie to ze jest mało. Takich serwerow nie ma. A jak admin mysli o powaznym serwie a nie "for fun" to rate conajwyzej 3X. Gralem na 12X i niewiele lepiej sie czulem niz na 300 abysa :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2007, 07:20:06 am wysłana przez Snitas »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 14, 2007, 09:47:33 am »
Rate x4-x7 max...Co to za radocha grać powyżej 10x?Postać zrobiona na takim servie też powodem do dumy nie jest  :P

Myślę, że dobrze byłoby gdyby serv był pod C5.Niedobrze mi gdy patrze na stada nieśmiertelnych nuków w C4  :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2007, 10:00:33 am wysłana przez Dalv666 »



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:13:54 am »
Mam na EPI 70 lvla  (4X) i to tez wielka radość nie jest :p. 1X jest najlepszy. NAjlepiej zbalansowane wszystko. Exp cp kasa drop wszystko ze soba wspolgra idealnie. Questy mozna robić bo juz na 4-5X sie nie oplaca -.-


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:48:47 am »
no wiesz jak na epi robilem hidden truth to za 2 dni w sumie niezbyt wymagajacego questu dostalem 9,7kk expa (plus 2 szt bizu middle b grade) wiec sie czasem oplaca :P
a co do rat...nie wiem czy 1x to najszczesliwszy pomysl,chyba wolalbym przecierpiec kase i isc na offa,raty 4-5:za duzo konkurencji,raty 7x-powazna konkurencja to tylko chyba abbys a tam duzo ruskich wiec chyba polacy najszczesliwsi tam nie sa :D


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:32:03 pm »
no wiesz jak na epi robilem hidden truth to za 2 dni w sumie niezbyt wymagajacego questu dostalem 9,7kk expa (plus 2 szt bizu middle b grade) wiec sie czasem oplaca :P
a co do rat...nie wiem czy 1x to najszczesliwszy pomysl,chyba wolalbym przecierpiec kase i isc na offa,raty 4-5:za duzo konkurencji,raty 7x-powazna konkurencja to tylko chyba abbys a tam duzo ruskich wiec chyba polacy najszczesliwsi tam nie sa :D

Ja jestem szczesliwy na Abyss 3x a tam ruskich ohoho :)
AyGo


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:53:15 pm »
Cytuj
PS: @Xanix czy retail bylby dobry to nie wiem bo np mi szkoda kasy troche na wydanie na gre na jakims serwie i napewno nie wydam bo mi nie chodzi zeby serw byl bez bugow i cacy lecz chodzi mi o zabawe...
Sorki moja wina źle sie wypowiedziałem bo pisałem w pośpiechu i źle mnie zrozumieliście ... napisałem "C4.Retail" ... Chodziło mi o Oficjalne pliki C4 100% działające a nie jakieś tanie modowane C5 z bugami które ciagle trzeba naprawiać ... Mam nadzieje że teraz wszystko jasne ;) ...
Wciąż Licze na Rate'y x1 i Pozdrawiam ;).
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:56:22 pm »
ale dobrze Cie zrozumielismy... tyle ze jak mialbym sie meczyc na x1 to wole isc na offa co i tak planuje...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 14, 2007, 01:32:56 pm »
O to właśnie mi chodzi, że ludzie chcieli by zagrać na Retailu, i zdecydowana większość z nich poprostu niema na to kasy. Taki server z Ratami x1 Najbardziej zblizy ludzi do Retaila i napewno taki server znalazł by swoich fanów. Moim zdaniem robienie kolejnego servera +/-x5 niema sensu bo są naprawde bardzo dobre servery o takich ratach. Na x2 mamy Allseron, Na x4 jest EPI, na x7 Roxy a wyższych Rate'ow tak od 10x++ Jest naprawde od groma, a naprawde dobrego servera x1 Niema (Ja sie osobiście niespotkałem, jedynie jakiś Łotewski z 24 graczami) Jeżeli w planach ma być Rate x1 i C4 Ja osobiście bym biegał po starych znajomych z Serverów i napewno zbił tu klan. Ale oczywiście Decyzja w najmniejszym stopniu niezależy odemnie ja tylko daje propozycje... i Myśle że jest ona dobra.

btw.
Cytuj
... tyle ze jak mialbym sie meczyc na x1 to wole isc na offa
A na Offie niebedziesz sie męczył z tym Ratem?
Pozdrawiam ;).
Living just for Dying.
Dying just for You.