Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84626 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 17, 2007, 09:32:47 pm »
Cytuj
licząc na przeforsowanie waszego stanowiska.
Jakie przeforsowanie ? Poprostu wypowiadam się tak jak robią to inni a to że wypowiedizałem się kilka razy to nieznaczy że chce kogoś przeforsować, ale to że chce kogoś nakłoić, przekonać. Stosuje do tego, myśle że dobrą argumentacje bo wiele postów wygląda tu tak:
"x5 bylo by fajnie hihi" ...
Cytuj
Serwer jeśli powstanie to na pewno nie na ratach x1
nie wiem kim Jestes i czy tobie dane o tym decydować ale póki niebędzie walnięte bykiem "Rate servera większy od x1" to ja nieprzestane.

A co do super wierszyka czy tam piosenki Koszalka. To pewnie większość widzi w tym tylko głupią rymowanke ale jakby kto przeczytał dokładnie to tak właśnie jest, i w 100% sie z tym zgadzam.


Mimo wszystko ciągle licze na Rate x1
(i dla tych co chcą mnie zagasić ciągle będe na ten rate liczył)
Pozdrawiam ;)

Edit: Zarean Akurat tobie wieże bo to widać po wypowiedziać. Nie żebym miał coś do czesia ale wątpie że to dla niego cosik więcej ;). (Niemam zamiaru nikogo obrażać)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 09:45:48 pm wysłana przez Xanix »
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 17, 2007, 09:32:59 pm »
Skazujecie mnie na serwy x300?? Dlaczego?? Gracie tylko po to, aby byc najlepszymi i pokazac innym "Ha... Patrz lamko: nic nie robie caly dzien, w domu widac mnie jak cien, mam A gratki podniesione, prace mam daleko w czole." Przeciez to gra, nie kaze wam siedziec 24/7. Looknijcie na te rady w c5, jedna z nich mowi "Nie bedziesz gral 24/7 w gre twoja, obrazac innych nie bedziesz, a takze bedziesz robil przerwe na kilkanascie minut w kazdej godzinie twojej gry".
*Po dlugich rozwazaniach odezwal sie w koncu*
Raty x1 zrobilyby zbyt duza luke pomiedzy ludem.


x5-x10 i tyle

Nie sadz po innych, ze w tworczosci nic nie widza oprocz glupiego zlepka slow.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 09:36:45 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 17, 2007, 09:53:24 pm »
Najlepiej full c4 , raty 10-20x. :]

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:01:07 pm »
wole mieć 35 lvl na 1X niz 70 na powyzej 3X.

Jaka luka? Na kazdym serwie ponizej 10X będzie luka. Grając na 4X (EPI) tez jest wielka luka między tymi co mają mnniej czasu na gre a tymi co mają więcej. Nie chcesz luki idź na 10000X gdzie po 15 nimutach kazdy bedzie mial 78. Nikt nie każe ci grać na 1X masz do wyboru wiele innych bardzo dobrych serwerów z zakresu 5X. A ci co chcieliby pograć przyjemnie na 1X nie płacąc za retaila nie ma nic. Zastanawiałbym się poważnie nad retailem jakby zrobili nowy serwer od 0 ale taki nie powstanie już.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:16:52 pm »
ludzie co wam tak zależy na tym x1? graliście kiedyś w ogóle na takich ratach? wyobraźcie sobie mój kumpel na epi x4 na 76lvl bije 0,2% w godzine na x1 było by to 0,05% w ciągu godziny! nie wiem jak wy ale ja jednego lvl nie wbije w rok


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:19:07 pm »
Czytaj wypowiedz do konca, a raczej od poczatku. Ja sadze, ze nie ma szans na stworzenie serwa x1 albowiem nawet jesli uda sie te 10k ludu w godzinach szczytu zalatwic (nie wiem jak ale zalozmy na to)to bedzie trzeba lepszy serwer kupic i tyle, a po kilku miechach nie starczy kasy nawet z donatow.
EDIT
Podsumowanie:
Co do x1:
1. Jak bedzie ludu duzo to na serwer braknie kasy po czasie
2. A jak nie bedzie duzo ludu tylko tyle co na srednich lub dobrych serwach to i tak dupa bo nie bedziecie dawali rady.

Graliscie kiedys na genesis?? Nie te genesis x30, tylko x1.

Ja twierdze, choc moje twierdzenie jest prawie w 100% bledne. Retail ma zrownowazony rate, na poczatkach jest wyzszy i pozniej spada. Nigdy nie gralem na retailu i prosze o wypowiedz kogos z retaila z doswiadczeniem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 10:27:45 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:55:30 pm »
Eemm chyba cos ci sie pomieszalo z tym 10k ludu
co do rat 1x imho kazdy kto pragnie tych rate ma mocno poprzestawiane w glowie...
rate 1x zostaly ustawione przez ncsoft zeby jak najdluzej ludzie bili te cholerne lvle i wiecej hajsu wplacali do  ncsoft warehouse a poza tym zeby grac na rate 1x musi byc baaardzo duzo ludzi

wole mieć 35 lvl na 1X niz 70 na powyzej 3X.

Tak gratuluje ty po miesiacu masz 35lvl ja po miechu dajmy na to 60....ty farmisz w EG ja tez farmie ale ludzi w pvp oraz swietnie sie bawie na cs
Podsumowaujac:
Tak ustawmy rate 1x nawet -1x bo przeciez wszyscy lubimy masturbowac sie podczas zabijania 43353 moba na 30lvlu Gangsta PVE jeah


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:10:20 pm »
Małe Offtopowe pytanie do Admina? jakiś plan z Polskim serverem czy Ogólno-krajowym ?
Jeżeli ma to być ogólno-krajowy server to faktycznie Rate.x1 to zły pomysł.
Bo na takim Rate'cie ludzie powinni się z sobą zżyć i kooperować, poznać się blizej i skumplować. I naprawde dobrze się razem bawić.

"-a co z Ruskimi sie tak nieda?" Oczywiście że się da, raczej każdy gracz potrafi się posługiwać Językiem Angielskim. Ale większość (Ja również) zna go na takim poziomie że sprzetać/kupić coś pochandlować i ustalić działanie w party/na raid bossie, i na tym się to kończy.

Więc prosił bym o Wypowiedź Saladina, lub kogoś ważnego w tej sprawie.
Na temat Planu servera mianowicie:
-Wyłącznie PL
-Czy też Ogólno-Krajowy / Europejski ... zwał jak zwał... ???

Licze na Rate x1
Pozdrawiam ;)

Edit: Do Thaald:

Cytuj
Tak ustawmy rate 1x nawet -1x bo przeciez wszyscy lubimy masturbowac sie podczas zabijania 43353 moba na 30lvlu Gangsta PVE jeah
Niebądź bezczelny. poza tym jeżeli ty masturbujesz sie przy tej grze to sory ale to z tobą jest coś nie tak?

Cytuj
rate 1x zostaly ustawione przez ncsoft zeby jak najdluzej ludzie bili te cholerne lvle i wiecej hajsu wplacali do  ncsoft warehouse
Jest wiele Darmowych Gier MMORPG i Żadna niejest, że tak powiem "High Rate" bo też trzeba się namęczyć żeby coś osiągnąć. Mały Rate niejest do Czerpania sporej kasy z bijących lvl gosci. -Jak ty to określiłeś.
Ale został raczej tak opracowany przez autorów, w tym wypadku NCSoft, żeby czerpać jak największą przyjemność z Gry.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 11:23:08 pm wysłana przez Xanix »
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:15:10 pm »
Dragon Luna 1x  :twisted:


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:25:25 pm »
Dzieki za Dragona, Grałem tam z Tydzień i mam dość. Bo to już niejest Lineage, to jest jakiś mutant popromienny.
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:30:22 pm »
ale na czym grałeś ? , ja tam zobaczyłem ze ten 1x to jest dopiero chyba stawiany bo specyfikacji sprzętowej nie ma i jest off jak dotychczas i czekam aż powstanie , a jedyne co mi sie tam nie podoba to wytwarzanie tych potków ale ciężko jest łatwo żyć.(z braku laku dobry kit , chociaż na dragonie grałem ojojoj nie pamiętam kiedy ale doszedłem do 18 lvlu chyba i znalazłem lepszy :D)


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 18, 2007, 02:44:12 am »
Raty, ratami - kazdy serw ma swoj klimat, ktory jest tworzony przez ludzi na nim grajacych.
Z doswiadczenia tylko wiem, ze im wieksze raty - tym wieksza rotacja i mniej ludzi tworzacych jakis rdzen w kazdym klanie,
ludzi ktorzy sa niekoniecznie "power-players" ale poprostu sa "stalymi graczami" i nie miewaja kilkumiesiecznych przerw,
bo akurat probuja nowy serwer, czy inne raty.
To wszystko jest kwestia podejscia do gry, do czasu, do ludzi, do tego - co chcemy stworzyc.
Jesli ma byc to serwer "for fun" - to naturalnie, ze raty x1 nie maja najmniejszego sensu, bo czystego "fun" nie znajdziesz na x1,
jesli do tej pory grales na x10.
Najnizsze raty z jakimi mialem do czynienia przed Abyssem (x3) to bylo x7. Przesiadajac sie na Abyssa myslalem:
"Kurcze - odbilo im (decyzje podjal klan i nie mialem na to zbyt duzego wplywu, albo lepiej powiedziawszy - dalem sie "przegadac"),
jak ja mam dac sobie rade moim Krasiem na x3??? - przeciez to bedzie mordega ..."
Zmienilismy serw i zaczelismy pykac ... poczatki nie byly trudne, pozniej troche schodow, a teraz nie zmienilbym tego serwa
na zaden wyzej ratowany. Dlaczego? Jak juz wczesniej "spiewalem" - sprawa jest prosta - widze to baardzo czesto:
ludzie przychodza i odchodza -> na kazdym serwie, w kazdym klanie, ale jesli ktos "zasmakuje" troche tego "starania sie"
o wiekszosc itemkow - wypraw klanowych po glupie CBP, czy CL, czy jakies partsy - to zostaje ...
Jasne, ze jedni powiedza - ach - zrobil juz tyle na niskich ratach, to szkoda mu to zostawic ...
moze i tak, a moze i nie - ja mysle, ze to bardziej oddaje sens tego calego "wspolnego pykania" ...
Do tej pory (na innych serwach) zawsze z niecierpliwoscia ogladalem kolejne lvle i to jak rosny mi %,
sa serwy na ktorych dokladnie wiedzialem ile % dostaje za takiego, czy takiego mobka...
Tutaj przestalem zwracac na to uwage - sa inne cele, a zdobywanie expa, czy lvli przychodzi jakby "przy okazji"...
Wszystko jest kwestia osobistego stosunku do Lineage - do tego jak spedzam te kilka godzin w swiecie L2, to wszystko.
I niech nikt nie liczy na to, ze ta dyskusja przycichnie, umilknie, czy na to, ze zwollennicy x30 przeciagna na swoja strone tych x3,
albo odwrotnie - nic takiego sie nie stanie ... najwazniejsze jednak - zachowac troche dystansu i darowac sobie "osobiste podjazdy"
- bo to nie ma na prawde najmniejszego sensu.

Z denia loozu i Humoru jest najlepsza metoda na takie pogaduchy.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:33:27 am »
Koszalek. Masz racje w tym co piszesz, ale dla wielu ludzi raty x1 to olbrzymie wyzwanie, którego oni boją się poddać...


Btw. Jeśli chodzi o klimat, to proponowałbym podział na rasy, a mianowicie:

Mroczne Elfy i Orkowie - rasy z reguły podłe, nie mogłyby się sprzymierzać z Elfami

Elfy - rasa łagodna, nie nawidzaca swoich braci Mrocznych Elfów, nie mogąca się sprzymierzac z Mrocznymi Elfami i Orkami

Ludzie i Krasnoludy - rasy neutralne, mogace przystapic, gdzie tylko maja ochote.

Po wprowadzeniu czegos takiego jest juz wstepny klimat (zgodnie z ksiazkami fantasy) i mozna go rozkrecac, a po pewnym czasie niesamowicie zzyc sie z gra ;)
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:39:52 am »
Dobre, dobre - choc juz slysze te protesty ;) - pewnie nie dojdzie do realizacji, ale pomysl nie jest zly ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 09:46:38 am wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:17:12 am »
Jestem za x1 i jelsi przejde na ten serwer bede ... jak zwykle krasnalka ciagnac gospodarke nowo rozwijjacego sie swiata  :P

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:10:16 am »
tak jak sie nad tym glebiej zastanowic to raty 1x...doprowadziliby w krotkim czasie do upadku serwera...po 1-sze o ile wiem gospodarka na offie jest w daleko idacym stopniu oparta na botach,nie wyobrazam sobie kogos garajacego spoilem ktory wyciaga animal bones czy inne smieci bez przerwy przez 12 godzin na prywatnym serwerze ;) a takich "bot-krasiow" musialobybyc pelno bo inaczej ludzie latali by w c gratach na 65+ lev ;) a b by mieli z dropow...widze to na epi...serwer na powaznie (bez wipe'ow) stoi 8-9 m-cy i ludzie sie zabijaja o a graty typu rekawice tallum czy dark crystal,malo kto sklada,pelne itemki a jak sie juz pojawiaja to po astronomicznych cenach,o broni to juz w ogóle nie mowie 
(a jak sie juz pojawia to low a z questow subkowych),bizuterii wyzej black ore nie uswiadzczysz etc etc a krasiow i graczy potrafiacych sobie radzic na epi jest sporo....oczywiscie to nie oznacza ze na epi nie ma setow a grade ;) wiec moj przydlugi wywod prowadzi do jednej konkluzji-jesli bede chcial grac na 1x to wole isc na ofa,bo...:
1.interlude itd a nie c4 pts czy modowane c4 na c5,to jest jednak roznica ;)
2.stabilna gospodarka juz od wstepu
3.ogromna ilosc graczy
4.serwer prywatny ustawiony pod raty 1x to nie byloby 4fun ze tak powiem...ciezka charowka,robienie najpierw krasia zeby potem wyposazyc i utrzymac maina...to chyba jednak nie to...jestem prawie pewien ze w krotkim czasie serwer liczylby sobie gora 50-100 osob a to przeciez nie o to chodzi..a i jeszcze jedno,zalozmy ze gram te 8 m-cy,osiagnalem ciezka praca cos tam,mam jakis tam sprzet,jestem z siebie dumny i...bzzzzyt,ni ma serwera,albo wipe...przeciez to priv :) to jest ten caly bol...
ps:nie sadze zeby to ktos przeczytal ale podzielic sie tym musialem :D


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:48:59 am »
Xanix,Snitas powtarzam po raz kolejny rat x1 nie będzie na serwerze strony na 100% ale...
być może takie będą na innym który powstanie.

A informacje mam z pierwszej ręki.Jestem byłym modem/supmodem tego forum (a dupa Sal jest moim podnóżkiem ;P)

Soul podział "rasowy" masz na Ancient Legion czy Everlaście.Grałem długo na tym drugim i powiem tylko tyle że to jedna z najgłupszych rzeczy jakie można zrobić na serwerze.Pięknie wygląda to tylko w teorii.

P.S. Thaald zmień sobie w końcu płeć w opisie dupo ;P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 10:51:35 am wysłana przez Rake »
[


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:53:14 am »
Ja marze o wlasnie takiej sytuacji i wszytskie twoje argumenty mnie wlasnie przekonuja do rat x1. Tam kazdy przedmiot ma swa ogromna wartosc i na taki karmian set pracuje caly klan w pocie czola.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 18, 2007, 10:54:27 am »
Wiem wiem. Grałem tam. Tylko, że to jest bardzo ciekawa idea. Oglądaliście filmiki powstale z okazji interlude np? Tam masz wlasnie przedstawione takie wojny ras i wg mnie to naprawde napedza klimat. A osoby ktore potrafia tylko krytykowac i nic innego, lepiej niech nei graja na tym serverze...

Raty x1 zmienilbym na max x4...
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:13:43 am »
Wiem wiem. Grałem tam. Tylko, że to jest bardzo ciekawa idea. Oglądaliście filmiki powstale z okazji interlude np? Tam masz wlasnie przedstawione takie wojny ras i wg mnie to naprawde napedza klimat. A osoby ktore potrafia tylko krytykowac i nic innego, lepiej niech nei graja na tym serverze...

Ideą komunizmu była powszechna równość,sprawiedliwość i szczęśliwi ludzie.Tyle na temat "ciekawych" idei...

Nie krytykuje tylko patrze na wszystko z dystansem czego niektórym gorącym głowom troche brakuje.Nie wiadomo jeszcze czy serwer powstanie a niektórzy już zakładają że będzie po 1-10k(sic!) graczy i spierają się o raty,questy na zmiane profesji...
[


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:37:59 am »
Ej. Rake. Nie mowilem o Tobie o tym krytykowaniu, tylko ogolnie o tych, co sie sprzeciwiaja na innych serverach temu.

Bo polakom najprosciej tylko po wszystkich jechac i krytykowac oraz psuc wszystko co dobre. Sorry, ale taka jest prawda. Sami nic nie wkladaja z siebie, to innym beda utrudniac a jak...

Ja tam jestem za tym podzialem tak czy owak :)
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:39:55 am »
Rake - nikt sie nie "spiera", tylko toczymy ozywiona wymiane zdan - przeciez to normalne ;)
Temat jest ciekawy i zaloze sie, ze wielu z nas chcialoby pograc na forumowy serwie.
Kwestia rat, questow, itp. jest kluczowa dla kazdego serwa, dlatego tez tutaj pojawiaja sie te "goretsze" glosy.
Przeciez to jest swietne, ze tylu ludzi zabiera glos w tej sprawie - to znaczy, ze temat jest interesujacy (4k otworzen).

A z drugiej strony - po co wyjezdzasz tu z jakimis tekstami o komunie??
Jaki to ma zwiazek z "ciekawymi" ideami? A jaki z forumowym serwem L2??
Chcesz komus dopiec?? Z jednej strony mowisz o goracych glowach - a z drugiej podzegasz nerwowe nastroje??
Tego nie jestem w stanie obczaic... troche to dla mnie bez skladu - nie klei sie i zupelnie tu nie pasuje.
Przemysl troche i powiedz, co chcesz powiedziec - i nie wrzucaj tu ludziom od komuchow,
bo na dobra sprawe 90% forumowiczow w zyciu na wlasne oczy nie widzialo prawdziwego komucha,
takze pozostanmy przy kwestiach o ktorych mamy choc BLADE pojecie - oko?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 11:41:44 am wysłana przez Koszalek »


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:44:21 am »
Czyzby paru VIP-ów z tego forum chcialo zarobic ujemne punkty?
- Nie?
-To kulturalnie wracamy do rozmow, na temat:
czy byś grał? Jeśli byś grał to wolałbyś C4 czy C5 (off), jakie raty?

oraz:
Proszę o konstruktywne wypowiedzi.

jak rowniez:
Panowie, od teraz za wszelakie klótnie bede dawal po dwa warny i zakaz pisania na 24h. To samo za oftopy. Oftopujcie sobie gdzie chcecie ale nie tu.

Dziekuje.

Wredne spamuchy :_delf_1:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 11:46:35 am wysłana przez serdel »


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:00:55 pm »
Koszałek na przykładzie idei komunizmu chciałem pokazać że są idee które tylko w teorii/na papierze/jako czyste idee są idealne/bez wad.

Idea serwera z podziałem na rasy podobnie jak idea komunizmu jest bez zarzutu tylko w teorii stąd to porównanie.

Nie wyłapałeś kontekstu stąd nieporozumienie.

Co do dyskusji o serwerze to jeśli tutaj powiecie już wszystko co macie do powiedzenia nie powiecie nic w tematach które powstaną póżniej kiedy sprawa nowego serwera nabierze realnego wymiaru.Dbam o forum:P

P.S. Serdel spadaj dupo bo ci zrobie z dupki wiórki dla chomika ;D

SERDEL: -1
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 12:43:46 pm wysłana przez serdel »
[


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:04:50 pm »
nio nio - supermoderator - nareszcie ktos z gory, teraz bedzie na 20 min. znow wszystko "wporzadalu",

to podsumuje swoje wypowiedzi:

1. Tak / bez znaczenia / x1 - max.x2
2. Bylo ich sporo
3. i dobrze!