Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84629 razy)

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:06:07 pm »
Nie wyłapałeś kontekstu stąd nieporozumienie.

... qrcze - no chyba nie  :oops:  :D

P.S.
Sorry za doppelposta - przeklikalem sie


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:48:09 pm »
Cytuj
Czyzby paru VIP-ów z tego forum chcialo zarobic ujemne punkty?

Ja tez dostane?

C4, raty do x7(za wyzej podpalam zapalniczka wlosy) no i ruszcie sie z tym ^^


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 18, 2007, 12:48:43 pm »
Serdelku: Fakt. Nieco zboczylismy z tematu, ale to tez sa bardzo wazne kwestie. Jak juz grac, to na czyms dobrym, a mysle, ze Saladin wezmie pod uwage "zachcianki" graczy, ja kte wyzej (klimat ;) ). Ale dobra. Krotko i zwiezle od tej pory. NIe gadamu tu o takich rzeczach. Teraz tylko konkretnie. gram, czy nie i basta ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

  • WTB PVP ^^
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:02:43 pm »
ja bym chetnie zagral na tym serwerku i najlepiej bym chcial raty x7 wzwyz oraz c5  :P


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:36:52 pm »
Dobra, Skoro niema co liczyć na ten x1.Rate to już nic tu po mnie.
Będe na bieżąco czytał temacik i zobacze do czego tu dojdziecie ;).
btw. Jakby ktoś miał Info że szykuje sie jakiś x1.Rate server - Polski. Niech Privnie do mnie.

Licze że wam wypali server.
Pozdrawiam ;).
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 18, 2007, 02:59:42 pm »
To tak sadze iz:
Raty x3-x7 (to jest dobre bo nikt nie bedzie mowil, ze za wysoko)
C5, bo 1. instalka z c4 mi sie stracila, a sciagac mi sie nie chce. 2. Jak ktos juz tu powiedzial c5 jest bardziej zrownowazone niz c4.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • Memento Mori...
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 18, 2007, 03:23:48 pm »
Dobra, Skoro niema co liczyć na ten x1.Rate to już nic tu po mnie.
Będe na bieżąco czytał temacik i zobacze do czego tu dojdziecie ;).
btw. Jakby ktoś miał Info że szykuje sie jakiś x1.Rate server - Polski. Niech Privnie do mnie.

Licze że wam wypali server.
Pozdrawiam ;).
Signed.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 18, 2007, 03:47:14 pm »
To chociaż ten 2X albo max 3 (chociaz 3 to juz troche dużo). No i napewno modowane C4 (tylko skile i paski. Po co zbugowana mapa i temu podobne rzeczy.

Uległem z 1X bo może Rake ma troche racji. Mam nadzieję że na dniach wstanie 1X abysa i będzie można coś powiedzieć o ratach 1X.

Tak wszyscy mówią że na niskich ratach o B i A można pomarzyć. A co za różnica czy wszyscy walczą w A czy w C? I tak liczy się skil ;).


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:36:49 pm »
Cytuj
Mam nadzieję że na dniach wstanie 1X abysa
To niebędzie to samo.
Dla Nas jedyne szanse powodzenia miał by Polski server z Ratem.x1+Klimat ...
A Te wielonarodowe na 99% niewypalą.
Bo Klimat nadaje sens graniu.

Na Rate x2/x3 też z chęcią zagram.
 -O ile ludzie bedą znośni.

Pozdrawiam ;)
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:56:13 pm »
Jesli juz to C4 i raty kolo 5-10
HiHoLetsGo !


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 18, 2007, 06:29:52 pm »
Xanix,Snitas powtarzam po raz kolejny rat x1 nie będzie na serwerze strony na 100% ale...
być może takie będą na innym który powstanie.

A informacje mam z pierwszej ręki.Jestem byłym modem/supmodem tego forum (a dupa Sal jest moim podnóżkiem ;P)

Soul podział "rasowy" masz na Ancient Legion czy Everlaście.Grałem długo na tym drugim i powiem tylko tyle że to jedna z najgłupszych rzeczy jakie można zrobić na serwerze.Pięknie wygląda to tylko w teorii.

P.S. Thaald zmień sobie w końcu płeć w opisie dupo ;P
Koszałek na przykładzie idei komunizmu chciałem pokazać że są idee które tylko w teorii/na papierze/jako czyste idee są idealne/bez wad.

Idea serwera z podziałem na rasy podobnie jak idea komunizmu jest bez zarzutu tylko w teorii stąd to porównanie.

Nie wyłapałeś kontekstu stąd nieporozumienie.

Co do dyskusji o serwerze to jeśli tutaj powiecie już wszystko co macie do powiedzenia nie powiecie nic w tematach które powstaną póżniej kiedy sprawa nowego serwera nabierze realnego wymiaru.Dbam o forum:P

P.S. Serdel spadaj dupo bo ci zrobie z dupki wiórki dla chomika ;D

SERDEL: -1

Hahaha chyba zbyt czesto sie zabawiacie z Salem i przez to naduzywasz slowa DUPA  :D :D :D :P


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 18, 2007, 07:08:51 pm »
Xanix,Snitas powtarzam po raz kolejny rat x1 nie będzie na serwerze strony na 100% ale...
być może takie będą na innym który powstanie.

A informacje mam z pierwszej ręki.Jestem byłym modem/supmodem tego forum (a dupa Sal jest moim podnóżkiem ;P)

Soul podział "rasowy" masz na Ancient Legion czy Everlaście.Grałem długo na tym drugim i powiem tylko tyle że to jedna z najgłupszych rzeczy jakie można zrobić na serwerze.Pięknie wygląda to tylko w teorii.

P.S. Thaald zmień sobie w końcu płeć w opisie dupo ;P
Koszałek na przykładzie idei komunizmu chciałem pokazać że są idee które tylko w teorii/na papierze/jako czyste idee są idealne/bez wad.

Idea serwera z podziałem na rasy podobnie jak idea komunizmu jest bez zarzutu tylko w teorii stąd to porównanie.

Nie wyłapałeś kontekstu stąd nieporozumienie.

Co do dyskusji o serwerze to jeśli tutaj powiecie już wszystko co macie do powiedzenia nie powiecie nic w tematach które powstaną póżniej kiedy sprawa nowego serwera nabierze realnego wymiaru.Dbam o forum:P

P.S. Serdel spadaj dupo bo ci zrobie z dupki wiórki dla chomika ;D

SERDEL: -1

Hahaha chyba zbyt czesto sie zabawiacie z Salem i przez to naduzywasz slowa DUPA  :D :D :D :P

Nieee to nie tak ;P Tak mi się już przyjeło że na ludzi których lubie (bardziej lub mniej) mówie często "dupo,ty dupo,dupa".Używając tych zwrotów nie mam zamiaru kogoś obrazić i ci którzy mnie troche znają wiedzą że mówie to z sympatii.O sobie też mówie często dupa ;>

Wytłumaczone to przestań się czepiać...DUPO ;D

P.S. Sal się do zabaw nie nadaje bo ma owłosione nogi i ściemnia że to coś z przodu to klamra od paska;P
[


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:08:04 pm »
zatem, jesli w ogole, to mniej wiecej kiedy server by powstal?


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 18, 2007, 08:48:10 pm »
Mozna by i nawet C4 z cast sleepe z C5 i gitara.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:05:59 pm »
Jesli juz to C4 i raty kolo 5-10

C4? PO to żebyś mógł zrobić sobie necro i cieszyć się z 1k pvp? Ludzie co wy z tym c4 macie...C5 to o wiele, wiele lepsze rozwiązanie.



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 18, 2007, 09:56:33 pm »
do osob piszacych "chce 1x" (chociaz i tak ma tego nie byc :P )

juz bylo tlumaczone ale najwazniejsze jest jedno. Aby 1x zaistnial potrzeba do tego mnostwo botow ktore tyraja aby rynek jakos wygladal. Ciekawe czy bylibyscie tacy uradowani tym 1x jak byscie mieli zapirdylac 24h na dobe swoimi dwarfami. Serwer padnie szybciej niz powstanie. Juz nie bede mowil ze na expie wiecej kasy tracisz niz zyskujesz, ale co tam pewnie nadal chcielibyscie uczestniczyc w tworzeniu 1x, optymisci.

raty 7x, taka szczesliwa cyfra :) mile, przyjemne granie.
C5 L2J jest poprostu smieszny (chyba ze admini sami cos ciekawego napisza :) ) Jak juz to modowane C4. Gralem wczesniej na takim high racie i byl b.dobry.


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:25:42 pm »
co do rat serwera od 1-7 jest ich zaczęsienie, 15 i wyżej też jest zaczęsienie i to naprawde dobrych opartych na plikach offa
więc trzeba wybrac coś pomiedzy 8-14
stawiac serwa oczywiście C4 off i dokładać w miare mozliwosci skile i etc co jest na C5 aby upodobnic go jak najbardziej do c5
Co do kotów stanowcze nie choć nad markami mozna sie zastanowic ale dopiero od 2 klasy i żeby były drogie tak aby się ludzie zastanowili co bardziej sie opłaca robić questy czy kupic marki.
Co do Gm shopa i innych udziwnien opdchodzących od gry na off C4 czy C5 stanowcze nie
Co do ss w sklepach na początek tylko też stanowcze nie, po 1 dlatego że jest to niesprawiedliwe względem graczy którzy zaczną grac pózniej jak i okreslenie na na jaki czas te ss wsadzić bo ludzie przez to napewno nię beda dwarfów robić przez pewien okres czasu
po 2 dlatego ze w ogromnym stopniu wpłynie to na ogólna gospodarke gry ponieważ ludzie będą kupowac ss w sklepie i kasa jest nie do odzyskania wiec zamiast jej przybywac na serwie bedzie ubywało a jesli robią to dwarfy ta kasa jest cały czas w obrocie na serwie a w początkowej fazie gry kasa jest potrzebna choćby tylko po to zeby poty kupić czy chcby sie dozbroic a w takim wypadku bedzie brakowało. Znam to z doswiadczenia gdzie admin na jednym z serwów na którym grałem wprowadził SS do sklepów i diametralnie zmniejszyła sie ilośc adeny posiadanej przez graczy i serw zanim sie dobrze narodził padł bo ludzie przestali grać
Co do donate jesli miało by być to czemu nie, ale tylko rzeczy w małym stopniu ingerujące w przebieg gry na serwie czyli zadnych ubran, broni, npc buf za donate
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 11:27:25 pm wysłana przez Polgara »


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:46:09 am »
W sumie - racja. Na poczatek i tak kazdy bedzie mial sski - te NG sa w sklepie.
A pozniej - kopalnia, Soul i Spirit - i produkcja idzie.
Nieumieszczenie SSek D i C w sklepie przyczyni sie do tego, ze wiele osob stworzy, wlasnie jako pierwszy Char, Krasia.
Taak - dobre, podoba mi sie!
Proponujac umieszczenie "Kapsulek" D i C w Grocery "w poczatkowej" fazie rozwoju serwera nie przemyslalem tych dodatkowych kwestii
- ale co racja, to racja - faktycznie mogloby to katastrofalnie wplynac na gospodarke.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:14:22 pm »
jak to jest z ta kopalnia? :P to z ofaa czy to tylko na abyssie tak jest? :D
hmmm w sumie zanim np mnie bedzie stac na d/c graty to juz kilka krasiow zacznie robic ssd :)
takze zle by nie bylo :P
o ratach juz mowilem 4-7 ale napewno nie wiecej niz 10 bo to zaczyna sie robic za duzo ;]


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:47:49 pm »
Ja bym tam z chęciom zagrał na waszym serverku. Rate dal bym od 5x do 7x i jest extra.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:50:55 pm »
Do powyzszej wypowiedzi dodam: ale koniecznie c5 :)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 19, 2007, 01:22:17 pm »
chętnie bym popykał, ale w C4, raty 7x powinno styknąć :P róbta szybko!!!


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #272 dnia: Kwiecień 19, 2007, 01:53:23 pm »
Wczesniej spor o x1 teraz bedzie spor o x5-x7 zaraz bedzie o x10 a potem x...(wstaw dowolna liczbe).
Ktos tam pisal ze x1+klimat. Chcesz klimatyczny serwer? Idz na Allserona. Jesli mi powiesz ze tam nie ma low rate i nie ma klimatu to ja nie wiem kim ty jestes:)
A do tematu: Ja bym dal x10 poniewaz nie wszyscy(w tym ja) maja duzo czasu na granie w L2
Zeby byly takie raty to bym napewno zagral. Dalbym tez modowane c4. Na c5 ciagle lagi lagi i laaaagiiii


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #273 dnia: Kwiecień 19, 2007, 04:13:09 pm »
Majdan - to ja pisałem o x1+klimat. ale odnosiłem sie do czegoś innego. poza tym nieodsyłaj mnie do allserona bo Ja tam byłem jednym z pierwsych graczy, znam ten server i polityke na nim (LIPA).
Widze że sporo ludzi pisze o SS&BSPS D/C do kupienia w Sklepie ...
Saladin:
Cytuj
To od siebie: udziwnień nie będzie: żadnych mana potów, cp potów, gm shopów, stringów z golfem, dual tarcz.
A Moim zdaniem te SSD w sklepach to chała. Na Starcie cały klan utrzyma sie z Lidera ktory jest pierwszym Artisanem i sprzedaje SSD po ogromnych cenach :]. (Dokładnie tak było na Supreme)
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #274 dnia: Kwiecień 19, 2007, 07:16:39 pm »
Do powyzszej wypowiedzi dodam: ale koniecznie c5 :)
zdaje mi sie ze chodzi ci o C5 aby byl ten uber cast sleep, mozna by i C4 z dlugim sleepem