Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 84646 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 21, 2007, 05:06:51 pm »
Ja chętnie zagram jeśli serwer powstanie.

Moje "zachcianki":
- raty 4-6 exp, i pozostałe raty żeby nie były niższe od exp rate a najlepiej o 1-2 wyższe,
- działające questy, quest reward rate=adena rate
- questy na obie profki,
- absolutnie brak gm shopa,
- C5 ale z balansem klas, nie tak jak na niektórych serwerach C5 gdzie 50% graczy to łucznicy albo gladiatorzy którzy leją każdego jak chcą,
- manor, fishing działające poprawnie.





  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #301 dnia: Kwiecień 21, 2007, 05:07:46 pm »
Ja chętniej wolał bym serwer c4 tak w granicach od x4 do x7


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 21, 2007, 07:23:36 pm »
C4 OFF lub C4 OFF modowany na C5, może być tylko możliwość wejscia z klienta C5 a reszta z C4, mi to obojetne, raty ? hmm nie wieksze niz x15, mogą być dość małe mi to nie przeszkadza (x1 nawet), żadnych udziwnień w stylu gmshop czy marki w sklepach albo mana potions.. funkcjonalnosc servera powinna byc zblizona do globala, chodzi mi tu o questy, rozmiesczenie npc itp. zadnych udziwnień. I na poczatku przydało by się troche eventów :)

Sam jestem z tych którzy szukają dobrego servera na którym mógłbym zagościć na dłużej a nie pograc z tydzień i pójść dalej bo już nuda totalna i nie ma co robić, samo pvp jest nudne....

Dlatego server powinien mnieć zbalansowane rate, nie za duże nie zamałe, żeby nie było łatwo. Mówicie że na serverze z niskim rate jest ciężko, może i tak, ale gm zawsze moga zorganizować jakiś event, czy wyprzedaż, np. sprzdawanie itemtów taniej (dużo taniej) lub skup jakiegoś mało przydatnego gówna za dużą kase... itp. zawsze to można jakoś rozkręcić na początku.

Przeczytałem cały ten wątek i większośc ludzi jest za niskimi ratami.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2007, 08:26:33 pm wysłana przez di_kamilo »


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 21, 2007, 08:26:50 pm »
Oz kurde jak widze wypowiedzi niektorych to padam ze smiechu... Oslabic magow,wzmocnic wojownikow? Zmodowac l2? Toz to bedzie sh1t gorszy od DN  :shock:
Po co komu C5? C4 jest dobre. Jesli ktos potrafi grac to i wojownikiem pokona maga. Np...
A pomysleliscie o tych co lubia grac magami,zamiast wojownikami bo po prostu czuja u nich klimat i sie przyzwyczaili? Najwyrazniej nie.
Albo wypowiedz: Gram na servie 300x i mam dosc pvp.Zrobcie 400x ale by bylo malo pvp. No to gdzie tu kurde sens?

Sa 3 wersje serva:
1x-10x - NoLife
10x- 30x - Standard
100x-...- 4Fun

Wybierzcie ktoras i zapodajcie nam tego serva. Tylko prosze nie l2j i bez modyfikacji a la DN.  :P

OMFG, bo co? chcesz sobie zrobić necrosa?Haha, fighter ma szanse z nukiem w c4? nie rozśmieszaj mnie, proszę.Magiem nie ptorzeba żadnych umiejętności.Expi najszybciej, wymiata w PvP...Ciekawe jak ty chcesz w ogóle do maga dojść z 0.5 sekundowym sleepem...C4 jeśt żałosne i skrajnie niezbalansowane, a nie dobre.



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 21, 2007, 08:39:39 pm »
Oz kurde jak widze wypowiedzi niektorych to padam ze smiechu... Oslabic magow,wzmocnic wojownikow? Zmodowac l2? Toz to bedzie sh1t gorszy od DN  :shock:
Po co komu C5? C4 jest dobre. Jesli ktos potrafi grac to i wojownikiem pokona maga. Np...
A pomysleliscie o tych co lubia grac magami,zamiast wojownikami bo po prostu czuja u nich klimat i sie przyzwyczaili? Najwyrazniej nie.
Albo wypowiedz: Gram na servie 300x i mam dosc pvp.Zrobcie 400x ale by bylo malo pvp. No to gdzie tu kurde sens?

Sa 3 wersje serva:
1x-10x - NoLife
10x- 30x - Standard
100x-...- 4Fun

Wybierzcie ktoras i zapodajcie nam tego serva. Tylko prosze nie l2j i bez modyfikacji a la DN.  :P

OMFG, bo co? chcesz sobie zrobić necrosa?Haha, fighter ma szanse z nukiem w c4? nie rozśmieszaj mnie, proszę.Magiem nie ptorzeba żadnych umiejętności.Expi najszybciej, wymiata w PvP...Ciekawe jak ty chcesz w ogóle do maga dojść z 0.5 sekundowym sleepem...C4 jeśt żałosne i skrajnie niezbalansowane, a nie dobre.

W 100% się zgadzam ,ale niestety My Fighterzy nie wygramy w głosowaniu z magami ;)
I tak widzę że 70% chce C4 w którym akurat Wojownicy nic nie zdziałają.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 21, 2007, 09:19:32 pm »
Jak dla mnie to c4 z ratami x7 tak zeby gralo sie przyjemnie. Wraz ze mna na serw wpadnie min. 10 osob. Jesli chodzi o c5 niby sa bardziej zbalansowane klasy ale tylko pozornie bo teraz archers wszystkich jada wiec bez roznicy czy bedzie c5 czy c4, zreszta wolalbym zeby bylo dobre i solidne c4 niz zbugowane c5.

PS Oczywiscie zadnych gm shopow tudziez markow na zmiane klasy do kupienia w sklepie. A jesli chodzi o donate to powinny byc recki a nie itemy. 


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 21, 2007, 11:01:26 pm »
Jesli chodzi o c5 niby sa bardziej zbalansowane klasy ale tylko pozornie bo teraz archers wszystkich jada wiec bez roznicy

Tak, tylko różnica jest taka że archer potrzebuje do tego propheta, swordsingera, bladedancera i warlocka a nie jak magowie tylko emp, zerk, acumen... a z bd to już kosmos...


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #307 dnia: Kwiecień 22, 2007, 09:46:12 am »
Dokładnie. My tu gadu gadu a Saladin nic nie mówi :p

Złoty środek to 2X-3X
Bo Saladin woli działać ;)
Pare info na temat serwerka: stawiany by był C4 moded - czyli C4 ze skillami z C5 :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2007, 09:48:09 am wysłana przez Saladin »
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #308 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:16:36 am »
Srry za głupie pytanie, ale....skille z c5, tzn że magowie pozostaną na poziomie C4?Czy zostanie np. wydłużony cast. speed sleepa?(buccc ze mnie). A co do servera...Wiadomo już kiedy mniej więcej powstanie?  :D

A co do almighty archerów w c5...Archer kosi raczej na full buffach, a nuke może na self buffach w c4 każdego zownować.Zresztą archerów zawsze można pojechać chociażby tankiem, a w c4 kto maga pojedzie? Nikt...



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #309 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:27:58 am »
Myśle że serwer powinien powstac na platformie c4 z ratami od 5x do 20x bez GMshop.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #310 dnia: Kwiecień 22, 2007, 11:09:27 am »
z doswiadczenia wiem, a mam go wiele, ze jakiekolwiek mieszanie na wlasna reke w skillach wywoluje placze, krzyki i inne tego pokroju procedery, ktore to koncza sie na tym iz kto krzyknie na forum glosniej ze dany skill powinien byc zmieniony to w koncu go zmienią.

dlatego trzeba twardo trzymac sie bazowych skilli czy to c4, czy to c5, nie zmieniajac nic. dodatkowym argumentem odnosnie nie zmieniania niczego w czasie trwania servera jest to, ze kto robi postac, koxa i koxa (a serv bedzie raczej low rate) majac pewna wizje
tego co chce osiagnac po czym *bach!* jakis newsik typu: "zmieniamy czas castowania tego a tego" i wszystko w pissssstu ;]


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #311 dnia: Kwiecień 22, 2007, 11:40:54 am »
Oz kurde jak widze wypowiedzi niektorych to padam ze smiechu... Oslabic magow,wzmocnic wojownikow? Zmodowac l2? Toz to bedzie sh1t gorszy od DN  :shock:
Po co komu C5? C4 jest dobre. Jesli ktos potrafi grac to i wojownikiem pokona maga. Np...
A pomysleliscie o tych co lubia grac magami,zamiast wojownikami bo po prostu czuja u nich klimat i sie przyzwyczaili? Najwyrazniej nie.
Albo wypowiedz: Gram na servie 300x i mam dosc pvp.Zrobcie 400x ale by bylo malo pvp. No to gdzie tu kurde sens?

Sa 3 wersje serva:
1x-10x - NoLife
10x- 30x - Standard
100x-...- 4Fun

Wybierzcie ktoras i zapodajcie nam tego serva. Tylko prosze nie l2j i bez modyfikacji a la DN.  :P

O tym wlasnie mowilem, zrobisz sobie nekro i bedziesz noobem majacym radoche z nabitych 1000+ pvp na warriorach, ktorzy nie maja szans nawet podejsc do smierdziela.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #312 dnia: Kwiecień 22, 2007, 12:00:41 pm »
no Sal a jakie raty?
W przediale? (od x - y)


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #313 dnia: Kwiecień 22, 2007, 01:14:07 pm »
Parę stron wcześniej:

admin sie juz wypowiadał, chyba nie czytałeś uważnie :P
Serwer ma być zbliżony jak najbardziej do retka. Lecz raczej nie ratem: przedział 5-20, lecz wątpię byśmy wybili sie ponad x10.
Jakbym miał stawiać dla 5 forumowiczów for fun, to napewno bym tego nie zrobił. Stąd ta ankieta - czy ktokolwiek by na nim zagrał nie tylko "for fun", ale także na poważnie.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #314 dnia: Kwiecień 22, 2007, 01:53:37 pm »
Dokładnie. My tu gadu gadu a Saladin nic nie mówi :p

Złoty środek to 2X-3X
Bo Saladin woli działać ;)
Pare info na temat serwerka: stawiany by był C4 moded - czyli C4 ze skillami z C5 :]

Może ktoś powiedzieć co znaczy modowany C4 ze skillami C5
Czy skille będą z C5 a tylko lokacje zostaną z C4 i czy magowie będą dalej tak potężni czy też skille z C5 mają wpływ na to ?


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #315 dnia: Kwiecień 22, 2007, 02:12:03 pm »
To, ze beda nowe skille i beda dzialaly jak w c5 (np. arresty u tankow i sws/bd, focus force bedzie inaczej dzialal (u glada/tyranta), magowie maja wydluzony cast sleepa, kaplani dostaja manaburn, erase oraz trance, PR deadly eye, SR rapid shota, hate, lure, trick i inne dzialaja na graczy.. i masa innych), wiec bardzo duzo na +. Ale i tak masa bedzie nekrusow..

Glowna potega maga w c4 jest cast speed sleepa - niemal natychmiastowy, w c5 jest on wydluzony co nie znaczy ze mag od razu staje sie smieciem. Praktycznie nic sie nie zmienia oprocz tego ze mag nie bedzie nietykalny przez warriora. Warrior bedzie w stanie dobiec, ale i tak ma niewielkie szanse na wygrana z niezle naruszonym hp.

Ja dalej jestem za oslabieniem magow i wzmocnieniem warriorow. Nekrusom mowie nie ;)


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #316 dnia: Kwiecień 22, 2007, 02:44:55 pm »
Nekrusom mowimy nie :D ale i tak w c4 ze skillami z c5 bedzie latwiej z magami, tank bedzie bardziej przydatny w pvp party niz w c4, w ogóle gra bedzie przyjemniejsza(zalezy dla kogo^^) a serwer niepowtarzalny :D Odnosnie archerow ownujacych na full buffie w C5...to w C4 lucznicy na full buffie tez klada wszystkich(no prawie  8) ).

Co do rate to moim zdaniem okolo 7x byloby dobrze;bez GM shopow, bez markow na profki.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #317 dnia: Kwiecień 22, 2007, 04:54:59 pm »
Dokładnie. My tu gadu gadu a Saladin nic nie mówi :p

Złoty środek to 2X-3X
Bo Saladin woli działać ;)
Pare info na temat serwerka: stawiany by był C4 moded - czyli C4 ze skillami z C5 :]

Gratuluję dobrego wyboru ;). Jeszcze pozostają sprawy rata :). Może faktycznie 1X to przesada ale 2X (max 3) bedzie ok, choć najbardziej i tak bym chciał 1X.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #318 dnia: Kwiecień 22, 2007, 05:06:46 pm »
Snitas ile razy jeszcze napiszesz jakie raty chcesZ? 10 ? 15? wypowiedziales sie juz kilka razy i Saladin napewno widzial i wziął pod uwagę twoją propozycję


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #319 dnia: Kwiecień 22, 2007, 06:38:34 pm »
Wszyscy tak placza, ze magowie sa tacy wspaniali w c4 i zeby bylo c5 bla bla bla. Prawda jest taka, ze w mpvp i tak magowie beda sie tylko liczyli ( nie mowie o supporcie ) a w zwyklym pvp powiedzmy max do 10 vs 10 kazdy ma szanse pojechac nuka bo takie walki sie wykle tocza w kata przy okazji expienia wiec zdazy sie dobiec do takiego sps'a i wladowac mu blowy tudziez stun albo inny badziew. A jak komus sie nie podoba to, ze magowie na otwartej przestrzeni jada wszystkich to trudno. Mozna grac jakims warriorem dla klimatu a nie po to aby ownowac wszystkich. Zreszta jezeli Saladin ma dostep do naprawde dobrych plikow c5 to czemu nie, ale jak to ma byc modowane c4 to dziekuje postoje :p Wiec prosze o szybka decyzje bo nie wiem czy oplaca mi sie robic questa na 2 PR na innym serwie :)


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #320 dnia: Kwiecień 22, 2007, 07:43:14 pm »
Wszyscy tak placza, ze magowie sa tacy wspaniali w c4 i zeby bylo c5 bla bla bla. Prawda jest taka, ze w mpvp i tak magowie beda sie tylko liczyli ( nie mowie o supporcie ) a w zwyklym pvp powiedzmy max do 10 vs 10 kazdy ma szanse pojechac nuka bo takie walki sie wykle tocza w kata przy okazji expienia wiec zdazy sie dobiec do takiego sps'a i wladowac mu blowy tudziez stun albo inny badziew. A jak komus sie nie podoba to, ze magowie na otwartej przestrzeni jada wszystkich to trudno....
Magownie na otwartej przestrzeni jada wszystkich?
O jakiej wy grze mówicie? rofl...
Mag który dostaje od łucznika kryty po 3k, a sam bije go po 500-900 naprawde ma szanse w mpvp.
Do tego sleep castowany w 0,43241 sekundy napewno wejdzie na warriora z mentalem, magic barrierem i wardingiem. Już sobie wyobrażam to pvp na epi i exi...
Radze nie pvp'ić na buffach pp 44 i mówić ze magowie są overpowered...

Czy nie lepiej zrobic PTS c4 ze skillami  c4, skoro i tak nikt z was nie bedzie grał necro..bo necro jest be?


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #321 dnia: Kwiecień 22, 2007, 07:48:38 pm »
Wszyscy tak placza, ze magowie sa tacy wspaniali w c4 i zeby bylo c5 bla bla bla. Prawda jest taka, ze w mpvp i tak magowie beda sie tylko liczyli ( nie mowie o supporcie ) a w zwyklym pvp powiedzmy max do 10 vs 10 kazdy ma szanse pojechac nuka bo takie walki sie wykle tocza w kata przy okazji expienia wiec zdazy sie dobiec do takiego sps'a i wladowac mu blowy tudziez stun albo inny badziew. A jak komus sie nie podoba to, ze magowie na otwartej przestrzeni jada wszystkich to trudno....
Magownie na otwartej przestrzeni jada wszystkich?
O jakiej wy grze mówicie? rofl...
Mag który dostaje od łucznika kryty po 3k, a sam bije go po 500-900 naprawde ma szanse w mpvp.
Do tego sleep castowany w 0,43241 sekundy napewno wejdzie na warriora z mentalem, magic barrierem i wardingiem. Już sobie wyobrażam to pvp na epi i exi...
Radze nie pvp'ić na buffach pp 44 i mówić ze magowie są overpowered...

Czy nie lepiej zrobic PTS c4 ze skillami  c4, skoro i tak nikt z was nie bedzie grał necro..bo necro jest be?

I tu się zgodze...


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #322 dnia: Kwiecień 22, 2007, 07:55:16 pm »
Czy nie lepiej zrobic PTS c4 ze skillami  c4, skoro i tak nikt z was nie bedzie grał necro..bo necro jest be?

dla wielu osób tak jest... necro be (ja tez tak uwazam)... ale to jest maly procent 20% procent graczy... reszta czerpie przyjemnosc z gry Ownujac innych i wybierajac necro... bo ownuje


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #323 dnia: Kwiecień 22, 2007, 08:55:44 pm »
Magownie na otwartej przestrzeni jada wszystkich?
O jakiej wy grze mówicie? rofl...
Mag który dostaje od łucznika kryty po 3k, a sam bije go po 500-900 naprawde ma szanse w mpvp.
Do tego sleep castowany w 0,43241 sekundy napewno wejdzie na warriora z mentalem, magic barrierem i wardingiem. Już sobie wyobrażam to pvp na epi i exi...
Radze nie pvp'ić na buffach pp 44 i mówić ze magowie są overpowered...

Czy nie lepiej zrobic PTS c4 ze skillami  c4, skoro i tak nikt z was nie bedzie grał necro..bo necro jest be?
Fajnie jest przedstawic sytuacje, kiedy to nabuffowany na maksa lucznik zdejmie maga, nie? Badz realista, niezbuffowany mag vs niezbuffowany lucznik.. Kto wygra? Lucznik dostanie ze dwa, trzy nuki zanim wypusci strzale, nawet jak siadzie kryt to mag ma jeszcze chwile na wykonczenie przeciwnika. Zreszta, zawsze moze go uspic i sie podleczyc.. Na takim samym fullbuffie (odpowiednio dla klasy) mag nadal nie ma wiekszych problemow z lucznikiem, nuk nuk nuk papa.. Nie zapominaj o summonie i TP 50%..
Nekrusom mowimy nie!


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #324 dnia: Kwiecień 22, 2007, 09:14:24 pm »
Fajnie jest przedstawic sytuacje, kiedy to nabuffowany na maksa lucznik zdejmie maga, nie? Badz realista, niezbuffowany mag vs niezbuffowany lucznik.. Kto wygra? Lucznik dostanie ze dwa, trzy nuki zanim wypusci strzale, nawet jak siadzie kryt to mag ma jeszcze chwile na wykonczenie przeciwnika. Zreszta, zawsze moze go uspic i sie podleczyc.. Na takim samym fullbuffie (odpowiednio dla klasy) mag nadal nie ma wiekszych problemow z lucznikiem, nuk nuk nuk papa.. Nie zapominaj o summonie i TP 50%..
Nekrusom mowimy nie!
Ja jestem realistą, i widocznie w przeciwieństwie do Ciebie (i nie tylko) chodze na exp, pvp, gank ( niekoniecznie) w pełni zbuffowanym party. PvP jeden na jeden bez buffów dla mnie nie istnieje. GG.

...niezbuffowany mag vs niezbuffowany lucznik...
Takie rzeczy to tylko na epi, no i moze na DN...
rofl...