Witaj
Gość

Wątek: Świat Teona  (Przeczytany 9666 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Świat Teona
« dnia: Maj 15, 2009, 05:00:55 pm »
witam wszystkich...nawróciłem sie i chcialbym zaczac gre na officjalu :) do tej pory gralem od c1 na privach jedynie serwery low rate <h rate mnie nie interesuja> chcialem sie dowiedziec troszke wiecej na temat historii tego serwera slyszalem cos o sojuszach X czy ITT ale nie bardzo wiem co do czego :) interesuja mnie takze sojusze polskie jak kto i dlaczego z kim i po co :)
czy lepeij isc na inny serwer ? np luna franz ? sorki za zamieszanie i z gory dzieki za odp.
pozdrawiam...:)

ps.mozna prosic o linki 2 polskich klanow Arystocracy oraz Armagedona ?
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 05:06:47 pm wysłana przez Stunter »


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2009, 05:32:41 pm »
Jak chcesz grać na offie, to Teon jest na pewno dobrym wyborem. Niezły online, dużo pvp itp itd. X i ITT to dwie "strony", ale jeśli zamierzasz grać legit, to konflikt między nimi jeszcze bardzo długo nie będzie cię dotyczył. 
Polskie klany są dwa, były kiedyś polskie ally ale dość szybko się rozpadały :] Kontakt do Arcy i Armagedonu znajdziesz tu na forum, albo w grze w zakładce community.
Historia Teona to... długa historia ;p


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2009, 06:10:08 pm »
hmm a co do tych wrogich sobie sojuszy ? kagan i gustav byli po ktorej stronie ? bo wydaje mi sie ze przeciwko dvp ja znam teona tylko z filmikow z tym ze nie wiem ktory po ktore ale wydajem i sie ze dvp byl po stronie X hyhy:p


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2009, 07:03:26 pm »
hmm a co do tych wrogich sobie sojuszy ? kagan i gustav byli po ktorej stronie ? bo wydaje mi sie ze przeciwko dvp ja znam teona tylko z filmikow z tym ze nie wiem ktory po ktore ale wydajem i sie ze dvp byl po stronie X hyhy:p

Po żadnej z tych dwóch. Kagan był w klanie MDK a Gustavs był easyriderem o ile mnie pamięć nie myli.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2009, 07:06:59 pm »
z tego co wiem to żaden z nich już nie gra na teonie:P dvp nie gra w ogóle i raczej już nigdy nie zagra w l2:P kagan gra na phenix, a gustaw w sumie nie wiem na swojej pierwotnej postaci dostał bana czy ma nowa to nie wiem, to co piszesz to juz stare dzieje

ps. jak tam proponuje lancer do gry:p więcej ludzi i brak botów:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2009, 07:09:09 pm »
gustavs byl i w X i w ITT

ale wiekszosc czasu tak jak napisal coshoo


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2009, 08:14:53 pm »
to jeszcze jedno pytako co do teona bartz jest amerykanskim serwerem franz europejskim ten serwer stoi we francji czy jak ? i ogolnie teon mam wrazenie ze tam ruskich duzo ? ton stoi w rosji ? ;p


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2009, 08:48:32 pm »
nie wiem gdzie stoi ale w Rosji raczej nie
a ilość ruskich jest chyba na każdym serwerze największa w porównaniu do reszty narodowości, a na pewno na teon/franz/luna
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2009, 08:51:58 pm »
Euro serwery stoją w Niemczech, Na serwery stoją w US. Euro serwery zdominowane są przez ruskich, na Phoenixie jakieś 30% populacji to też ruscy.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 17, 2009, 01:15:40 pm »
Zapraszamy na teona :) a moge wiedziec kim masz zamiar grac ? Może jakieś rady Ci tu damy :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 17, 2009, 05:14:06 pm »
wlasnie sie zastanawiam nad Teonem badz Luna co do rad kazdej chetnie wyslucham mimo ze gram w l2 od c1...:) kim chce grac?  biore pod uwage 2 postacie albo th albo aw :) na suba pewnie zrobie bisha albo swsa badz bd wc pp zalezy co dla klanu przydatniejsze by bylo o ile w ogóle znajde jakis klan hyhy :) wsumie moge robic na suba kazda profesje ale na mainie musowo noza chce :) tylko jak juz wczesniej powiedzialem nie wiem ktorego hyhy :) jak sie zapre to zrobie i tego i tego :)
pozrawiam :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 17, 2009, 09:57:11 pm »
Tego i tego to nie radze bo nie starczy Ci czasu :P wg mnie najlepszym wyborem jest aw + bp na sube :) klan bedzie bez problemu i party tez... A i radze sie zastanowic nad dd bo na teonie to ciezka sprawa... Bo oczywiscie idz na teona :)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 18, 2009, 02:33:34 pm »
nie chce nikogo obrazic ale nie chce grac magiem bo magowie to placki wojowie mnie nie jaraja luk jest za prosty a granie dd to czysta przyjemnosc :) na suba zrobie to co dla klanu bedzie najbardziej potrzebne :) bd sws wc pp bishop o ile klan jakis znajde :)
ps. czego wiecej na serwie tak na oko patrzac aw czy th :) bo ze i tego i tego duzo to wiadomo :)
i dlaczego odradzasz mi granie dd ? na teonie ? cos nie tak z tym serwerem ?


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 18, 2009, 02:49:07 pm »
bo jako dagger nie znajdziesz sensownego klanu w ktorym bedziesz mogl dobic jakis lepszy lvl. Z wlasnego podworka widze, ze najbardziej brakuje swsow i wctow. O ile nie bedziesz mial przynajmniej aq, nikt nie bedzie zwracal na takiego dd uwagi.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 18, 2009, 06:35:20 pm »
Dokładnie... dobry dd na teonie to taki 81+ (oe lethal) +2 ringi... Więc dosyć ciężko to zdobyć... Ale nie zaszkodzi spróbować :) Klan z pewnością jakiś znajdziesz, aczkolwiek jak każdy wiec tylko RedSky i SH/DH się liczą... Czasami również rage :) osobiście polecam sky gdzie sam gram :P

Ps. Wcale nie odrzucałbym maga, bo dobry sts/mm to bardzo dobra sprawa... U nas ww(niestety banned:() robił tym sieczke jak mało kto...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2009, 09:42:57 pm »
no niby macie racje ze ringi ze to tamto pomaga ale jak ktos jest lama dd to nawet uber sprzet oraz pro aury mu g... pomoga :) co nie znaczy ze ja za takiego sie uwazam :) a dd chce poniewaz gram nozem od c1 do obecnych kronik :) i jakos tak juz zostalo :) wc albo swsa moge zrobic na suba bisha propa jak juz wyzej wymienilem :)
do klanu to pewnie bedzie mi trudno sie dostac hyhy a powiedz mi cos wiecej o tym sky ?
PS. ktos mi powie jakie programy ulatwiajace gre sa zakazane ? itp. itd. nie jestem zwolennikiem botingu czy innych dziwactw ale jak wiadomo ludziska uzywaja wiec z samej ciekawosci pytam jakie programy i w jaki sposob dzialajace sa na teonie

pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2009, 10:06:36 pm »
Dużo osób gra na l2s (sniffer) albo L2c (control)... W innym temacie widziałem jakies wylogowywanie itd ale pierwszy raz coś takiego widzę więc nie mam pojęcia co to jest... jeśli to w ogóle coś w rodzaju bota :P

Hmm sky to jedna z dwóch stron na teonie, liderem jest mclaren :) jeśli tylko uda Ci się dostać do klanu to możesz być pewny że dobrze na tym wyjdziesz, ale wymogi są spore (szczególnie dla dd) z tego co pamiętam to 79+ (dla dd dobry equip), suba jakaś przydatna (wg mnie bp najbardziej się opłaca) no i nobl :) teraz jest 218 osób w klanie więc na te miejsca bardzo szybko się pewnie ludzie znajdą, ale czasami ludzie wychodzą bądź zostają wyrzuceni więc jakieś szanse są :)
Wg mnie najlepszy klan na serwerze a to samo za siebie bardzo dużo mówi :)
Btw już jakiś czas znowu jest z nami rene party jeśli by ktoś nie wiedział ;P


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2009, 11:24:56 pm »
Nie polecam Ci na początek ani klanu z ally X ani ITT. Kumpel niedawno dołączył do nich więc znam wymogi mniej więcej (ciut się mogło zmienić ale nie sądzę żeby jakoś bardzo). Wymagany nobless, lvl 78, dobry sprzęt i dwie osoby polecające. Imo X.ITT to klany jak już masz postać rozwiniętą i szukasz epików, fajnego pvp itp. Dodatkowo nawet jak masz pr0 uber skill to i tak się na ciebie wypną jeśli nie spełnisz tych wymogów.

Sniffer to głównie spammer potków wszelkiego rodzaju. Używałem go ale krótko bo nie jestem przekonany co do jego nie wykrywalności, tym bardziej w gracii final.

Na początek polecam Ci dojść do słabego klanu ze słabymi enemy. Jest wbrew pozorom dużo takich klanów i na serwerze ciągle toczą się mniejsze (ale wcale nie małe) wojny na tle tej gigantycznej między ITT i X. Tak jak już ktoś napisał konflikt między nimi jeszcze długo nie będzie cie dotyczył, a to na pewno wyjdzie ci na plus w rozwijaniu postaci.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2009, 11:42:15 pm »
Nie polecam Ci na początek ani klanu z ally X ani ITT. Kumpel niedawno dołączył do nich więc znam wymogi mniej więcej (ciut się mogło zmienić ale nie sądzę żeby jakoś bardzo). Wymagany nobless, lvl 78, dobry sprzęt i dwie osoby polecające. Imo X.ITT to klany jak już masz postać rozwiniętą i szukasz epików, fajnego pvp itp. Dodatkowo nawet jak masz pr0 uber skill to i tak się na ciebie wypną jeśli nie spełnisz tych wymogów.

Sniffer to głównie spammer potków wszelkiego rodzaju. Używałem go ale krótko bo nie jestem przekonany co do jego nie wykrywalności, tym bardziej w gracii final.

Na początek polecam Ci dojść do słabego klanu ze słabymi enemy. Jest wbrew pozorom dużo takich klanów i na serwerze ciągle toczą się mniejsze (ale wcale nie małe) wojny na tle tej gigantycznej między ITT i X. Tak jak już ktoś napisał konflikt między nimi jeszcze długo nie będzie cie dotyczył, a to na pewno wyjdzie ci na plus w rozwijaniu postaci.

Nie napisałem o tym ale dokładnie się z Tobą zgadzam... w X lub ITT napewno nie poexpisz nigdzie solo...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 19, 2009, 03:28:38 am »
no oki to juz wiem ze serwer teon co do klanu jakis mnijeszy klanik ? w ktorym moglbym zaczac a w ktorym gra choc kilku polakow ? wsumie po rosyjsku umiem troche ^^bedze pewnie aw z subem biskup albo th z subem sws hyhy pozdrawiam jakby sie komus jeszcze cos przypomnialo to niech pisze za kazda rade bylbym wdzieczny
ps. rozumiem ze kazdy programik jest nielegalny i admini to tepia ? czy sa jakies ktore mozna oficjalnie uzywac ?
pzdr.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 19, 2009, 06:30:50 am »
na l2w spokojnie mozesz cisnac :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 19, 2009, 09:24:10 am »
Są nielegalne, ale jest ryzyko jest przyjemność :) powodzenia :)

Ps. wie ktos czy spam na bank odszedl z L2 ?


Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 19, 2009, 11:40:49 am »
Cytuj
Btw już jakiś czas znowu jest z nami rene party jeśli by ktoś nie wiedział ;P
Cytuj
Originally Posted by chobits
since renevan is an enemy i dont care about his grp, so pettitions +++ *_*

ok ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 19, 2009, 03:09:13 pm »
Ps. wie ktos czy spam na bank odszedl z L2 ?

Jeśli chodzi ci o te "reklamy" adeny wysyłane w pm to nie odszedł...




  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2009, 03:15:30 pm »
Spam a raczej =Spam= to admin ktory niedawno oglosil ze odchodzi z L2 :P