Witaj
Gość

Wątek: Kim grać by było dobrze  (Przeczytany 16129 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 04, 2013, 12:09:35 pm »
Na razie gram tym WC. Dla zabawy to chyba można grać każdym, najwyżej zrobię nową postać. Z tego co widzę to w nowych kronikach jest łatwiej niż w starych. Co myślicie o łucznikach w nowej kronice? Czyli mówicie, że Bladedancer lepszym wyborem. W ogóle ktoś jeszcze szuka WC do party?
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2013, 12:19:56 pm wysłana przez Dzikiwaz »


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 04, 2013, 12:52:05 pm »
teraz wc, sws, bd i pp różnią się raptem kilkoma skilami, i każdy w taki sam sposób sprawdza się jako postać dla zabawy. Jeśli lubisz grać wckiem to rób wcka, tylko pamiętaj że ta postać "trochę" sie zmieniła. Poza bufami na całe party ma tez songi i kilka skili zadających całkiem sensowny ból. Poza tym zazwyczaj chodzi ww heavy armorze i z dualami.

To samo tyrant. MA te same skile co zerk, glad, deska, ws i wl, ale dostał bonus do dmgu z fistami i dodatkowy totem (inni wojownicy również posiadają totemy). Nie jest juz postacią która zadaje zajebisty dmg z regularów, więc jesli kolega ma sentyment do tyranta to niech robi tyranta, postac jak każda inna ma sowje plusy i minusy, ale jesli chce masakrowac moby lub wartagi to sugerowałbym inna profke.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 04, 2013, 01:38:32 pm »
Właśnie jakie eq dawać dla WC? Do tej pory chodziłem w light z bluntem i tarczą. W heavy nie spadnie mi za bardzo cast. speed?


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 04, 2013, 01:53:04 pm »
1-85 kupujesz robe seta i 2handed magicznego blunta.
WC to jedna z najszybciej expiących postaci 1-85 solo.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 04, 2013, 01:58:53 pm »
c.speed na buferze nie jest Ci potrzebny. Bufy i songi castujesz momentalnie. ale to po 85

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 04, 2013, 02:06:29 pm »
2h magic blunt można kupić za monety? Czy light nie będzie takim środkiem pośrednim pomiędzy heavy a mp w robe? Chciałbym jeszcze spytać do kiedy można robić q na monety wymienalne na eq?


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 04, 2013, 02:35:59 pm »
Nie da sie kupic za monety, ale kup sobie 1h albo sworda, ewentualnie shadowa b grade, przy takim bufie to wielkiej róznicy nie zrobi.

Light nie będzie środkiem pośrednim. Kupujesz robe i nakurwiasz jak nuker. Od goda drain wcta przywraca również mp więc mana Ci sie nie kończy. Ja swoim olem latałem w karmianie do 85, bo tylko kilka mocnych mobów było w stanie przebic sie przez mojego draina.

Questy na monety: http://boards.lineage2.com/showpost.php?p=3335684&postcount=28

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kim grać by było dobrze
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 04, 2013, 11:27:40 pm »
(...) Ja swoim olem latałem w karmianie do 85, bo tylko kilka mocnych mobów było w stanie przebic sie przez mojego draina.(...)
Ja na OLu mam Demon tunic i spokojnie tankuję bossy 6x - 7x+. Zobaczymy co będzie później.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;