Witaj
Gość

Wątek: Ta administracja!  (Przeczytany 3314 razy)

  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Ta administracja!
« dnia: Listopad 13, 2013, 08:03:47 pm »
Podzielę się z wami tym, co mnie spotkało na naszym kochanym polskim serwerze.

Cytuj
Postanowiłem napisać na forum, bo sytuacja, która miała miejsce jest po prostu przezabawna poprzez swoją absurdalność. Stwierdziłem, że więcej osób powinno się z tego pośmiać.

Zaczęło się od tego, że wysłałem administracji screena z pewną wypowiedzią docenta (tutaj wersja okrojona do samego czatu):

http://imgur.com/2k576xx

Jak widać- docent spamuje głupoty o mnie - nic niezwykłego, ale po jakimś czasie człowiek ma już tego dość.

Wysłałem do tego screena krótki opis:

Witam,
Mam 13 lat i jestem praktykującym katolikiem. Dzisiejsze zachowanie gracza o nicku Docent sprawiło, że stanęły mi łzy w oczach. Jak widać na załączonym screenie naśmiewa się ze mnie na hero voice. Niestety jest to bardzo demoralizujące, gorszące, a do tego uraża moje uczucia religijne i na dodatek to nie pierwszy raz. Nie mam nic do homoseksualistów, ale robienie ze mnie jednego z nich na forum publicznym jest uwłaczające. Nie wstyd administracji, że na ich serwerze dzieją się takie rzeczy? Proszę o stosowne ukaranie tego osobnika, a postawie w oknie świeczkę oraz zdjęcie papieża Polaka w intencji tego serwera.
Pozdrawiam,
Haran
Jak widać - jest to napisane dosyć humorystycznie, ale sprawa jest przedstawiona dosyć jasno. Docent na HV po prostu się ze mnie śmieje i wypisuje jakieś teksty sugerujące, że jestem homoseksualistą.
Odpowiedział mi GM Alfra. Nie będę ujawniał tego co mi napisał, ale podszedł do tego bardzo profesjonalnie (co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło), mam nadzieję, że się chociaż uśmiechnął.

Sprawa wygląda na zakończoną, ale dzisiaj zostałem przeteleportowany do jaila przez GM Alfra i przepytywany w bardzo niemiły sposób. Stwierdził, że złamałem punkt regulaminu:

9.3. Udzielanie Administratorowi (Innova) fałszywych informacji w celu uzyskania korzyści.
Zastanawia mnie jakie fałszywe informacje tutaj się znajdują i jak one wpływają na wymiar kary? Jak widać - docent napisał to co napisał. Widać to na screenach, można sprawdzić w logach. Nie jest to pierwszy jego komentarz na HV na mój temat - to się ciągnie już od dawna. Jakie ja tu mam korzyści? Czy ten screen był sfabrykowany? Czy nie mogłem dostać oficjalnej informacji na temat bana na maila? Tak - zostałem zbanowany w grze. Nie wiem na jak długo. Zacząłem się zastanawiać czy to nie przez to, że docent jest w party tazmana. Wcześniej mnie bawiły insynuacje, że tazmany mają jakieś powiązania z GMami, ale z czasem wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2013, 08:18:55 pm »
proponuje zrobic hero i mu odpisac

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2013, 08:31:32 pm »
proponuje zrobic hero i mu odpisac
Będzie w grudniu, ale on wtedy straci :c
Po prostu śmialiśmy się z Docenta na teesie i wyszły takie pomysły. Nie mogło się zmarnować :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2013, 08:35:07 pm »
Rafau, okłamales administracje, nie masz 13 lat !


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2013, 08:39:34 pm »
Oj Rafale, ale kłamczuszek z Ciebie ;C


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2013, 08:59:54 pm »
Rafau, okłamales administracje, nie masz 13 lat !

Grześ. Nasza przyjaźń jest zakończona :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2013, 09:19:48 pm »
Jak już się w to bawiłeś to było nie wciskać kitu gmowi ;]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2013, 09:43:26 pm »
Grześ. Nasza przyjaźń jest zakończona :c
Rafau to nie moja wina ze masz bana ! :C


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 13, 2013, 09:53:21 pm »
24h bana to niska cena za zweryfikowanie naszej znajomości.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 14, 2013, 09:56:31 am »
co to w ogóle za g**no i kogo to interesuje?!
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 14, 2013, 10:24:29 am »
Beka jak chuh.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 14, 2013, 12:35:30 pm »
Beka jak chuh.
beka to jest z twojego "pvp" na cruma tower swoim przebudzonym charem
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2013, 01:20:30 pm »
Specjalnie dla Ciebie zrobie nowa postac zeby bic kolesi zaczepiajacych moich mentee

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Ta administracja!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2013, 03:36:36 pm »
Specjalnie dla Ciebie zrobie nowa postac zeby bic kolesi zaczepiajacych moich mentee
care factor = 0;
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc