Witaj
Gość

Wątek: Dye + RB  (Przeczytany 2280 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Dye + RB
« dnia: Grudzień 28, 2013, 07:11:37 pm »
Cze opłaca sie odejmować i dodawać staty tak jak kiedyś do danej klasy?

Grałem i pierwszy skill dochodzi chyba kolo 8 lvl.

Jakie skille powinienem kupic do Hawkaye?

Mam pytanie na jakie Raid bossy mozna isc miedzy 20, a 40 lvl bo zaczelismy grac w 5 . Jest ogolnie jakis generator mobow w L2.

Ostatni temat i juz nie zawracam głowy :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 07:14:28 pm wysłana przez Sagara »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2013, 08:01:24 pm »
Do 85 lvl olejcie jakiekolwiek dye, szkoda kasy, statystyki już nie dają tyle co kiedyś.
Jak już chcesz dye to +12 str -15 con, typowo farmerskie.

Wykupuj wszystkie skille.

Między 20, a 40 lvlem na RB w 5 osób... Moim zdaniem nie warto. Takie RB raczej bije się solo. Jeżeli gracie pierwszy raz po wejściu GOD, to polecam zrobić questy, za pierwszym razem robi się je bardzo przyjemnie.
Jeżeli już koniecznie chcecie RB, to już udzielam fachowej rady z obrazkami (do moda: proszę nie zapominać, że jestem dziwką na plusy).

Otwieramy mapę za pomocą alt+m



Klikamy na Inf. o świecie



Następnie wybieramy zakładkę Rajd



Po wyświetleniu się listy raid bossów segregujemy je levelami i za pomocą poręcznego suwaka możemy przeszukiwać zasoby tego wirtualnego świata.



Jeżeli upatrzysz sobie RB z jakimś interesującym levelem to wystarczy na niego kliknąć 2x i wyświetli się na mapie gdzie jest, oraz lokalizacje reszty bossów.


Raid Bossy najbardziej opłaca się bić tak na lvlu 58+, bo na wcześniejszych lokalizacjach równie szybko się wyexpicie na zwykłych mobach.
Muszę was również ostrzec, że niektóre RB nie dają expa i nie opłaca się ich bić. Jak jakiegoś znajdziecie to możecie napisać w grze do mnie pm "Haran i jeżeli będę, to wam powiem czy takowy daje expa.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2013, 08:06:10 pm »
Ok jak cos to sie odezwe. Juz wczesniej chcialem komus dac, ale jestem slepy i nie widze, gdzie sie daje te pochwaly za pomoc.



  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2013, 08:23:36 pm »
Opłaca się, zaraz po zrobieniu 1 profesji ubić RB 25+ bo daje od razu 40 (oczywiście solo) a czasu nie zajmuje jakoś dużo. Później to 60+ zwłaszcza jak vit spadnie. I IMO nie ma po co wykupować wszystkich skilli :P Pamiętam, że robiąc issa z BDka wykupowałem wszystko po kolei bo miało mi starczyć SP na skille po przebudzeniu a na jeden brakło :(


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2013, 04:46:14 am »
Opłaca się, zaraz po zrobieniu 1 profesji ubić RB 25+ bo daje od razu 40 (oczywiście solo) a czasu nie zajmuje jakoś dużo. Później to 60+ zwłaszcza jak vit spadnie. I IMO nie ma po co wykupować wszystkich skilli :P Pamiętam, że robiąc issa z BDka wykupowałem wszystko po kolei bo miało mi starczyć SP na skille po przebudzeniu a na jeden brakło :(

tylko, że teraz skille z 85 kosztują 0 SP.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2013, 09:39:10 am »
Racja :)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2013, 01:14:18 pm »
Nie wiem jakim cudem mam pokonac solo bossa. BYylem na tej Besti Szalenstwa 20lvl i nie mialem szans, moze ktos da rade jak ma kase i bronie D grade +10. Ja gram normlanie poki co i nie mam tak dobrego sprzetu.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2013, 05:08:33 pm »
D grade masz z questa na 1 profesje. Dostajesz tam Dowody czegośtam i wymieniasz na ekwipunek u tego samego NPC.
Przede wszystkim musisz mieć mentora i buff od niego.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2013, 05:50:26 pm »
Oczywiście że mowa o biciu RB na buffie od mentora. Pada jak ta lala :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2013, 01:57:09 pm »
Bijcie RB póki możecie...
Po update już nie jest tak różowo z expieniem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Dye + RB
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2013, 06:17:40 pm »
 Mam jeszcze pytanko,  w jakim mieście jest najwięcej ludu w Aden??
Zbierają się party na te lepsze RB , Zaken od którego lvl był i ile osób na niego potrzeba?