Witaj
Gość

Wątek: Manor i not enough adena  (Przeczytany 2630 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Manor i not enough adena
« dnia: Kwiecień 18, 2008, 07:22:37 pm »
ok to juz mnie spotkalo na kilku serwerach (EPI, DEx, Crazy, supreme,abyss)

podchodze z owocami do manor managera, wszystko elegancko ustawiam elegancko wciskam sell w odpowiednim momencie dostaje liste w stylu:

traded xxxxx
traded xxxxx
traded xxxxx
traded xxxxx
i nagle wywala mi komunikat "not enough adena" i dostaje matsy tylko np z 2 owocow z 5 co do ktorych dostalem komunikat ze poszly (traded) i najsmieszniejsze w tym jest to ze manor pobiera symboliczne oplaty w postaci klikudziesieciu tysiecy za kazdy owoc a ja(i nie tylko ja) dostaje taki komunikat czasem (nie zawsze ale jest upierdliwy gdzies 1/3 sprzedazy) niezaleznie czy mam w plecaku 5, 10, czy 30kk. Ktos sie z tym spotkal i wie od czego to zalezy? kiedys kombinowalem z plecakiem (wolne sloty i mniejsze obciazenie) ale to nie pomoglo i w ogóle nie jestem w stanie orkeslic od czego ten komunikat zalezy (raz jest raz go nie ma jak mam 2kk w plecaku to go nie ma nastepnym razem wywala mi go przy 20kk)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2008, 09:07:26 pm »
Zna ktos dokladne opoznienie manora wzgledem olimpiady?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2008, 10:15:28 pm »
na dex jest 5.53.7 + doliczyc trzeba opoznienie refleksu czlowieka na wcisniecie przycisku stopera :D

oficjalna wersja jest 5.54  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2008, 03:40:54 pm »
Gdzieś czytałem , że kase pobiera jezeli sprzedajemy owoce do innego miasta niz w ktorym wymieniamy np jestesmy w giran a sprzedajemy np owoce do oren reward np 1...i wtedy powinno pobierac kase...ALE wczoraj tak zrobilem..wymienialem golden cobol w Heine..( do tego miasta tez sprzedawalem ) i wczoraj tez mi wystapil ten komunikat , ze kasy mam za malo czy cos..( w plecaku 29kk mialem)..wiec sam juz nie wiem jak to jest..a jak mi sie uda wymienic to bierze moze po 60k max!..

//Na Dexie..

na dex jest 5.53.7 + doliczyc trzeba opoznienie refleksu czlowieka na wcisniecie przycisku stopera :D

oficjalna wersja jest 5.54  :P

Czyli wymieniac o 19.05 i 4 sekundy:D?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 03:42:57 pm wysłana przez Matim22 »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2008, 04:11:59 pm »
zawsze puszcza sie czas od startu oli na stoperze a nie na stałą godzine na zegarku


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2008, 06:19:35 pm »
 ztym not enough aden ajestem prawie pewny ze chodiz o ilosc roznych owocow w plecaku, przy 6+ dostaje ten komunikat przy liczbie mniejszej go nie dostaje (przynajmniej na dexie tak jest i nie sprawdzlem na 100% czy to tak jest trzeba kilku prob na to)

Matim liczysz 5 minut i 54 sekundy (+- sekunda) od statu limpiady, bo to najlepszy zegarek. Napisalem +- bo jednak czas manora nie jest precyzyjnei ustawiony i delikatnie sie zmienia, w zeszlym tygodniu sprzedawalem owoce na 5.53 i juz nie wszystkie zdazylem sprzedac a w tym tygodniu na 5.54 zdazylo mi sie 2x juz dostac "maitenance"


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2008, 11:17:18 am »
Heheh wczoraj to było przegięcie..wymienilem sobie glowne nasiona i patrze , że zostało mi jeszce 12 chli codran to sobie je zamienei..że zasze cos dostane i? Dostalem komunikat ''not enougt adena ''..haha a mialem 40kk ..12 owocow nie zamienilo  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2008, 12:50:07 pm »
ztym not enough aden ajestem prawie pewny ze chodiz o ilosc roznych owocow w plecaku, przy 6+ dostaje ten komunikat przy liczbie mniejszej go nie dostaje (przynajmniej na dexie tak jest i nie sprawdzlem na 100% czy to tak jest trzeba kilku prob na to)

aaa wlasnie tylko mi misiek przy nawet 1 rodzaju badz 2 wywala ten komunikat zreszta Ci pisalem... wiec musi to byc inna sprawa... :/ ale jaka to nie mam zielonego pojęcia...  :(


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Manor i not enough adena
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2008, 10:52:37 am »
na zadnej madrej stronie nie znalazlem zbyt wiele wyjasnien na ten temat. znalazlem jedynie cos o "podatkach" ktore placimy jezeli sprzedajemy owoce w nnym miescie niz akurat jestesmy. udalo mis ie do tej pory wykonac dopiero 2 proby (ostatnio niefart mam i manor srednio raz w tygodniu mi sie udaje :D wiec nie jest to na 100% potwierdzone) i gdy probowalem sprzedac owoce w 3 roznych miastach (w tym 1 lub 2 w miescie w ktorym bylem) dostawalem komunikat "not enough...." , informacje ze wszystkie sie owoce sprzedaly i otrzymywalem matsy tylko za te owoce ktore byly sprzedawane w miescie w ktorym bylem, przy 2 miastach ktorym sprzedawalem tego komunikatu nie bylo i wszystko ladnie sie sprzedalo, jak nie bede mial dalej takiego pecha jak ostatno sprawdze to kilka razy ale stan jest wskazujacy na to ze cos w tym jest  :P