Witaj
Gość

Wątek: Skuteczne porady na zarobek ?  (Przeczytany 5341 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Skuteczne porady na zarobek ?
« dnia: Lipiec 19, 2009, 02:40:10 am »
Witajcie, na poczatku chciałbym się przywitać :D Siemka :P


No więc tak.

Posiadam Destroyera (59 lvl), Spoila (61) i BDka 77 lvl na serverze x13 (gracia 2) lecz od jakiegos czasu mam straszne problemy finansowe. Clany na tym serverze pomagają mało komu wiec troche lipa.

Przeczytałem wszystkie wątki na tym serverze o zarabianiu lecz wiekszosc albo była stara albo nie do wykonalna.

Probowalem Manora lecz po restarcie go zostają tylko Low lvlowe seedy i w mniejszej ilosci alternativy (tez low lvlowe) wiec manor odpada, Spoilem hmm no ok siedze godzine i mam z tego 3-5kk a "zapieprzam jak mały autobusik" wiec niezabardzo mi pasuje (chyba nie wiem gdzie spoilować najlepiej), BDkiem (tragedia) nic nie moge zarobić, to co dropnie z Expa od razu idzie na SSy/potki/itp, Destro (w nim cała nadzieja) dobrze nawet idzie lecz katki z samym Buffalo (85 lvl) i buffami CH niewypadają najlepiej (heh jak nie zdazy mnie krowka uleczyc to widze kafelki z bliska.

Kochani Forumowicze, prosze o jakieś Sensowne porady gdzie i jak "robić żeby zarobić". Lub jaką postać zrobić żeby zarobić(no i porady najlepiej)

Aha EQ na :
Spoilu -Tall hv set, full plate shield, top B młotek (taka siekiera xD) C grade bizu
Destro -Plate leather(ten +4 str-1con)/po 61 Tall hv, great sword+Focus i wlocznia B grade
BD -Tall hv set, Dual Sword of Delusion (B grade), Bow Of Peril+3+qr

Wszystkie chary mają ten sam JEDEN Tall hv ;]


z gory dziekuje za pomoc.

//Soulern: Tik, przenoszę, skoro już tu wpadłem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 01:20:34 pm wysłana przez Soulern »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2009, 08:35:11 am »
Zabierz Spoila i tego twojego Destro+ Krowa :P I leć spoilem na Best Farme spoilowac recki na Tallum,Dc helmet - musisz karmic Alpen Buffalo żeby miał hp x4 http://lineage.pmfun.com/npc/21487/alpen-buffalo.html,http://lineage.pmfun.com/npc/21488/alpen-buffalo.html tylko że jest...kilka rodzajów tych Alpen Buffalo z 4x hp:P z każdego leci coś innego ( Sporo Thons) A Bd? spróbuj nim latac na rifty szukać rb pt:P, Zrób warcryera żebyś miał vampirirc rage i wtedy bedziesz sobie radził spokojnie destro w cata+ bd :)
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2009, 02:21:46 pm »
@jac0l - kolega nie powiedział, że ma 2 konta (domyślam się, że nie), a to co proponujesz z WCetem to tylko na dualboxie da się zrobić. Po drugie Nie powiedział - a więc nie wiemy - na jakim serwerze gra. Więc rada ze spoilowaniem konkretnie recek na Tallum i DC helmet jest trochę nie teges.

A co do meritum:
Witajcie, na poczatku chciałbym się przywitać :D Siemka :P
Witam

Cytuj
Posiadam Destroyera (59 lvl), Spoila (61) i BDka 77 lvl na serverze x13 (gracia 2) lecz od jakiegos czasu mam straszne problemy finansowe. Clany na tym serverze pomagają mało komu wiec troche lipa.
Nie wiem co masz na myśli pisząc, że klany pomagają mało komu. Chyba na żadnym serwerze klany nie pomagają innym :D

Cytuj
Probowalem Manora lecz po restarcie go zostają tylko Low lvlowe seedy i w mniejszej ilosci alternativy (tez low lvlowe) wiec manor odpada,
No taki urok manora. Możesz jeszcze zrobić low lvl postać spoila i manorować właśnie te niskolwlowe matsy. Dorzucając do tego spoil może wyjść z tego całkiem niezły biznes.

Cytuj
Spoilem hmm no ok siedze godzine i mam z tego 3-5kk a "zapieprzam jak mały autobusik" wiec niezabardzo mi pasuje (chyba nie wiem gdzie spoilować najlepiej),
Toż każdy kraś chodzi w najlepszych ciuchach i z najlepszą bronią :D Jak to - nie da się? Da się, tylko trzeba cierpliwości. Zajrzyj do wątku Gdzie spoilować. Znajdziesz tam kilkanaście porad. A jak napisał wyżej jac0l - teraz pora na niego iść do raju spoilerów - czyli Beast Farm :)
Tylko kilka uwag co do spolowania na BF.
Masz do wyboru 2 rodzaje żarcia. O ile pamiętam około 5 rodzajów mobów. Każdy mob po dokarmianiu może podrosnąć do początkowy->agresywny->x2->x4. Ostatnia przemiana może zmienić się w wytresowanego moba i będzie Cię bufował i leczył. Żeby dalej skomplikować, każdy mob po rozpoczęciu treningu może się zmienić w nukera albo woja. No i teraz Spoil z tych mobów zależy od:
- użytej karmy
- rasy moba
- klasy moba
- poziomu wytrenowania
Więc policz sobie ile jest możliwości :D A co do tego co tam spoilować. _Wszystko_ zależy od tego co na Twoim serwie chodzi. Ja tam siedziałem na reckach Maj Circlet do czasu jak były po 25kk. Jak spadły do 8, to przestałem. Z całego dnia spoilowania (4-8h) miałem 2-8 recek a czasami w ogóle. Więc wiesz. Spoiler jest dla cierpliwych. Krafter dla tych o mocnych nerwach :D A ilość recek do wyboru na FB jest bardzo duża.

Cytuj
BDkiem (tragedia) nic nie moge zarobić, to co dropnie z Expa od razu idzie na SSy/potki/itp, Destro (w nim cała nadzieja) dobrze nawet idzie lecz katki z samym Buffalo (85 lvl) i buffami CH niewypadają najlepiej (heh jak nie zdazy mnie krowka uleczyc to widze kafelki z bliska.
BD nie jest klasą do zarabiania. A co do destro. Proponuję składać party i chodzić na RB. Destro jest do tego stworzony :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2009, 05:03:46 pm »
Dualbox odpada niestety (wszystkie postacie na 1 koncie).

Hmm bedzie trzeba zobaczyc na tej Beast farmie (wezme kolege i jakos poleci).

Aha mowiliscie o poradnikach na forum lecz wiekscosc jest pod c5 i mniej wiec sa juz "Stare" ;p

@MastJedi

Co do tych clanow to na wiekszosci serverow clany pomagaja BDkom w skladaniu ekwipunku. Tutaj jest tylko taka odpowiedz "Zrob se sam"...


@Dla moderatorow
Dzieki za przeniesienie(niebylem pewien czy w Help czy w Tips&Tricks).

« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2009, 05:19:38 pm wysłana przez Medion93 »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2009, 12:45:34 am »
lol, man, BD i Glad to najprostsza postać pod względem ekwipunku w grze :D Praktycznie zero problemu z bronią. Duale klecisz z tego co KUPISZ w sklepie. Żadnego spoilowania, zbierania matsów, recek, kryształów na SA itp. Jedyna rzecz to na wyższych lvlach potrzebujesz dual stamp. Nic więcej. Zresztą na 75 lvlu quest na subę i masz duale kashenberki :) Dopiero na S gratach zaczyna się zabawa.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2009, 01:15:06 am »
lol, man, BD i Glad to najprostsza postać pod względem ekwipunku w grze :D Praktycznie zero problemu z bronią. Duale klecisz z tego co KUPISZ w sklepie. Żadnego spoilowania, zbierania matsów, recek, kryształów na SA itp. Jedyna rzecz to na wyższych lvlach potrzebujesz dual stamp. Nic więcej. Zresztą na 75 lvlu quest na subę i masz duale kashenberki :) Dopiero na S gratach zaczyna się zabawa.

Pozdrawiam


Hmm jesteś pewien ze tallum blade kupie w sklepie ? albo damascusa ? brednie ;]


Właśnie chodzi w tym Topicu zebym mogl sie dowiedzieć jak ZAROBIĆ na np: S grady...


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Skuteczne porady na zarobek ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2009, 09:29:09 am »
Dla mnie najlepszy jest manor. Koksisz i jednocześnie na tym zarabiasz. Fakt, czasem trudno wymienić owoce na matsy, ale cóż... nie ma lekko.