Witaj
Gość

Wątek: Rybcie moje kochane co mam z wami zrobić ? ? ?  (Przeczytany 1936 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Rybcie moje kochane co mam z wami zrobić ? ? ?
« dnia: Lipiec 20, 2009, 09:09:49 pm »
Witajcie. Jako, że dzisiaj na rynku w giran zobaczyłem skup Fish Gemów czy coś takiego po 100k. Myślę sobie: "o żesz ty, połowimy rybcie". No więc wyszukałem poradnika. Zakupiłem Wędkę D grade, Lure (najlepsze), zrobiłem q na ss`y. Wszystko jest ok wyłowiłem parę rybek i skrzynek i oto w mym eq mam: Fish Oil x52, Gratear Fish Oil x5, Thin Fish Bone x8 i jakąś reckę na GFO. Tutaj pojawia się mój problem. Co zrobić z tym? Wymienić na PoCF, a jeżeli tak to za ile sellać?, natomiast jeżeli nie to ile warte są wszystkie itemki jakie mogę wyłowić? i jeszcze się zapytam o jedną rzecz ;pp. Mam tą reckę na Greater Fish Oil (taka zielona xD). Jak mogę z niej skorzystać? Za wszystkie odpowiedzi będę dozgonnie wdzięczny ;p

pozdrawiam,
AddWay


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • Banned
  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: -10

  • One_Hit_Killer
Odp: Rybcie moje kochane co mam z wami zrobić ? ? ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2009, 05:19:07 pm »
Za PoCF możesz sobie zwiększyć ilość slotów w ekwipunku, slotów w trade itp (u tego NPC gdzie kupujesz wędkę itp), możesz sellnąć - zobacz w giran czy aden po ile ludzie skupują/sprzedają.

A ta recka to chyba na kapelusz czy inne hair accesory.

Pozdro.
ja gram w lineage 3 mies. chodze na boared keltir i mam 21 lvl =D
Epic fail :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Rybcie moje kochane co mam z wami zrobić ? ? ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:36:47 pm »
Witajcie. Jako, że dzisiaj na rynku w giran zobaczyłem skup Fish Gemów czy coś takiego po 100k. Myślę sobie: "o żesz ty, połowimy rybcie". No więc wyszukałem poradnika. Zakupiłem Wędkę D grade, Lure (najlepsze), zrobiłem q na ss`y. Wszystko jest ok wyłowiłem parę rybek i skrzynek i oto w mym eq mam: Fish Oil x52, Gratear Fish Oil x5, Thin Fish Bone x8 i jakąś reckę na GFO. Tutaj pojawia się mój problem. Co zrobić z tym? Wymienić na PoCF, a jeżeli tak to za ile sellać?, natomiast jeżeli nie to ile warte są wszystkie itemki jakie mogę wyłowić? i jeszcze się zapytam o jedną rzecz ;pp. Mam tą reckę na Greater Fish Oil (taka zielona xD). Jak mogę z niej skorzystać? Za wszystkie odpowiedzi będę dozgonnie wdzięczny ;p

pozdrawiam,
AddWay
Reckę na Great Fish Oil rejestrujesz sobie (klikasz na nią dwukrotnie) i wszystkie fish oil zamieniasz na Great Fish Oil (Alt-K wybierasz common craft i potem te GFO). Jeśli nie masz zamiaru robić sobie akcesoriów i własnych potek, to wszystko zamień na PCoF i sprzedaj. Za ile - to Ci nikt nie powie. Na każdym serwie (a nie ujawniłeś tajemnicy gdzie grasz) ceny są najróżniejsze. Zreszta sam móiłeś, ze widziałeś po 100k. To sprzedawaj po 100k, a jak chcesz zeby szybko poszły to po 95 albo 90.
Osobiście nie radzę zwiększać pojemności plecaka i inventory. Dlaczego? Ponieważ wartości te NIE PRZECHODZĄ na suba. Na subie musisz je zwiększać ponownie. Ile ja się namęczyłem zanim dobiłem na Saggi do tego co mam na HP. A jeszcze niedługo mnie czeka 2nd sub :(

@Legocit - przecież napisał na co ta recka... Więc nie wymyślaj.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;