Witaj
Gość

Wątek: Siege - Zdobywanie zamku!  (Przeczytany 8187 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • http://www.narty-tenis.prv.pl
Siege - Zdobywanie zamku!
« dnia: Wrzesień 11, 2006, 02:42:01 pm »
Witam!

Mam takie pytanie drobne do expertów i klan liderów...
Wiem jak się zapisuje klan na siege, ustawia flagę itd.
Nie wiem jak się zdobywa zamek... Słyszałem że ma to coś wspólnego z kryształkami (Life Control Tower - czy jakoś tak) i jest tych krysztalków na terenie siege podobno dwa... Ma to również coś wspólnego ze skillem Ruler... O co ogólnie w tym chodzi? Proszę aby wpypowiedział się ktoś o tym który w 100% wie jak to się robi!

Dziękuję!


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2006, 02:51:30 pm »
hmmm tak moge ci powiedziec jak sie zapisac obok castla jakos tak blisko jest gosciu i u niego sie zapisujesz przyciskajac taki guzik w dolnym rogu ( nie pamietam nazwy ale cos na p****** of castle siege czy jakos tak) tyle co ja wiem z flaga to wiem tyle ze musisz jej pilnowac mjesli ja postawisz bo jesli ci ja razala to masz juz przegrana
___________________EDIT___________________
aha jesli jestes noblesse i masz stridera to masz niezle skille na castle siege np. strider potrafi sam rozwalic brame(a raczej ja zmasakrowac, tak slyszalem)
i mozesz postawic 2x silniejsza flage


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 5

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2006, 02:59:45 pm »
Sprawa wygląda następująco....

Rozwalacie bramę/y...

Niszczycie Kryształy

Castujecie statuę chyba tym Ruler

Po przejęciu zamku (Castowanie trwa 3 minuty i w tym czasie można je przerwać)  wszystkich prócz klanowiczów z klanu którego CL sukcesyenie przejął zamek, są wywalani do z zamku, a brama stoi na nowo


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • http://www.narty-tenis.prv.pl
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2006, 03:29:13 pm »
To teraz już mi zamieszałeś bo ja słyszałem że trzeba kliknąc na kryształ który jest w podziemiach sali tronowej i wcisnąc skilla Ruler jak kryształ jest zaznaczony :/ już nic nie rozumiem... A o jaką STATUĘ ci chodzi?


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2006, 04:59:23 pm »
Nie chodzi o statue, a o klejnot/kryształ  jaki ma nad sobą...
Reszta sie zgadza..


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • http://www.narty-tenis.prv.pl
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2006, 05:28:18 pm »
Tzn. jak już rozwalimy mury i wejdziemy do środka to jest konieczne rozwalenie kryształków oprócz tego jednego w podziemiach sali tronowej? Czy można ich nie rozwalać a kliknąc tylko na ten jeden? I ile jest tych kryształków?


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2006, 04:55:18 pm »
lol nie statula tylko arfetakt :) to robi sie tak:

walisz brame
niszczysz 1 krysztal
walisz 2 brame
rozwalasz 2 krysztal i jestes juz w sali tronowej i tam gdzies bedzie ten arfetack ktory trzeba przejac. gdy uplynie 2 godziny zamek bedzie tego kto ostatni przejol arfetakt


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • http://www.narty-tenis.prv.pl
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2006, 05:33:35 pm »
1 Kryształ jest nad bramą zamku a drugi?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2006, 08:22:07 pm »
drugi jest za sala tronowa w gore (po lewej jest wejscie jak patrzysz na tron) a jest jeszcze trzeci na murze, na tylach zamku
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • http://www.narty-tenis.prv.pl
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2006, 02:26:11 pm »
Oki Thx... A jest konieczne rozwalenie tych kryształów? Co będzie jak nie rozwale i podejde do tej statuy? Bo słyszałem że nie jest to konieczne[/url]


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2006, 08:18:10 am »
hmm czlowiek uczy sie tylko w praktyce :) pojdziesz na siega to zobaczysz jak inni to robia ;) ale jak znam zycie to bardzo ciezko zamek przejac :( magowie NPC i lucznicy na murze to daje popalic :] a poza tym Clowie wchodza do zamku jak bedzie czysty ^^ a zazwyczaj caly czas styoja i bronia flag :P a czarna robote robia DD :]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 3

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2006, 12:08:32 pm »
Recepta na zajecie zamku (w rekach npc) w 30 minut

1x(2x) elemental summoner
1x warsmith
1x full buffed party dd/magow
1x th

Clan leader kupuje 300 gemow C, stawia flage (skill headquaters) na siege zone, jak najblizej zamku. Elemental summoner rozwala masowka guardow na wiezach. Warsmith odpala golema oblezniczego (wskazane doswiadczenie, bo nie ma nic smiesniejszego niz pijany golem), rozwala brame, badz robi to recznie 1 party dd, gdy nie ma guardow. W srodku sytuacja analogiczna. Rozwalamy guardow na wiezach summonerem, pojedyncze sztuki guardow wybiegajace ze srodka kasuje party dd. 1 th niszczy life control nad glowna brama, niszczy life control na tylach zamku, golem oblezniczy brame, badz robimy to recznie. W srodku sporo guardow, wiec znow elemental summoner i party dd na assiscie. Oczyszczona droge dla th, ktory rozwala 3ci life control tower wewnatrz sali z artefaktem. Clan leader wchodzi z papieroskiem w rece i piwkiem w drugiej, udaje sie do sali z artefaktem ktory jest za sala tronowa, klika na artefakt, odpala skill seal of ruler, czeka 3 minuty i przejmuje zamek. Ot cala filozofia, dobry klan potrafi to zrobic w 20 minut.

Cala zabawa zaczyna sie w momencie ataku na zamek zajety przez inny klan, ale to juz inna historia  :roll:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2006, 12:12:58 pm »
heh, ewelina, mam pytanie, drobny OT. Gra jeszcze u was wiesiek ? xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 3

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2006, 12:17:12 pm »
Wiesiek odszedl na emeryture, spowodowana masowym atakiem jego fanow, na jego dom  :cry:  Obecnie przebywa kolo Floran Village, uprawia oriharukon ore i robi subclasse na wiesniaka  :D Czyli powrot do korzeni


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Siege - Zdobywanie zamku!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2006, 10:39:36 am »
o kurwa to wy jesteście ziomami tego progracza Wiesia :):):):) to moj idol Skontaktujcie się zemną plz moje gg 4235216 gram na  serwie Judgement 50x (dragon-network) Jestem liderem najlepszego polskiego klanu na tym serwie Plizka odezwijcie sie to pogadamy może na TS :D