Witaj
Gość

Wątek: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy  (Przeczytany 18092 razy)

Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« dnia: Listopad 14, 2006, 12:33:02 am »
Instant Effect ItemsŻeby maksymalizować szanse samotnego grania, zostały dodane Instant Effect Items. Instant Effect Items są dropowane przez moby w obszarach gdzie można Expic solo. Kiedy zabijamy potwory w tych obszarach, możemy dropnac Herby, zwiększają HP / MP regenerację albo zwiększają P. Atk. / M. Atk.
Instant Effect Item
- Herb of Life: odzyskuje HP.
- Herb of Mana: odzyskuje MP.
- Herb of Strength: chwilowo powiększa się P. Atk.
- Herb of Magic: chwilowo powiększa się M. Atk.
 Herb of Life i Herb of Mana nie odnawiają HP i MP w jakimś standardowym tempie; one odnawiają pewien % całkowitego HP i MP gracza. Herb of Strenght i Herb of Magic podnoszą siłę fizyczna i magiczną, mają podobne skutki jak Buff i ich czas trwania wynosi 2 minuty.
Herby nie mogą zostać wprowadzone do Inventory i natychmiast zaczynają działać, kiedy zostaną podniesione.
Jeżeli Herb będzie upuszczony przez potwora i nie będzie podniesiony w ciągu 15 sekund, zniknie.
Kiedy, któryś z członków party podniesie Herb w czasie zabijania mobów, skutek działania Herbu będzie zastosowany natychmiast do osoby, która podniosła ten Herb bez względu na kolejność przydzielania dropu.

Demoniczny Miecz Zariche

Broń rzezi, Demonicznego Miecza Zariche ( poniżej Zariche), raz został użyty przez Demona Bremmnon, jednego z czterech demonicznych królów.

Szansa dropa i Reguły Posiadania- Wszystkie potwory w świecie mają potencjał, do wydropienia tego miecza. Jednakże, tylko jeden miecz w tym samym czasie może istnieć w grze.
- Niemożliwe jest upuszczenie, wymienienie, oraz zniszczenie Zariche.
- Kiedy Zariche zaistnieje w świecie, cały świat staje się ciemny na krótki  okresu czasu, ziemia trzęsie się i systemowa wiadomość zawiadamia wszystkich graczy, że Miecz Zariche został znaleziony.
- Gracz, który nabywa Zariche wchodzi do chaotycznego stanu ( czerwony nik) natychmiast jego / jej HP, CP i MP w pełni jest zregenerowany ( 100%).
- Postać dzierżąca Zariche otrzymuje zmaksymilizowaną liczbę punktów PK, i nie może ich zbić. Punkty Pk znikają automatycznie, kiedy Zariche zniknie.
- Kiedy charakter nabywa Zariche, to automatycznie jest w niego uzbrojony i nie może go zdjąć.
- Zariche automatycznie znika, gdy minie czas jego przebywania na świecie.
- Kiedy gracz, który posiada Zariche umiera, miecz ten znika lub wypada
- Zariche zniknie automatycznie bez względu czy jego właściciel jest zalogowany czy nie.
- Gracz, który posiada Zariche będzie zawiadomiony przez systemową wiadomość jak dużo czasem pozostaje do zniknięcia Zariche.
Wojny i Party
Zasady posiada Zariche w PvP, wojnach klanów i w party.
- Gracz władający Zariche nie może zaatakować graczy, którzy są równi 20 Lvl albo maja niższy. Tak samo, gracze muszą mieć równo 21 LvL albo wyższy, by atakować gracza władającego Zariche.
- Kiedy uderzasz ( wykluczając magię i fizyczne umiejętności) graczy, włączając Bohaterów, ich CP natychmiast jest zredukowane do 0.
- Kiedy Bohater uderza ( wykluczając magię i fizyczne umiejętności) gracza władającego Zariche, CP tego gracza natychmiast jest zredukowane do 0.
- Kary PK takie jak strata punktu doświadczenia, dropienie rzeczy, wzrosty karmy, etc. nie będzie brane pod uwagę, kiedy gracz włada Zariche.
- Gracz władający Zariche nie może dołączyć się do party z innymi graczami.
- Jeżeli gracz nabywa Zariche, kiedy jest w party, jest automatycznie usunięty z tegoż party.
- Gracz władający Zariche nie może użyć kanału party i kanał rozkazu.(Nie wiem czy to dobrze zrozumiałem, ale wydaje mi się ze chodzi tu o to ze gracz nie może uzywać zakładek invite,trade, ect)
- Gracz władający Zariche nie może przyjmować od innych i dawać innym graczom buffów, nie może zostać uzdrowiony albo uzdrowić innych graczy. Jednakże, on albo ona może użyć własnych bufów i uzdrowić  sam siebie.
- Gracz władający Zariche może wezwać zwierzę, ale nie może ich dosiadać.
Olimpiada i Bohaterowie- Gracz władający Zariche nie może uczestniczyć w olimpiadzie.
- Kiedy Bohater nabywa Zariche, umiejętności przeznaczone dla Bohaterów mogą nadal być używane.
Zdolność i trwałość
- Kiedy z gracz władajacy Zariche zabija innego gracza, trwałość Zariche skraca się, ale zdolności miecza powiększają się.
- Zariche powoduje, że gracz jest rozpoznawalny jako wróg, w Siage i wojnach klanowych i przez każdego gracza może być atakowany.
- Kiedy gracz władający Zariche umiera a zdolności miecza zostały ulepszone poprzez zabijanie innych graczy, miecz będzie upuszczony i jego parametry wrócą do pierwotnego stanu.

Premie Kompletu zbroi

Dodatkowe właściwości będą nadane, kiedy kompletne sety zbroi będą zenchantoane do + 6 i wyżej. Każda indywidualna rzecz w komplecie będzie musiała zostać zenchantowana do + 6 albo wyżej  żeby otrzymać dodatkowe właściwości.
Te właściwości różnią się w zależności od typu zbroi oraz jakiego są grade(D,C,B,A,S).(Moje przypuszczenia ze będzie to działało na zasadzie jak S.A. na broń ale nic nie znalazłem więcej w tym temacie, albo źle szukałem:P )
Adventurer’s Guide Book
Przewodnik został dodany dla uzyskania informacji w poszukiwaniu, mobów, RB, obszarów etc.

Wyniki ataku i rankingi mogą zostać oglądnięte w oknie informacji ataku. Wynik ataku jest obliczony w jedno -miesięcznych cyklach i kiedy nastąpi nowy początek cyklu, wynik od poprzedniego okresu jest inicjalizowany.
Nowy okres zaczyna sie 1-go każdego miesiąca o 05:00. Poprzedni wynik i zaliczanie będą pokazywane przez 1 tydzień i po jednym tygodniu nastąpi uaktualnienie informacji
Książka może zostać nabyty od sprzedawcy w każdej wsi.
Nowe Rzeczy
Courage Charms
Courage Charms, rzeczy, które mogą zapobiec redukcji punktów doświadczenia w chwili 6 śmierci podczas Siage,
Te Courage Charms mogą zostać wprowadzone do ekwipunku i są używane podobnie do Lucky Charm ( przez podwójnie klikniecie.) Tylko Courage Charms, które są na tym sam poziom jako czyjaś umiejętnosc skili równa albo wyższa – LVL Courage Charms mogą zostać użyte.
Kiedy gracz umiera w Siage i Charms jest w czasie działania, punkty doświadczenia nie są odejmowane. To jest tylko przydatne, kiedy śmierć następuje na polu bitwy.
Skutek Courage Charms nie pokrywa sie z innymi buffami i działa oddzielnie, trwa około 2 godzin.
Może zostać nabyty od Kupców Ralford w Ivory Tower umieszczonej w Oren Teren. Courage Charms mogą być wymieniane lub sprzedawane.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 11:50:01 pm wysłana przez Polgara »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 1

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2006, 01:47:46 am »
No super. Jakim Translatorem to tłumaczyłeś? A poza tym dzięki.
Life is brutal and full of zasadzkas :)

Never interrupt your enemy when he is making a mistake :)


Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2006, 01:53:17 am »
Internet translator English2
dość dokładnie tłumaczy ale trzeba nanosic poprawki zeby to brzmiało po Polsku :D
jeszcze wrzuce tu tabele z armorem,wepon i dodatkami ale dopiero wtedy jak rozszyfruje jak tu tabele wrzucic  :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2006, 02:06:02 am wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2006, 12:23:12 pm »
jeszcze wrzuce tu tabele z armorem,wepon i dodatkami ale dopiero wtedy jak rozszyfruje jak tu tabele wrzucic  :P

tabele latwo zrobic
tekst w tabelce jest bialy
naprawcie to prosze
problem jest inny
i nie ma linii pomiedzy komorkami
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2007, 11:57:27 pm wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2006, 12:56:36 pm »
właśnie nie wiedziałem o co chodzi z tym mieczem :D bo na mapie jest zaznaczony :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

  • WTB PVP ^^
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2007, 01:25:21 pm »
W Interlude dochodzi Akamanah takie samo cocko jak Zariche tyle ze to sa Duale. Maja takie same wlasciwosci co Zariche.  :)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2007, 01:40:23 pm »
Z tego co mi wiadomo (wyczytałem na guru :P) to w IL klasyfikacja tych broni jest inna i nie są to duale i 2h sword tylko bronie z tej grupy co książki żeby nie dawać kilku klasom wyraźnej przewagi nad innymi



  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2007, 05:04:42 pm »
czy to będezie na waszym serwerze ? przynajmniej te herby...


Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 28, 2007, 05:38:09 pm »
lol? na jakim "waszym" serwerze? chodzi ci o L2 Justice? a nie czytales tego co Polgara i Shaman pisali?


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 28, 2007, 08:40:28 pm »
wiem tylko tyle że to c4 + elementy c5... a co ? zrezygnowali ?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2007, 12:07:45 am »
bonusy armorow na +6:

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 12:18:19 am wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -1

  • :|
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2007, 08:01:22 pm »
mój kumpel mi się ostatnio chwalił że ten miecz ma mówił też o takim gości co kiedyś miał ten miecz i sam zorganizował "wojne"i sam wyciął wszystkich mówił też o tym że im więcej karmy się ma tym ten miecz jest silniejszy


a np gdybym miał 1 pk i potem miał bym ten miecz i stracił bym go to miał bym 1 pk czy 0 ?
xxx:kto mi sprzeda łuk jedno ręczny i tarczę do niego ?
zato:a jaki grade :) ?
xxx:p
zato:p ? jaja sobie robisz ?
xxx:p używa się od 98 lvl
zato:aacha
zato:kto ci to powiedział ?
xxx:kumpel
zato:a ten twoj kumpel jak gra długo ?
xxx:3 dni
zato: i ty mu wieżysz ?
x


Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2007, 08:02:23 pm »
1


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -1

  • :|
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2007, 08:15:55 pm »
acha
xxx:kto mi sprzeda łuk jedno ręczny i tarczę do niego ?
zato:a jaki grade :) ?
xxx:p
zato:p ? jaja sobie robisz ?
xxx:p używa się od 98 lvl
zato:aacha
zato:kto ci to powiedział ?
xxx:kumpel
zato:a ten twoj kumpel jak gra długo ?
xxx:3 dni
zato: i ty mu wieżysz ?
x


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2007, 09:07:08 pm »
Może się myle ale ten kto ma zachire/blood sword akamach dostaje nowe skille.... A ten blood sword jest troche słabszy od zachiry...
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2007, 09:12:36 pm »
Nowe skille? Pierwsze słyszę. Miecz chyba nie ma skilli, tylko poprostu staje się coraz potężniejszy jak zabijamy nim.
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2007, 09:15:27 pm »
Nowe skille? Pierwsze słyszę. Miecz chyba nie ma skilli, tylko poprostu staje się coraz potężniejszy jak zabijamy nim.

Cytuj
When you acquire a cursed sword (Zariche or Akamanah), two active skills are granted. The bearer of the Zariche or Akamanah gains the skills Void Flow and Void Burst in the active skills list. Once the weapon is equipped, a short refresh time must be observed before the skills are ready for use.

http://www.lineage2.com/news/interlude_07.html




  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2007, 09:18:09 pm »
Hmmm. Ciekawe. Tyle razy mialem go i nie kojarze żadnych skilli ^^. A co one konkretnie dają?
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2007, 09:20:22 pm »
To też ciekawe :

If a player that controls Akamanah acquires Zariche, the newly-acquired Zariche automatically disappeared, and the equipped Akamanah's level increases by 1. The same rules also apply in the opposite instance.

Szkoda a chcialbym polaczc zachire z blood sword....  :P
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2007, 09:40:36 pm »
Mam pytanko.
Jak często z mobów lecą różnego rodzaju herby? Jak to jest? Z co 10, 5, 2.. a może rzadziej?
Pytanko do kogoś z retka :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2007, 09:46:11 pm »
Mam pytanko.
Jak często z mobów lecą różnego rodzaju herby? Jak to jest? Z co 10, 5, 2.. a może rzadziej?
Pytanko do kogoś z retka :P


Praktycznie z każdego mobka wypada jakiś herb, oczywiście nie na każdych spotach dropią herby.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2007, 11:08:15 pm »
A jeśli chodzi o privaty to zależy od serwera - najczęściej na  serwerach prywatnych herby wypadają tak jak na retialu (prawie z każdego moba)
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2007, 11:11:37 pm »
Aha. Dzięki wielkie. ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2007, 05:57:41 pm »
Ale nie jestem pewien czy z RB wylatują  :P  chyba nie....
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2008, 01:30:46 pm »
Chciałbym odświeżyć dawny temat związany z przeklętymi broniami.
Tak się składa że niedawno wyleciał mi z moba Akamanah :D
Miałem wprawdzie go 15 min (zapomniałem że moge się z nim wylogować) zanim mnie zabili xD (nie miałem cp potek a walka mogłaby potrwać dłuże)
Interesuje mnie jedno jako że wiem że zabijając ja ludzi leveluje się broń (na moim serverze zdaża się że ludzie przybiegają z nią na siege :D) niedoczytałem jak to wygląda w przypadku zabijania mobów.
Z tego co zauważyłem raz mogłem noramlnie zabić moba pozniej nie mogłem atakować (summon atakował sam) oświeci mnie mnie ktoś może na ten temat i ewentualnie o swoich doświadczeniach z tym związanych?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2008, 08:50:43 am wysłana przez Cival »

...::Praetoriae Cohortes::...