Witaj
Gość

Wątek: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy  (Przeczytany 18091 razy)

  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 16, 2008, 11:21:59 pm »
Ja wiem? to sie chyba zowie bug... Zariche/Akamanah to takie bydlatko male ktore daje kopa do statystyk.. bron sie karmi zyciami playerow a mobki mozna bic normalnie O_o... z kazdym zabitym playerem rosna statystyki... jesli (przynajmniej z tego co pamietam z IL) Akamanah zabije Zariche albo naodwrot to wtedy bron sie staje LvL 2... i uzywa ss i ma mooocneego kopa do statystyk.... (Nie bijcie jesli to nieprawda :/ chory jestem i troche dogorywam tutaj :P)
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:38:26 am »
Generalnie to raczej bug nie był, jak sam mówiłeś to jest broń do zabijania ludzi nie expienia.
Myslałem, że wypowie się ktoś kto juz ma doświadczenie z tą bronią.

...::Praetoriae Cohortes::...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 20, 2008, 08:54:04 pm »
Hmmm. Ciekawe. Tyle razy mialem go i nie kojarze żadnych skilli ^^. A co one konkretnie dają?

Dualki mają skill wyglądający jak gwiazdka Glada. Siła przyzwoita, ale koszt many też spory. 2 skill to atak obszarowy, uderzający wszystko dookoła ciebie (coś jak skill Sorcerora).

Zaricha jeszcze nie miałem.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:22:11 pm »
Mam pytanie, jaka jest różnica między zarichem w c5 a interlude? W c5 dało się rb pojechać, ale słyszałem, że w interlude coś zmienili i się już tak łatwo nie da ;p.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:34:49 pm »
Mam pytanie, jaka jest różnica między zarichem w c5 a interlude? W c5 dało się rb pojechać, ale słyszałem, że w interlude coś zmienili i się już tak łatwo nie da ;p.
nic nie zmienili jesli chodzi o zariche/akamanacha


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 29, 2008, 09:14:29 pm »
Zmienili rodzaj broni ze sword na nieznany, przez co skille i mastery na miecze już nie działają (np. bonus dla mieczy z Frenzy).


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Miecz Zariche,Herb,nowe itemy
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 29, 2008, 09:32:16 pm »
Zmienili rodzaj broni ze sword na nieznany, przez co skille i mastery na miecze już nie działają (np. bonus dla mieczy z Frenzy).
:oops: zapomnialem :D