Witaj
Gość

Wątek: Szukam cp / ludzi do cp  (Przeczytany 4471 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Szukam cp / ludzi do cp
« dnia: Grudzień 21, 2010, 11:45:51 pm »
Witam wszystkich serdecznie .

Pragnę rozpocząć karierę na rosyjskim off'ie i spędzić tam naprawdę miły czas w gronie ogarniętych ludzi .
Od zawsze marzyła mi sie gra tricksterem w archer pt , więc poszukuję grającego już cp które potrzebuje takiej postaci
oraz wprowadzi mnie na ruoffa .

Natomiast jeżeli ktoś oprócz mnie również chciałby się pobawić w takim składzie , jestem otwarty na propozycje i możemy takie pt stworzyć
od zera.

Liczę na odpowiedzi .

Każda chęć współpracy / pomocy wiele dla mnie znaczy.

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:05:30 am »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)

W naszym klanie będzie się zwiększała ilość ludzi, więc będą różne const pt. Obecnie budują się 2 const. party, archer pt oraz melee, gdzie brakuje 3 klas. Mamy przyszłego HE, który z towarzystwa trickstera napewno będzie zadowolony i myślę, że możecie stworzyć nowe CP. Sądzę, że przyciągnie to kolejnych chętnych. Tak czy inaczej jest to klan i jak nie ma kogoś z czyjegoś const pt, można zagrać w mieszanych squadach.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 10:25:28 am wysłana przez BK »
Server: Van Holter
Clan: Balance Keepers
Class: Soul Breaker
Level: 5x


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:10:48 am »
no no drugie archer cp GL ;p


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:36:52 am »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:40:32 am »
idz he koksaj  :noob:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 11:44:04 am wysłana przez Drah »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:01:10 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D

Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 12:15:16 pm wysłana przez BK »
Server: Van Holter
Clan: Balance Keepers
Class: Soul Breaker
Level: 5x


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:34:14 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D
Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!

Last Resort 2  :o :oops:


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:47:15 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D
Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!

Last Resort 2  :o :oops:

no tak, wysmiej to ze kilku gosci chce miec z kim grać i pogadać po polsku, very clever /not


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:29:13 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)

W naszym klanie będzie się zwiększała ilość ludzi, więc będą różne const pt. Obecnie budują się 2 const. party, archer pt oraz melee, gdzie brakuje 3 klas. Mamy przyszłego HE, który z towarzystwa trickstera napewno będzie zadowolony i myślę, że możecie stworzyć nowe CP. Sądzę, że przyciągnie to kolejnych chętnych. Tak czy inaczej jest to klan i jak nie ma kogoś z czyjegoś const pt, można zagrać w mieszanych squadach.

Pozdrawiam

Dziękuję bardzo za propozycję , ściągnę dzisiaj klienta i spróbuję się podłączyć . Proszę tylko o namiary tsa na pm aby można było się łatwo odnaleźć ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:49:36 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D
Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!

Last Resort 2  :o :oops:

no tak, wysmiej to ze kilku gosci chce miec z kim grać i pogadać po polsku, very clever /not
Ja tutaj widzę tylko porównanie ideologi z PL clanem z lancera...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:29:30 am »
Dziękuję bardzo za propozycję , ściągnę dzisiaj klienta i spróbuję się podłączyć . Proszę tylko o namiary tsa na pm aby można było się łatwo odnaleźć ;)
Check your PM  :D
Server: Van Holter
Clan: Balance Keepers
Class: Soul Breaker
Level: 5x


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2011, 02:09:16 pm »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D
Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!

Last Resort 2  :o :oops:

no tak, wysmiej to ze kilku gosci chce miec z kim grać i pogadać po polsku, very clever /not
Ja tutaj widzę tylko porównanie ideologi z PL clanem z lancera...

inteligencją nigdy nie grzeszyłeś, zrozumiałe że nie widzisz nic więcej :)


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2011, 01:53:03 am »
Hej,
Zapraszamy Ciebie jak i wszystkich innych do klanu www.balancekeepers.fora.pl (Rejestracja nickiem z gry!)


robicie polski side na serwerze ?:D
Tak!
Wiemy, że przy rosyjskich botach i nolajfach Polacy nie mają szans być factorami, ale liczy się zgrana ekipa i przednia zabawa :)

Zapraszamy!

Last Resort 2  :o :oops:

Komplementy im piszesz Oo ja bym ich do lr nie porównał xD . LR jakie było takie było ale miało poważne podejście do niektórych rzeczy oni poprostu mają clan dla chata i funu bardziej jak zomo.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2011, 01:59:15 am »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2011, 09:37:13 am »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?

hahahahahah, wejdź i zobacz. Online PL większy niż na Lancerze :)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:03:15 pm »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?

hahahahahah, wejdź i zobacz. Online PL większy niż na Lancerze :)
wszedłem, polaków nie spotkałem, ale za to kilku rusków co po angielsku mówią! :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2011, 10:37:24 pm »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?

hahahahahah, wejdź i zobacz. Online PL większy niż na Lancerze :)

To ile tych polskich constów jest na VH? były na początku 4 Obecnie jest:

Bubacza, kabulka (wiem, że nie on jest PT liderem) i ?

Dziś na Lancerze o ile dobrze spojrzałem 80 osób na siege gludio z naszego klanu (Zresztą Gildus sam może powiedzieć, bo zajrzał do nas) + 1 constans Sardo grające w LR i constans dywanów w Acc.

Oczywiście constów u nas jest trochę więcej, ale mówię o takich +70 co mogą póść chociaż jako meat shield).

Jeszcze o ile kojarzę, to gdzieś tam kręci się party Benka w Swordsach.


Zatem mówicie, że Lancer zdycha? Jakoś mi się nie wydaję, wręcz warto spojrzeć na dział rekrutacji na forum u nas na przestrzeni 2 tygodni ostatnich, to sami zobaczycie jak jest.


Oczywiście jak mówię, skoro tak zajebiście się bawicie na VH, to GL. Tylko nie lubię, jak ktoś wróży rychły koniec polskiego comunity Lancera.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2011, 01:23:31 am »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?

hahahahahah, wejdź i zobacz. Online PL większy niż na Lancerze :)

To ile tych polskich constów jest na VH? były na początku 4 Obecnie jest:

Bubacza, kabulka (wiem, że nie on jest PT liderem) i ?

Dziś na Lancerze o ile dobrze spojrzałem 80 osób na siege gludio z naszego klanu (Zresztą Gildus sam może powiedzieć, bo zajrzał do nas) + 1 constans Sardo grające w LR i constans dywanów w Acc.

Oczywiście constów u nas jest trochę więcej, ale mówię o takich +70 co mogą póść chociaż jako meat shield).

Jeszcze o ile kojarzę, to gdzieś tam kręci się party Benka w Swordsach.


Zatem mówicie, że Lancer zdycha? Jakoś mi się nie wydaję, wręcz warto spojrzeć na dział rekrutacji na forum u nas na przestrzeni 2 tygodni ostatnich, to sami zobaczycie jak jest.


Oczywiście jak mówię, skoro tak -_-'ście się bawicie na VH, to GL. Tylko nie lubię, jak ktoś wróży rychły koniec polskiego comunity Lancera.


masz racje na VH zostały 2 polskie CP + kilku zapaleńców :) a wiec polaków na Lancerze jest znacznie więcej jeśli dla kogoś jest to jakiś wymóg :)

Party TT i Gildusa maja sie dobrze spory online widac ze lvl`e ida do przodu, Polskie community na VH moze zapewnić sporo atrakcji np walka o fortece TW siege, CH w Aden sporo wojen, w przyszlosci wstep na wieszkosc RB, z tego co wiem party Gildusa mialo juz propozycje do przejscia do klanu RM (obecnie jestesmy w podklanie), jesli ktos chce zaczac gre na ru-off to zapraszam ludzi chetnych do gry jak i miejsce w klanie i na VT na pewno sie znajdzie, wystarczy zdrowe podejście i odrobina rozsądku :D








  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2011, 05:36:22 am »
Dziś na Lancerze o ile dobrze spojrzałem 80 osób na siege gludio z naszego klanu (Zresztą Gildus sam może powiedzieć, bo zajrzał do nas) + 1 constans Sardo grające w LR i constans dywanów w Acc. .
Siege bylo dobrze rozreklamowane oby next time udalo wam sie zebrac co najmniej tyle samo osob ale watpie... :)
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2011, 05:45:11 am »
Imho będzie więcej 2 cp były out of clan jeszcze+ 1 low lv


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2011, 08:26:37 am »
to ilu Polaków gra na VH mam daleko w pyci i tak są z nimi zawsze same problemy. Ważne party w którym gram jest aktywne ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Banned
  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:57:16 am »
+1 Kabul
a co do Analionka misiu kto pisal ze na lancu PL comm wymiera? nikt poprostu jakosc owego community jest slaba  :oops:


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Szukam cp / ludzi do cp
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2011, 05:09:49 pm »
w ogóle ktoś na kotlecie gra jeszcze oprócz bubaczów?

hahahahahah, wejdź i zobacz. Online PL większy niż na Lancerze :)

Zatem mówicie, że Lancer zdycha? Jakoś mi się nie wydaję, wręcz warto spojrzeć na dział rekrutacji na forum u nas na przestrzeni 2 tygodni ostatnich, to sami zobaczycie jak jest.

Oczywiście jak mówię, skoro tak -_-'ście się bawicie na VH, to GL. Tylko nie lubię, jak ktoś wróży rychły koniec polskiego comunity Lancera.

Naucz się czytać ze zrozumieniem