Witaj
Gość

Wątek: Jaka subka dla glada?  (Przeczytany 10319 razy)

Jaka subka dla glada?
« dnia: Marzec 13, 2007, 06:36:49 pm »
WEzcie napiszcie mi jaka wziac subke dla glada bo ja myslalem nad warlockiem DA i paladynem xP


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2007, 05:25:02 pm »
tak jak mowisz da(lub pal) albo warlock oba dobre i oba robione z mysla o dluzszym zyciu (da, pal wiecej defa ; warlock tp i summonki, wiecej defa troche ;p)
ale dobry jest te pp bo zawsze jestes na buffie, masz wlasnego pofka co jest niecenione na mass pvp czy siegach gdzie caly czas giniesz i znowu wstajesz i nie musisz 10 minut o pofa blagac, do tego masz boost hp, wiecej defa, ataku itp
ja bym zrobil glad/pp albo walorck no ale to twoj wybor, biez co ci sie podoba :)
infinite........................


Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2007, 06:53:58 pm »
no fakt pp tez dobrry . bede musial sie dobrze zastanowic co do pp i warlocka:P


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2007, 07:03:53 pm »
ja bym wybrał DA bo z tego co pamiętam glad nie ma stunika XD choć może za mało nim grałem :) a taki bajer bardoz by go wzmocnił


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2007, 10:28:00 pm »
glad/da glad/pal glad/pp ;)
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2007, 12:34:02 pm »
glad ma slabego stuna i moze go uzywac tylko bluntem wiec wiekszosci gladow nie chce sie ciagle zmieniac broni zeby tylko zestunowac kogos wiec raczej go nie uzywaja, tak samo pewnie byloby z shield stunem.
ja bym jednak bral pp albo warlocka bo na jednym i drugim beda stakujace sie weapon mastery i zbugowany p.atk z racji ze jest to fighter/mag
da tez dobry ale mnie jakos nie przekonuje :)
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2007, 01:36:13 pm »
No ja polecam tez Wk summon + cubiki,wiekszy atak itp, PP tez dobry ale przy sytucji ty glad/pp vs glad/wk+buf  jestes bez szans...  wiec plusy sa takie ze mając sube PP masz np szybszy exp.. reszta "+"  boost mana/hp, m.def.  p.atk. podobny jak Wk. ja bym wybrał Wk  :D

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • Spammer
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2007, 02:21:14 pm »
Ja na twoim miejscu bralbym glad/pp z miejsca chociaz zgadzam sie z thornsem bo wk ma cool cubika ktory paralizuje i dosc czesto wchodzi ale jak jestes pp na 3rd to caly czas masz full buffki nie musisz sie denerwowac jak jakis noobish buffer nie da ci haste albo ww i najwazniejsze caly czas expisz na pofie no i na olimpiadzie masz wieksze szanse bo tam self buffki rzadza :D:P

xXxXx  Adventurer//Hell Knight (retail Spellsinger)Nobless


Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2007, 09:20:45 am »
No to ciezka decyzja mnie czkeka Ale warlock i tak bedzie chyba lepszy szczegolnie cubici i kot mnie  do tego przekonuja :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2007, 10:00:50 am »
Bierz WK, exp szybko sie konczy i pp pod "reka" staje się zbedny .. chyba ze chcesz buff sprzedawac ^^

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2007, 02:27:42 pm »
Nom :) ja bym sie jescze zastanawiał na DA ( też ma kotka XD ) no i te stuny. Pewnie psotawiłbym wsyzstko na rzut monetą albo zapytałbym kumpla na gg (który się nei zna na L2) "WK czy DA ???" XD Obie suby wydają się być c00l XD


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2007, 03:39:37 pm »
Ja sie waham pomiedzy palem, a wk....sam juz nie wiem co wybrac, jednego dnia to, drugiego to. Ale zastanawia mnie to czy taki glad/pal lub glad/da nie bedzie slabszy od th/da lub th/pala. Co o tym myslicie? Albo jak sie ma glad/wk w walce z he/wk? Ma jakies szanse? Sam juz nie wiem, ktorego wybrac, moze takie porownanie mi w jakims stopniu pomoze...


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2007, 01:15:44 am »
Dobra to zmieniam pytanie, postanowilem, ze wezme tanka na suba tylko jeszcze sie zastanawiam nad palem i da. Ktorego byscie mi polecili i dlaczego?


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2007, 11:22:15 am »
wez WK.... tez bedziesz tankiem xD


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2007, 11:51:15 pm »
Hehe. Myslalem o warlocku, nawet sporo, ale jednak stwierdzilem, ze bardziej bedzie mi odpowiadal ktorys z tankow. Tylko zastanawiam sie ktorego wybrac: Da czy Pala....wybor jest o tyle trudny, ze kazdy ma cos ciekawego. Da panterke, slow, tod i pare innych, za to Pal calkiem niezle leczenie-wydaje mi sie, ze moze byc bardzo przydatne podczas trwania ud....sam juz nie wiem. :P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 09, 2007, 11:33:58 am »
to zalezy od tego czy grasz sam, czy w party, czy wolisz byc lepszym w pvp, czy wolisz po prostu miec mozliwosc uleczenia sie w kazdej sytuacji. jak wiecej czasu biegasz w party to lepiej paladyna. jak expisz sam to da bo ma pare fajnych skilli przydatnych przy expieniu. w pvp imo lepszy od pala jest da czyli analogicznie w pvp glad/da > glad/pal.
jesli wlaczasz ud to zazwyczaj i tak nie bedziesz sie healowal (chyba ze to jakies exp party jest) tylko raczej wkladasz jakiegos bopka i jedziesz ludzi stojacych blisko ciebie. po 3 profce na glada juz bopek nie jest ci potrzebnny bo masz ten swietny skill na dystans - sonic range. wlasciwie to jego dmg wcale nie jest jakos wiekszy od dmg zadawanego zwyklym uderzaniem dualkami, ale za to mozna go uzywac z konkretniej odleglosci.
czyli jak widzisz glada/da czy tam glada/pala wlaczajacego ud to lepiej uciekac :p
infinite........................


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 09, 2007, 12:39:05 pm »
Chyba wybiore pala z kilku wzgledow: mysle ze w pvp tez bedzie sie niezle spisywal, moze nawet niewiele gorzej od da(wiadomo palowi brakuje skilli offensywnych wiec glad powinien tu pomoc :D), w party mozna  komus tylek uratowac no i w c5(o ile kiedys wejdzie :))palek dostaje naprawde fajne skille.
Co do sonic rage o ktorym wspominales to z tego co wiem zadaje on dmg jak 2machniecia dualami-inaczej mowiac uderzenie oboma mieczami.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2007, 01:27:12 am »
e tam bierz Wk   sila pala to Tarcza i stun z niej  wiec  albo duale albo tarcza i 1hand   mowie ci znam kilka postaci
Glad/wk chociazby AnarionPl z shadowa  i taka kombinacja wymiata summon i cubicki duzo daja ...

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:15:08 am »
taaa glad/wk biegajacy w heavy (przed update'm jeszcze), lol...


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:13:05 am »
no tak Anarion biegal w heavy  :P ...  teraz inna sprawa .... dla glad/Wk tylko LIGHT ARMOR

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2008, 08:08:57 pm »
ehh nitro nitro :) dawno cie na serwie nie widziałem hehe
ja bym zrobil glada/th ale to postac niezbyt uniwersalna ale na full bufie ma straszny dmg z krytykuw na dualach :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2008, 05:58:47 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2008, 09:41:26 pm »
hmmm... sam sie zastanawiałem jaka sube wziąć dla mojego glada. Widzę ,że tutaj rozmyślacie nad WK i DA lub PAL ,tak więc ja sobie pomyślałem czy nie najlepszy byłby jednak SK?No bo jednak tank ,ale jednak najbardziej ofensywny. :P

Poprawcie jeżeli się mylę ,bo nie za dobrze znam się na subach.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2008, 09:59:42 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2008, 03:05:42 pm »
ol/glad.
;o


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 06, 2008, 12:35:59 pm »
wez pp bo:
a) zawsze na buffach
b) masz heal
c) root moze uratowac dupsko
d) return takze
nie bierz pp/da bo brak tarczy bardzo boli a bez sensu byloby zmienianie duali na tarcze i tarczy na duale po kazdym mobie.
wk hmm tu tez dobry wybor bo queen daje crt rate i ogolnie jest ciebie 2 :P
glad,he/pp to jedyne dobre subklasy dd/buffer.
Dragon x15 forever!


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka subka dla glada?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 07, 2008, 02:13:31 pm »
No ja polecam tez Wk summon + cubiki,wiekszy atak itp, PP tez dobry ale przy sytucji ty glad/pp vs glad/wk+buf  jestes bez szans...  wiec plusy sa takie ze mając sube PP masz np szybszy exp.. reszta "+"  boost mana/hp, m.def.  p.atk. podobny jak Wk. ja bym wybrał Wk  :D

Ten dobrze gada  :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.