Witaj
Gość

Wątek: Jaka subka do sorca??  (Przeczytany 5303 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Jaka subka do sorca??
« dnia: Maj 10, 2007, 10:03:56 pm »
witam...gram na dragonie x15 otoz mam sorca na 76lvlu i jaka subke mu dac?? nie znam sie na subkach zbytnio nie wiem czy skille sie lacza na dragonie czy co? i jaka bylaby najodpowiedniejsza subka,,,aha i kolejne pytanie czy jak zrobie questa na archmaga to dalej bede mogl subke zmienic??



pozdro z gory THX


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • BooM
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2007, 09:12:54 am »
Najlepszy subek dla SS jest PP (Buffer) Da Ci duzo do Casting Speed :) A jak zrobisz 3 Prof tez mozesz robic Suba :)) To moje zdanie :)
( ) )IIIIIIIIIIIID


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2007, 11:09:52 am »
A co myślicie o warlocku dla sorca?


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2007, 03:43:21 pm »
ja mam sorc/bishop i jakos ownuje na pvp sorc/pp ! :O
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2007, 08:14:28 pm »
ciekawy jest tez sorc/nekro, masz gloom+surrender, cancel+silence, TP+summony, drainy+nuki (roznej szkoly  magicznej, to wazne), debuffy, ciekawa sprawa ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2007, 09:50:29 pm »
szukam takiej subki dla mojego sorca abym byl dobry w pvp, chodzi mi o to aby miec duzy casting speed i duzy dmg...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2007, 09:55:57 pm »
Z necro/sorcerer problem polega na tym ze w pvp jest malo czasu, malo czasu na debuffy, na kombinowanie. Albo ty albo twoj target. I tu sie okazuje ze ta postac zassysa.
Bo uwierz mi ze zanim wrzucisz cancel+gloom+silence (o ile wejdzie) to Cie taki pp/necro, sps/ee, sh/ps, itd czy nawet se/bd zjedzie jak psa. Juz nie mowiac o daggerach ktorzy ciagle target zdejmuja (pw/es nie mam najmniejszych problemow z necro/ss ^^)

btw. nie twierdze ze to slaba subka, wrecz przeciwnie, to straszny kosiaz.... ale potrzebuje gracza ktory bedzie "umial" wybrac co w danej chwili jest najwazniejsze :)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2007, 10:00:31 pm wysłana przez Elvin »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2007, 10:00:54 pm »
szukam takiej subki dla mojego sorca abym byl dobry w pvp, chodzi mi o to aby miec duzy casting speed i duzy dmg...
z twojego opisu to sorcerer/warlock powinien Cie zadowolic  :P


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2007, 09:13:41 pm »
Warlock to summoner, a slyszalem ze summonerzy w pvp sa slabi, poza tym jak mam miec duzy m.attack i cast. speed jak warlock zabija glownie za pomoca summona.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2007, 09:46:44 pm »
Nie bardzo mnie zrozumiales lul.

To jak ja mam plains walker/elemetal summoner... i ty myslisz ze ja bije unicornem i sam co? stoje z tylu? lul?
Wrzucam cubici, buffuje summona, włączam transfer pain, i biegne nabijac pvp jak kazdy dagger x)

To samo przy sorc/wk
warlock ma arcane agility... max wyciagniesz z tym 2,3k cast speeda. Kotek sluzy Ci do transfer pain (a bez buffa swsa kot bedzie mial z 10k hp), cubic zadajacy jakis tam dmg, cubic z anchorem.
I to w zasadzie wszystko, zaleta tej subki jest ofc arcane agility + tp + malo skilli do obslugi...poprostu dzialo takie xD

I teraz bla bla (bo tak czesto slysze) ze necro tez ma summona i tp... bleh ale necro  nie ma arcane agility, xD zanim zrobi cokolwiek to dostaje cancel + nuke tak szybko ze tyle go widzieli lul.

Poza tym cat queen ma buffki dla twojego party i sciaga czesc debuffow (za to lubie takiego sps/es, moze sam sobie silence/anchor zdjac ^^^... i ja moim pw/es tez duzo na tym korzystam :P)

To tyle
Pozdro.



  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2007, 02:11:22 pm »
Pozniej bedziesz mial wipe subki i bedzie fajnie bo znajac zycie drake hornow nie odda
lol


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2007, 02:14:32 pm »
miejmy nadzieje ze odda, ale pewnie i tak chwile poczekamy zanim zrobi wipe :)
i nawet sie ciesze ze bedzie wipe bo znudzi mi sie sorc/ps, drake zrobi wipe i zrobie sobie bd/ps albo jest bedzie mozliwe sorc/wk


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2007, 08:05:52 pm »
Offtopujac ma byc wipe subek? Nie siedze w tematyce "DN" od dluzszego czasu, ale moze i bym wrocil do gry jesli takowe zdarzenie mialoby miejsce :) Pamietam stary wpie subek, wtedy lubie z subka mieli horna w plecaku.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 14, 2007, 10:40:33 pm »
wipe bedzie jak co drake bedzie potrzebowal kasy i zrobi update jakis w koncu, a wtedy pewnie zalatwi subki miedzyrasowe, i te ma obejmowac wipe.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 15, 2007, 02:56:22 pm »
Co do tematu, mam jeszcze pytanie: co odejmuje/dodaje subka bishopa dla sorca?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2007, 03:51:51 pm »
tez mam sorca, pewnie niedlugo szczele mu subke i tez zastanawiam sie co byloby najlepsze. necro/sorc jakos tak mi nie lezy, nie wiem, ale chyba nie dalbym rady grac taka postacia ;p sorc/pp to typowy zasysacz ktory przydaje sie tylko w exp party a tak w ogóle to kupa. najbardziej w tym momencie jestem za warlockiem i bishopem bo obie te subki odpowiadaja mi w stu procenach. jest jeszcze sorc/da ale imo necro/da jest lepszy wiec to tez taka jakby strata subki.sorc/pal tak samo
jednak najbardziej przekonany jestem do sorca/warlocka bo wiem juz co nieco o postaciach mag/summoner a i ten piekny cast/spd :) tylko boli brak jakiegokolwiek draina...
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 15, 2007, 06:48:29 pm »
A podobno Hodiel nie grasz :S


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2007, 07:54:22 pm »
na pvp dobry bish/sorc omg :P
Lolitabuff - bishop/sorcerer
kos4u - sh/ps
nm x30
clan - Avatars


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 16, 2007, 02:30:14 pm »
Co do tematu, mam jeszcze pytanie: co odejmuje/dodaje subka bishopa dla sorca?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2007, 01:15:16 am »
siemka ja bym wam polecal zroic mutanta b ss/pp to smiec co ty zyskasz zerka btb bts mental shield i nic wiecej a jak zrobisz mutanta
ss/ee to zobacz caly czas na POW tlyko dla siebie recol mocny heal itp na dragonie prawie wszyscy mutanci z magow sa tacu zawsze jest EE vo jest przydatny
jak masz zamiar wybierac zrob takie cos
pozdro THX
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2007, 04:47:46 pm wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 24, 2007, 01:01:24 pm »
siemka ja bym wam polecal zroic mutanta b ss/pp to smiec co ty zyskasz zerka btb bts mental shield i nic wiecej a jak zrobisz mutanta
ss/ee to zobacz caly czas na POW tlyko dla siebie recol mocny heal itp na dragonie prawie wszyscy mutanci z magow sa tacu zawsze jest EE vo jest przydatny
jak masz zamiar wybierac zrob takie cos
pozdro THX
sorc/ee? tylko zadaj sobie pytanie po jakiego grzyba? sps/ee - wychodzi na to samo a nawet lepiej.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 24, 2007, 05:45:16 pm »
dla sorca tak jak elvin pisał najlepszy jest WK...
2,3 casta to nie zaden problem... jak masz sorca to nie znajdziesz suby ktora da ci wiekszy m atack;ppp
kumpel ma sorc/wk ale tylko do pvp... i tam ta suba ownuje... armata to mozna oreslic necro/ol bo ma zaj m atack i malego casta;ppp sorc to jest CKM;]]] nawala tak ze nie widac jak czaruje a te plomnienie to wygladaja jak jeden ciag;]]]
na pvp masakra;] na party sie przyda, jedno ale...
bylismy raz na raidzie nie pamietam jakim na full buff ta posatc wyplula sie z many w jakies 45 s;]]]
co do wipe... to pewne??? dajcie jakiegos linka;] robie nowego ol i mam zamiar go subowac ;]]]
na cos dziwnego (ty odpada bo mam i necro tez;]]])
bede wdzieczny za jakiegos linka z takim newsem...


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 17, 2007, 09:35:53 am »
a te 2,3k casta to na ful buffie z powem, dacami, songami, malaria, i boss jewelery tylko mozna osiagnac??

a ile bede meic takim ss/wk bez jewelery i malari? okolo tak


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka subka do sorca??
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2007, 09:43:36 pm »
około 2k