Witaj
Gość

Wątek: HE/PAL vs HE/WL  (Przeczytany 3003 razy)

  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

HE/PAL vs HE/WL
« dnia: Czerwiec 08, 2009, 03:50:34 pm »
panie i panowie co myslicie ktory z tych oto sub lepszy na pvp na tych samych buffach itd.
przeciwko magusom jak i fighterom.z gory dzieki za odp.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: HE/PAL vs HE/WL
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2009, 05:00:43 pm »
według mnie HE/WL, wali mocniej, szybciej, ma kupe HP.
A suba na pala, za wiele nie daje, bo tank bez tarczy to dupa. Chociaż pal może trochę dłużej wytrzymać, wpada w tłum, daje UD i nap... czasami może też coś zaagrować.
Z drugiej strony WL ma provoke, co na siegach jest chyba najbardziej wkurzającym skillem. Stanie taki za rogiem, spamuje provoke, ustrzelić go nie można. A na siegach są takie lagi, że zmieniać targety to masakra.

Ja bym brał WL


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL vs HE/WL
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:45:54 pm »
PAL ma jeszcze przeciez AI, Touch of life, venegace,deflect arrmow lvl4, shield of faith(taki venegace na ktorym mozesz biegac),spirit of phenix, flame icon. wiec juz tu pal niejest tylko jako UDowiec :P i tu problem co wybrac


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL vs HE/WL
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2009, 09:06:44 am »
bynajmniej ja wczoraj na oly pojechalem pw/swsem wlasnie he/pala ktory mial dyna+db+10++++ i blotek s grade na 9


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL vs HE/WL
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2009, 05:33:45 pm »
Tylko zapomniałeś o jednym że dagger jest wstanie z każdym wygrać (ale ogólnie to ciota)!
Deflect Arrow nic tu nam nie daje a jak wiadomo dagger wali ze skilów praktycznie cały czas więc są nawet duże szanse pojechać nawet Tanka.



  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL vs HE/WL
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2009, 10:14:41 am »
tak i to byl tylko self :) wiadomo zaden lucznik na selfie nie jest pro elo kozak :) he/pal mi sie nawet podoba :) albo taki pr/sk