Witaj
Gość

Wątek: Subka pal. Pytanka o skile  (Przeczytany 1225 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

Subka pal. Pytanka o skile
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 05:15:56 pm »
Chcę zrobic sube do HE ma pala, ale chcę znac skile, które mi najbadziej pomogą.
Jeśli możecie potwierdzić czy po zmianie suby wzrośnie mi HP i CP. I czyl lepiej grac na statach HE czy na PALA.
Pewnie na statach pala, ale chcę się upewnić.

Mam mnóstwo pytań.

1.Przeczytałem na tym forum mnóstwo i ktoś wymienił, że te skile są najbardziej przydatne.
DA-Defflect Arrow  ten skil znam, UD-ultimate defense, wymieniliście również sop, ai i tol tych skii nie znam i nie wiem co dają proszę o wytłumaczenie ich działania.
Korzystałem ze strony www.lineage2-info.pl, ale tam chyba nie ma wypisanych wszystkich skili nie których brakuje.

2- Grając He palem oczywiście będę bił łukiem, ale ma pytanie czy mogę zostac przy DNET light set.
3-Jeśli musiał bym wymienić zbroje chciał bym wiedzieć czy ta z recek dyn, się nazywa inaczej bo nie chcę zostać oszukany.
4-Z tego co czytałem najlepsza na pvp była by suba na pala ewentualnie WL. Jeśli ktoś radził by mi WL to napiszcie opis skil przydatnych do HE. Słyszałem też, że crytyk wzrasta.

Z góry dzięki te HE to moja 2 postac w grze więc innych za bardzo nie znam. Z góry dzięki za wszelką pomoc.