Witaj
Gość

Wątek: HE/PAL jak grać  (Przeczytany 3291 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

HE/PAL jak grać
« dnia: Luty 11, 2010, 03:07:26 pm »
Cześc mam HE/PAL, ale zaraz po zrobieniu suby miałę przerwę w grze i chciałbym prosić o pomoc tych, którzy mają tą postac jakich skili używac i jaki sprzęt najlepszy. Najważniejsze jak grac w PVP bo nie jestem zbyt doświadczony stoczyłem może 15 walk takich 1 na 1.

Mój sprzęt:
Biżu: Core, Zaken, AQ, Tateosian, Orfen
Zbroja: DNET set
Broń: Draco Bow +3
Paladyn nie ma jeszcze ostatniej profy

Z góry dzięki za wszelaką pomoc.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 04:01:37 pm wysłana przez wuja321 »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2010, 05:48:08 pm »
Po pierwsze MUSISZ zrobić 3 profke na palu :oops:

Skile w pvp to zależy od sytuacji ale ogólnie grasz łuczikiem więc nie ma co spamować jakmiś skilami za często, twoja siła polega na regular hitach. Skile z tanka to napewno ud, vegance, sof, tol, ai, soul of the pheonix, psyhical mirror. Nie są to wszystkie skile pala, które są potrzebne ale na początek to wstarczy potem jeszcze dojdą skile z 83.

Z łucznika to warto stun'a (minimum +10 chance), hamstringi itp. Pamiętaj jednak, że od ostatniego up dat'u używanie bow'a na ud,vegance czy sof'ie wiąże się ze zmiejszeniem stat podczas ich trwania.

Co do eq to DNet jest dobry ale tylko hvy. Jeżeli masz sporo kasy kup sobie icarius bow'a +focus+elemental tak na 9lvl conajmniej (możesz również sam wbijac) z tego co wiem to element fire. Do zbroi proponuje również wbić rsisty na elementale. Przydał by Ci się Baium zamisat core, a zamiast orfena antek :P Oczywiscie cały ten sprzęt kosztuje sporo coinów ale przynajmniej wiesz co potrzebujesz. Do tego wszystkiego mógłbym wymienić Tezze ale myślę że jak juz zakupisz sprzęcior to bedziesz wiedział co dalej :)
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2010, 02:41:44 pm »
Dzięki za info nie wiem tylko co to są te resisty za elementale. Co do DNET to mógł bym się wymienic za heavy. I odnoście tego czy dynasty ta złożona gorsza się tak samo nazywa, żeby ktoś mi tego nie wcisnął za moja dyne. Bo ta druga odejmuje staty.

Ja ogólnie nie wiem co się zmieniło teraz na serwie bo ostatni raz grałem z 4 miesiące temu.
Pamiętam, że wtedy nie można było enchantowac skili, a jak jest teraz nie wiem.

aha mówiłeś o skilach z 83 lvl masz jakąś stronę o tych skilach
http://www.lineage2-info.pl/viewpage.php?page_id=43&prof=human_phoenix_knight tu pisze, tylko do 81 skile są, ale to może nie jest HB.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 02:52:43 pm wysłana przez wuja321 »


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2010, 05:34:37 pm »
Dynsaty krafcone nazywa się Dynasty, a Twój set DNET więc musisz tylko uwagę na nazwę zwrócić.

Btw. Skile można już enhantowac ;]
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2010, 12:02:50 am »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2010, 11:59:31 pm »
Zbroje zmieniłem na Heavy, więcej cp, hp i pdef, mfef. Mniej many acu, eva, atak Speed.

I tylko mnie boli ten atak speed, jakie są przedmioty lub sposoby, żeby go zwiększyc.
Baium, icarus spitter( jak ktoś wie jaka jest różnica w porównaniu do draco to pisać myślę, że koło 100). Icarusa to póki co nie kupie, a baium wiele nie da bodajże 4%.
Tateo mam na atak speed.  Mam pp na 65lvl i mam atak speed z jego buffem 640, wcześniej 689 w light. Muszę go expic, zeby miec pofa.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2010, 05:20:11 am »
Możesz jeszcze zamontować Dye na +dex
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2010, 12:19:03 am »
przydałyby sie jeszcze dance i mozna expic

PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: HE/PAL jak grać
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2010, 09:47:45 am »
Zbroje zmieniłem na Heavy, więcej cp, hp i pdef, mfef. Mniej many acu, eva, atak Speed.

I tylko mnie boli ten atak speed, jakie są przedmioty lub sposoby, żeby go zwiększyc.
Baium, icarus spitter( jak ktoś wie jaka jest różnica w porównaniu do draco to pisać myślę, że koło 100). Icarusa to póki co nie kupie, a baium wiele nie da bodajże 4%.
Tateo mam na atak speed.  Mam pp na 65lvl i mam atak speed z jego buffem 640, wcześniej 689 w light. Muszę go expic, zeby miec pofa.

Jesli chesz miec spory a sped to trafiles zla sube.
he/pal koniecznie w hevy nie tam jakies smieszne draco.
Do tego podstawa gry lucznikiem jest qa i baium bez tego bijesz zalosnie.Baium nie daje duzo a speda ale daje sporo do sily crytyka.
Jesli zalezy tobie na sporym a spedzie to trzeba bylo zrobic sobie he/wk lub jakiegos Sr/sws!
Co do zwiekszenia a speda to trzeba wykrecic bow mastery na switchnes co da tobie  troche a spoeda wiecej.
No i oczywiscie icarus bije prawie 2 razy szybciej niz draco bow ale to juz inna historia.