Witaj
Gość

Wątek: Suba orc :D  (Przeczytany 1983 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Suba orc :D
« dnia: Styczeń 13, 2011, 05:36:43 pm »
Czesc wszystkim poraz kolejny :P
Wczesniej pytalem o suby dla he. Zrobilem he/wk ale nie o to teraz chodzi, a mianowicie chodzi mi o suby orc na pvp/rb no i exp :D
Mysle nad :
De/tyr
Tyr/ol
Tyr/wc
Jezeli macie takie postacie prosze o pomoc i opisanie ich + i -.
Jezeli tez chcecia mozecie zamiescic linki ze scrinami z dmg waszych subek :)
Z gory thx
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:34:42 pm »
de/tyr do wszystkiego sie nadaje(farma,rb,pvp) i bije swoich rywali na glowe, reszta z tych sub oczywiscie tez cos zdzialasz ale nie ma porownania z ty/de.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:35:43 pm »
A na de/tyr na jakich statach i z jaka bronia?
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:41:57 pm »
na statach Destro... a co do zbroi to najlepsza na jaka bedzie cie stac oczywiscie, jezeli mialbyc wybierac to Tallum heavy albo IC set ale draco set tez ujdzie, do trainow wiadomo jakies pole s-gradowa z atr. do pojedynczych mobow HD+focus albo dyn crusher+rsk. focus.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:45:05 pm »
Dzieki a jesli chodzi o siege/wary to jaka suba??
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2011, 08:06:24 pm »
Wszystkie suby orków są dobre, ale tyr/destro full buffed robi miazgę, mimo nerfów. Jest królem koksu a do tego w PvP tez się wyśmienicie sprawdza. Oczywiście podstawą jest dobry sprzęt. Więc imo jest najlepszy. Tyr/WC i Tyr/OL też są fajnymi subami, są samowystarczalni, dają rade z RB a i w pvp potrafią namieszać, ale to już nie ta sama moc co tyr/destro :)

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2011, 08:43:55 pm »
Powiem w czym rzecz z de/tyr.
Gralem destro na arenie zeby przetestowac te postac. Mialem s grade buffy AIO i nie robila szalu.
Moze dlatego ze moby sa tam silniejsze czy cos nie wiem czy tak jest. Jezeli na DN x15 moby
sa słabsze to wyobrazam sobie ta postac jezeli naprawde tak jest ze moby beda slabsze to robie
de/tyr i koniec :D Dzieki za odp i wgl . :D
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:03:56 pm »
moby na arenie są chyba takie same jak wszędzie. Tyr/de wali bardzo mocno, ale musi mieć do tego warunki. Czyli lejesz na 30% hp z odpalonym bisonem, frenzy, zealot, rage; trzeba mieć full buff i sprzęt s grade z atrybutem. Wtedy spokojnie możesz trainować chimerki. Jak nie jest tak dobrze z buffem czy sprzętem, to bijesz na gutsie zamiast frenzy. Idzie to trochę wolniej ale bezpieczniej.
Przydatny jest antek i zaken, możesz sobie regulować nimi efekt vr, dzięki czemu łatwiej się utrzymać na poziomie 30% hp. Jak masz jeszcze aq, baiuma i ewentualnie fryte to dostajesz maszynkę do mięsa.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Suba orc :D
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2011, 06:35:02 pm »
Z tego co ostatnio widzialem to na arenie np. na Pavel Ruin kolega na 80 ma moby na czerwona ja na gragonie na 78 mam moby na mocno niebiesko i na 1 hit. Dla mnie to dziwne
Biniu - He/Wk  79lvl
Clan-BenarePL
Ally-blood
Pro kille nukerów